Αποστολέας Θέμα: Ψηφοφορια μερους κοπης πιτας φιλων group vag κρητης  (Αναγνώστηκε 119909 φορές)

0 μέλη και 4 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

  • Αποσυνδεδεμένος stavros1187
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 2354
  • Φύλο: Άντρας
  • Ibiza SC 1.6 Stage1
Περιμενουμε τα Video-ντοκουμεντο!!

  • Αποσυνδεδεμένος gerwn
  • Elite member
  • *
  • Μηνύματα: 2978
  • Φύλο: Άντρας
  • Για ΠΑΝΤΑ μαζί μας
    • Seat Cordoba Vario
περιττο να σας πω πως αν τα πραγματα ειχαν εξελιχθει διαφορετικα αυτη την ωρα θα ειμουνα στο καραβι απο κρητη για πειραια.ελπιζω του χρονου τα πραγματα να ειναι ενταξει μεταξυ ολων των παιδιων.φυσικα και εγω να ειμαι καλα και θα με δειτε φαντη μπαστουνι μπροστα σας !!!
και περιμενω και απο τα χανια ανταποκριση για την συναντηση τους
Nῦν ἀπολύεις τὸν δοῦλόν σου, δέσποτα

  • MIKE_GOLF_V_GTI
  • Επισκέπτης
   Και του χρονουυυυυυυ παιδιαααααα!!!!

   :ok: :ok: :ok: :ok:





περιττο να σας πω πως αν τα πραγματα ειχαν εξελιχθει διαφορετικα αυτη την ωρα θα ειμουνα στο καραβι απο κρητη για πειραια.


και μονο που το λες , ειναι τιμη μας, ειναι σαν να εχεις ερθει ...
 :notworthy:
κι εγω και ολοι μας ελπιζουμε, του χρονου τα πραγματα να ειναι καλυτερα...
If everything seems under control, you are not going fast enough..


  Και του χρονουυυυυυυ παιδιαααααα!!!!

   :ok: :ok: :ok: :ok:


βαλε και κανενα βιδεο..... :brows:
If everything seems under control, you are not going fast enough..

Μια καλησπερα και απο μενα στην παρεα. ενα μπραβο και απο μενα που περασατε καλα και ευχομαι παντα τετοια και καλυτερα ακομα.

Να πω δυο λογια και για την δικη μας παρεουλα. εμεις μαζευτηκαμε στα Χανια στην πιστα στο βαρυπετρο. ηταν μια πολυ ομορφη ημερα με πολυ χαβαλε, γελιο, πειραγματα και συζητησεις πασης φυσεως (ψεμματα λεω, μονο για αμαξια λεγαμε..χα χα).
ευτυχως μας εκανε καλο καιρο εδω, οποτε καναμε και μια βολτα μεσα στην πιστα με τα αμαξακια μας και ηταν ολα καλα. ηπιαμε τα καφεδακια μας και μετα πεταχτηκαμε σε μια ομορφη ταβερνουλα για φαγητο και μπυριτσες. ευχομαι παντα να εχουμε τετοια παρεακια και να ειμαστε αγαπημενοι και μονιασμενοι και πιο πολλοι την επομενη φορα.
να πω εδω οτι φυσικα συζητησαμε και αρκετα για οσα ειπωθηκαν στο θεμα εδω και μαλιστα αποφασισαμε να μην ανεβασουμε φωτογραφιες απο την συναντηση γιατι δεν θελουμε να υπαρξει θεμα "συγκρισης" η  'ποιος περασε σημερα ποιο καλα" η "αν μαζευτηκαμε πιο πολλοι εμεις η εσεις", σε σχεση με την συναντηση στο ηρακλειο των παιδιων.

ειδα τις φωτογραφιουλες σας οι οποιες ειναι πολυ ομορφες και χαιρομαι οπως ξαναειπα που περασατε πολυ πολυ σουπερ.

