Αποστολέας Θέμα: Ψηφοφορια μερους κοπης πιτας φιλων group vag κρητης  (Αναγνώστηκε 121058 φορές)

0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

  • 260
  • Επισκέπτης
Τελικα εχουν και αλλοι θεμα με τη πιτα..Δειτε το μηπως και γελασουμε ολοι λιγο.... :xaxa: :xaxa:



Καλο και επικαιρο αλλα δεν καταλαβα ποιος φταιει ,ο σμηνιτης η ο ζαχαροπλαστης :xa:

ελα και το πρωτο βιντεοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο.................. :salia: :salia: :salia: :salia:


βαλε τα ''καλα βιντεο''  ρε συ....
 :brows:
If everything seems under control, you are not going fast enough..

  • Αποσυνδεδεμένος αχιλλεας_Ibiza
  • Ibiza 1.2
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 954
  • Φύλο: Άντρας
  • Ibiza 1.2 2008 και παει μια χαρα...
    • seat ibiza 1.2
2ο videooooooooooooooooooo   :salia: :salia: :salia: :salia: :salia: :salia:



http://yfrog.us/jcpicture007z
ΑΧΙΛΛΕΑΣ

ΗΧΟΛΗΠΤΗΣ - ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ ΟΔΗΓΟΣ

  • Αποσυνδεδεμένος αχιλλεας_Ibiza
  • Ibiza 1.2
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 954
  • Φύλο: Άντρας
  • Ibiza 1.2 2008 και παει μια χαρα...
    • seat ibiza 1.2
ΑΧΙΛΛΕΑΣ

ΗΧΟΛΗΠΤΗΣ - ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ ΟΔΗΓΟΣ

  • Αποσυνδεδεμένος αχιλλεας_Ibiza
  • Ibiza 1.2
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 954
  • Φύλο: Άντρας
  • Ibiza 1.2 2008 και παει μια χαρα...
    • seat ibiza 1.2
ΑΧΙΛΛΕΑΣ

ΗΧΟΛΗΠΤΗΣ - ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ ΟΔΗΓΟΣ

  • Αποσυνδεδεμένος αχιλλεας_Ibiza
  • Ibiza 1.2
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 954
  • Φύλο: Άντρας
  • Ibiza 1.2 2008 και παει μια χαρα...
    • seat ibiza 1.2
δεν το παιζει δεν ξερω γιατι...
ΑΧΙΛΛΕΑΣ

ΗΧΟΛΗΠΤΗΣ - ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ ΟΔΗΓΟΣ

  • Αποσυνδεδεμένος αχιλλεας_Ibiza
  • Ibiza 1.2
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 954
  • Φύλο: Άντρας
  • Ibiza 1.2 2008 και παει μια χαρα...
    • seat ibiza 1.2
για να δουμε αυτο το παιζει???


http://yfrog.us/bapicture008z
ΑΧΙΛΛΕΑΣ

ΗΧΟΛΗΠΤΗΣ - ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ ΟΔΗΓΟΣ

  • MIKE_GOLF_V_GTI
  • Επισκέπτης

 επισης απ'οτι ειδα στις φωτογραφιες δεν ηταν μονο παιδια που εχουν σεατ αμαξια. Θα παρακαλεσω να διευκρινηστει τι ακριβως σημαινει το seatclub στην σημερινη πιτα πανω στο θεμα των δωρων.


επρεπε να ντρεπεσε που μιλας για εμας ετσι χωρις καν να μας ξερεις 

  • ni-vo cupra
  • Επισκέπτης
Θα ηθελα να πω ενα μεγαλο ευχαριστω σε ολα τα παιδια
που βρεθηκαμε στο ηρακλειο για τη τοσο καλη παρεα που ειχαμε
χθες....ελπιζω να γνωρισω συντομα και τα υπολοιπα μελη απο χανια
και να γινει παλι η παρεα οπως πρωτα.
Ενα μεγαλο ευχαριστω και στη SEAT ΒΕΝΕΡΗΣ για την ευγενικη
προσφορα της και το δωρο της που φετος ειχα τη τυχη να παρω
Και του χρονου να ειμαστε καλα και μονιασμενοι οπως πρωτα!!!!!!!

