Αποστολέας Θέμα: Διαγραφή διπλών λογαριασμών και αποκλεισμοί μελών.  (Αναγνώστηκε 50077 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

  • Αποσυνδεδεμένος Lion king
  • ΔΗΜΗΤΡΗΣ
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 2043
  • Φύλο: Άντρας
  • leon 1.4 tsi sport up force
Δεν θέλω να σχολιάσω το αν είναι σωστό ή όχι η διαγραφή του συγκεκριμένου μέλους. Το μόνο που θέλω να μάθω είναι, αν γίνετε ασφαλώς, τι λόγο παρουσίασαν τα υπόλοιπα μέλη που αναφέρατε λίγο πιο πάνω, ότι είχαν ανοίξει δύο ή και περισσότερους λογαριασμούς. Δηλαδή τα μέλη αυτά που ειδοποίησαν εγκαίρως ότι "ναι πράγματι έχουμε δύο λογαριασμούς και θέλουμε να κρατήσουμε τον έναν", τι σας είπαν ως δικαιολογία για το άνοιγμα δύο λογαριασμών? Ρωτάω διότι πιστεύω ότι δεν υπάρχει λόγο κάποιος να έχει δύο λογαριασμούς.

Επίσης πιστεύω ότι θα πρέπει, όλοι όσοι είναι μέλη του seatclub να έχουν το σήμα του club πάνω στο αυτοκίνητό τους, όποιος δεν επιθυμεί να το έχει, πιστεύω ότι δεν έχει κάποια θέση εδώ μέσα. Μπορεί να ακούγετε λίγο βαρύ αυτό, αλλά αφού ήμαστε τόσες χιλιάδες μέλη μέσα στο forum, αυτό θα πρέπει να αποδεικνύεται και στο δρόμο. Ασφαλώς εννοώ να φαίνεται το logo του club και σε καμία περίπτωση δεν εννοώ να γίνονται ανοίγματα...

Επίσης πιστεύω ότι θα πρέπει, όλοι όσοι είναι μέλη του seatclub να έχουν το σήμα του club πάνω στο αυτοκίνητό τους, όποιος δεν επιθυμεί να το έχει, πιστεύω ότι δεν έχει κάποια θέση εδώ μέσα.
αυτο τωρα ρε συ που κολλαει....?
και υπερβολικο και βαρυ κατα την γνωμη μου....

και τσαμπα να το εδινε το club, κανεις δεν μπορει να υποχρωσει κανεναν να κολλησει το ο,τιδηποτε στο αυτοκινητο του...

δεν εχω κατι προσωπικο μαζι σου, προς θεου, απλως μου φαινεται εντελως ακυρος και χωρις επιχειρηματα συλλογισμος....
If everything seems under control, you are not going fast enough..

  • Αποσυνδεδεμένος George_NL
  • Elite member
  • *
  • Μηνύματα: 4670
  • Φύλο: Άντρας
Δεν θέλω να σχολιάσω το αν είναι σωστό ή όχι η διαγραφή του συγκεκριμένου μέλους. Το μόνο που θέλω να μάθω είναι, αν γίνετε ασφαλώς, τι λόγο παρουσίασαν τα υπόλοιπα μέλη που αναφέρατε λίγο πιο πάνω, ότι είχαν ανοίξει δύο ή και περισσότερους λογαριασμούς. Δηλαδή τα μέλη αυτά που ειδοποίησαν εγκαίρως ότι "ναι πράγματι έχουμε δύο λογαριασμούς και θέλουμε να κρατήσουμε τον έναν", τι σας είπαν ως δικαιολογία για το άνοιγμα δύο λογαριασμών? Ρωτάω διότι πιστεύω ότι δεν υπάρχει λόγο κάποιος να έχει δύο λογαριασμούς.

Επίσης πιστεύω ότι θα πρέπει, όλοι όσοι είναι μέλη του seatclub να έχουν το σήμα του club πάνω στο αυτοκίνητό τους, όποιος δεν επιθυμεί να το έχει, πιστεύω ότι δεν έχει κάποια θέση εδώ μέσα. Μπορεί να ακούγετε λίγο βαρύ αυτό, αλλά αφού ήμαστε τόσες χιλιάδες μέλη μέσα στο forum, αυτό θα πρέπει να αποδεικνύεται και στο δρόμο. Ασφαλώς εννοώ να φαίνεται το logo του club και σε καμία περίπτωση δεν εννοώ να γίνονται ανοίγματα...

