Αποστολέας Θέμα: Ψηφοφορια μερους κοπης πιτας φιλων group vag κρητης  (Αναγνώστηκε 119916 φορές)

0 μέλη και 4 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

  • Michalis_Cupra
  • Επισκέπτης
Μα τι γινεται ρε παιδια απο 20 ατομα που ειχαμε διλωσει συμμετοχη που ξεφυτρωσαν οι αλλοι? :xa: :xa: :xa: :xa:
Εαν θελατε τοσο πολυ να γινει χανια γιατι δεν εκφερατε τι γνωμη σας απο τιν αρχη που τα κανονιζαμε(οσο ποιο πολυ τοσο ποιο καλα)
Βαλατε τον Αντωνη να κανονισει το μαγαζι και τωρα σας κ@.........σε να αλλαξεται το μερος ετσι απλα χωρις να σκεφτεστε οτι εκσετετε τον Αντωνη!
Ηλικρινα λοιπαμε! :down: :down: :down: :down:
Καντε τι πιτα σας Κοψετε την και καλοφαγωτη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

θα σε παρακαλεσω να μην μου κανεις παλι υποδειξη απο ποιον υπολογιστη θα γραφω μιας και δεν σου πεφτει λογος.οπου γουσταρω γραφω και μην ξανασχοληθεις. αν εισαι διαχειριστης  δεν νομιζω να σε εχουν βαλει αρμοδιο για να μου κανεις παρατηρησεις σε ποιο pc 8α γραφω.και για να καταλαβω τι προβλημα εχεις πανω στο θεμα?

Και πέρα από αυτά που σε ενημέρωσαν τα υπόλοιπα παιδιά της Διαχείρισης να σε ενημερώσω ότι εδώ μέσα μαγκιές ΟΧΙ.  :bye1:

εφοσον θα ερθουν ποιο ειναι το προβλημα δεν μπορω να καταλαβω τους πληρωνουμε μηπως να ψηφιζουν χανια!!!για ηρεμηστε λιγο κανετε λες κ γινεται κληρωσει για την eurovision ρε παιδια αν ειναι δυνατον μια πιτα θα κοψουμε δεν θα λησουμε διαφορε.....................πατριωτες

Έχετε πλήρης άγνοια κανονισμών.Όταν ρίξετε μια ματιά τα ξανά λέμε.  :wink:

Και να στο πω και διαφορετικά. Εμένα και όλων των υπολοίπων εκτός Κρήτης δεν με απασχολεί και πολύ που θα την κάνετε την εκδήλωση.Με απασχολεί όμως να μην κάνουμε μπάχαλο ένα φόρουμ με μια απλή εκδήλωση.

Προσπαθούμε να διαφυλάξουμε λοιπόν την εκδήλωση σας λέγοντας να μην γράφουν και ψηφίζουν αρκετοί από ένα υπολογιστή και τα ακούμε και από επάνω.

Το αποτέλεσμα θα είναι πλαστό και αυτό δεν θα κάνει κακό σε εμένα.Θα κάνει κακό στην διαμόρφωση τελικής επιλογής. Αυτό δεν το καταλαβαίνετε ?  :dunno:

Μόλις τελειώσει το ζήτημα με την εκδήλωση και πάνε όλα καλά (θέλω να πιστεύω) θα ισχύσουν κανονικά οι κανονισμοί για όλους.Όποιος βρεθεί να γράφει από υπολογιστή άλλου για λογαριασμό άλλου θα έχει πρόβλημα. Κάνοντας αυτή την κίνηση είναι σαν να υποτιμάτε η νοημοσύνη των υπολοίπων μελών εδώ μέσα.


  • kyka
  • Επισκέπτης
kyka ΧΑΝΙΑ

  • Αποσυνδεδεμένος andre
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 650
Παιδια ο 260 ζήτησε καθαρή ψηφοφορία
"Να γινει μια καθαρη ψηφοφορια γιατι θα βαλω και την πεθερα μου να ψηφισει,να ξερουμε τουλαχιστο  ποιος φηφιζει."

Οπότε μην κατηγορείτε τους διαχειριστές για το ότι μας ενημερώνουν.

