Αποστολέας Θέμα: Ψηφοφορια μερους κοπης πιτας φιλων group vag κρητης  (Αναγνώστηκε 120341 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

  • Αποσυνδεδεμένος BLACK VIPER
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 949
  • Φύλο: Άντρας
  • Catch me if you can! Γιώργος
Και ποτε τα βρηκανε οι Χανιωτες με τους Ηρακλειωτες για να τα βρουν και τωρα.Μια ζωη τα ιδια πραγματα,οχι μονο στα του club αλλα γενικα σε ολες τους τις συναναστροφες.Οπως και οι Θεσσαλονικεις με τους Αθηναιους υπαρχει μια κοντρα.ΓΙΑΤΙ? Για εμενα ειναι κομπλεξικα πραγματα αυτα που κανουν :annoyed_h4h:
Ο ΕΞΥΠΝΟΣ- παραδεχεται. Ο ΠΟΝΗΡΟΣ- δικαιολογειται. Ο ΗΛΙΘΙΟΣ- επιμενει.

  • Αποσυνδεδεμένος George_NL
  • Elite member
  • *
  • Μηνύματα: 4670
  • Φύλο: Άντρας
Ρε Αχιλλέα βάλτα όλα σε ένα μην φορτώνεις τις σελίδες με ποστ για ένα βίντεο.Ανέβασε τα και μετα τα ποστάρεις.
Τρομοκρατικές ενέργειες , εκβιασμοί , τώρα και τηλεφωνικό μπινελίκι! ΤΙΜΕΣ ΣΟΚ!!!!! Εχω και συστατικές επιστολές απο μέλη που δοκίμασαν τις υπηρεσίες μου!

  • Αποσυνδεδεμένος αχιλλεας_Ibiza
  • Ibiza 1.2
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 954
  • Φύλο: Άντρας
  • Ibiza 1.2 2008 και παει μια χαρα...
    • seat ibiza 1.2
και αλλο videooooooo............... :salia: :salia: :salia: :salia: :salia: :salia: :salia: :salia:



http://yfrog.us/1apicture002z


ελα το πρωτελευταιο videoooooo..... :salia: :salia: :salia: :salia: :salia: :salia:

http://yfrog.us/j2picture003z
ΑΧΙΛΛΕΑΣ

ΗΧΟΛΗΠΤΗΣ - ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ ΟΔΗΓΟΣ

  • Αποσυνδεδεμένος stavros1187
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 2354
  • Φύλο: Άντρας
  • Ibiza SC 1.6 Stage1
ελα το πρωτελευταιο videoooooo..... :salia: :salia: :salia: :salia: :salia: :salia:
http://yfrog.us/j2picture003z

Βρε  :akala: στο πε και ο Γιωργος απο πανω..Ανεβασε τα ολα μαζι..Τι ειναι αυτα?? "Ελα το πρωτοτελευταιο video...!!"  Λες και μου εισαι στη λαικη αγορα και ξεπουλας κανεις!!!!  :xaxa: :xaxa: :xaxa:


  • 260
  • Επισκέπτης
Και ποτε τα βρηκανε οι Χανιωτες με τους Ηρακλειωτες για να τα βρουν και τωρα.Μια ζωη τα ιδια πραγματα,οχι μονο στα του club αλλα γενικα σε ολες τους τις συναναστροφες.Οπως και οι Θεσσαλονικεις με τους Αθηναιους υπαρχει μια κοντρα.ΓΙΑΤΙ? Για εμενα ειναι κομπλεξικα πραγματα αυτα που κανουν :annoyed_h4h:
Καλο θα ηταν  να μην ριχνετε λαδι στην φωτια,και προ παντος τωρα που γινονται καποιες προσπαθειες να δωθει ενα τελος σε αυτη την Ιστορια και να ξαναρχισουμε απο την αρχη.Ηταν μια κακη στιγμη στην ζωη καποιων ανθρωπων ,που προσπαθουν  τωρα να ξεχασουν.Αν ειχαμε προβλημα με τους Χανιωτες δεν θα συνυπαρχαμε τοσα χρονια τωρα στις συναντησεις αυτες,και ουτε εχουμε πολεμο μεταξυ μας ,και ηταν φανταστικη η εμπειρια που εζησα εγω ο Ηρακλειωτης στα Χανια,και κανεις τους δεν εκανε καποιο σχολιο για τους Ηρακλειωτες.  Ολοι οι Χανιωτες μας περιμενουν τωρα να παμε ολοι μαζι στα Χανια να μπουμε στην Πιστα .
Και αυτη ειναι η απαντηση μου στο σχολιο σας....Και ποτε τα βρηκανε οι Χανιωτες με τους Ηρακλειωτες για να τα βρουν και τωρα...Εμεις δεν ειμαστε πολιτικοι να εχουμε αντιπαλοτητες ,ειμαστε απλοι ανθρωποι που αγαπαμε τα αμαξια μας και πρασπαθουμε σε καθε ευκαιρια να περναμε καλα.Θα σας παρακαλουσα να ανακαλεσετε αυτο το πικροχολο σχολιο σας
Σας ευχαριστω πολυ
260

  • Αποσυνδεδεμένος BLACK VIPER
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 949
  • Φύλο: Άντρας
  • Catch me if you can! Γιώργος
Καλο θα ηταν  να μην ριχνετε λαδι στην φωτια,και προ παντος τωρα που γινονται καποιες προσπαθειες να δωθει ενα τελος σε αυτη την Ιστορια και να ξαναρχισουμε απο την αρχη.Ηταν μια κακη στιγμη στην ζωη καποιων ανθρωπων ,που προσπαθουν  τωρα να ξεχασουν.Αν ειχαμε προβλημα με τους Χανιωτες δεν θα συνυπαρχαμε τοσα χρονια τωρα στις συναντησεις αυτες,και ουτε εχουμε πολεμο μεταξυ μας ,και ηταν φανταστικη η εμπειρια που εζησα εγω ο Ηρακλειωτης στα Χανια,και κανεις τους δεν εκανε καποιο σχολιο για τους Ηρακλειωτες.  Ολοι οι Χανιωτες μας περιμενουν τωρα να παμε ολοι μαζι στα Χανια να μπουμε στην Πιστα .
Και αυτη ειναι η απαντηση μου στο σχολιο σας....Και ποτε τα βρηκανε οι Χανιωτες με τους Ηρακλειωτες για να τα βρουν και τωρα...Εμεις δεν ειμαστε πολιτικοι να εχουμε αντιπαλοτητες ,ειμαστε απλοι ανθρωποι που αγαπαμε τα αμαξια μας και πρασπαθουμε σε καθε ευκαιρια να περναμε καλα.Θα σας παρακαλουσα να ανακαλεσετε αυτο το πικροχολο σχολιο σας
Σας ευχαριστω πολυ
260
Θες να μου πεις οτι δεν υπαρχει αυτη η ψιλο κοντρα μεταξυ σας? Ειναι και εμενα η καταγωγη μου απο εκει και τα ξερω  :wink: Γι'αυτο φωναζω ΓΙΑΤΙ να γινονται αυτα τα πραγματα και δεν τα βρισκατε απο την αρχη.
Ο ΕΞΥΠΝΟΣ- παραδεχεται. Ο ΠΟΝΗΡΟΣ- δικαιολογειται. Ο ΗΛΙΘΙΟΣ- επιμενει.