Στο πρώτο σκέλος δεν νομίζω οτι χρειάζεσαι κάποια απάντηση.Ζητήσαμε κάτι και είχαμε κάποια στάνταρ.Βάση αυτων έγιναν οι οποιες διαγραφες και συνεχίζονται.Οταν κάποιος ανοίγει δεύτερο λογαριασμο δεν υπάρχει τι πως και γιατι.ΔΕΝ πρεπει να γίνεται γιαυτο και υπάρχουν διαγραφές τώρα.
Η κινηση μας ήταν μια υστατη προσπάθεια να καταλάβουν ορισμένοι το λάθος τους.Κάποιοι μας ενημέρωσαν και άλλοι όχι.Κυρώσεις υπήρξαν για όλους :wink:

Στο δευτερο σκέλος τώρα.

Δημήτρη προσωπικα το θεωρω άκυρο αυτο που λές.Οσοι ειμαστε γραμμένοι εδω το κάνουμε γιατι έχουμε την ιδια τρέλα για να ενημερωνομαστε για να κάνουμε την πλάκα μας.

Πως θα σου φαινόταν οταν γράφτηκες με το καλημέρα να σου ελεγα θα πάρεις υποχρεωτικα αυτοκόλλητο , μπλουζα, καπέλο,φορμες , παππουτσια αλλιως θα σε διαγραψω?

Τα αυτοκόλλητα ειναι μια κίνηση για οποιον θέλει να ειναι αναγνωρίσιμος απο άλλα μέλη.Σιγα μην τους κάνουμε και μηνυση αμα δεν θελουν αυτοκόλλητο  :xaxa:



Τρομοκρατικές ενέργειες , εκβιασμοί , τώρα και τηλεφωνικό μπινελίκι! ΤΙΜΕΣ ΣΟΚ!!!!! Εχω και συστατικές επιστολές απο μέλη που δοκίμασαν τις υπηρεσίες μου!

  • Αποσυνδεδεμένος Lion king
  • ΔΗΜΗΤΡΗΣ
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 2043
  • Φύλο: Άντρας
  • leon 1.4 tsi sport up force
Ναι καταλαβαίνω ότι υπήρξαν κυρώσεις στους διπλοεγγεγραμένους, αλλά τι παρουσίασαν ως δικαιολογία για τους δύο λογαριασμούς?

Ασφαλώς δεν είπα να αγοράσουν πράγματα και να αλλάξουν την καρνταρόμπα τους :xa:, απλά πιστεύω ότι όταν θέλεις να είσαι μέρος μίας κοινωνίας, ακόμη και ηλεκτρονικής, θα πρέπει να έχεις και το θάρρος να το δείχνεις... Γιατί δηλαδή κάποιος αποφασίζει να μην έχει το σήμα του club στο αυτοκίνητό του? Ενώ είναι καθημερινά στο forum και ενημερώνετε διαρκώς γύρω από τα τεκτενόμενα των  :s: eat... :think:

  • Αποσυνδεδεμένος George_NL
  • Elite member
  • *
  • Μηνύματα: 4670
  • Φύλο: Άντρας
Ναι καταλαβαίνω ότι υπήρξαν κυρώσεις στους διπλοεγγεγραμένους, αλλά τι παρουσίασαν ως δικαιολογία για τους δύο λογαριασμούς?

Ασφαλώς δεν είπα να αγοράσουν πράγματα και να αλλάξουν την καρνταρόμπα τους :xa:, απλά πιστεύω ότι όταν θέλεις να είσαι μέρος μίας κοινωνίας, ακόμη και ηλεκτρονικής, θα πρέπει να έχεις και το θάρρος να το δείχνεις... Γιατί δηλαδή κάποιος αποφασίζει να μην έχει το σήμα του club στο αυτοκίνητό του? Ενώ είναι καθημερινά στο forum και ενημερώνετε διαρκώς γύρω από τα τεκτενόμενα των  :s: eat... :think:

Δηλαδη έσυ που έχεις λογαριασμο σε μια τράπεζα και πέρνεις επιτόκια απο εκει θα έπρεπε να σου βάλουν σφραγίδα να σε αναγνωρίζουν?

Δημήτρη δεν εχουμε πελατειακές σχέσεις με κανέναν μια παρέα είμαστε.Αλίμονο αν υποχρεώναμε κοσμο να κολλάει αυτοκόλλητα.

Οι δικαιολογιες αφορουν την διαχειρηση της κοινότητας και δεν ειναι θέμα προς συζητηση Δημήτρη.Λυπάμαι.
Τρομοκρατικές ενέργειες , εκβιασμοί , τώρα και τηλεφωνικό μπινελίκι! ΤΙΜΕΣ ΣΟΚ!!!!! Εχω και συστατικές επιστολές απο μέλη που δοκίμασαν τις υπηρεσίες μου!

