ΝΕΑ - ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ / NEWS - STATEMENTS > Ενημερωτικά Δελτία

Διαγραφή διπλών λογαριασμών και αποκλεισμοί μελών.

<< < (14/14)

Leontas 1,8TSI®:

--- Παράθεση από: LEONtokardos στις 07-03-2010, 01:43:19 ---Δλδ θα επρεπε να περιμενω να γραψουν αρκετοι για να γραψω οτι εγραψα?
Εγραψα για οσα γραφονται και για οσα ΔΕΝ γραφονται αλλα κυκλοφορουν απο στομα σε στομα.

--- Τέλος παράθεσης ---

Οκ εσυ καλα κανεις και γραφεις αυτα που νομιζεις και θες να γραψεις,
απλα εγω δεν θελω να μενουν υπονοιες ή να εννοηθουν λάθος τα οσα γραφω
και γιαυτο θελω να ειμαι ξεκαθαρος :ok: :ok:

ΣΤΑΥΡΟΣ-ΦΑΙΗ:

--- Παράθεση από: Leontas 1,8TSI στις 07-03-2010, 01:48:34 ---Οκ εσυ καλα κανεις και γραφεις αυτα που νομιζεις και θες να γραψεις,
απλα εγω δεν θελω να μενουν υπονοιες ή να εννοηθουν λάθος τα οσα γραφω
και γιαυτο θελω να ειμαι ξεκαθαρος  :ok:
--- Τέλος παράθεσης ---

------και για μενα ισχυουν οτι εγραψε και ο φιλοσ μου  απο πανω και αν παρεξηγηθηκα οπως σου εγραψα και στο π.μ. κωστα το εκανα για πλακα αφου το ξεκαθαρισα απο την αρχη γιατι δεν θελω να μενουν ασχημες εντυπωσεις η να δημιουργουνται παρεξηγησεις απο το πουθενα. καληνημερα σας κυριοι, αυτα εκ μερους μου

CrazyPistons:

--- Παράθεση από: Vaggelis στις 06-03-2010, 21:21:29 ---Σίγουρα ο κόσμος πήγε ένα βήμα παρακάτω, αλλά είδες πως μένουν άσχημες ενυπώσεις για την άδικη διαγραφή?

Καλό είναι κάποια στιγμή να λέγονται τα πράγματα με το όνομά τους και να ξεκαθαρίζονται κάποια θέματα.

Ειδικά για τα νεότερα μέλη ή τα όχι και πολύ ενεργά  :wink:

--- Τέλος παράθεσης ---

Υπάρχουν και άτομα με ''κοντή'' μνήμη τι να κάνουμε δεν πειράζει. :wink:

Για το δεύτερο που λες με βρίσκει σύμφωνο.Και αυτό πρέπει να γίνεται όποτε χρειάζεται.Απλά θα πρέπει να υπάρχει μια σχέση συνεργασίας και κατανόησης. :ok:

giannis20vt4:
Μιας και κοντεύει ένας χρόνος απο την προηγούμενη ανακοίνωση και θα ξαναγίνει έλεγχος διπλών λογαριασμών καλό θα ήταν όσοι έχουνε είτε επειδή είχανε πρόβλημα σύνδεσης με τον αρχικό λογαριασμό ή επειδή θέλανε επιτούτου να ανοίξουν και δεύτερο με ΠΜ να μας το πουν. Οταν αρχίζουν και μπλοκάρουν λογαριασμοί δεν θα κάτσουμε να συζητήσουμε το πώς και το γιατί.

Πλοήγηση

[0] Λίστα μηνυμάτων

[*] Προηγούμενη σελίδα

Μετάβαση στην πλήρη έκδοση