  • Αποσυνδεδεμένος plutevo
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 344
  • TOLEDO 20VT
Και ποτε τα βρηκανε οι Χανιωτες με τους Ηρακλειωτες για να τα βρουν και τωρα.Μια ζωη τα ιδια πραγματα,οχι μονο στα του club αλλα γενικα σε ολες τους τις συναναστροφες.Οπως και οι Θεσσαλονικεις με τους Αθηναιους υπαρχει μια κοντρα.ΓΙΑΤΙ? Για εμενα ειναι κομπλεξικα πραγματα αυτα που κανουν :annoyed_h4h:
Πραγματικά φίλε μου αυτό δεν μπορώ να το καταλάβω :dunno: και ένα παραπάνω που είσαι και συντονιστής, να έκανες αυτό το σχόλιο την στιγμή που γινόταν ο τσακωμός θα σε καταλάβαινα απόλυτα, και θα είχες χίλια δίκια, όπως και το έχω ξαναγράψει και για τα παιδιά της διαχείρισης ότι και να έπρατταν τότε θα είχαν δίκιο,  αλλά τώρα που έγινε ότι έγινε και πάμε να τα βρούμε τέτοιες κουβέντες είναι φωτοβολίδες, και να ξέρεις ότι πραγματικά ούτε υπάρχει, ούτε θα υπάρξει πρόβλημα στην παρέα μας, μεταξύ Χανιά, Ηράκλειο.

TOLEDO 20VT

  • Αποσυνδεδεμένος George_NL
  • Elite member
  • *
  • Μηνύματα: 4670
  • Φύλο: Άντρας
Θες να μου πεις οτι δεν υπαρχει αυτη η ψιλο κοντρα μεταξυ σας? Ειναι και εμενα η καταγωγη μου απο εκει και τα ξερω  :wink: Γι'αυτο φωναζω ΓΙΑΤΙ να γινονται αυτα τα πραγματα και δεν τα βρισκατε απο την αρχη.

Εσυ ψήφισες που να κοπεί η πίτα ????  :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa:
Τρομοκρατικές ενέργειες , εκβιασμοί , τώρα και τηλεφωνικό μπινελίκι! ΤΙΜΕΣ ΣΟΚ!!!!! Εχω και συστατικές επιστολές απο μέλη που δοκίμασαν τις υπηρεσίες μου!

  • 260
  • Επισκέπτης
Θες να μου πεις οτι δεν υπαρχει αυτη η ψιλο κοντρα μεταξυ σας? Ειναι και εμενα η καταγωγη μου απο εκει και τα ξερω  :wink: Γι'αυτο φωναζω ΓΙΑΤΙ να γινονται αυτα τα πραγματα και δεν τα βρισκατε απο την αρχη.
Aν πραγματικα ειναι η καταγωγη σου απο την Κρητη,θα ηξερες οτι αυτο που εγραψες ειναι βαρυ και προσβλητικο. Και να μην μου γραφεις εντονα,ξερω να διαβαζω στα πενηντα μου και να σεβεσαι λιγο ας εισαι και συντονιστης.Το σχολιο μου ηταν σαφεστατο ,δεν ειμαστε πολιτικοι ειμαστε μια παρεα, καταλαβε το ,δεν ηταν η πρωτη μας συναντηση,την κανουμε καθε χρονο.Σβηστε το σχολιο και τα δικα μας μαζι και ολα καλα.

  • 260
  • Επισκέπτης
Εσυ ψήφισες που να κοπεί η πίτα ????  :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa:
Εδω θα δεις αν ψηφισα και που ψηφισα
http://seatclub.gr/forum/index.php/topic,27716.0.html

  • Αποσυνδεδεμένος plutevo
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 344
  • TOLEDO 20VT
Εδω θα δεις αν ψηφισα και που ψηφισα
http://seatclub.gr/forum/index.php/topic,27716.0.html
Γιώργο ο George_NL δεν το είπε για σένα ρε φιλε.

TOLEDO 20VT

  • Αποσυνδεδεμένος George_NL
  • Elite member
  • *
  • Μηνύματα: 4670
  • Φύλο: Άντρας
Aν πραγματικα ειναι η καταγωγη σου απο την Κρητη,θα ηξερες οτι αυτο που εγραψες ειναι βαρυ και προσβλητικο. Και να μην μου γραφεις εντονα,ξερω να διαβαζω στα πενηντα μου και να σεβεσαι λιγο ας εισαι και συντονιστης.Το σχολιο μου ηταν σαφεστατο ,δεν ειμαστε πολιτικοι ειμαστε μια παρεα, καταλαβε το ,δεν ηταν η πρωτη μας συναντηση,την κανουμε καθε χρονο.Σβηστε το σχολιο και τα δικα μας μαζι και ολα καλα.