  • Αποσυνδεδεμένος Lion king
  • ΔΗΜΗΤΡΗΣ
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 2043
  • Φύλο: Άντρας
  • leon 1.4 tsi sport up force
Δηλαδη έσυ που έχεις λογαριασμο σε μια τράπεζα και πέρνεις επιτόκια απο εκει θα έπρεπε να σου βάλουν σφραγίδα να σε αναγνωρίζουν?

Δημήτρη δεν εχουμε πελατειακές σχέσεις με κανέναν μια παρέα είμαστε.Αλίμονο αν υποχρεώναμε κοσμο να κολλάει αυτοκόλλητα.

Οι δικαιολογιες αφορουν την διαχειρηση της κοινότητας και δεν ειναι θέμα προς συζητηση Δημήτρη.Λυπάμαι.

Οκ το καταλαβαίνω ότι είναι θέμα της διαχείρησης και δεν επιμένω. :friends:

Ασφαλώς και είμαστε μια παρέα, ούτε έχουμε αλλά ούτε πρέπει να έχουμε πελατειακές σχέσεις με κανέναν, αλλά σκέψου πόσο καλύτερα θα έννοιωθες καθημερινά, αν έβλεπες περισσότερα seatάκια με το αυτοκόλλητο του club μας! :wink:

  • Αποσυνδεδεμένος Zalal
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 539
  • Φύλο: Άντρας
Οκ το καταλαβαίνω ότι είναι θέμα της διαχείρησης και δεν επιμένω. :friends:

Ασφαλώς και είμαστε μια παρέα, ούτε έχουμε αλλά ούτε πρέπει να έχουμε πελατειακές σχέσεις με κανέναν, αλλά σκέψου πόσο καλύτερα θα έννοιωθες καθημερινά, αν έβλεπες περισσότερα seatάκια με το αυτοκόλλητο του club μας! :wink:

αυτο που λες τωρα δε στεκει!!! δλδ για να ειναι ευχαριστημενη η διαχ. του κλαμπ πρεπει ο αλλος να κολλησει το σημα το αυτοκινητο του??? ...ελα θεε μου
To be... To see... To feel

  • Αποσυνδεδεμένος mr.Linatsa69
  • Νίκος
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 1500
  • Φύλο: Άντρας
  • Πάλι με χρόνια με καιρούς...πάλι δικά μας θα ναι!!
Από την μία το αυτοκόλλητο κοστίζει! Οπότε δε μπορείς να τον υποχρεώσεις τον άλλο να το αγοράσει!
Για μένα όμως καλά κάνετε και κοστίζει, διότι ούτε τσάμπα το παίρνετε εσείς, και πρέπει να πληρωθούν και κάποια πράγματα ώστε να μπορεί να λειτουργεί το forum!  :wink:

Όμως δε μπορεί να γίνει υποχρεωτικό ... εγώ ας πούμε δε θέλω διότι δε θέλω το αμάξι μου να έχει κάτι διακριτικό όπως οποιοδήποτε αυτοκόλλητο,
και βασικότερο είναι ολοκαίνουργιο...  :blush:

σόρρυ για το offtopic
 

  • Αποσυνδεδεμένος Lion king
  • ΔΗΜΗΤΡΗΣ
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 2043
  • Φύλο: Άντρας
  • leon 1.4 tsi sport up force
αυτο που λες τωρα δε στεκει!!! δλδ για να ειναι ευχαριστημενη η διαχ. του κλαμπ πρεπει ο αλλος να κολλησει το σημα το αυτοκινητο του??? ...ελα θεε μου

Το ρήμα "έννοιωθες" δεν το χρησιμοποιώ καταποκληστικότητα για τον Γιώργο. Πιστεύω όλοι χαιρόμαστε όταν βλέπουμε έναν seatoclubakia στο δρόμο... :wink: :friends:

  • Αποσυνδεδεμένος Zalal
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 539
  • Φύλο: Άντρας
Από την μία το αυτοκόλλητο κοστίζει! Οπότε δε μπορείς να τον υποχρεώσεις τον άλλο να το αγοράσει!
Για μένα όμως καλά κάνετε και κοστίζει, διότι ούτε τσάμπα το παίρνετε εσείς, και πρέπει να πληρωθούν και κάποια πράγματα ώστε να μπορεί να λειτουργεί το forum!  :wink:

Όμως δε μπορεί να γίνει υποχρεωτικό ... εγώ ας πούμε δε θέλω διότι δε θέλω το αμάξι μου να έχει κάτι διακριτικό όπως οποιοδήποτε αυτοκόλλητο,
και βασικότερο είναι ολοκαίνουργιο...  :blush:

σόρρυ για το offtopic

για να μην εχεις λαθος εντυπωση ουτε εσυ ουτε κανεις αλλος, ουτε απο τα αυτοκολλητα ουτε απο τιποτα αλλο δεν βγαζει χρηματα η διαχειρηση.....τα μονα χρηματα που βγαζει ειναι απο την τσεπη της!    ..........προς ενημερωση ολων αυτο!

