Αποστολέας Θέμα: Ψηφοφορια μερους κοπης πιτας φιλων group vag κρητης  (Αναγνώστηκε 119930 φορές)

0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

  • debbie
  • Επισκέπτης
Η Debbie θελει Ηρακλειο και πιστευω οτι θα κανουμε ωραια παρεα και με την Ελενη γιατι απο οτι βλεπω θα ειμαστε οι μονες γυναικες οδηγοι στην κοπη πιτας εχω ενα Seat ibiza 1.4 125 ps και μπορει να ανοιξω και με κανεναν αντρα να σας δειξω τι μπορουν να κανουν και οι γυναικες :clap2: :clap2:

εγω θελω να ρωτησω απο το δικο μας club θα υπαρχει συμετοχη η θα ειμαι μονος?????? :dunno:
Κατι θα υπαρχει. Κατι θα υπαρχει κι απο εκει μερια. :ok:
Κατσε μονο να κανονιστει και βλεπουμε.

  • kougis
  • Επισκέπτης
Διάβασα όλο το θέμα...
Μπράβο μας, καταφέραμε να γίνουμε ρόμπα στην υπόλοιπη Ελλάδα :clap2:  :ok: :clap2: :down: :down: :down: :down: :down: :down: :down:

  • Αποσυνδεδεμένος LEONtokardos
  • Κώστας
  • Διαχειριστής
  • Master member
  • *
  • Μηνύματα: 10322
  • Φύλο: Άντρας
    • 8v rulezz>TSI mode>MB
    • http://www.seatclub.gr



Θελει πολυ προσπαθεια ακομα για να μπορεσετε να μεταφερετε τη δικη σας ασυνεννοησια σε εμας.

Ενημερωσε λοιπον τον φιλο σου, μαζι με εσενα ασφαλως, οτι δεν τον ειρωνευτηκε κανεις. Γραφτηκε πολυ απλα ποιος γραφει απο που. Επισης γραφτηκε οτι αναφερθηκε το ποιος γραφει απο που ΓΙΑ ΔΙΚΟ ΣΑΣ ΚΑΛΟ μιας και ΑΠΟ ΜΟΝΟΙ ΣΑΣ ειχατε εκφρασει διαμαρτυριες οτι καποιοι ψηφιζουν απο το πουθενα. Δεν υπηρχε καμια μομφη αλλα ΑΠΛΗ ΑΝΑΦΟΡΑ για να γνωριζετε ΕΣΕΙΣ ΜΕΤΑΞΥ ΣΑΣ το τι γινεται.

Αντ'αυτου λοιπον η απαντηση του συγκεκριμενου ηταν
θα σε παρακαλεσω να μην μου κανεις παλι υποδειξη απο ποιον υπολογιστη θα γραφω μιας και δεν σου πεφτει λογος.οπου γουσταρω γραφω και μην ξανασχοληθεις. αν εισαι διαχειριστης  δεν νομιζω να σε εχουν βαλει αρμοδιο για να μου κανεις παρατηρησεις σε ποιο pc 8α γραφω.και για να καταλαβω τι προβλημα εχεις πανω στο θεμα?

Εαν λοιπον νομιζεις οτι θα καθομαστε να τα ακουμε και απο πανω επειδη θελουμε να σας βοηθησουμε να  οργανωθειτε, ΝΑΙ θεωρησε το εξουσια. Αρκετα πια. Τα δικα σας τα προβληματα δε θα μας τα φορτωσετε εμας με το ετσι θελω. Και οπως εχετε αξιοπρεπεια εσεις, ετσι εχουμε και εμεις. Δε γινεται να προσπαθουμε να σας βοηθησουμε και να μας λετε και ιστοριες απο πανω απο το πουθενα.

Με το που κοψετε την πιτα σας ή τις πιτες σας ετσι που τα καταφερατε ΜΟΝΟΙ ΣΑΣ (λογια δικα σας ειναι και οχι δικα μας) το θεμα θα κλειδωθει και οι κανονες θα ΞΑΝΑισχυσουν.

