Αποστολέας Θέμα: Ψηφοφορια μερους κοπης πιτας φιλων group vag κρητης  (Αναγνώστηκε 119915 φορές)

0 μέλη και 4 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

εγω προσωπικα δεν εχω κανενα προβλημα με κανεναν και το γνωριζετε καλα. και φυσικα δεν εχω κανενα προβλημα ουτε με το φιλο με το Golf GTI ουτε με το ΤΤ. και πολυ καλα εκαναν και ηρθαν. και πολυ καλα κανατε και περασατε καλα και οπως εξεφρασα προηγουμενως χαρηκα που περασατε καλα και το νιωθω και το εννοω πραγματικα. ειμαι ειλικρινης και αυθεντικος και λεω οτι βλεπω (αν δεν ειναι ετσι και παλι ας με διορθωσετε).

μιλαω για τον εαυτο μου αυτη την στιγμη και για κανεναν αλλον. για εμενα σαν AntonisCupra, μελος του Seatclub.gr, το ονομα seatclub πανω στην πιτα που κοπηκε στο ηρακλειο :

1) αναιρει ολα οσα γραφτηκαν εδω απο τα παιδια της διαχειρισης αναφορικα με το θεμα του ονοματος της συναντησης
2) αναιρει οτι γραφτηκε απο τα παιδια της διαχειρισης για το θεμα των δωρων
3) αναιρει την αποφαση της διαχειρισης οτι δεν θα υπαρξει επισημη κοπη πιτας του seatclub στην κρητη αλλα μονο αθηνα και θεσσαλονικη

επαναλαμβανω οτι τα παραπανω ειναι καθαρα δικη μου αποψη και δεν εκπροσωπω κανεναν αλλα ουτε και την συναντηση που εγινε στα χανια. εκπροσωπω τον AntonisCupra και μονον αυτον.
και επισης οτι δεν εχω κανενα προβλημα με κανεναν απο ολα τα παιδια που μαζευτηκατε και περασατε καλα σημερα στο ηρακλειο. μακαρι να μπορουσα να ημουν και στις δυο συναντησεις αλλα δεν γινεται.
το αν εγινε λαθος με την πιτα δεν μπορω να το γνωριζω γι'αυτο και δεν μπορω να εκφερω γνωμη. δεν εχω λογο να μην σε πιστεψω και ενα παραπανω μιας και εισαι και φιλος μου. αν λοιπον εγινε λαθος, προσωπικη ταπεινη μου αποψη οτι δεν θα επρεπε να εμφανιστει τουλαχιστον εδω στο seatclub.gr.
Respect your Cupra if you want to win your car\'s respect too :)

  • Αποσυνδεδεμένος gerwn
  • Elite member
  • *
  • Μηνύματα: 2978
  • Φύλο: Άντρας
  • Για ΠΑΝΤΑ μαζί μας
    • Seat Cordoba Vario

και εγω...συμφωνω...the best ::hiphop:: :dancer: :59:...και η φωτο απο εμενα...
:offtopic:  Ακομα περιμενω τις φωτο απο Καλαματα  :tsatilas:
Nῦν ἀπολύεις τὸν δοῦλόν σου, δέσποτα

αν λοιπον εγινε λαθος, προσωπικη ταπεινη μου αποψη οτι δεν θα επρεπε να εμφανιστει τουλαχιστον εδω στο seatclub.gr.

οπως ειπα και πριν, δεν τιθεται κανενα θεμα επισημης και ανεπισημης κοπης...
για το αν θα επρεπε να μπει η οχι η φωτογραφια, πιστευω ειναι το τελευταιο για τι οποιο  θα επρεπε να προβληματιζομαστε...
εδω πριν λιγες ημερες ειπωθηκαν τρελλα πραγματα και προς τους διαχειριστες αλλα και προς εμενα...

ας μην κολλαμε λοιπον σε μια γαμημενη φωτογραφια που στο κατω κατω δεν σημαινει και κατι....
If everything seems under control, you are not going fast enough..

