Αποστολέας Θέμα: Ψηφοφορια μερους κοπης πιτας φιλων group vag κρητης  (Αναγνώστηκε 119921 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

  • Αποσυνδεδεμένος cupridis
  • Elite member
  • *
  • Μηνύματα: 4463
1)Antonis_Cupra_________Ηρακλειο
2)260_________________Χανια
3)geocupra_____________Χανια
4)dimitrismpo____________Ηρακλειο
5)Sokratis_Cupra_________Ηρακλειο
6)Michalis_Cupra__________Ηρακλειο
7)ΑΧΙΛΛΕΑΣ_____________Ηρακλειο
8)ΜΙΚΕ_GOLF_V_GTI______Ηρακλειο
9)Cheiloudakis____________Ηρακλειο
10)tzino________________Χανια
11)giannisibiza___________Χανια(φιλος δημητρη)
12)gianna_330__________Χανια
13)giannisFR____________Χανια
14)ni-vo_______________Ηρακλειο
15)billys_seat___________Χανια
16)giannis_superb_______Χανια
17)cupra mama:-)_______Χανια
18)mtmleon___________Χανια
19)kyka______________Χανια
20)Ελενη______________Ηρακλειο
21)debby_______________Ηρακλειο
22)kougis______________Χανιά

εμενα δεν εβαλες...Cupridis_______Χανιά   :wink: :wink:

  • Αποσυνδεδεμένος αχιλλεας_Ibiza
  • Ibiza 1.2
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 954
  • Φύλο: Άντρας
  • Ibiza 1.2 2008 και παει μια χαρα...
    • seat ibiza 1.2
1)Antonis_Cupra_________Ηρακλειο
2)260_________________Χανια
3)geocupra_____________Χανια
4)dimitrismpo____________Ηρακλειο
5)Sokratis_Cupra_________Ηρακλειο
6)Michalis_Cupra__________Ηρακλειο
7)ΑΧΙΛΛΕΑΣ_____________Ηρακλειο
8)ΜΙΚΕ_GOLF_V_GTI______Ηρακλειο
9)Cheiloudakis____________Ηρακλειο
10)tzino________________Χανια
11)giannisibiza___________Χανια(φιλος δημητρη)
12)gianna_330__________Χανια
13)giannisFR____________Χανια
14)ni-vo_______________Ηρακλειο
15)billys_seat___________Χανια
16)giannis_superb_______Χανια
17)cupra mama:-)_______Χανια
18)mtmleon___________Χανια
19)kyka______________Χανια
20)Ελενη______________Ηρακλειο
21)debby_______________Ηρακλειο
22)kougis______________Χανιά
23)cupridis__________________Χανια
ΑΧΙΛΛΕΑΣ

ΗΧΟΛΗΠΤΗΣ - ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ ΟΔΗΓΟΣ

  • Αποσυνδεδεμένος plutevo
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 344
  • TOLEDO 20VT
Σκέφτηκα να μην πάρω μέρος στην υπόλοιπη συζήτηση αλλά θα σκάσω. Καταρχήν  όλοι  οι διαχειριστές μας έχουν βάλει όλους σε ένα τσουβάλι, και λογικό γιατί δεν μας ξέρουν  από κοντά, και με αυτά που έχουν συμβεί λογικά μας παίρνει όλους η μπάλα,  τα λέω αυτά γιατί νιώθω πραγματικά πάρα πολύ άσχημα :dakry:   φτάσαμε μέχρι το τελευταίο σκαλοπάτι τις ξεφτίλας, δεν νομίζω να πηγαίνει παρακάτω, έχουμε γίνει ρεζίλι παντού, όσες προσπάθειες και αν έγιναν έπεσαν στο κενό, κύριοι διαχειριστές είμαι μαζί σας για ότι πράξετε από δω και στο εξής, θα έχετε απόλυτο δίκιο.