@ Lion king
μπορει να ενιωθες ετσι αλλα δεν μπορεις να υποχρεωσεις κανεναν!
To be... To see... To feel

  • Αποσυνδεδεμένος Lion king
  • ΔΗΜΗΤΡΗΣ
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 2043
  • Φύλο: Άντρας
  • leon 1.4 tsi sport up force
@ Lion king
μπορει να ενιωθες ετσι αλλα δεν μπορεις να υποχρεωσεις κανεναν!

Οκ πάω πάσο...  :friends:

  • Αποσυνδεδεμένος George_NL
  • Elite member
  • *
  • Μηνύματα: 4670
  • Φύλο: Άντρας
Από την μία το αυτοκόλλητο κοστίζει! Οπότε δε μπορείς να τον υποχρεώσεις τον άλλο να το αγοράσει!
Για μένα όμως καλά κάνετε και κοστίζει, διότι ούτε τσάμπα το παίρνετε εσείς, και πρέπει να πληρωθούν και κάποια πράγματα ώστε να μπορεί να λειτουργεί το forum!  :wink:

Όμως δε μπορεί να γίνει υποχρεωτικό ... εγώ ας πούμε δε θέλω διότι δε θέλω το αμάξι μου να έχει κάτι διακριτικό όπως οποιοδήποτε αυτοκόλλητο,
και βασικότερο είναι ολοκαίνουργιο...  :blush:

σόρρυ για το offtopic

Τα SeatClub Merchandise πωλουνται στην τιμη που κοστιζουν και σε εμας.Oυτε Sent παραπάνω.Τα εξοδα του φόρουμ τα καλύπτουμε κατα αποκλειστικότητα οσοι βρισκομαστε στην διαχειρηση της κοινότητας απο το υστέρημά μας.
Τρομοκρατικές ενέργειες , εκβιασμοί , τώρα και τηλεφωνικό μπινελίκι! ΤΙΜΕΣ ΣΟΚ!!!!! Εχω και συστατικές επιστολές απο μέλη που δοκίμασαν τις υπηρεσίες μου!

  • Αποσυνδεδεμένος mr.Linatsa69
  • Νίκος
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 1500
  • Φύλο: Άντρας
  • Πάλι με χρόνια με καιρούς...πάλι δικά μας θα ναι!!
Α οκ σόρρυ!!! Πίστευα ότι τα αγοράζατε πιο κατω από τα 5€! Έτσι δε θα τα βάζατε από τη τσέπη σας! (ένα μέρος)
Δε είναι κακό να συνεισφέρουμε και μεις ένα μικρό αντίτιμο! (μέσα από μία τέτοια αγορά)
Το καταλαβαίνω ΑΠΟΛΥΤΑ διότι και γω σε άλλο κλαμπ που είμαι βάζουμε από τη τσέπη μας!!!  ::sfyrao::
 

  • Αποσυνδεδεμένος Zalal
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 539
  • Φύλο: Άντρας
Α οκ σόρρυ!!! Πίστευα ότι τα αγοράζατε πιο κατω από τα 5€! Έτσι δε θα τα βάζατε από τη τσέπη σας! (ένα μέρος)
Δε είναι κακό να συνεισφέρουμε και μεις ένα μικρό αντίτιμο! (μέσα από μία τέτοια αγορά)
Το καταλαβαίνω ΑΠΟΛΥΤΑ διότι και γω σε άλλο κλαμπ που είμαι βάζουμε από τη τσέπη μας!!!  ::sfyrao::

αρα εσεις τα βαζεται απο την τσεπη σας και μεις κριθηκαμε εκτων προτερων οτι τα περνουμε!! ...οκ, πασο!!!
To be... To see... To feel

  • Αποσυνδεδεμένος mr.Linatsa69
  • Νίκος
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 1500
  • Φύλο: Άντρας
  • Πάλι με χρόνια με καιρούς...πάλι δικά μας θα ναι!!
Δεν είπα οτι τα παίρνετε στη τσέπη σας!!!