  • Αποσυνδεδεμένος mihanikos
  • Elite member
  • *
  • Μηνύματα: 2743
  • Φύλο: Άντρας
  • πολλοι με κρινουν, λιγοι με γνωριζουν
ρε παιδια μην τσακωθειτε και γι'αυτο τωρα... :fool:

ρε παιδια μην τσακωθειτε και γι'αυτο τωρα... :fool:
dont worry....
 :wink:
If everything seems under control, you are not going fast enough..

  • Αποσυνδεδεμένος giannis20vt4
  • Διαχειριστής
  • Expert member
  • *
  • Μηνύματα: 7088
  • Φύλο: Άντρας
  • Εμπρός καλές μου βαλβίδες....
    • Ibiza cupra
    • Seatclub.gr
 :pepsi: :pepsi: ::pizza:: ::pizza:: :snack: :snack: :snack:
Powered by GIAC X+...
ΓΙΑ ΝΑ ΜΕ ΠΙΑΣΕΙΣ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΓΡΗΓΟΡΟΣ..ΓΙΑ ΝΑ ΜΕ ΒΡΕΙΣ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΞΥΠΝΟΣ.!!! ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙΣ ΣΑΝ ΚΑΙ ΜΕΝΑ...ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΣΤΕΙΕΥΕΣΑΙ!!!

  • Αποσυνδεδεμένος 2fast4u
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 849
  • Φύλο: Άντρας
  • SEATclub.eu
πολυ ωραιες φωτογραφιες !!!!χαιρομαι που περασατε καλα !!!Αντε Αχχιλεα βαλε και κανα βιντεακι να δουμε .....!!!!

  • Αποσυνδεδεμένος αχιλλεας_Ibiza
  • Ibiza 1.2
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 954
  • Φύλο: Άντρας
  • Ibiza 1.2 2008 και παει μια χαρα...
    • seat ibiza 1.2
πολυ ωραιες φωτογραφιες !!!!χαιρομαι που περασατε καλα !!!Αντε Αχχιλεα βαλε και κανα βιντεακι να δουμε .....!!!!


τωρα τωρα...ειναι και μεγαλα τα ατιμα..... :wink: :salia: :crazy: :brows:
ΑΧΙΛΛΕΑΣ

ΗΧΟΛΗΠΤΗΣ - ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ ΟΔΗΓΟΣ

  • Αποσυνδεδεμένος LEONtokardos
  • Κώστας
  • Διαχειριστής
  • Master member
  • *
  • Μηνύματα: 10322
  • Φύλο: Άντρας
    • 8v rulezz>TSI mode>MB
    • http://www.seatclub.gr

1) αναιρει ολα οσα γραφτηκαν εδω απο τα παιδια της διαχειρισης αναφορικα με το θεμα του ονοματος της συναντησης
2) αναιρει οτι γραφτηκε απο τα παιδια της διαχειρισης για το θεμα των δωρων
3) αναιρει την αποφαση της διαχειρισης οτι δεν θα υπαρξει επισημη κοπη πιτας του seatclub στην κρητη αλλα μονο αθηνα και θεσσαλονικη


Θα σε παρακαλουσα πολυ να πεις ξεκαθαρα τι σου ηρθε στο μυαλο. Μονο τα ερωτηματα? Ή μηπως και πιθανες απαντησεις?
Συγνωμη αλλα θα ειμαι πολυ καυστικος και με περισσια προκαταληψη σε οσα γραφετε, κυριως απο τα οσα μας λουσατε ολες τις ημερες.
Απο τη στιγμη που ειχατε αντιδραση σε μια πολυ απλη επιθυμια μας, ΑΝΑΦΕΡΑΜΕ ΟΥΚ ΟΛΙΓΕΣ ΦΟΡΕΣ ΞΕΚΑΘΑΡΑ, οτι μπορειτε να κανετε οτι θελετε με την εκδηλωση σας (που αργοτερα εγιναν δυο) χωρις κανεναν περιορισμο απο εμας. Οποτε ΑΝ διαβαζατε καλα ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ τα οσα σας γραφαμε, δε θα ειχατε φτασει σε οσα φτασατε.
Ακομα ΚΑΙ ΤΩΡΑ λοιπον λετε αλλα αντι αλλων σε σχεση με οσα εχουν γραφτει απο εμας και ψαχνεστε.
Οποτε επαναλαμβανω οτι και παραπανω.
Θα σε παρακαλουσα πολυ να πεις ξεκαθαρα τι σου ηρθε στο μυαλο. Μονο τα ερωτηματα? Ή μηπως και πιθανες απαντησεις?
My attitude is based on how you treat me