TOLEDO 20VT

Σκέφτηκα να μην πάρω μέρος στην υπόλοιπη συζήτηση αλλά θα σκάσω. Καταρχήν  όλοι  οι διαχειριστές μας έχουν βάλει όλους σε ένα τσουβάλι, και λογικό γιατί δεν μας ξέρουν  από κοντά, και με αυτά που έχουν συμβεί λογικά μας παίρνει όλους η μπάλα,  τα λέω αυτά γιατί νιώθω πραγματικά πάρα πολύ άσχημα :dakry:   φτάσαμε μέχρι το τελευταίο σκαλοπάτι τις ξεφτίλας, δεν νομίζω να πηγαίνει παρακάτω, έχουμε γίνει ρεζίλι παντού, όσες προσπάθειες και αν έγιναν έπεσαν στο κενό, κύριοι διαχειριστές είμαι μαζί σας για ότι πράξετε από δω και στο εξής, θα έχετε απόλυτο δίκιο.
+100000000000000000000000
συμφωνω απολυτα με τον φιλο μου.πιο κατω δεν παει.φτασαμε πατο πλεον. :down: :down: :down: :down:
Respect your Cupra if you want to win your car\'s respect too :)

  • Αποσυνδεδεμένος andre
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 650
Τα ηθικά διδάγματα που βγαίνουν από αυτό το topic είναι πολύ χρήσιμα , αυτοί είναι η κοινωνία μας , ο καθένας μας παίζει των ρόλο του , η μάσκες βγήκαν , ο καθένας ας βγάλει τα συμπεράσματα του.

Σήμερα αυτό που οι άνθρωποι ονομάζουν φιλία είναι απλώς αμοιβαιότητα συμφερόντων, ανταλλαγή καλών υπηρεσιών, τίποτε άλλο.

Οι κακοί φίλοι εμποδίζουν να αποκτάμε καλούς.

Να διαλέγεις τους φίλους αργά για να τους αλλάξεις, πιο αργά.



Νομίζω ότι πλέων το topic δεν εξυπηρετεί κανέναν σκοπό για την πίτα.

Παρακαλώ να μην σβηστή ούτε μια λέξη από αυτό το topic γιατί για όσους γνωρίζουν την παρέα μας τώρα και 4 χρόνια θα βγάλουν πολλά συμπεράσματα.

Θλίβομαι που συμμετείχα σε μια ομάδα ατόμων που έχουνε πέσει τόσο χαμηλά στην συζήτηση.
coming soon

Σκέφτηκα να μην πάρω μέρος στην υπόλοιπη συζήτηση αλλά θα σκάσω. Καταρχήν  όλοι  οι διαχειριστές μας έχουν βάλει όλους σε ένα τσουβάλι, και λογικό γιατί δεν μας ξέρουν  από κοντά, και με αυτά που έχουν συμβεί λογικά μας παίρνει όλους η μπάλα,  τα λέω αυτά γιατί νιώθω πραγματικά πάρα πολύ άσχημα :dakry:   φτάσαμε μέχρι το τελευταίο σκαλοπάτι τις ξεφτίλας, δεν νομίζω να πηγαίνει παρακάτω, έχουμε γίνει ρεζίλι παντού, όσες προσπάθειες και αν έγιναν έπεσαν στο κενό, κύριοι διαχειριστές είμαι μαζί σας για ότι πράξετε από δω και στο εξής, θα έχετε απόλυτο δίκιο.

To μόνο που προσπαθήσαμε και ας μην γνωρίζουμε πολλά παιδιά όντως ήταν να διαφυλάξουμε την εκδήλωση ΟΠΟΥ και να γινόταν.

Προσπαθήσαμε να διαφυλάξουμε την ψηφοφορία που κάνατε από ψευδή αποτελέσματα και τα ακούσαμε και από επάνω.Κάποιος γύρισε και είπε από όπου γουστάρω θα γράφω .Προσπαθήσαμε να δώσουμε να καταλάβει ο πολύς κόσμος ότι είναι μια απλή συνάντηση να πείτε δύο κουβέντες να περάσετε καλά και αυτό όλο. Μάταια.