Όσο για την ψηφοφορία , όπου θέλει η παρέα , όπου θέλουν οι ποιο πολοι .
coming soon

  • nickman9271
  • Επισκέπτης
λυπάμαι για το κλίμα που βλέπω , θα κρατήσω την καλή ανάμνηση της περυσινής συνάντησης- πιτας  . και έχω κάτι να πω οτι αρχίζει άσχημα τελειώνει ακόμα χειρότερα , οπού και αν γίνει .
 
ολα καλα μαγκες .

συγνώμη ζητώ από τους διαχειριστές - συντονιστές που είμαι εκτός θέματος .  

  • Αποσυνδεδεμένος geocupra
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 77
  • Φύλο: Άντρας
  • always on head.....
εαν ο φιλος μου ο Αντωνης ηθελε,και κυριος σκοπος του ηταν το συμφερον και η εξυπηρετηση,του απο κοινου σκοπου μας,που ειναι η πιτα και η διασκεδαση των μελών.....θα επρεπε να ξερει οτι η περσινη πιτουλα ηταν φόλα κ δεν αρεσε στον κοσμο αυτο που εγινε με το τυπάκι που εχει την πιστα!!!  
ηρθαν οι καγκουρες με τα ραλλί κ τους κουβαδες και ξεσηκωσαν τον κοσμο κ δεν μιλησε κανεις.....κ σ'εμας που ηρθαμε απο την αλλη ακρη της Ελλαδας εκανε μανούρα για να μας αφησει την πιστα????
οποτε μην παρουσιάζετε ως "κακομοιρο" τον φιλο τον Αντωνη επειδη κανονισε για εναν τοπο που εξυπηρετει μονο τους φιλους απο το Ηρακλειο........και ειναι και ο τυπος εκει παντελώς αφιλοξενος......!!
σε τετοιους τυπους δεν με πειραζει καθολου να εκτιθεμαι.......εφοσον δεν ειναι επαγγελματιες......δεν ειπε κανεις να μπουμε τσαμπα στην πιστα.......!!!

(ως εν μερει απαντηση  στιν φιλο το Μιχαλη)
geocupra....

  • Αποσυνδεδεμένος geocupra
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 77
  • Φύλο: Άντρας
  • always on head.....
...με ολο το θαρρος Αντωνη μου .....αλλα ειμαι καθαρα αντικειμενικος....και δεν αποσκοπω σε κατι...... :mf_bookread:
geocupra....

Παιδια ο 260 ζήτησε καθαρή ψηφοφορία
"Να γινει μια καθαρη ψηφοφορια γιατι θα βαλω και την πεθερα μου να ψηφισει,να ξερουμε τουλαχιστο  ποιος φηφιζει."

Οπότε μην κατηγορείτε τους διαχειριστές για το ότι μας ενημερώνουν.
Όσο για την ψηφοφορία , όπου θέλει η παρέα , όπου θέλουν οι ποιο πολοι .

συμφωνω και επαυξανω :)

Ψηφιστε εσεις κι εγω θα ερθω οπου να 'ναι.
Ειλικρινα μενω αφωνος με την τροπη που πηρε το θεμα  :dunno: :down:


συμφωνω κι'εδω και επαυξανω.
ωριμες κουβεντες απο ωριμα ατομα.

Υπάρχει η δυνατότητα από μέρους μας να δούμε από που γράφει κάποιος. Δεν χρειάζεται να μας πει κανείς τίποτα. :wink:
φιλε μου σου ζηταω συγνωμη (ειχα πρωτο-πει συγνωμη και οταν εγραψα παραπανω) αλλα υπεθεσα οτι καποιος αλλος ισως σου το ειπε γι'αυτο και το ανεφερα.
το γνωριζω οτι το forum το παρακολουθειτε και οτι μπορειτε να ξερετε ποιος γραφει και απο ποια ip.και ειναι λογικο και σωστο και αυτο ειναι και το νοημα των διαχειριστων, δηλαδη να παρακολουθουν/διορθωνουν/συμβουλευουν/επεμβαινουν/συζητουν/ενημερωνουν με σκοπο την τηρηση των κανονισμων.