Για να μην αρχισετε παλι τα λογια τα περιεργα

1) Ζητησαμε να μην υπαρχουν δωρα απο επιχειρησεις αλλα κατι συμβολικο. Μας ειπατε οτι κουμαντο στην πιτα σας θελετε να κανετε εσεις. Σας αφησαμε.
2) Σας ειπαμε να μην τσακωνεστε και να συνεννοηθειτε οποιοι θα αναλαβετε την διοργανωση, μας ειπατε οτι δεν μας πεφτει λογος και να παμε αλλου με την εξουσια μας.
3) Ξεκινησατε να διαμαρτυρεστε και να τσακωνεστε ΜΕΤΑΞΥ ΣΑΣ για ξαφνικους λογαριασμους, για αφαντους λογαριασμους που εμφανιστηκαν ξαφνικα, για νεους λογαριασμους που εμφανιστηκαν κανονικα, σας ειπαμε ποιοι ειναι για να μπορεσετε να τα βρειτε μεταξυ σας για το ποιος ειναι ποιος, μας ειπατε οτι κουμαντο θα κανετε μονοι σας και δε μας πεφτει λογος.
4) Σας ειπαμε ρε παιδια να μεινετε στο θεμα σας, σας καθαριζαμε συνεχεια το θεμα να μεινει η ψηφοφορια μονο, και εσεις το γυρναγατε απο το οτι δε μας πεφτει λογος μεχρι τα αυτοκολλητα.
5) Μας κατηγορειτε για το οτι γινεται μπαχαλο επειδη δεν εχετε συντονιστη στην Κρητη και οταν ζηταγαμε να μεινετε στα της κοπης σας μας λεγατε για εξουσιες κλπ

Συγνωμη αλλα μετα απο ολα τα παραπανω, επειδη δεν εχω ορεξη να μας φορτωνουν πραγματα με το ζορι για να κρυψουν καποιοι την ασυνεννοησια τους και οτι αλλο περιλαμβανεται σε αυτη, συνεχιστε να μας κατηγορειτε για εξουσια και θα πραξουμε το αναλογο.

ΥΓ. Καλα να περασετε.
My attitude is based on how you treat me

Μy ex-TSI's set up
Nurburgring-Seatclub decals, black tinted lights, plasti dipped mask, led bulbs, footrest, wind deflectors, park sensors, perfume from Praktiker

  • Αποσυνδεδεμένος George_NL
  • Elite member
  • *
  • Μηνύματα: 4670
  • Φύλο: Άντρας
αφου λοιπον το παιζετε μεγαλοι διαχειριστες και ξερετε ποιος γραφει και απο που γραφει 8α επρεπε να γνωριζετε επισης οτι ο cupra _mama ειναι γραμμενος απο τις 7-4-2009(κ οχι για μια μερα).--και μου ειπε (μιας και δεν εχει πλεον την δυνατοτητα να γραφει διοτι τον αποκλεισατε) να σας μεταφερω οτι τον τροπο του τον προκαλεσατε εσεις οι διαχειριστες καθως υπονοησατε οτι ψηφισε αναγκαστικα και οχι με δικη του βουληση την στιγμη που ειχε σημειωθει οτι γραφαμε απο κοινο υπολογιστη.μερικες φορες μπορεις να προσβαλεις με ευγενικο τροπο κατι το οποιο εκανε ο crazy pistons και ο cupra mama αντεδρασε κατ'αυτον τον τροπο.και τελος θελει να μαθει την δικαιολογια που του εγινε αποκλεισμος αν και ξερει τον λογο..ο οποιος ειναι η εξουσια των διαχειριστων.θεωρησε αδικο τον αποκλεισμο του καθ'οτι δεν εβρισε ουτε προσβαλε κανεναν απλα μιλησε σε εντονο υφος κατι το οποιο δεν απαγορευουν οι κανονισμοι σας!αλλα οποιος εχει την εξουσια εχει και δικαιωμα να κανει οτι θελει :clap2: :clap2: :clap2:!!--να τονισω οτι ολα αυτα δεν ειναι λογια δικα μου αλλα μου ειπε να τα μεταφερω.