Μy ex-TSI's set up
Nurburgring-Seatclub decals, black tinted lights, plasti dipped mask, led bulbs, footrest, wind deflectors, park sensors, perfume from Praktiker

  • 260
  • Επισκέπτης
Λυπαμαι πολυ ετσι που κατεληξε αυτη ιστορια,να μαζευτουμε για μια καθιερωμενοι συναντηση ,σε δυο μερη.Εγω ακολουθησα το αποτελεσμα της ανοικτης  Ονομαστικης ψηφοφοριας,οπως ειχα ζητησει εδω μεσα ,και που αυτο ανεδειξε τα Χανια σαν τοπο Συναντησης.Ομως ο εγωισμος και το ετσι θελω των μελων που ψηφισε Ηρακλειο,δημιουργησε μια κατασταση με αποτελεσμα  παρα πολλα παιδια  που τυγχανουν να ειναι φιλοι μας  να στεναχωρεθουν και να μην πανε πουθενα.Πηγα λοιπον στα Χανια ,με ενοχα συναισθηματα γιατι ειμαι και εγω Ηρακλειωτης και με ειχε πειραξει πολυ η συμπεριφορα των συμπατριωτων μου.Στα Χανια  αυτο που εζησα ηταν το μοναδικο.Αντικρυσα γελαστα  και προσχαρα παιδια απο Χανια και απο Αθηνα που ειχαν ερθει για την συναντηση αυτη.Η Ατμοσφαιρα ηταν στην καφετερια Φανταστικη ,το προσωπικο και ο Ιδιοκτητης της Πιστας φιλικοτατοι και απο πανω μας να μας εξυπηρετησουν.Η κουβεντα συνεχιστηκε σε πολυ ομορφη ατμοσφαιρα μεχρι που ειπαμε να μπουμε στην Πιστα.Ο Ιδιοκτητης μας ανοιξε την μπαρα της πιστας χωρις δευτερη κουβεντα λες και ηταν κατι το αυτονοητο,και μαλιστα χαιροταν γιαυτο.Εντελως η αλλη οψη του νομισματος σε σχεση με το Ηρακλειο.
Καναμε τους γυρους μας  Ο Λ Ο Ι  και μετα βγαλαμε και τις Φωτογραφιες μας (δηλαδη ο Ιδιοκτητης ζητησε να μας φωτογραφισει,για να ειμαστε ολοι στη φωτογραφια).Φανταστικη εμπειρια εξυπηρετησης απο εναν Ανθρωπο που ξερει καλα να κανει την δουλεια του.
Δεν αντεξα και τον ευχαριστησα  ,και τοτε μου ειπε οτι ευχαριστηθηκε και αυτος και αν ξαναπαμε ,να του το πουμε να μας οργανωσει κανα αγωνα (αυτονοητο ειπε) αφου εχει και χρονομετρα και να μπουμε οση ωρα θελουμε στην Πιστα.Και οταν μιλαμε για Πιστα  καμμια συγκριση με το Ηρακλειο,ειναι η καλυτερη της Κρητης.
Μετα τα παιδια μας πηγαν σε μια φανταστικη ταβερνα ,που ειχαμε ολο τον κολπο της Σουδας στα ποδια μας.
Περασαμε φανταστικα και ευχαριστω πολυ τα παιδια που οργανωσαν  την Συναντηση αυτη.
Μπορουμε λοιπον να ξαναπαμε στα Χανια  στην πιστα αυτη και να ξαναενωθουμε σαν Παρεα.
Δεν θελω να συζητησω ουτε για το δωρο  της Σεατ (καλοσυνη τους) ουτε για το λαθος του ζαχαροπλαστη :doh:,στα Χανια παντως ο ζαχαροπλαστης δεν ειχε κανει λαθος.
Λοιπον να ανοιξουμε τωρα κουβεντα για το ποτε θα παμε ολοι μαζι στα Χανια

Ομως ο εγωισμος και το ετσι θελω των μελων που ψηφισε Ηρακλειο

εισαι πολυ λαθος εδω και το ξερεις....
If everything seems under control, you are not going fast enough..