Οι φιλότιμες προσπάθειες μερικών παιδιών όπως του Αντώνη του Andre η δική σου και άλλων δυστυχώς δεν εισακούστηκαν .Λυπούμαστε ιδιαίτερα γιατί τα ακούσαμε και από επάνω .

Παρόλο αυτά ΑΝ ακόμα υπάρχει μια ελπίδα να μαζευτείτε γνώμη μου είναι να μην την αφήσετε να πάει χαμένη.Κάντε πέρα εγωισμούς αποστάσεις και ότι άλλο έχει προκύψει και περάστε λίγες στιγμές ευχάριστα . Αδυνατώ να πιστέψω ότι δεν υπάρχει λύση.

thodoris 18tsi________________ηρακλειο

  • Αποσυνδεδεμένος plutevo
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 344
  • TOLEDO 20VT
To μόνο που προσπαθήσαμε και ας μην γνωρίζουμε πολλά παιδιά όντως ήταν να διαφυλάξουμε την εκδήλωση ΟΠΟΥ και να γινόταν.

Προσπαθήσαμε να διαφυλάξουμε την ψηφοφορία που κάνατε από ψευδή αποτελέσματα και τα ακούσαμε και από επάνω.Κάποιος γύρισε και είπε από όπου γουστάρω θα γράφω .Προσπαθήσαμε να δώσουμε να καταλάβει ο πολύς κόσμος ότι είναι μια απλή συνάντηση να πείτε δύο κουβέντες να περάσετε καλά και αυτό όλο. Μάταια.

Οι φιλότιμες προσπάθειες μερικών παιδιών όπως του Αντώνη του Andre η δική σου και άλλων δυστυχώς δεν εισακούστηκαν .Λυπούμαστε ιδιαίτερα γιατί τα ακούσαμε και από επάνω .

Παρόλο αυτά ΑΝ ακόμα υπάρχει μια ελπίδα να μαζευτείτε γνώμη μου είναι να μην την αφήσετε να πάει χαμένη.Κάντε πέρα εγωισμούς αποστάσεις και ότι άλλο έχει προκύψει και περάστε λίγες στιγμές ευχάριστα . Αδυνατώ να πιστέψω ότι δεν υπάρχει λύση.
Δεν μπορώ παρά να συμφωνήσω μαζί σου. δείξατε πολύ υπομονή και προσπαθήσατε για το καλύτερο. αυτό νομίζω είναι οφθαλμοφανές. Τώρα για τα υπόλοιπα τι άλλο να πω, εγώ και κάποια άλλα παιδιά προσπαθήσαμε   όσο μπορούσαμε,  και γραφτός, και τηλεφωνικός, αλλά δυστυχώς δεν καταφέραμε  κάτι καλύτερο, και αν παρόλα αυτά  τελευταία στιγμή κάποιοι αλλάξουν στάση ,εδώ είμαστε να το λύσουμε, kαι να προχωρήσουμε όλοι μαζι.  

TOLEDO 20VT

  • Αποσυνδεδεμένος Mihalis Fr
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 375
  • Φύλο: Άντρας
  • Τι σταδιο ειναι τελικα το 20VT μας???
Σκέφτηκα να μην πάρω μέρος στην υπόλοιπη συζήτηση αλλά θα σκάσω. Καταρχήν  όλοι  οι διαχειριστές μας έχουν βάλει όλους σε ένα τσουβάλι, και λογικό γιατί δεν μας ξέρουν  από κοντά, και με αυτά που έχουν συμβεί λογικά μας παίρνει όλους η μπάλα,  τα λέω αυτά γιατί νιώθω πραγματικά πάρα πολύ άσχημα :dakry:   φτάσαμε μέχρι το τελευταίο σκαλοπάτι τις ξεφτίλας, δεν νομίζω να πηγαίνει παρακάτω, έχουμε γίνει ρεζίλι παντού, όσες προσπάθειες και αν έγιναν έπεσαν στο κενό, κύριοι διαχειριστές είμαι μαζί σας για ότι πράξετε από δω και στο εξής, θα έχετε απόλυτο δίκιο.