Αφου λοιπόν το παίζεται μεγάλοι αντιεξουσιαστες της εξουσίας των διαχειριστων μιας ιντερνετικής παρέας να σας πω με την σειρα μου να διαβάσετε άλλη μια φορα τους κανονες?

Αντε λοιπον να διαβάσετε οτι ΔΕΝ γίνεται να γράφουν 2 λογαριασμοι ΑΠΟ ΕΝΑΝ υπολογιστη.

Οταν το δείτε αυτο ξαναδιαβάστε πολυ καλα αυτο:


θα σε παρακαλεσω να μην μου κανεις παλι υποδειξη απο ποιον υπολογιστη θα γραφω μιας και δεν σου πεφτει λογος.οπου γουσταρω γραφω και μην ξανασχοληθεις. αν εισαι διαχειριστης  δεν νομιζω να σε εχουν βαλει αρμοδιο για να μου κανεις παρατηρησεις σε ποιο pc 8α γραφω.και για να καταλαβω τι προβλημα εχεις πανω στο θεμα?

Και αφου διαβάσεις και αυτο διαβασε τα υπόλοιπα καλα λογια που ακουσαμε και καντε μια επανάληψη και απο αυτο:

Θελει πολυ προσπαθεια ακομα για να μπορεσετε να μεταφερετε τη δικη σας ασυνεννοησια σε εμας.

Ενημερωσε λοιπον τον φιλο σου, μαζι με εσενα ασφαλως, οτι δεν τον ειρωνευτηκε κανεις. Γραφτηκε πολυ απλα ποιος γραφει απο που. Επισης γραφτηκε οτι αναφερθηκε το ποιος γραφει απο που ΓΙΑ ΔΙΚΟ ΣΑΣ ΚΑΛΟ μιας και ΑΠΟ ΜΟΝΟΙ ΣΑΣ ειχατε εκφρασει διαμαρτυριες οτι καποιοι ψηφιζουν απο το πουθενα. Δεν υπηρχε καμια μομφη αλλα ΑΠΛΗ ΑΝΑΦΟΡΑ για να γνωριζετε ΕΣΕΙΣ ΜΕΤΑΞΥ ΣΑΣ το τι γινεται.

Αντ'αυτου λοιπον η απαντηση του συγκεκριμενου ηταν
Εαν λοιπον νομιζεις οτι θα καθομαστε να τα ακουμε και απο πανω επειδη θελουμε να σας βοηθησουμε να  οργανωθειτε, ΝΑΙ θεωρησε το εξουσια. Αρκετα πια. Τα δικα σας τα προβληματα δε θα μας τα φορτωσετε εμας με το ετσι θελω. Και οπως εχετε αξιοπρεπεια εσεις, ετσι εχουμε και εμεις. Δε γινεται να προσπαθουμε να σας βοηθησουμε και να μας λετε και ιστοριες απο πανω απο το πουθενα.

Με το που κοψετε την πιτα σας ή τις πιτες σας ετσι που τα καταφερατε ΜΟΝΟΙ ΣΑΣ (λογια δικα σας ειναι και οχι δικα μας) το θεμα θα κλειδωθει και οι κανονες θα ΞΑΝΑισχυσουν.