Θα σε παρακαλουσα πολυ να πεις ξεκαθαρα τι σου ηρθε στο μυαλο. Μονο τα ερωτηματα? Ή μηπως και πιθανες απαντησεις?
Συγνωμη αλλα θα ειμαι πολυ καυστικος και με περισσια προκαταληψη σε οσα γραφετε, κυριως απο τα οσα μας λουσατε ολες τις ημερες.
Απο τη στιγμη που ειχατε αντιδραση σε μια πολυ απλη επιθυμια μας, ΑΝΑΦΕΡΑΜΕ ΟΥΚ ΟΛΙΓΕΣ ΦΟΡΕΣ ΞΕΚΑΘΑΡΑ, οτι μπορειτε να κανετε οτι θελετε με την εκδηλωση σας (που αργοτερα εγιναν δυο) χωρις κανεναν περιορισμο απο εμας. Οποτε ΑΝ διαβαζατε καλα ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ τα οσα σας γραφαμε, δε θα ειχατε φτασει σε οσα φτασατε.
Ακομα ΚΑΙ ΤΩΡΑ λοιπον λετε αλλα αντι αλλων σε σχεση με οσα εχουν γραφτει απο εμας και ψαχνεστε.
Οποτε επαναλαμβανω οτι και παραπανω.
Θα σε παρακαλουσα πολυ να πεις ξεκαθαρα τι σου ηρθε στο μυαλο. Μονο τα ερωτηματα? Ή μηπως και πιθανες απαντησεις?

Αν ειχα στο μυαλο μου ετοιμες απαντησεις δεν θα σκεφτομουν να γραψω κατι εδω. αν επισης ηθελα να πω κατι πιο χυμα θα το ελεγα.
ουτε υπονοω τιποτα απο τα γραφομενα μου ουτε υποθετω κατι.

και για να το εξηγησω αυτο, δεν εννοω αλλα ουτε και υπονοω με τα λεγομενα μου οτι τα παιδια της διαχειρισης επετρεψαν να γραφει το seatclub πανω στην πιτα που κοπηκε σημερα στο ηρακλειο. αντιθετως μαλιστα, με τα λεγομενα μου, προσπαθω να προστατεψω το seatclub.gr και ολα τα λεγομενα των παιδιων της διαχειρισης για το θεμα του ονοματος της συναντησης, της πιτας και των δωρων.
Respect your Cupra if you want to win your car\'s respect too :)

  • Αποσυνδεδεμένος LEONtokardos
  • Κώστας
  • Διαχειριστής
  • Master member
  • *
  • Μηνύματα: 10322
  • Φύλο: Άντρας
    • 8v rulezz>TSI mode>MB
    • http://www.seatclub.gr
Η ερωτηση μου λοιπον εγινε για να υπαρξει η απαραιτητη διευκρινηση. Αναλογες ερωτησεις θα γινονται σε ολους οσους πουν κατι χωρις τις απαραιτητες διευκρινησεις τους.
My attitude is based on how you treat me

Μy ex-TSI's set up
Nurburgring-Seatclub decals, black tinted lights, plasti dipped mask, led bulbs, footrest, wind deflectors, park sensors, perfume from Praktiker

  • Αποσυνδεδεμένος stavros1187
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 2354
  • Φύλο: Άντρας
  • Ibiza SC 1.6 Stage1
Τελικα εχουν και αλλοι θεμα με τη πιτα..Δειτε το μηπως και γελασουμε ολοι λιγο.... :xaxa: :xaxa:



  • Αποσυνδεδεμένος αχιλλεας_Ibiza
  • Ibiza 1.2
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 954
  • Φύλο: Άντρας
  • Ibiza 1.2 2008 και παει μια χαρα...
    • seat ibiza 1.2
ελα και το πρωτο βιντεοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο.................. :salia: :salia: :salia: :salia:




http://yfrog.us/j2picture004z
ΑΧΙΛΛΕΑΣ

ΗΧΟΛΗΠΤΗΣ - ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ ΟΔΗΓΟΣ