οπως θα γνωριζουν σιγουρα οι διαχειριστες υπαρχουν τροποι να γραφει καποιος απο τον ιδιο υπολογιστη αλλα να φενεται διαφορετικο ip (fake ip/ ghost ip, κ.τ.λ).
λογω της δουλειας μου και των γνωσεων μου θα μπορουσα να το κανω αυτο χθες που ηταν τα παιδια εδω στο σπιτι μου (οπως και αναφερα σε προηγουμενο post) αλλα πραγματικα δεν βρισκω κανενα νοημα να το κανω. ισα ισα που εχω δειξει εδω οτι η παρουσια μου εδω στο φορουμ ειναι αρκετα ειλικρινης και σωστη. γι'αυτο και εσπευσα χθες να το διευκρινισω οτι τα παιδια ηταν σπιτι μου.
ολα καλα λοιπον και φυσικα απο μενα σωστα οι διαχειριστες το ανεφεραν.


ΥΓ. Σε εκδηλωσεις του κλαμπ, εκδρομες κλπ, μεχρι τωρα τα ζευγη που εχουν λογαριασμο στο κλαμπ, ΑΠΟ ΜΟΝΑ ΤΟΥΣ θεωρουν οτι δικαιουνται μια ψηφο και οι δυο μαζι.
θελω να πω το εξης. ειναι δυσκολο για καποιους και ισως χρονοβορο και βαρετο να καθισουν και να διαβασουν ολους τους κανονες που ισχυουν γι'αυτο το φορουμ. και λογικο ειναι πολλοι απο εμας να μην γνωριζουμε καποιους η ολους τους κανονες. αυτος ειναι και ενας απο τους λογους υπαρξης των διαχειριστων, να παρακολουθουν το φορουμ και να μας διορθωνουν οποτε χρειαστει.
επειδη κι'εγω (AntonisCupra) και η γυναικα μου (gianna_330) εχουμε και οι δυο απο ενα λογαριασμο εδω, θελω να με ενημερωσουν τα παιδια απο την διαχειριση, μπορουμε να ψηφισουμε και οι δυο η ο ενας απο τους δυο ?
ουτως η αλλως εγω δεν εχω ψηφισει ακομα αλλα μονο η gianna_330 (μπορει να το τσεκαρει αυτο η διαχειριση).

Μα τι γινεται ρε παιδια απο 20 ατομα που ειχαμε διλωσει συμμετοχη που ξεφυτρωσαν οι αλλοι? :xa: :xa: :xa: :xa:
Εαν θελατε τοσο πολυ να γινει χανια γιατι δεν εκφερατε τι γνωμη σας απο τιν αρχη που τα κανονιζαμε(οσο ποιο πολυ τοσο ποιο καλα)
Βαλατε τον Αντωνη να κανονισει το μαγαζι και τωρα σας κ@.........σε να αλλαξεται το μερος ετσι απλα χωρις να σκεφτεστε οτι εκσετετε τον Αντωνη!
Ηλικρινα λοιπαμε! :down: :down: :down: :down:
Καντε τι πιτα σας Κοψετε την και καλοφαγωτη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Μιχαλη, φιλε μου δεν υπαρχει λογος να ανεβαζουμε τους τονους. εφοσον αποφασιστηκε να γινει ψηφοφορια δεν νομιζω οτι αξιζει να το τραβαμε.
εχει καταντησει σαν μια μαχη μεταξυ Ηρακλειωτων και Χανιωτων. και δεν μου αρεσει καθολου αυτο. εχω φιλους καλους και στα χανια και στο ηρακλειο και με στεναχωρει αυτο που γινεται εδω. στο τελος μας βλεπω να κοβουμε απο μια πιτα για καθε νομο.   :klama: :klama:
επισης εχω να παρατηρησω το εξης. περισυ που αποφασισαμε να γινει στο ηρακλειο δεν βγηκαν τα παιδια απο χανια να πουν "γιατι" και "πως" και να γραψουν σχολια οπως "καντε την πιτα και καλοφαγωτη".
σε μια καλη και σωστη παρεα ο καθενας ακολουθει την παρεα οπου και να αποφασισει.
εγω σκεφτομαι και την περιπτωση παντως να μην την κοψουμε καθολου την πιτα. και σοβαρα κιολας. χαλαμε τις καρδιες μας εδω με σχολια αρνητικα και σβηνουμε τις παλιοτερες στιγμες απο καλες παρεες και συναντησεις.