Για να μην αρχισετε παλι τα λογια τα περιεργα

1) Ζητησαμε να μην υπαρχουν δωρα απο επιχειρησεις αλλα κατι συμβολικο. Μας ειπατε οτι κουμαντο στην πιτα σας θελετε να κανετε εσεις. Σας αφησαμε.
2) Σας ειπαμε να μην τσακωνεστε και να συνεννοηθειτε οποιοι θα αναλαβετε την διοργανωση, μας ειπατε οτι δεν μας πεφτει λογος και να παμε αλλου με την εξουσια μας.
3) Ξεκινησατε να διαμαρτυρεστε και να τσακωνεστε ΜΕΤΑΞΥ ΣΑΣ για ξαφνικους λογαριασμους, για αφαντους λογαριασμους που εμφανιστηκαν ξαφνικα, για νεους λογαριασμους που εμφανιστηκαν κανονικα, σας ειπαμε ποιοι ειναι για να μπορεσετε να τα βρειτε μεταξυ σας για το ποιος ειναι ποιος, μας ειπατε οτι κουμαντο θα κανετε μονοι σας και δε μας πεφτει λογος.
4) Σας ειπαμε ρε παιδια να μεινετε στο θεμα σας, σας καθαριζαμε συνεχεια το θεμα να μεινει η ψηφοφορια μονο, και εσεις το γυρναγατε απο το οτι δε μας πεφτει λογος μεχρι τα αυτοκολλητα.
5) Μας κατηγορειτε για το οτι γινεται μπαχαλο επειδη δεν εχετε συντονιστη στην Κρητη και οταν ζηταγαμε να μεινετε στα της κοπης σας μας λεγατε για εξουσιες κλπ

Συγνωμη αλλα μετα απο ολα τα παραπανω, επειδη δεν εχω ορεξη να μας φορτωνουν πραγματα με το ζορι για να κρυψουν καποιοι την ασυνεννοησια τους και οτι αλλο περιλαμβανεται σε αυτη, συνεχιστε να μας κατηγορειτε για εξουσια και θα πραξουμε το αναλογο.

ΥΓ. Καλα να περασετε.

Οταν τα κάνετε όλα αυτα ελπίζω να καταλάβετε οτι το μονο που πετύχατε ειναι να δείξετε τόσο την προκατάληψη σας τοπικιστικα εκει στην Κρήτη όσο και απεναντι μας.
Το πρόβλημα ειναι μεταξύ σας και το φορτώνεται σε μας.
Αν θέλαμε να ασκήσουμε εξουσία και εσυ και μερικοι ακομα που μας κάνετε μπάχαλο εδω μέσα θα είχατε πάρα πολυ καιρο να σκεφτειτε και να αναθεωρήσετε την στάση σας.Παρόλα αυτά ειστε εδω εχετε εναν χωρο να συνενοηθειτε και αντ'αυτου τα ρίχνετε σε εμας.... :clap2: :clap2:


Τρομοκρατικές ενέργειες , εκβιασμοί , τώρα και τηλεφωνικό μπινελίκι! ΤΙΜΕΣ ΣΟΚ!!!!! Εχω και συστατικές επιστολές απο μέλη που δοκίμασαν τις υπηρεσίες μου!

  • Αποσυνδεδεμένος αχιλλεας_Ibiza
  • Ibiza 1.2
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 954
  • Φύλο: Άντρας
  • Ibiza 1.2 2008 και παει μια χαρα...
    • seat ibiza 1.2
1)Antonis_Cupra_________Ηρακλειο
2)260_________________Χανια
3)geocupra_____________Χανια
4)dimitrismpo____________Ηρακλειο
5)Sokratis_Cupra_________Ηρακλειο
6)Michalis_Cupra__________Ηρακλειο
7)ΑΧΙΛΛΕΑΣ_____________Ηρακλειο
8)ΜΙΚΕ_GOLF_V_GTI______Ηρακλειο
9)Cheiloudakis____________Ηρακλειο
10)tzino________________Χανια
11)giannisibiza___________Χανια(φιλος δημητρη)
12)gianna_330__________Χανια
13)giannisFR____________Χανια
14)ni-vo_______________Ηρακλειο
15)billys_seat___________Χανια
16)giannis_superb_______Χανια
17)cupra mama:-)_______Χανια
18)mtmleon___________Χανια
19)kyka______________Χανια
20)Ελενη______________Ηρακλειο
21)debby_______________Ηρακλειο
ΑΧΙΛΛΕΑΣ