Και λιγα ειπες....  Τελοσπαντων, βαλτε κα ιμια ψηφο απο εμενα Χανια. Θελω να σχολιασω αλλα μετα την κοπη.
Ibiza FR Unitronic Stage...??? Ibiza stage...!

  • Αποσυνδεδεμένος Mihalis Fr
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 375
  • Φύλο: Άντρας
  • Τι σταδιο ειναι τελικα το 20VT μας???
thodoris 18tsi________________ηρακλειο

Εσυ που εχεις δηλωμενο στο προφιλ σου τοπο διαμονης Αθηνα, θα ερθεις δηλαδη?
Ibiza FR Unitronic Stage...??? Ibiza stage...!

επειδη κι'εγω (AntonisCupra) και η γυναικα μου (gianna_330) εχουμε και οι δυο απο ενα λογαριασμο εδω, θελω να με ενημερωσουν τα παιδια απο την διαχειριση, μπορουμε να ψηφισουμε και οι δυο η ο ενας απο τους δυο ?
ουτως η αλλως εγω δεν εχω ψηφισει ακομα αλλα μονο η gianna_330 (μπορει να το τσεκαρει αυτο η διαχειριση).
συγνωμη που το ξαναρωταω αλλα επειδη μεσα στον τοσο χαμο δεν μου απαντησατε παιδια στο παραπανω.
μπορω να ψηφισω κι'εγω τελικα ?
(μην εκτεθω κιολας....ειναι και δυσκολες ωρες.......loooooooooL)  :xa:
Respect your Cupra if you want to win your car\'s respect too :)

  • Αποσυνδεδεμένος gerwn
  • Elite member
  • *
  • Μηνύματα: 2978
  • Φύλο: Άντρας
  • Για ΠΑΝΤΑ μαζί μας
    • Seat Cordoba Vario
ΥΓ. Σε εκδηλωσεις του κλαμπ, εκδρομες κλπ, μεχρι τωρα τα ζευγη που εχουν λογαριασμο στο κλαμπ, ΑΠΟ ΜΟΝΑ ΤΟΥΣ θεωρουν οτι δικαιουνται μια ψηφο και οι δυο μαζι.
Nῦν ἀπολύεις τὸν δοῦλόν σου, δέσποτα

  • Αποσυνδεδεμένος geocupra
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 77
  • Φύλο: Άντρας
  • always on head.....
λοιπον νομιζα οτι μιλαμε αντρίκια εδω μεσα(αναφερομαι στα αρσενικα της παρεας)......
απαντηστε μου ΤΩΡΑ παρακαλω οι της διαχειρησης γιατι θα βγω απο τα ρουχα μου και θα γινει χαμος



ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΝΑ ΨΗΦΙΣΕΙ  Η ΓΙΑΓΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ Η ΑΔΕΡΦΗ ΤΗΣ ΜΑΝΑΣ ΜΟΥ???
ΕΧΕΙ Ο ΘΕΙΟΣ ΜΟΥ ΕΝΑ IBIZA FR........
ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΑΠΑΝΤΗΣΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΠΡΟΛΑΒΩ ΤΙΣ ΨΗΦΟΥΣ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ........
geocupra....