Ολα τα παραπανω τα γραφω σε φιλικο κλιμα Μιχαλη.μη μου παρεξηγηθεις :)  :ok: :ok:
Respect your Cupra if you want to win your car\'s respect too :)

  • Michalis_Cupra
  • Επισκέπτης
εαν ο φιλος μου ο Αντωνης ηθελε,και κυριος σκοπος του ηταν το συμφερον και η εξυπηρετηση,του απο κοινου σκοπου μας,που ειναι η πιτα και η διασκεδαση των μελών.....θα επρεπε να ξερει οτι η περσινη πιτουλα ηταν φόλα κ δεν αρεσε στον κοσμο αυτο που εγινε με το τυπάκι που εχει την πιστα!!!  
ηρθαν οι καγκουρες με τα ραλλί κ τους κουβαδες και ξεσηκωσαν τον κοσμο κ δεν μιλησε κανεις.....κ σ'εμας που ηρθαμε απο την αλλη ακρη της Ελλαδας εκανε μανούρα για να μας αφησει την πιστα????
οποτε μην παρουσιάζετε ως "κακομοιρο" τον φιλο τον Αντωνη επειδη κανονισε για εναν τοπο που εξυπηρετει μονο τους φιλους απο το Ηρακλειο........και ειναι και ο τυπος εκει παντελώς αφιλοξενος......!!
σε τετοιους τυπους δεν με πειραζει καθολου να εκτιθεμαι.......εφοσον δεν ειναι επαγγελματιες......δεν ειπε κανεις να μπουμε τσαμπα στην πιστα.......!!!

(ως εν μερει απαντηση  στιν φιλο το Μιχαλη)

Δε μπορω φιλε geo να καταλαβω το σκεφτικο σου! Πως μιλας για κακομοιρους και για εξυπηρετισεις φιλων απο ηρακλειο τωρα και γιατι δε το ειχες κανει απο τιν αρχη!
ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΡΟΣΕΧΕ ΤΙΣ ΕΚΦΡΑΣΕΙΣ ΣΟΥ!


  • Αποσυνδεδεμένος dimitris mpo
  • seat leon 20vt
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 147
  • Φύλο: Άντρας
  • seat leon 20vt
Έχετε πλήρης άγνοια κανονισμών.Όταν ρίξετε μια ματιά τα ξανά λέμε.  :wink:

Και να στο πω και διαφορετικά. Εμένα και όλων των υπολοίπων εκτός Κρήτης δεν με απασχολεί και πολύ που θα την κάνετε την εκδήλωση.Με απασχολεί όμως να μην κάνουμε μπάχαλο ένα φόρουμ με μια απλή εκδήλωση.

Προσπαθούμε να διαφυλάξουμε λοιπόν την εκδήλωση σας λέγοντας να μην γράφουν και ψηφίζουν αρκετοί από ένα υπολογιστή και τα ακούμε και από επάνω.

Το αποτέλεσμα θα είναι πλαστό και αυτό δεν θα κάνει κακό σε εμένα.Θα κάνει κακό στην διαμόρφωση τελικής επιλογής. Αυτό δεν το καταλαβαίνετε ?  :dunno:

Μόλις τελειώσει το ζήτημα με την εκδήλωση και πάνε όλα καλά (θέλω να πιστεύω) θα ισχύσουν κανονικά οι κανονισμοί για όλους.Όποιος βρεθεί να γράφει από υπολογιστή άλλου για λογαριασμό άλλου θα έχει πρόβλημα. Κάνοντας αυτή την κίνηση είναι σαν να υποτιμάτε η νοημοσύνη των υπολοίπων μελών εδώ μέσα.




