Αποστολέας Θέμα: Ψηφοφορια μερους κοπης πιτας φιλων group vag κρητης  (Αναγνώστηκε 119908 φορές)

0 μέλη και 5 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

  • 260
  • Επισκέπτης
[quote ]
κυριοι και κυριες, καλο θα ειναι οσοι εχουν ψηφισει να κανουν και ποστ γιατι υπαρχει το εξης παραδοξο:
εχουν ψηφισει 29 μελη και στην λιστα του δημητρη υπαρχουν 19 ονομα μελων.
[/quote]
Κυριες και Κυριοι
αυτο εννοουσα γραφοντας να γινει μια σωστη ψηφοφορια π.χ το ταδε μελος προτιμαει εκει.Παρακαλω γραψτε οσοι δεν εχετε γραψει την επιθυμια σας και εχετε ηδη ψηφισει.
Το να γραφεις απο το ιδιο PC δεν ειναι το ζητουμενο ,ουτε κακο αρκει να μπεις με το ονομα σου και  να γραψεις που επιθυμεις.Υπαρχουν παιδια που δεν εχουν PC ,τι θα κανουμε τωρα ,θα τους στειλουμε να αγορασουν ?
Οτι αφορα  για τα παιδια που μπαινουν τελευταια και δεν εγραφαν πριν,μην τα παραξηγαμε ειναι κοινοι μας φιλοι ,ερχονται και απο αλλα Club,η συνηθως  δεν γραφουν πολυ,η δεν το ηξεραν που θα μας βρουν.Δεν βλεπομαστε ολοι καθε μερα .Αλλοι ειναι ακομη στις ελιες και μαζευουν.
Ριξτε τους τονους και θα περασουμε ολοι καλα την Κυριακη.Μονο που θα μπουμε στην πιστα θα τα ξεχασουμε ολα .
Σας ευχαριστω πολυ.

  • Αποσυνδεδεμένος plutevo
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 344
  • TOLEDO 20VT
Θέλω να παρακαλέσω όλους μας, να μην συνεχίσουμε αυτήν την αντιπαράθεση, δεν οδηγεί πουθενά, δεν έχουμε να χωρίσουμε τίποτα, γνωριζόμαστε η περσότεροι μεταξύ μας και δεν έχουμε πρόβλημα, γιατί να δείχνομαι σε όλο τον κόσμο ότι είμαστε μπάχαλο, δεν μπορούμε με τέτοιο κλίμα να κόψουμε πίτα, θα φτάσουμε στο σημείο οι μισοί να μην μιλάμε με τους άλλους μισούς, πρέπει να αφήσουμε όλοι μας τους εγωισμούς και να προχωρήσουμε σαν φίλοι, νομίζω ότι όταν βρεθούμε από κοντά θα τα πούμε και σίγουρα θα λυθούν η όποιες παρεξηγήσεις,  θέλω να πω και κάτι για τους διαχειριστές,  στην αρχή δεν το κρύβω ότι και εγώ στράβωσα με τα παιδιά, ίσως και άδικα, αλλά τώρα και αρκετά ποστ βλέπω ότι κοιτάνε πολύ όμορφα και ωραία, και με πολύ υπομονή να μας βοηθήσουν να κάνουμε κάτι καλό, ας τους βοηθήσουμε και εμείς από την πλευρά μας.
 Oσο αφορά τώρα την ψηφοφορία, εγώ βασικά για να πω την καθαρά αλήθεια  θέλω Ηράκλειο, που είναι 40 λεπτά από το σπίτι μου, για να πάω Χανιά και να γυρίσω πρέπει να είμαι 5-6 ώρες στο δρόμο, δεν μπορώ όμως να αγνοήσω το γεγονός ότι και τα παιδιά από τα Χανιά δίκαια  ζητάνε  να κοπή η πίτα Χανιά, τουλάχιστον για φέτος να γίνει και το χατίρι τον παιδιών,  αυτή είναι η γνώμη μου, και γι αυτό το λόγο λοιπόν και πραγματικά για κανένα άλλο λόγο,   ψηφίζω Χανιά.

TOLEDO 20VT

  • Αποσυνδεδεμένος geocupra
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 77
  • Φύλο: Άντρας
  • always on head.....
ισως ο πιο ειλικρινης δημοσιευων μεχρι σημερα.......
δεν μπορω να καταλαβω γιατι τετοια εχθρα ρε σεις με τα Χανια......περισυ δηλαδη ρε Αντωνη μου που ηρθα χωρις καμια συζητηση και εκανα ανω κατω τις βαρδιες μου για να τα καταφερω να ερθω,γιατι δεν ειπε κανιες για μενα....??
μενω μονος,εχω ενα σωρο προβληματακια μακρια απο το σπιτι μου,εχω να αντιμετωπισω  ολους αυτους τους μ......ες στη δουλεια μου,μεχρι προτεινως δεν ηξερα εαν θα εχω και δωματιο πλεον ή θα πρεπει ξανα να νοικιασω εξω μονος.........και εσενα το μονο πο σε καιει βλεπω ειναι να πεις αυτο που σου ερχεται μονο ρε φιλε??