  • Αποσυνδεδεμένος geocupra
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 77
  • Φύλο: Άντρας
  • always on head.....
Αντωνη "κολλητε" τελικα οπως φαινεται (και μην κρυβομαστε πισω απο ενα κωλοδαχτυλο)...η πιτα παει προς τα εκει που εσυ ειπες οτι δεν θα ερθεις τελικα.......
ΑΡΑΓΕ ΕΣΥ ΤΩΡΑ ΘΑ ΠΙΕΙΣ ΤΟΝ ΚΑΦΕ ΣΟΥ ΜΟΝΟΣ ΣΟΥ ΜΕ ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ ΣΟΥ Η ΘΑ ΣΥΜΜΕΤΕΧΕΙΣ "ΑΝΑΠΟΦΕΥΚΤΑ" ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΚΟΠΗ ΤΗΣ ΠΙΤΑΣ...???
απαντηστε ρε λαμογια τωρα να σας δω......οσοι ειπατε οτι δεν ερχεστε στην πιτα γιατι ειστε ξενερωμενοι,τωρα θα πατε αμα κοπει στο Ηρακλειο??? 
για να σας δω ρε "φιλαρακια"!!!
 

ΣΑΝ ΔΕΝ ΝΤΡΕΠΟΜΑΣΤΕ ΛΕΩ ΚΑΙ ΕΓΩ.........
εδω η διαχειρηση κοιμαται ε?
μονο οταν εγραψαν τα παιδια απο τον ιδιο υπολογιστη ειχαμε ΑΜΕΣΑ παρεμβαση για τους Χανιωτες ??
α ρε λαμογια τα εχετε κανει πλακακια.....τωρα μετα απο 2 χρονια καταλαβα τι ειστε......


ξερω πιθανοτατα θα παρετε τηλ ξανα τους φιλους σας να μου σβησουν τα ποστ και να εχω την ιδια καταληξη με το Βαγγελακη...το φιλαρακι επειδη ειχε τα "παντελονια" να πει αληθειες....και να αντιταχθει στο κατεστημενο των "φιλων".....
ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ ΡΕ.........Ο ΜΗΤΣΑΡΑΣ ΚΑΛΑ ΕΚΑΝΕ ΜΑΛΛΟΝ ......
geocupra....

  • Αποσυνδεδεμένος geocupra
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 77
  • Φύλο: Άντρας
  • always on head.....
ΧΑΝΙΩΤΕΣ  ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΕΓΩ ΘΑ ΠΑΩ ΜΕ ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ ΜΟΥ ΣΤΗΝ ΠΙΣΤΑ ΝΑ ΠΙΟΥΜΕ ΤΟΝ ΚΑΦΕ ΜΑΣ......
ΟΣΟΙ ΠΙΣΤΟΙ ΠΡΟΣΕΛΘΟΥΝ....
ΕΙΝΑΙ ΕΥΠΡΟΣΔΕΚΤΟΙ............

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΜΕ ΠΜ Η ΤΗΛ ΟΣΟΙ ΜΕ ΞΕΡΟΥΝ........
Η ΠΙΤΑ ΦΕΤΟΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΑΣΤΗ ΧΩΡΙΣ ΣΤΗΜΕΝΕΣ "ΦΙΛΙΕΣ".......


ΜΠΗΚΑ ΚΑΙ ΒΓΑΙΝΩ......ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ......ΚΡΑΤΗΣΤΕ ΤΟ SITE ΣΑΣ ΜΟΝΟ ΓΙΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΠΟΥΛΑΝΕ ΚΑΙ ΣΑΣ ΔΙΝΟΥΝ ΠΟΣΟΣΤΑ ΡΕ ΛΑΜΟΓΙΑ..........
ΑΥΤΟΙ ΕΙΣΤΕ ΟΛΟΙ.....ΤΩΡΑ ΤΑ ΕΜΑΘΑ ΤΙ ΠΑΙΖΕΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ....ΚΛΙΚΑ ΠΑΝΤΟΥ...ΕΛΕΟΣ......


ΧΑΝΙΩΤΕΣ ΣΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΩ.....
ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!
geocupra....