εγω προσωπικα δεν εχω κανενα προβλημα με κανεναν και το γνωριζετε καλα. και φυσικα δεν εχω κανενα προβλημα ουτε με το φιλο με το Golf GTI ουτε με το ΤΤ. και πολυ καλα εκαναν και ηρθαν. και πολυ καλα κανατε και περασατε καλα και οπως εξεφρασα προηγουμενως χαρηκα που περασατε καλα και το νιωθω και το εννοω πραγματικα.
.................
................
επαναλαμβανω οτι τα παραπανω ειναι καθαρα δικη μου αποψη και δεν εκπροσωπω κανεναν αλλα ουτε και την συναντηση που εγινε στα χανια. εκπροσωπω τον AntonisCupra και μονον αυτον.
και επισης οτι δεν εχω κανενα προβλημα με κανεναν απο ολα τα παιδια που μαζευτηκατε και περασατε καλα σημερα στο ηρακλειο. μακαρι να μπορουσα να ημουν και στις δυο συναντησεις αλλα δεν γινεται.
το αν εγινε λαθος με την πιτα δεν μπορω να το γνωριζω γι'αυτο και δεν μπορω να εκφερω γνωμη. δεν εχω λογο να μην σε πιστεψω και ενα παραπανω μιας και εισαι και φιλος μου. αν λοιπον εγινε λαθος, προσωπικη ταπεινη μου αποψη οτι δεν θα επρεπε να εμφανιστει τουλαχιστον εδω στο seatclub.gr.




επρεπε να ντρεπεσε που μιλας για εμας ετσι χωρις καν να μας ξερεις 

Εσυ απο ολα τα λεγομενα μου αυτο καταλαβες ? οτι εχω προβλημα με σενα ?
ξαναδιαβασε τι εγραψα και πως το εγραψα γιατι αυτα που εννοουσα τα ξεκαθαρισα και δεν εχουν να κανουν ουτε με σενα αλλα ουτε και με κανεναν απο την παρεα εκει στο ηρακλειο. μιλησα για την πιτα και μονο για την πιτα και για το θεμα των δωρων αναφορικα παλι με την πιτα.
θα σε παρακαλουσα να μην γραφεις λογια που δυναμιτιζουν την ατμοσφαιρα γιατι δεν υπαρχει λογος. χθες περασατε καλα κι'εσεις στο ηρακλειο κι'εμεις στα χανια και αυτο μετραει μονο. στο αμεσο μελλον σιγουρα θα βρεθουμε απο κοντα ολοι μαζι και καλυτερα να ειμαστε αγαπημενοι. εγω για να ξερεις μιλησα και τηλεφωνικα με τον Αντωνη (Antonis_Cupra) χθες το βραδυ και ανταλλαξαμε αποψεις για το πως περασατε στο ηρακλειο και πως περασαμε στα χανια και για μια επομενη μελλοντικη συναντηση.
και επισης αν διαβασεις παλιοτερα λεγομενα μου εδω στο θεμα, ειχα αναφερει πολλες φορες οτι θελω και επιμενω στην συναντηση μας να μην ειμαστε μονο με σεατ αμαξια αλλα ολο το group vag.