Το ΓΙΑΤΙ που γράφει ειναι απορία δεν τονιζει σε εσενα κάτι.Ουτε προσβάλει κανένα.Ειναι ερώτηση απογνωσης και λύπης για οτι έχει γίνει.Ενα ΓΙΑΤΙ που βασανιζει πολλες φορες.Μην εισαι έτοιμος για καυγα.Λογος δεν υπάρχει.

Εδω θα δεις αν ψηφισα και που ψηφισα
http://seatclub.gr/forum/index.php/topic,27716.0.html

Η ερώτηση ήταν εντελώς χιουμοριστικη στον έτερο συντονιστη για να χαλαρώσουμε λίγο.Πολυ έταση για το τιποτα παλικάρια.
Τρομοκρατικές ενέργειες , εκβιασμοί , τώρα και τηλεφωνικό μπινελίκι! ΤΙΜΕΣ ΣΟΚ!!!!! Εχω και συστατικές επιστολές απο μέλη που δοκίμασαν τις υπηρεσίες μου!

  • 260
  • Επισκέπτης
Γιώργο ο George_NL δεν το είπε για σένα ρε φιλε.
Ζηταω συγνωμη απο τον  George_NL ,αλλα εχω βγει απο τα ρουχα μου.

  • Αποσυνδεδεμένος stavros1187
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 2354
  • Φύλο: Άντρας
  • Ibiza SC 1.6 Stage1
Ζηταω συγνωμη απο τον  George_NL ,αλλα εχω βγει απο τα ρουχα μου.

Ξαναμπες μεσα...Δεν ενδεικνυται με τοσο χαμηλες θερμοκρασιες.. :harhar: :xaxa: :xaxa:
Παιδια ας χαλαρωσουμε λιγο...Μεγαλοι και Μικροι,Συντονιστες και Μελη....Ας ληξει καποτε το θεμα αυτο...Μονο κακο σας κανει...Δε το καταλαβαινεται??Σας φθειρει απλα....Ειναι κριμα!!
Φιλικα και μονο...

  • Αποσυνδεδεμένος BLACK VIPER
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 949
  • Φύλο: Άντρας
  • Catch me if you can! Γιώργος
Πραγματικά φίλε μου αυτό δεν μπορώ να το καταλάβω :dunno: και ένα παραπάνω που είσαι και συντονιστής, να έκανες αυτό το σχόλιο την στιγμή που γινόταν ο τσακωμός θα σε καταλάβαινα απόλυτα, και θα είχες χίλια δίκια, όπως και το έχω ξαναγράψει και για τα παιδιά της διαχείρισης ότι και να έπρατταν τότε θα είχαν δίκιο,  αλλά τώρα που έγινε ότι έγινε και πάμε να τα βρούμε τέτοιες κουβέντες είναι φωτοβολίδες, και να ξέρεις ότι πραγματικά ούτε υπάρχει, ούτε θα υπάρξει πρόβλημα στην παρέα μας, μεταξύ Χανιά, Ηράκλειο.
Πρεπει καποια στιγμη καποιος να σας το χτυπησει αυτο για να το καταλαβετε οτι εχετε λαθος νοοτροπια.Δεν βαζω φιτιλιες για να τσακωθειτε μεταξυ σας.Σας λεω οτι επρεπε να ησασταν εξαρχης ετσι (ολοι μαζι και οχι χωρια).
Ο ΕΞΥΠΝΟΣ- παραδεχεται. Ο ΠΟΝΗΡΟΣ- δικαιολογειται. Ο ΗΛΙΘΙΟΣ- επιμενει.