τι να πουμε στο τηλ δηλαδη?? εγω δεν εχω κατι να κρυψω...ουτε ειμαι κρητικος......αλλα ειναι μεγαλο κομπλεξ ολο αυτο το ζητημα που δημιουργησατε επειδη καποιος αντιταχτηκε σε αυτο που κανονισες εσυ.......δεν ειμαστε μονοι ρε συ...και δεν μπορουμε να τα εχουμε ολα οπως τα θελουμε.....

μην χαλας το παρεακι τωρα(για να μιλησω και λιγο κρητικά..) και ελα να γελασουμε στα χανια ρε φιλος......τι παπαριες κανετε φετος....??
πολυ καχυποψια οντως ρε γαμωτο με τους χανιωτες...και ειναι οι μονοι που δεν ειπαν κατι περισυ και ηρθαν σαν τα προβατα χωρις να πουν κουβεντα.....

ελα και θελω να σε περασω απο πανω με την 3076 μου......
geocupra....

  • Αποσυνδεδεμένος cupridis
  • Elite member
  • *
  • Μηνύματα: 4463
παιδες θα γινει τελικα και που? θα κατεβω Χανια αυτες τις μερες για να τα πουμε αν ειναι να ακυρώσω τα εισιτήρια, μην τσακωνεστε "σαν τα σκυλια"   :dunno: :dunno: :dunno:

Cupridis____Chania

  • Αποσυνδεδεμένος geocupra
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 77
  • Φύλο: Άντρας
  • always on head.....
ας απαντησει καποιος ρε παιδια....ελεος το παιδι θελει να ερθει απο Αθηνα.....ελεος πια....
geocupra....

  • Αποσυνδεδεμένος plutevo
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 344
  • TOLEDO 20VT
παιδες θα γινει τελικα και που? θα κατεβω Χανια αυτες τις μερες για να τα πουμε αν ειναι να ακυρώσω τα εισιτήρια, μην τσακωνεστε "σαν τα σκυλια"   :dunno: :dunno: :dunno:

Cupridis____Chania
Φίλε μου η ψηφοφορία τελειώνει 21-1-2010, τότε θα ξέρουμε :wink:

TOLEDO 20VT

  • Αποσυνδεδεμένος geocupra
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 77
  • Φύλο: Άντρας
  • always on head.....
φιλε cupridi....ελπιζω να μην ερθεις αδικα.......αν και δεν θα το αφησω αυτο ετσι....εγω ειμαι απο Αθηνα και καταλαβαινω την αποσταση....

εαν ερθεις και δεν εχει κανονιστει κατι,θα κανουμε μια συγκεντρωση στο μπαμ εδω με τα παιδια να μπουμε σε μια πιστα να γινει χαμος!!!!!

αλλωστε το απαιτω πλεον μετα απ'ολα αυτα,να μαζευτουμε στα Χανια...γιατι περισυ πηγαμε στο Ηρακλειο.....
ειναι πολυ ασχημο να επιμενεις για κατι που εχεις αδικο....
εγω δηλαδη τι να πω....???
ειμαι απο Αθηνα και πρεπει ξανα να κανω το χατιρι των φιλων απο το Ηρακλειο αντι να σκεφτει και καποιος εμενα??
και βρεθηκε και αλλος που θελει να ερθει απο την Αθηνα...ας τον διωξουμε με τον τροπο μας και αυτον παιδες....ΠΑΜΕ!!
εαν εχω αδικο ας με διορθωσουν ολοι οι φιλοι εδω μεσα.....
geocupra....

  • Αποσυνδεδεμένος geocupra
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 77
  • Φύλο: Άντρας
  • always on head.....
ρε παιδια γιατι δεν μιλαει κανεις?? 
περισυ Ηρακλειο.....φετος Χανια...

που το κακο σε αυτο ?????????????

ειναι κατι αδικο????
ετσι και αλλιως δεν υπαρχουν αλλες πολεις με πολλα μελη απ'ο,τι ειδα και εγω 2 χρονια εδω.....
geocupra....

  • Αποσυνδεδεμένος disino
  • Διαχειριστής
  • Master member
  • *
  • Μηνύματα: 10406
  • Φύλο: Άντρας
  • Leon Cupra (red)
Φίλε geocupra, βλέπεις ότι όλοι λένε να πέσουν οι τόνοι και συνεχίζεις να λες τα δικά σου. Όποιος και αν θέλει να γράψει, θα γράψει.
Η ψηφοφορία συνεχίζεται, κάνε λίγη υπομονή. Κι άλλοι μπορεί να'χουν ανάλογα προβλήματα μ'εσένα. :ok:

Και γιατί δεν πάτε Ρέθυμνο ?? Που είναι λογικά κάπου στην μέση :mf_bookread:. Ντε και καλά πρέπει να έχει πίστα ??  :dunno: Πάτε για φαγητό ρε παιδιά περάστε καλά .Πίστες πάτε και άλλες μέρες όποιοι θέλουν. :ok:

  • Αποσυνδεδεμένος plutevo
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 344
  • TOLEDO 20VT
ρε παιδια γιατι δεν μιλαει κανεις?? 
περισυ Ηρακλειο.....φετος Χανια...