καλημερα σε ολους και καλη εβδομαδα να εχουμε. :ok:
Respect your Cupra if you want to win your car\'s respect too :)

  • MIKE_GOLF_V_GTI
  • Επισκέπτης
         
Εσυ απο ολα τα λεγομενα μου αυτο καταλαβες ? οτι εχω προβλημα με σενα ?
ξαναδιαβασε τι εγραψα και πως το εγραψα γιατι αυτα που εννοουσα τα ξεκαθαρισα και δεν εχουν να κανουν ουτε με σενα αλλα ουτε και με κανεναν απο την παρεα εκει στο ηρακλειο.     μιλησα για την πιτα και μονο για την πιτα και για το θεμα των δωρων αναφορικα παλι με την πιτα.
θα σε παρακαλουσα να μην γραφεις λογια που δυναμιτιζουν την ατμοσφαιρα γιατι δεν υπαρχει λογος. χθες περασατε καλα κι'εσεις στο ηρακλειο κι'εμεις στα χανια και αυτο μετραει μονο. στο αμεσο μελλον σιγουρα θα βρεθουμε απο κοντα ολοι μαζι και καλυτερα να ειμαστε αγαπημενοι. εγω για να ξερεις μιλησα και τηλεφωνικα με τον Αντωνη (Antonis_Cupra) χθες το βραδυ και ανταλλαξαμε αποψεις για το πως περασατε στο ηρακλειο και πως περασαμε στα χανια και για μια επομενη μελλοντικη συναντηση.
και επισης αν διαβασεις παλιοτερα λεγομενα μου εδω στο θεμα, ειχα αναφερει πολλες φορες οτι θελω και επιμενω στην συναντηση μας να μην ειμαστε μονο με σεατ αμαξια αλλα ολο το group vag.

καλημερα σε ολους και καλη εβδομαδα να εχουμε. :ok:
     

Φιλε την αλλη φορα να προσεχεις πως εκφραζεσε λοιπον γιατι  ετσι οπως το ειπες ηταν προσβλητικο για εμενα και τον ΤΤ  και μαλλον δεν το καταλαβα μονο εγω ετσι αλλα και οσοι το διαβασαν .

  • Συνδεδεμένος disino
  • Διαχειριστής
  • Master member
  • *
  • Μηνύματα: 10428
  • Φύλο: Άντρας
  • Leon Cupra (red)
         
Φιλε την αλλη φορα να προσεχεις πως εκφραζεσε λοιπον γιατι  ετσι οπως το ειπες ηταν προσβλητικο για εμενα και τον ΤΤ  και μαλλον δεν το καταλαβα μονο εγω ετσι αλλα και οσοι το διαβασαν .

Ή πρέπει να διαβάζεις εσύ πιο προσεχτικά, όπως φαίνεται από τα post που σου παράθεσε! :mf_bookread:
Και δε χρειάζεται να βάζεις έντονα γράμματα, τα διαβάζουμε και απλά! :wink:
Ας λήξει εδώ το θέμα με το Golf και το TT, γιατί μάλλον δεν υπήρξε ποτέ! :ok:

  • Αποσυνδεδεμένος αχιλλεας_Ibiza
  • Ibiza 1.2
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 954
  • Φύλο: Άντρας
  • Ibiza 1.2 2008 και παει μια χαρα...
    • seat ibiza 1.2
ελα φρεσκο videoooooooooooooooooo..... :wink:


http://yfrog.us/5epicture001z
ΑΧΙΛΛΕΑΣ

ΗΧΟΛΗΠΤΗΣ - ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ ΟΔΗΓΟΣ

  • Αποσυνδεδεμένος plutevo
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 344
  • TOLEDO 20VT
Έστω και έτσι, μπράβο και στις δυο παρέες  :wink:

TOLEDO 20VT

  • Αποσυνδεδεμένος αχιλλεας_Ibiza
  • Ibiza 1.2
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 954
  • Φύλο: Άντρας
  • Ibiza 1.2 2008 και παει μια χαρα...
    • seat ibiza 1.2
και αλλο videooooooo............... :salia: :salia: :salia: :salia: :salia: :salia: :salia: :salia:



http://yfrog.us/1apicture002z
ΑΧΙΛΛΕΑΣ

ΗΧΟΛΗΠΤΗΣ - ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ ΟΔΗΓΟΣ