θελω να ζητησω συγνωμη κ απλα να ενημερωσω οτι το μελος giannisibiza ειναι ο φιλος μου που ειχε δηλωσει απο την αρχη του πρωτου θεματος κ αν κοιταξετε την λιστα υπαρχει σαν ibiza(φιλος δημητρη)
κ παλι συγνωμη κ να πω οτι δεν χρειαζεται να ημαστε τοσο καχυποπτοι σε καποια πραγματα που επηρεαζομαστε απο αποψεις αλλων!!!
τελικα εμεις δεν τρεχουμε.....οι αλλοι πανε σιγα!!

  • Michalis_Cupra
  • Επισκέπτης
συμφωνω και επαυξανω :)

συμφωνω κι'εδω και επαυξανω.
ωριμες κουβεντες απο ωριμα ατομα.
φιλε μου σου ζηταω συγνωμη (ειχα πρωτο-πει συγνωμη και οταν εγραψα παραπανω) αλλα υπεθεσα οτι καποιος αλλος ισως σου το ειπε γι'αυτο και το ανεφερα.
το γνωριζω οτι το forum το παρακολουθειτε και οτι μπορειτε να ξερετε ποιος γραφει και απο ποια ip.και ειναι λογικο και σωστο και αυτο ειναι και το νοημα των διαχειριστων, δηλαδη να παρακολουθουν/διορθωνουν/συμβουλευουν/επεμβαινουν/συζητουν/ενημερωνουν με σκοπο την τηρηση των κανονισμων.

οπως θα γνωριζουν σιγουρα οι διαχειριστες υπαρχουν τροποι να γραφει καποιος απο τον ιδιο υπολογιστη αλλα να φενεται διαφορετικο ip (fake ip/ ghost ip, κ.τ.λ).
λογω της δουλειας μου και των γνωσεων μου θα μπορουσα να το κανω αυτο χθες που ηταν τα παιδια εδω στο σπιτι μου (οπως και αναφερα σε προηγουμενο post) αλλα πραγματικα δεν βρισκω κανενα νοημα να το κανω. ισα ισα που εχω δειξει εδω οτι η παρουσια μου εδω στο φορουμ ειναι αρκετα ειλικρινης και σωστη. γι'αυτο και εσπευσα χθες να το διευκρινισω οτι τα παιδια ηταν σπιτι μου.
ολα καλα λοιπον και φυσικα απο μενα σωστα οι διαχειριστες το ανεφεραν.
θελω να πω το εξης. ειναι δυσκολο για καποιους και ισως χρονοβορο και βαρετο να καθισουν και να διαβασουν ολους τους κανονες που ισχυουν γι'αυτο το φορουμ. και λογικο ειναι πολλοι απο εμας να μην γνωριζουμε καποιους η ολους τους κανονες. αυτος ειναι και ενας απο τους λογους υπαρξης των διαχειριστων, να παρακολουθουν το φορουμ και να μας διορθωνουν οποτε χρειαστει.
επειδη κι'εγω (AntonisCupra) και η γυναικα μου (gianna_330) εχουμε και οι δυο απο ενα λογαριασμο εδω, θελω να με ενημερωσουν τα παιδια απο την διαχειριση, μπορουμε να ψηφισουμε και οι δυο η ο ενας απο τους δυο ?
ουτως η αλλως εγω δεν εχω ψηφισει ακομα αλλα μονο η gianna_330 (μπορει να το τσεκαρει αυτο η διαχειριση).

Μιχαλη, φιλε μου δεν υπαρχει λογος να ανεβαζουμε τους τονους. εφοσον αποφασιστηκε να γινει ψηφοφορια δεν νομιζω οτι αξιζει να το τραβαμε.
εχει καταντησει σαν μια μαχη μεταξυ Ηρακλειωτων και Χανιωτων. και δεν μου αρεσει καθολου αυτο. εχω φιλους καλους και στα χανια και στο ηρακλειο και με στεναχωρει αυτο που γινεται εδω. στο τελος μας βλεπω να κοβουμε απο μια πιτα για καθε νομο.   :klama: :klama:
επισης εχω να παρατηρησω το εξης. περισυ που αποφασισαμε να γινει στο ηρακλειο δεν βγηκαν τα παιδια απο χανια να πουν "γιατι" και "πως" και να γραψουν σχολια οπως "καντε την πιτα και καλοφαγωτη".
σε μια καλη και σωστη παρεα ο καθενας ακολουθει την παρεα οπου και να αποφασισει.
εγω σκεφτομαι και την περιπτωση παντως να μην την κοψουμε καθολου την πιτα. και σοβαρα κιολας. χαλαμε τις καρδιες μας εδω με σχολια αρνητικα και σβηνουμε τις παλιοτερες στιγμες απο καλες παρεες και συναντησεις.

