Αποστολέας Θέμα: Ψηφοφορια μερους κοπης πιτας φιλων group vag κρητης  (Αναγνώστηκε 119899 φορές)

0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

  • eleni
  • Επισκέπτης
H  ELENI THELEI IRAKLEIO....

  • Αποσυνδεδεμένος αχιλλεας_Ibiza
  • Ibiza 1.2
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 954
  • Φύλο: Άντρας
  • Ibiza 1.2 2008 και παει μια χαρα...
    • seat ibiza 1.2
1)Antonis_Cupra_________Ηρακλειο
2)260_________________Χανια
3)geocupra_____________Χανια
4)dimitrismpo____________Ηρακλειο
5)Sokratis_Cupra_________Ηρακλειο
6)Michalis_Cupra__________Ηρακλειο
7)ΑΧΙΛΛΕΑΣ_____________Ηρακλειο
8)ΜΙΚΕ_GOLF_V_GTI______Ηρακλειο
9)Cheiloudakis____________Ηρακλειο
10)tzino________________Χανια
11)giannisibiza___________Χανια(φιλος δημητρη)
12)gianna_330__________Χανια
13)giannisFR____________Χανια
14)ni-vo_______________Ηρακλειο
15)billys_seat___________Χανια
16)giannis_superb_______Χανια
17)cupra mama:-)_______Χανια
18)mtmleon___________Χανια
19)kyka______________Χανια
20)Ελενη______________Ηρακλειο
ΑΧΙΛΛΕΑΣ

ΗΧΟΛΗΠΤΗΣ - ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ ΟΔΗΓΟΣ

  • fedik1980
  • Επισκέπτης
καλησπερα αφου τα καταφερατε ετσι φετος....
Θοδωρης απο Χανια...εννοειται και ψηφιζω Χανια....
ειμαι αρκετο καιρο επισκεπτης.ενα scodaki fabia εχω και θα ερθω παρεα σας.
θα χαρω να γνωριστουμε κιολας.

  • Αποσυνδεδεμένος αχιλλεας_Ibiza
  • Ibiza 1.2
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 954
  • Φύλο: Άντρας
  • Ibiza 1.2 2008 και παει μια χαρα...
    • seat ibiza 1.2
1)Antonis_Cupra_________Ηρακλειο
2)260_________________Χανια
3)geocupra_____________Χανια
4)dimitrismpo____________Ηρακλειο
5)Sokratis_Cupra_________Ηρακλειο
6)Michalis_Cupra__________Ηρακλειο
7)ΑΧΙΛΛΕΑΣ_____________Ηρακλειο
8)ΜΙΚΕ_GOLF_V_GTI______Ηρακλειο
9)Cheiloudakis____________Ηρακλειο
10)tzino________________Χανια
11)giannisibiza___________Χανια(φιλος δημητρη)
12)gianna_330__________Χανια
13)giannisFR____________Χανια
14)ni-vo_______________Ηρακλειο
15)billys_seat___________Χανια
16)giannis_superb_______Χανια
17)cupra mama:-)_______Χανια
18)mtmleon___________Χανια
19)kyka______________Χανια
20)Ελενη______________Ηρακλειο
21)fedik 1980_________Χανια
ΑΧΙΛΛΕΑΣ

ΗΧΟΛΗΠΤΗΣ - ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ ΟΔΗΓΟΣ

  • Αποσυνδεδεμένος dimitris mpo
  • seat leon 20vt
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 147
  • Φύλο: Άντρας
  • seat leon 20vt
εγω εχω ξενεροσει με ολους κ με ολα γιατι εχουμε καταντησει ολοι νουμερα!!!αν για καλο καποιον κ για κακο καποιον αλλων η πιτα κοπη στα χανια μεγαλη μου χαρα να σας κανονισω την πιτα κ την πιστα αλλα εγω δεν θα ειμαι παρον!!!χιλια συγνωμη θα προτημησω νβα χαρω το καινουργιο μου σπιτι με την γυναικα μου απο το να βλεπω ατομα σε στιγμες χαρας να τσακονοντε κ να διμιουργουν προβληματα!!ευχαριστω το κλαμπ για την φιλοξενια κ να περνατε καλα τις αλλε φορες παιδια!!! :bye1:
τελικα εμεις δεν τρεχουμε.....οι αλλοι πανε σιγα!!

