Αποστολέας Θέμα: Διαγραφή διπλών λογαριασμών και αποκλεισμοί μελών.  (Αναγνώστηκε 50080 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

  • Αποσυνδεδεμένος LEONtokardos
  • Κώστας
  • Διαχειριστής
  • Master member
  • *
  • Μηνύματα: 10322
  • Φύλο: Άντρας
    • 8v rulezz>TSI mode>MB
    • http://www.seatclub.gr
Αναφερεται σε αυτους της δευτερης σειρας της παραθεσης σου.
My attitude is based on how you treat me

Μy ex-TSI's set up
Nurburgring-Seatclub decals, black tinted lights, plasti dipped mask, led bulbs, footrest, wind deflectors, park sensors, perfume from Praktiker

  • Αποσυνδεδεμένος Leontas 1,8TSI®
  • Γαύρος απο κουνια.....
  • Elite member
  • *
  • Μηνύματα: 2999
  • Φύλο: Άντρας
  • Ευριπίδης
Αναφερεται και στο δικο μου ποσταρισμα?
Να υπολογίζεις πάντα αυτό που δεν μπορείς να δείς......!!!

  • Αποσυνδεδεμένος LEONtokardos
  • Κώστας
  • Διαχειριστής
  • Master member
  • *
  • Μηνύματα: 10322
  • Φύλο: Άντρας
    • 8v rulezz>TSI mode>MB
    • http://www.seatclub.gr
Επειδη ειλικρινα εκνευριζομαι οταν βλεπω να θελετε να μας βαλετε αλλα λογια απο αυτα που λεμε, θα το ξαναπω ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ φορα.
Οποιος ξαναπει οτι σαν ομαδα Διαχειρισης λεμε οτι αυτος βλεπει και οχι τι γραφουμε, θα κληθει να δωσει εξηγησεις γιατι αναφερει κατι διαφορετικο απο οτι γραφουμε.

Λοιπον.

Αποφασιστηκε να γινει εκκαθαριση διπλων λογαριασμων. Αυτο αποφασιστηκε γιατι διαπιστωθηκε οτι καποιοι εμπαιναν με διπλο λογαριασμο και εκαναν διαλογο με τους εαυτους τους!!!
 Το γιατι δε θα το ψαξουμε, ΕΙΔΙΚΑ απο τη στιγμη που ανακοινωσαμε να δικαιολογηθει αυτη η πραξη τους και αυτοι δεν το εκαναν.

Στους ελεγχους που ξεκινησαμε διαπιστωθηκε ο διπλος λογαριασμος του xprience με αυτον του GeorgeTSI.
Ειχαμε ανακοινωσει απο καιρο να μας δηλωθουν οι διπλοι λογαριασμοι. Ειδατε σε κανεναν να κανουμε ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ή να ανακοινωσουμε δημοσια, πες μας ταδε ποιον λογαριασμο θες?
 ΟΧΙ !!

Επειδη λοιπον ο tourmpinas τον ηξερε, του ειπαμε να τον ενημερωσει και να μας πει ποιον λογαριασμο θελει. Σε ποιον αλλον το καναμε?
Να βγει καποιος και να μας πει οτι του ζητησαμε εστω και απο τριτον να μας δηλωσει με ποιον λογαριασμο επιθυμει ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙ στο φορουμ.
ΔΕΝ θα διαγραφαμε κανεναν ΕΚΤΟΣ και αν ειχε εμπλακει σε περιεργες συζητησεις με περιεργους σκοπους.
Δωσαμε λοιπον την ευκαιρια να μας πει, καθως ο συγκεκριμενος με τον ΠΡΩΤΟ του λογαριασμο μας ειχε στολισει με διαφορα. Για να μη νομιζει οτι ειναι επι προσωπικου ΖΗΤΗΣΑΜΕ να μας πει ΠΟΙΟΝ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙ!!! Ουτε διαγραφες, ουτε μπαν ουτε τιποτα.
Αντ'αυτου και ο tourmpinas και ο xprience/GeorgeTSI μας ελεγαν οτι κανουμε λαθος και οτι δεν γνωριζονται ολοι αυτοι μεταξυ τους και πως δεν υπαρχει διπλος λογαριασμος.
Για ποιο λογο λοιπον ΔΕΝ ΗΘΕΛΑΝ ολοι αυτοι να μας πουν ΠΟΙΟΝ λογαριασμο ΝΑ ΑΦΗΣΟΥΜΕ? Τι φοβοντουσαν?
Συγνωμη αλλα επειδη λοιπον δεν μπορουμε να μας κοροιδευουν με αυτον τον τροπο, κλειδωθηκε ο λογαριασμος GeorgeTSI που ηταν ο μεταγενεστερος και ΠΑΡΕΜΕΙΝΕ ο xprience. To μπαν για τον λογαριασμο που ΠΑΡΕΜΕΙΝΕ, ηρθε ακριβως για την κοροιδια που γινονταν.
Κοροιδια που αποδειχτηκε μετεπειτα απο τους ιδιους, οταν τελικα ειπαν και πως γνωριζονταν και πως ηταν διπλος λογαριασμος, ΑΦΟΥ κλειδωθηκαν οι λογαριασμοι.