τελειωνοντας εχω να εκφρασω καποιες αποριες, οι οποιες μου προηλθαν βλεπωντας τις φωτογραφιες που ανεβηκαν εδω απο τα παιδια για την συναντηση στο ηρακλειο και απο αυτα που γραφουν εδω τα παιδια απο την σημερινη συναντηση. εχουμε και λεμε λοιπον :

1) εγινε ολοκληρο θεμα εδω και γραφτηκαν πολλα αναφορικα με το θεμα της ονομασιας της συναντησης και φυσικα της ονομασιας της πιτας. αποφασιστηκε λοιπον (αν κανω λαθος να με διορθωσετε) οτι ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΣΗΜΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΟΥ SEATCLUB, γι'αυτο τον λογο και η συναντηση θα ονομαζοταν συναντηση φιλων Group Vag Κρητης, και οτι η πιτα θα εγραφε το ιδιο πανω.
κι'εγω ρωταω. Γιατι η πιτα επανω εγραφε "SEATCLUB ΚΡΗΤΗΣ" ????

Να αναφερω εδω οτι η πιτα που φτιαξαμε εμεις για την συναντηση στα Χανια σημερα, εγραφε επανω "Φιλοι Group Vag Κρητης". γι'αυτο και ανεβαζω την μοναδικη φωτογραφια απο την σημερινη συναντηση που δειχνει την πιτα που κοψαμε και διπλα την φωτογραφια με την πιτα που υπηρχε σημερα στο ηρακλειο (οπως την ανεβασαν εδω τα παιδια απο το ηρακλειο).

2) εγινε ολοκληρο θεμα με τα δωρα οσο αναφορα το seatclub μιας και στην συναντηση δεν θα ειναι μονο ατομα απο το seatclub αλλα και παιδια απο αλλα γκρουπ, και μαλιστα συμφωνησαμε ολοι εδω για τα δωρα.
σημερα στο ηρακλειο διαβασα οτι ειχατε δωρα και μαλιστα απο την σεατ ηρακλειου και η πιτα πανω εγραφε "seatclub Κρητης". επισης απ'οτι ειδα στις φωτογραφιες δεν ηταν μονο παιδια που εχουν σεατ αμαξια. Θα παρακαλεσω να διευκρινηστει τι ακριβως σημαινει το seatclub στην σημερινη πιτα πανω στο θεμα των δωρων.


Η ΠΙΤΑ ΤΗΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΣΤΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
----------------------------------------------------------

=========================================================================================
=========================================================================================
=========================================================================================
=========================================================================================

Η ΠΙΤΑ ΤΗΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΣΤΑ ΧΑΝΙΑ
----------------------------------------------------

By antoniscupra, shot with DMC-TZ7 at 2010-01-24
Respect your Cupra if you want to win your car\'s respect too :)

  • MIKE_GOLF_V_GTI
  • Επισκέπτης
βαλε και κανενα βιδεο..... :brows:

βιδεο?????   

ειναι κατι σε βιδα και  ""οεο"" μηπως ???  :harhar: :harhar: :harhar: :harhar:

θα  βαλω απλα  μη βιαζεσαιιιιιιιι.....     


1) εγινε ολοκληρο θεμα εδω και γραφτηκαν πολλα αναφορικα με το θεμα της ονομασιας της συναντησης και φυσικα της ονομασιας της πιτας. αποφασιστηκε λοιπον (αν κανω λαθος να με διορθωσετε) οτι ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΣΗΜΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΟΥ SEATCLUB, γι'αυτο τον λογο και η συναντηση θα ονομαζοταν συναντηση φιλων Group Vag Κρητης, και οτι η πιτα θα εγραφε το ιδιο πανω.
κι'εγω ρωταω. Γιατι η πιτα επανω εγραφε "SEATCLUB ΚΡΗΤΗΣ" ????


αντωνη, μας εκανε λαθος το ζαχαροπλαστειο...ειτε το πιστευεις, ειτε οχι....
δεν τιθεται κανενα θεμα διαχωρισμου απο περι επισημης και ανεπισημης κοπης πιτας...


2) εγινε ολοκληρο θεμα με τα δωρα οσο αναφορα το seatclub μιας και στην συναντηση δεν θα ειναι μονο ατομα απο το seatclub αλλα και παιδια απο αλλα γκρουπ, και μαλιστα συμφωνησαμε ολοι εδω για τα δωρα.
σημερα στο ηρακλειο διαβασα οτι ειχατε δωρα και μαλιστα απο την σεατ ηρακλειου και η πιτα πανω εγραφε "seatclub Κρητης"...

απο την στιγμη λοιπον που δεν ηταν επισημη συναντηση seatclub, και υπηρχε και η διαθεση απο τον επαγγελματια να κανει το δωρο...γιατι να μην γινει....?