ΗΧΟΛΗΠΤΗΣ - ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ ΟΔΗΓΟΣ

Εφοσον οι Antonis_cupra, Sokratis_Cupra και Michalis_Cupra δηλωσαν οτι δεν ερχονται στα χανια αλλα θα πανε την κυριακη στην αλικαρνασο για καφε οποιο και αν ειναι το αποτελεσμα της ψηφοφοριας, γιατι τους υπολογιζετε στην λιστα ???
εφοσον δεν ερχονται παρακαλω να σβηστουν απο την λιστα. γιατι απ'οτι βλεπω το πατε λαου λαου να γινει ηρακλειο και μετα θα ειναι ολα μελι γαλα και θα ερθουν κανονικα ολοι απο ηρακλειο.

και επειδη ολη αυτη η κατασταση εμενα με εχει χαλασει εντελως, προτεινω να αναβληθει επ'αοριστου η πιτα και να κανονιστουν καφεδακια οπου θελει ο καθενας με την παρεα του γιατι οπως φενεται ειμαστε αναξιοι να κανονισουμε μια συναντηση.
Respect your Cupra if you want to win your car\'s respect too :)

οπως ολοι μπορειτε να δειτε, εχουν ψηφισει αυτη την στιγμη 40 ατομα και η ψηφοφορια λεει :
19 ατομα για ηρακλειο
19 ατομα για χανια
1 ατομο για ρεθυμνο
1 ατομο για λασιθι.

οπως επισης βλεπετε η λιστα δεν εχει καμια σχεση με αυτα που εχουν ψηφιστει και με αυτα που εχουν δηλωθει γραπτως απο τις απαντησεις ολων.
στη λιστα δεν υπαρχουν καν 40 ατομα και δεν υπαρχουν καν οι δυο που εχουν ψηφισει ρεθυμνο και λασιθι.

τα παραπανω δεν τα σχολιαζω καθολου για να μην γινω κακος. ας τα κοιταξουν ολοι να βγαλουν τα δικα τους συμπερασματα.
Respect your Cupra if you want to win your car\'s respect too :)

  • kougis
  • Επισκέπτης
1)Antonis_Cupra_________Ηρακλειο
2)260_________________Χανια
3)geocupra_____________Χανια
4)dimitrismpo____________Ηρακλειο
5)Sokratis_Cupra_________Ηρακλειο
6)Michalis_Cupra__________Ηρακλειο
7)ΑΧΙΛΛΕΑΣ_____________Ηρακλειο
8)ΜΙΚΕ_GOLF_V_GTI______Ηρακλειο
9)Cheiloudakis____________Ηρακλειο
10)tzino________________Χανια
11)giannisibiza___________Χανια(φιλος δημητρη)
12)gianna_330__________Χανια
13)giannisFR____________Χανια
14)ni-vo_______________Ηρακλειο
15)billys_seat___________Χανια
16)giannis_superb_______Χανια
17)cupra mama:-)_______Χανια
18)mtmleon___________Χανια
19)kyka______________Χανια
20)Ελενη______________Ηρακλειο
21)debby_______________Ηρακλειο
22)kougis______________Χανιά

  • Αποσυνδεδεμένος αχιλλεας_Ibiza
  • Ibiza 1.2
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 954
  • Φύλο: Άντρας
  • Ibiza 1.2 2008 και παει μια χαρα...
    • seat ibiza 1.2
οπως ολοι μπορειτε να δειτε, εχουν ψηφισει αυτη την στιγμη 40 ατομα και η ψηφοφορια λεει :
19 ατομα για ηρακλειο
19 ατομα για χανια
1 ατομο για ρεθυμνο
1 ατομο για λασιθι.