που το κακο σε αυτο ?????????????

ειναι κατι αδικο????
ετσι και αλλιως δεν υπαρχουν αλλες πολεις με πολλα μελη απ'ο,τι ειδα και εγω 2 χρονια εδω.....
Geo μην τρελαίνεσαι φίλε μου,o καθένας μας έχει τις απόψεις του και πρέπει να είναι σεβαστές από όλους μας, δεν πρέπει να κατηγορούμε κανένα γι αυτό, και να ξέρεις ότι δεν υπάρχει πόλεμος Ηράκλειο Χανιά, Προς θεού μακριά από εμάς,  τους αγαπάμε και μας αγαπάνε,  θα δεις ότι από κοντά θα λυθούνε όλα :wink:


TOLEDO 20VT

  • Αποσυνδεδεμένος geocupra
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 77
  • Φύλο: Άντρας
  • always on head.....
οκ..απλα δεν ειναι σωστο να βαζουμε φωτιες λεγοντας "εγω δεν ερχομαι και εγω δεν γουσταρω κτλ κτλ..."  και μετα να μην μιλαμε .....αυτη ειναι παιδιαστικη συμπεριφορα...τι θελετε παρακάλια ρε σεις???  ο αλλος ο ανθρωπος ρωταει εαν θα μας βρει ερχομενος στα χανια και του απανταμε να περιμενει μεχρι την πεμπτη??/  τι πραγματα ειναι αυτα...? δεν μπορει ενα να απαντησει υπευθυνα τελικα εδω μεσα??  τελευταια στιγμη θα το πουμε στα παιδια που θελουν να ερθουν απο αλλες πολεις...??

ΝΑΙ υπαρχουν και τετοιοι,κύριοι,που απλα αγαπουν το club και την παρεα και θελουν να ερθουν.....ετσι απλα!!!   :s: :s: :s:
geocupra....

  • Αποσυνδεδεμένος geocupra
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 77
  • Φύλο: Άντρας
  • always on head.....
Geo μην τρελαίνεσαι φίλε μου,o καθένας μας έχει τις απόψεις του και πρέπει να είναι σεβαστές από όλους μας, δεν πρέπει να κατηγορούμε κανένα γι αυτό, και να ξέρεις ότι δεν υπάρχει πόλεμος Ηράκλειο Χανιά, Προς θεού μακριά από εμάς,  τους αγαπάμε και μας αγαπάνε,  θα δεις ότι από κοντά θα λυθούνε όλα :wink:



μακαρι ρε προεδρε ...αντε να δω και εγω καμια ομορφια ξανα ....δεν μ'αρεσει αυτη η διαμαχη πισω απο την οθονη..... :boxing:
geocupra....

  • Αποσυνδεδεμένος geocupra
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 77
  • Φύλο: Άντρας
  • always on head.....



ελα να σπασω λιγακι τον παγο τωρα....               


ΓΕΛΑΤΕ   ΕΛΕΥΘΕΡΑ    ΤΩΡΑ  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
geocupra....

  • Αποσυνδεδεμένος plutevo
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 344
  • TOLEDO 20VT
οκ..απλα δεν ειναι σωστο να βαζουμε φωτιες λεγοντας "εγω δεν ερχομαι και εγω δεν γουσταρω κτλ κτλ..."  και μετα να μην μιλαμε .....αυτη ειναι παιδιαστικη συμπεριφορα...τι θελετε παρακάλια ρε σεις???  ο αλλος ο ανθρωπος ρωταει εαν θα μας βρει ερχομενος στα χανια και του απανταμε να περιμενει μεχρι την πεμπτη??/  τι πραγματα ειναι αυτα...? δεν μπορει ενα να απαντησει υπευθυνα τελικα εδω μεσα??  τελευταια στιγμη θα το πουμε στα παιδια που θελουν να ερθουν απο αλλες πολεις...??

ΝΑΙ υπαρχουν και τετοιοι,κύριοι,που απλα αγαπουν το club και την παρεα και θελουν να ερθουν.....ετσι απλα!!!   :s: :s: :s:
Ρε φίλε δεν μπορούμε πριν να τελειώσει η ψηφοφορία να βγάλουμε αποτέλεσμα, δεν είναι δίκαιο, και πιστεύω αν το σκεφτείς πιο ψύχραιμα  θα το καταλάβεις,   οπότε το σίγουρο είναι ότι η πίτα θα κοπή εκεί που θα θέλουν οι περισσότεροι, σίγουρα είναι τιμή μας να κατέβουν και άλλα παιδιά από Αθήνα  :ok: από εκεί και πέρα τώρα δεν μπορούμε να πούμε τίποτα άλλο :wink:


TOLEDO 20VT