 επισης απ'οτι ειδα στις φωτογραφιες δεν ηταν μονο παιδια που εχουν σεατ αμαξια. Θα παρακαλεσω να διευκρινηστει τι ακριβως σημαινει το seatclub στην σημερινη πιτα πανω στο θεμα των δωρων.




τα παιδια ειναι εδω πολυ καιρο μελη.....το οτι εχουν διαφορετικα αυτοκινητα σημαινει οτι δεν εχουν και το δικαιωμα να γραφτουν στο seatclub....?
ενα Golf GTI ηταν και ενα ΤΤ και τα παιδια ειναι καλοι φιλοι, μας ακολουθουν παντου....


αντωνη μην τρελαινεσαι ρε φιλε..

Υ.Γ. ανεβαστε και καμμια φωτογραφια ρε συ..
If everything seems under control, you are not going fast enough..

  • Αποσυνδεδεμένος gerwn
  • Elite member
  • *
  • Μηνύματα: 2978
  • Φύλο: Άντρας
  • Για ΠΑΝΤΑ μαζί μας
    • Seat Cordoba Vario
και μονο που το λες , ειναι τιμη μας, ειναι σαν να εχεις ερθει ...
 :notworthy:
κι εγω και ολοι μας ελπιζουμε, του χρονου τα πραγματα να ειναι καλυτερα...
Παράθεση
Παράθεση από: Antonis_Cupra στις 15-12-2009, 08:54:54
ελα και ξα μας εμας.... wink
Η τιμη ειναι δικη μου.Ενα μονο πραγμα θελω να σκεφτειται ολοι σας.Για τα επομενα 50 χρονια τουλαχιστον (σας ευχομαι για 100) θα συναντιοσαστε σε διαφορα μερη της ΚΡΗΤΗΣ και ειναι ανεπιτρεπτο να γυρναται αλλου το προσωπο σας και να μη μιλατε.Οι υπολοιποι (ξωμεριτες οπως λεει και η φιλη μας DORA) καποια στιγμη θα φυγουν εσεις ομως θα εισαστε εκει
Nῦν ἀπολύεις τὸν δοῦλόν σου, δέσποτα


ειναι ανεπιτρεπτο να γυρναται αλλου το προσωπο σας και να μη μιλατε.


η πιτα ηταν απλως η αφορμη.....
καλως η κακως, δεν γινεται να τα παηγαινεις με ολους καλα και να εισαι φιλος με ολο κοσμο...

τελος παντων, του χρονου , και γιατι οχι και νωριτερα, ευχομαι να σε δουμε και απο κοντα...
 :ok:
If everything seems under control, you are not going fast enough..

  • Αποσυνδεδεμένος giannis20vt4
  • Διαχειριστής
  • Expert member
  • *
  • Μηνύματα: 7088
  • Φύλο: Άντρας
  • Εμπρός καλές μου βαλβίδες....
    • Ibiza cupra
    • Seatclub.gr
ΡΕ :akala: Αχιλλέα κάνε έναν φάκελο και βαλτα ολα μεσα να τα δουμε σαν παρουσιαση ξεστραβωθήκαμε.  :harhar:
Powered by GIAC X+...
ΓΙΑ ΝΑ ΜΕ ΠΙΑΣΕΙΣ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΓΡΗΓΟΡΟΣ..ΓΙΑ ΝΑ ΜΕ ΒΡΕΙΣ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΞΥΠΝΟΣ.!!! ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙΣ ΣΑΝ ΚΑΙ ΜΕΝΑ...ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΣΤΕΙΕΥΕΣΑΙ!!!


http://yfrog.com/5dpicture032djj

με διαφορα η καλυτερη φωτογραφια της ημερας, πιστευω....
 :blush: :blush:

 :respect: στους λουκουμαδες...
If everything seems under control, you are not going fast enough..

  • Αποσυνδεδεμένος αχιλλεας_Ibiza
  • Ibiza 1.2
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 954
  • Φύλο: Άντρας
  • Ibiza 1.2 2008 και παει μια χαρα...
    • seat ibiza 1.2
με διαφορα η καλυτερη φωτογραφια της ημερας, πιστευω....
 :blush: :blush:


και εγω...συμφωνω...the best ::hiphop:: :dancer: :59:...και η φωτο απο εμενα...
ΑΧΙΛΛΕΑΣ

ΗΧΟΛΗΠΤΗΣ - ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ ΟΔΗΓΟΣ