Συγνώμη που θα το πω έτσι χύμα αλλά παιδιά μόνοι σας γελοιοποιήσατε το θέμα με την εκδήλωση. Δεν θα πω ποιος έφταιξε λίγο ή περισσότερο.Τις τελευταίες μέρες έχει γίνει ρεκόρ εγγραφών από παιδιά της Κρήτης.Και δια μαγείας το δεύτερο ποστ είναι τι ψηφίζουν . :dunno:

Τι περιμένατε μετά από αυτό να γίνει ?

  • Αποσυνδεδεμένος dimitris mpo
  • seat leon 20vt
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 147
  • Φύλο: Άντρας
  • seat leon 20vt
νουμερα=ατομα που τα εχουν κανει πλακακια μεταξυ του.......κ ξερεις πολυ καλα τι εννοω
α και οσο για τα αυτοκολητα που σου εχω δωσει λεφτα εδω κ 2 μηνες δεν ειχες χρονο να μου τα στειλεις αλλα να κραζεις τους χανιωτες εχει χρονο εεε!!!αντε γειααα ρεεεεε!!!! :louloudia:
τελικα εμεις δεν τρεχουμε.....οι αλλοι πανε σιγα!!

νουμερα=ατομα που τα εχουν κανει πλακακια μεταξυ του.......κ ξερεις πολυ καλα τι εννοω
α και οσο για τα αυτοκολητα που σου εχω δωσει λεφτα εδω κ 2 μηνες δεν ειχες χρονο να μου τα στειλεις αλλα να κραζεις τους χανιωτες εχει χρονο εεε!!!αντε γειααα ρεεεεε!!!! :louloudia:

ΕΕΕΕ ?? Σε ποιον έχεις δώσει λεφτά φίλε μου ? Μήπως έχεις μπερδευτεί ?

Μπορώ να έχω μια απάντηση παρακαλώ ? Έχεις ονοματεπώνυμο σε ποιόν έδωσες λεφτά ?

  • Αποσυνδεδεμένος dimitris mpo
  • seat leon 20vt
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 147
  • Φύλο: Άντρας
  • seat leon 20vt
τα χρηματα μπηκαν με εμβασμα σε τριτο απο A.T.M. εθνικης τραπεζας.απο το ονομα βαρβαρης ευαγγελος.δυστηχως ονοματεπωνυμο δεν μου εβγαλε για το που πανε αλλα στην λιστα εαν δειτε αναγραφεται κ το ονομα μου σε αυτους που πληρωσαν....δεν θελω ουτε λεφτα ουτε αυτοκολητα αλλα να κοψετε την εξουσια κ κ την κοροιδια στους αλλους ανθρωπους.φιλια
τελικα εμεις δεν τρεχουμε.....οι αλλοι πανε σιγα!!

τα χρηματα μπηκαν με εμβασμα σε τριτο απο A.T.M. εθνικης τραπεζας.απο το ονομα βαρβαρης ευαγγελος.δυστηχως ονοματεπωνυμο δεν μου εβγαλε για το που πανε αλλα στην λιστα εαν δειτε αναγραφεται κ το ονομα μου σε αυτους που πληρωσαν....δεν θελω ουτε λεφτα ουτε αυτοκολητα αλλα να κοψετε την εξουσια κ κ την κοροιδια στους αλλους ανθρωπους.φιλια

Το θέμα των αυτοκόλλητων το χειρίζεται άλλο άτομο και όχι εγώ.Στο ανάλογο θέμα μπορείς να αναζητήσεις λύσεις στο πρόβλημα σου και κακός που τόσο καιρό δεν το είχες αναφέρει.

Όσο για εξουσίες αλλά κυριότερα για κοροϊδίες αν κάποιος κάτσει και διαβάσει τα πρόσφατα θέματα που ανοίξατε για την πίτα και την εκδήλωση που θέλετε να κάνετε θα καταλάβει πολλά.Εμείς δεν φταίμε ΚΑΙ για αυτό.