οπως επισης βλεπετε η λιστα δεν εχει καμια σχεση με αυτα που εχουν ψηφιστει και με αυτα που εχουν δηλωθει γραπτως απο τις απαντησεις ολων.
στη λιστα δεν υπαρχουν καν 40 ατομα και δεν υπαρχουν καν οι δυο που εχουν ψηφισει ρεθυμνο και λασιθι.

τα παραπανω δεν τα σχολιαζω καθολου για να μην γινω κακος. ας τα κοιταξουν ολοι να βγαλουν τα δικα τους συμπερασματα.

ναι βρε συ γιατι καποιοι μονο ψηφισαν και δεν εγραψαν ονομα και που ψηφιζουν... :wink: :friends: :louloudia:
ΑΧΙΛΛΕΑΣ

ΗΧΟΛΗΠΤΗΣ - ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ ΟΔΗΓΟΣ

ναι βρε συ γιατι καποιοι μονο ψηφισαν και δεν εγραψαν ονομα και που ψηφιζουν... :wink: :friends: :louloudia:
η πιο απλα καποιοι μπηκαν και ψηφισαν για καποιους αλλους και για να μην φανει η ip δεν εγραψαν και απαντηση.

εδω που φτασαμε το πιο σωστο ειναι να φανει ποια ειναι η αληθεια πραγματικα με την ψηφοφορια, τις απαντησεις και τα ip.
γι'αυτο ζηταω δημοσια απο τα παιδια της διαχειρισης να μας δημοσιευσουν εδω ολα τα ονοματα (nicknames) και τι ψηφισε ο καθενας στην ψηφοφορια (δηλαδη ποια πολη πατησε).
δεν ξερω αν ειναι εφικτο και ζηταω συγνωμη εκ'των προτερων απο την διαχειριση αν ζηταω κατι παραδοξο η κατι εκτος κανονων.
νομιζω οτι ολοι πλεον θα θελαμε να δουμε αυτη την λιστα.
ευχαριστω πολυ.
Respect your Cupra if you want to win your car\'s respect too :)

  • Αποσυνδεδεμένος LEONtokardos
  • Κώστας
  • Διαχειριστής
  • Master member
  • *
  • Μηνύματα: 10322
  • Φύλο: Άντρας
    • 8v rulezz>TSI mode>MB
    • http://www.seatclub.gr
Δεν θα υπαρχει καμια βοηθεια απο εμας πλεον.
 Οσες φορες ειπαμε να βοηθησουμε (και μαλιστα καποια φορα και με αυτο που ζητας), γιναμε απο κομπλεξικοι ως ανθρωποι της εξουσιας.
Η μοναδικη βοηθεια θα ειναι ο χωρος στο να μπορεσετε (αν συνεννοηθειτε μεταξυ σας) να διοργανωσετε την κοπη της πιτας σας.
My attitude is based on how you treat me

Μy ex-TSI's set up
Nurburgring-Seatclub decals, black tinted lights, plasti dipped mask, led bulbs, footrest, wind deflectors, park sensors, perfume from Praktiker

Δεν θα υπαρχει καμια βοηθεια απο εμας πλεον.
 Οσες φορες ειπαμε να βοηθησουμε (και μαλιστα καποια φορα και με αυτο που ζητας), γιναμε απο κομπλεξικοι ως ανθρωποι της εξουσιας.
Η μοναδικη βοηθεια θα ειναι ο χωρος στο να μπορεσετε (αν συνεννοηθειτε μεταξυ σας) να διοργανωσετε την κοπη της πιτας σας.
την γνωμη μου για τα παιδια της διαχειρισης την εχω πει πολλες φορες και την ξερετε. χωρις να γνωριζω κανενα προσωπικα εκτος τον θεμη που εχουμε μηλισει τηλεφωνικως καποιες φορες, σας εχω υποστηριξει αρκετες φορες. γνωριζω και καταλαβαινω οτι πολλες φορες ειναι καπως 'αχαρη' η θεση σας γιατι πρεπει να βαλετε το μαχαιρι μεχρι το κοκκαλο. και καλα κανετε στην τελικη γιατι καποιοι ξεφευγουν αρκετα και γραφονται πολλες φορες βαριες κουβεντες εδω μεσα.
επειδη το θεμα με την κυριακη που εγραψαν τα παιδια απο τον δικο μου υπολογιστη μιας και ηταν στο σπιτι μου λογω της γιορτης μου, αναφερθηκε εδω, πιστευω οτι θα ειναι καλο να δημοσιοποιηθει και η τελικη λιστα με οσους ψηφισαν και τι ψηφισαν για να γνωριζουμε ολοι πλεον.
δεν θα σας πιεσω ομως.απλα θα το ηθελα πολυ. ουτως η αλλως ευχαριστω και παλι.
Respect your Cupra if you want to win your car\'s respect too :)