Το υποδειγμα λοιπον μελους που αναφερετε ολοι σας, ΔΕΝ ΔΙΕΓΡΑΦΗ αλλα εφαγε μπαν γιατι του δοθηκε η δυνατοτητα να μας ενημερωσει και αυτος μας ελεγε οτι κανουμε λαθος.
Το οτι αποδεχθηκε μετα οτι ειναι ενα και το αυτο προσωπο, φτανοντας σε σημειο μαλιστα να μας λεει και δημοσια οτι δε λεει καν το πραγματικο του ονομα στους συνομιλητες του γιατι δεν τους γνωριζει, ειναι γεγονος που δεν το βγαλαμε απο το κεφαλι μας.

Ισως το μοναδικο μας λαθος λοιπον στη ολη ιστορια ειναι οτι παρολο που και ο tourmpinas που τον καλυπτε θα επρεπε και αυτος να εχει καποιες συνεπειες. Περιμεναμε την Τεταρτη να μας τα πει απο κοντα για να δουμε τι θα κανουμε. Ας δουμε λοιπον αυτη την Τεταρτη την εξηγηση του.


ΟΠΟΙΟΣ λοιπον πει κατι διαφορετικο απο τα παραπανω , να μας εξηγησει για ποιο λογο θα το κανει.

ΔΕΝ διεγραφει ο συγκεκριμενος απλα ΠΑΡΕΜΕΙΝΕ Ο ΕΝΑΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΔΥΟ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥΣ ΤΟΥ.



Οποτε.
Εισαι απο αυτους που περιγραφω? Τοτε ναι.
Δεν εισαι απο αυτους που περιγραφω? Τοτε οχι.
My attitude is based on how you treat me

Μy ex-TSI's set up
Nurburgring-Seatclub decals, black tinted lights, plasti dipped mask, led bulbs, footrest, wind deflectors, park sensors, perfume from Praktiker

  • Αποσυνδεδεμένος Leontas 1,8TSI®
  • Γαύρος απο κουνια.....
  • Elite member
  • *
  • Μηνύματα: 2999
  • Φύλο: Άντρας
  • Ευριπίδης
Οταν μετα απο το δικο μου ποσταρισμα ουσιαστικά, αναφερεις αυτά που εχεις με εντονα γραμματα,
ΕΓΩ καταλαβαινω οτι αναφερεσαι εμμεσως σε εμενα.
Αν κανω λαθος τοτε ΟΚ, αλλιως θα πρεπει να δουμε που εγινε η παρεξηγηση γιατι εγω
δεν θελω να αφηνονται υπονοουμενα για εμενα για μια αποψη που εξεφρασα τελειως
αφθορμητα και χωρις καμια διαθεση να αδικησω καποιον.
Να υπολογίζεις πάντα αυτό που δεν μπορείς να δείς......!!!