  • Αποσυνδεδεμένος George_NL
  • Elite member
  • *
  • Μηνύματα: 4670
  • Φύλο: Άντρας
τα χρηματα μπηκαν με εμβασμα σε τριτο απο A.T.M. εθνικης τραπεζας.απο το ονομα βαρβαρης ευαγγελος.δυστηχως ονοματεπωνυμο δεν μου εβγαλε για το που πανε αλλα στην λιστα εαν δειτε αναγραφεται κ το ονομα μου σε αυτους που πληρωσαν....δεν θελω ουτε λεφτα ουτε αυτοκολητα αλλα να κοψετε την εξουσια κ κ την κοροιδια στους αλλους ανθρωπους.φιλια

Γενικολογώντας προσβάλεις κόσμο που δεν γνωρίζεις.Αμα σου απαντήσω ανάλογα θα λέτε πάλι οτι δεν μιλάω καλα ...
Τρομοκρατικές ενέργειες , εκβιασμοί , τώρα και τηλεφωνικό μπινελίκι! ΤΙΜΕΣ ΣΟΚ!!!!! Εχω και συστατικές επιστολές απο μέλη που δοκίμασαν τις υπηρεσίες μου!

  • Αποσυνδεδεμένος LEONtokardos
  • Κώστας
  • Διαχειριστής
  • Master member
  • *
  • Μηνύματα: 10322
  • Φύλο: Άντρας
    • 8v rulezz>TSI mode>MB
    • http://www.seatclub.gr
1) 17-12-2009 η καταθεση.Σημερα εχουμε 19-01-2010. Απο οσο ξερω, αυτο ειναι ενα χρονικο διαστημα ενος μηνα και δυο ημερων

Η καταθεση εγινε μεσω εμβασματος τριτου απο ATM με ονομα .....

2) Οπως ειχα γραψει, τις ημερες των εορτων αλλοι τις περασαν χαρουμενα με τις οικογενειες τους κι εγω στο κρεβατι ταβλα, οπου μεχρι και σημερα εχω προβλημα και ξεκινησα τις φυσικοθεραπειες.

3)
Απο οτι πληροφορηθηκαμε, ο φακελος σταλθηκε μαζι με του stavros1187 απο την ταχυδρομικη και οτι απο εκει θα το εστελναν τελικα στη σωστη διευθυνση.
Αν μεχρι Δευτερα δεν εχει φτασει ή φτασει και σου πουν τιποτα περιεργα, ενημερωσε με για να δουμε τι θα κανουμε.
Εδω και 10 μερες ολοι εχουν παρει τα αυτοκολλητα τους, (μερικοι με ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ ΤΡΟΠΟ εξου και το τελος των αποστολων πλεον) και ΣΗΜΕΡΑ το μεσημερι με πηραν απο την ACS οτι υπαρχουν δυο επιστροφες. Η μια ειναι η δικη σου dimitris mpo η οποια οπως ΑΡΧΙΚΑ υπηρχε ενημερωση( και σου ειχα στειλει ΕΓΩ Ο ΙΔΙΟΣ μηνυμα οτι αν μεχρι χθες δεν ειχαν φτασει να με ενημερωσεις) πηγαν πρωτα στη Σπαρτη και ειπαν οτι θα στελνονταν απο εκει. Τι εγινε τελικα θα μαθω αυριο.

4) Επειδη δεν εχετε εξουσια πανω απο το κεφαλι σας (εσεις γραψατε οτι δεν εχει συντονιστη η Κρητη) τα εχετε κανει μπαχαλο μεταξυ σας και σας φταινε οι υπολοιποι.
 
My attitude is based on how you treat me

Μy ex-TSI's set up
Nurburgring-Seatclub decals, black tinted lights, plasti dipped mask, led bulbs, footrest, wind deflectors, park sensors, perfume from Praktiker

Άρα Δημήτρη να τα λες όλα και όχι ότι βολεύει....  :ok:

  • Michalis_Cupra
  • Επισκέπτης
Τι να πει κανεις τις τρελης το καγκελο γινεται!!!!!!!!! :dizzy: :dizzy: ::suicide:: ::suicide:: ::suicide:: ::suicide::
Ιδη γινεται τις ποπης δε μπορειτε να μιλισετε γι αυτο το θεμα καπου αλλου και να μι φουντονετε τα αιματα αλλο!