  • Αποσυνδεδεμένος mihanikos
  • Elite member
  • *
  • Μηνύματα: 2743
  • Φύλο: Άντρας
  • πολλοι με κρινουν, λιγοι με γνωριζουν
καθομαι τοσες μερες και παρακολουθω το θεμα και μου εχει δημιουργηθει μια απορια και θελω να μου την λυσετε. ποιος απο εσας πιστευει οτι οπου και να γινει η κοπη της πιτας, η στο ηρακλειο η στα χανια, θα ερθουν οοοοολα τα παιδια και οτι θα περασετε καλα μετα απο τοσα που εχετε γραψει εδωμεσα? εχω ακουσει απο πολλους που εχουν ερθει οτι ειστε μια καταπληκτικη παρεα γιατι πατε να το χαλασετε? γιατι βαζετε σαν κρητηριο μερους μια πιστα? δηλαδη αν δεν πατε σε πιστα τι θα γινει? λετε για την περσινι κοπη οτι δεν σας αφησε να μπειτε στην πιστα, αν η κοπη γινει στα χανια και γινει ενα παρομιο σκηνικο τι θα πειτε μετα εσεις? ο αντωνης απο την μερια του τσαντιστηκε γιατι ανελαβε μια πρωτοβουλια και ξαφνικα ενω κανεις δεν ειχε πει τιποτα αρχισαν οι αντιρησεις τελευταια στιγμη. απο την αλλη μερια τα παιδια απο τα χανια θελουν φετος να γινει στο μερος τους. αντωνη ο επιχειρηματιας πρεπει να σας κυνηγαει και οχι εσεις αυτον. και να μην πατε δεν τρεχει τιποτα. χανιωτες αφηστε τις πιστες και βρειτε ενα μερος να περασει καλα ολη η παρεα. πηγαιντε στο ρεθυμνο που βολευει ολους. πηγαιντε καπου και πλακωθειτε στις ρακες και διασκεδαστε σαν παρεα που ειστε και αφηστε τους εγωισμους. δεν ειστε  :s:club κρητης, ειστε μια παρεα. μην την χαλασετε για μαλακιες. φιλικα μανωλης.

  • Αποσυνδεδεμένος LEONtokardos
  • Κώστας
  • Διαχειριστής
  • Master member
  • *
  • Μηνύματα: 10322
  • Φύλο: Άντρας
    • 8v rulezz>TSI mode>MB
    • http://www.seatclub.gr
Το να προσπαθεις για κατι καλο επι του συνολου και να δεχομαστε προσβολες, κατηγοριες και επιθεσεις επι προσωπικου, ΕΙΔΙΚΑ οταν επαναλαμβανονται, συγνωμη αλλα δε θα το επιτρεψω ουτε για τον εαυτο μου, ουτε για τα υπολοιπα παιδια που ειναι στην ομαδα διαχειρισης μαζι μου. Εχουμε και εμεις μια αξιοπρεπεια, οχι μονο εσεις.
My attitude is based on how you treat me

Μy ex-TSI's set up
Nurburgring-Seatclub decals, black tinted lights, plasti dipped mask, led bulbs, footrest, wind deflectors, park sensors, perfume from Praktiker