  • Αποσυνδεδεμένος LEONtokardos
  • Κώστας
  • Διαχειριστής
  • Master member
  • *
  • Μηνύματα: 10322
  • Φύλο: Άντρας
    • 8v rulezz>TSI mode>MB
    • http://www.seatclub.gr
Δλδ θα επρεπε να περιμενω να γραψουν αρκετοι για να γραψω οτι εγραψα?
Εγραψα για οσα γραφονται και για οσα ΔΕΝ γραφονται αλλα κυκλοφορουν απο στομα σε στομα.
My attitude is based on how you treat me

Μy ex-TSI's set up
Nurburgring-Seatclub decals, black tinted lights, plasti dipped mask, led bulbs, footrest, wind deflectors, park sensors, perfume from Praktiker

  • Αποσυνδεδεμένος Leontas 1,8TSI®
  • Γαύρος απο κουνια.....
  • Elite member
  • *
  • Μηνύματα: 2999
  • Φύλο: Άντρας
  • Ευριπίδης
Δλδ θα επρεπε να περιμενω να γραψουν αρκετοι για να γραψω οτι εγραψα?
Εγραψα για οσα γραφονται και για οσα ΔΕΝ γραφονται αλλα κυκλοφορουν απο στομα σε στομα.

Οκ εσυ καλα κανεις και γραφεις αυτα που νομιζεις και θες να γραψεις,
απλα εγω δεν θελω να μενουν υπονοιες ή να εννοηθουν λάθος τα οσα γραφω
και γιαυτο θελω να ειμαι ξεκαθαρος :ok: :ok:
Να υπολογίζεις πάντα αυτό που δεν μπορείς να δείς......!!!

Οκ εσυ καλα κανεις και γραφεις αυτα που νομιζεις και θες να γραψεις,
απλα εγω δεν θελω να μενουν υπονοιες ή να εννοηθουν λάθος τα οσα γραφω
και γιαυτο θελω να ειμαι ξεκαθαρος  :ok:
 
------και για μενα ισχυουν οτι εγραψε και ο φιλοσ μου  απο πανω και αν παρεξηγηθηκα οπως σου εγραψα και στο π.μ. κωστα το εκανα για πλακα αφου το ξεκαθαρισα απο την αρχη γιατι δεν θελω να μενουν ασχημες εντυπωσεις η να δημιουργουνται παρεξηγησεις απο το πουθενα. καληνημερα σας κυριοι, αυτα εκ μερους μου

Σίγουρα ο κόσμος πήγε ένα βήμα παρακάτω, αλλά είδες πως μένουν άσχημες ενυπώσεις για την άδικη διαγραφή?

Καλό είναι κάποια στιγμή να λέγονται τα πράγματα με το όνομά τους και να ξεκαθαρίζονται κάποια θέματα.

Ειδικά για τα νεότερα μέλη ή τα όχι και πολύ ενεργά  :wink:

Υπάρχουν και άτομα με ''κοντή'' μνήμη τι να κάνουμε δεν πειράζει. :wink:

Για το δεύτερο που λες με βρίσκει σύμφωνο.Και αυτό πρέπει να γίνεται όποτε χρειάζεται.Απλά θα πρέπει να υπάρχει μια σχέση συνεργασίας και κατανόησης. :ok:

  • Αποσυνδεδεμένος giannis20vt4
  • Διαχειριστής
  • Expert member
  • *
  • Μηνύματα: 7088
  • Φύλο: Άντρας
  • Εμπρός καλές μου βαλβίδες....
    • Ibiza cupra
    • Seatclub.gr
Μιας και κοντεύει ένας χρόνος απο την προηγούμενη ανακοίνωση και θα ξαναγίνει έλεγχος διπλών λογαριασμών καλό θα ήταν όσοι έχουνε είτε επειδή είχανε πρόβλημα σύνδεσης με τον αρχικό λογαριασμό ή επειδή θέλανε επιτούτου να ανοίξουν και δεύτερο με ΠΜ να μας το πουν. Οταν αρχίζουν και μπλοκάρουν λογαριασμοί δεν θα κάτσουμε να συζητήσουμε το πώς και το γιατί.
Powered by GIAC X+...
ΓΙΑ ΝΑ ΜΕ ΠΙΑΣΕΙΣ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΓΡΗΓΟΡΟΣ..ΓΙΑ ΝΑ ΜΕ ΒΡΕΙΣ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΞΥΠΝΟΣ.!!! ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙΣ ΣΑΝ ΚΑΙ ΜΕΝΑ...ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΣΤΕΙΕΥΕΣΑΙ!!!