Ολα τα παραπανω τα γραφω σε φιλικο κλιμα Μιχαλη.μη μου παρεξηγηθεις :)  :ok: :ok:

Αντωνη δε εχω προβλημα με κανενα παιδι στο φορουμ και σιγουρα οχι μαζι σου!Μακαρι να μπορουσα να ερθω χανια αλλα δε μπορω!
Τελος παντων για να μη το κουραζουμε οπου γινει καλο ειναι και οσοι περισοτερη ερθουν ακομη καλυτερα!το βασικο ειναι περασουμε καλα!

  • Αποσυνδεδεμένος dimitris mpo
  • seat leon 20vt
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 147
  • Φύλο: Άντρας
  • seat leon 20vt
1)Antonis_Cupra_________Ηρακλειο
2)260_________________Χανια
3)geocupra_____________Χανια
4)dimitrismpo____________Ηρακλειο
5)Sokratis_Cupra_________Ηρακλειο
6)Michalis_Cupra__________Ηρακλειο
7)ΑΧΙΛΛΕΑΣ_____________Ηρακλειο
8)ΜΙΚΕ_GOLF_V_GTI______Ηρακλειο
9)Cheiloudakis____________Ηρακλειο
10)tzino________________Χανια
11)giannisibiza___________Χανια(φιλος δημητρη)
12)gianna_330__________Χανια
13)giannisFR____________Χανια
14)ni-vo_______________Ηρακλειο
15)billys_seat___________Χανια
16)giannis_superb_______Χανια
17)cupra mama:-)_______Χανια
18)mtmleon___________Χανια
19)kyka______________Χανια
τελικα εμεις δεν τρεχουμε.....οι αλλοι πανε σιγα!!

  • Αποσυνδεδεμένος jeke04
  • Γιάννης
  • Elite member
  • *
  • Μηνύματα: 3427
  • Φύλο: Άντρας
    • ALTEA XL 1.8TSI
    • Ηλεκτρονικό Τσιγάρο
1)Antonis_Cupra_________Ηρακλειο
2)260_________________Χανια
3)geocupra_____________Χανια
4)dimitrismpo____________Ηρακλειο
5)Sokratis_Cupra_________Ηρακλειο
6)Michalis_Cupra__________Ηρακλειο
7)ΑΧΙΛΛΕΑΣ_____________Ηρακλειο
8)ΜΙΚΕ_GOLF_V_GTI______Ηρακλειο
9)Cheiloudakis____________Ηρακλειο
10)tzino________________Χανια
11)giannisibiza___________Χανια(φιλος δημητρη)
12)gianna_330__________Χανια
13)giannisFR____________Χανια
14)ni-vo_______________Ηρακλειο
15)billys_seat___________Χανια
16)giannis_superb_______Χανια
17)cupra mama:-)_______Χανια
18)mtmleon___________Χανια
19)kyka______________Χανια

κυριοι και κυριες, καλο θα ειναι οσοι εχουν ψηφισει να κανουν και ποστ γιατι υπαρχει το εξης παραδοξο:
εχουν ψηφισει 29 μελη και στην λιστα του δημητρη υπαρχουν 19 ονομα μελων.

οποτε μην παρουσιάζετε ως "κακομοιρο" τον φιλο τον Αντωνη επειδη κανονισε για εναν τοπο που εξυπηρετει μονο τους φιλους απο το Ηρακλειο........

αν αυτο νομιζεις τοτε ολα καλα.....
ο αντωνης λοιπον δεν ερχεται στην πιτα ΟΠΟΥ κι αν γινει αυτη..
ποια πιτα δηλαδη,ολοκληρο καρναβαλι το κανατε....

αντε και του χρονου..

Υ.Γ. τα υπολοιπα απο το τηλεφωνο γιωργο.....
If everything seems under control, you are not going fast enough..