Αποστολέας Θέμα: Διαγραφή διπλών λογαριασμών και αποκλεισμοί μελών.  (Αναγνώστηκε 50078 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

  • Αποσυνδεδεμένος Zalal
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 539
  • Φύλο: Άντρας
αν το forum ομως δεν ειχε εξοδα, γιατι καποιος απο μας αναλαμβανε τα εξοδα επειδη ειχε σχεση με ιντερνετ, αυτο θα ειχε εννοηθει!!!???
To be... To see... To feel

  • Αποσυνδεδεμένος mr.Linatsa69
  • Νίκος
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 1500
  • Φύλο: Άντρας
  • Πάλι με χρόνια με καιρούς...πάλι δικά μας θα ναι!!
Εγώ δε ξέρω αν έχει κάποιος σχέση ή όχι! Αλλά και να χει πάλι κάποια πράγματα θα έπρεπε να πληρωθούν! Εκτός αν έχει και δικό του server!
Eγω για το καλό σας το πα! Απο κει και πέρα... ξέρετε καλύτερα από μένα τι και πως!
 

  • Αποσυνδεδεμένος Zalal
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 539
  • Φύλο: Άντρας
Εγώ δε ξέρω αν έχει κάποιος σχέση ή όχι! Αλλά και να χει πάλι κάποια πράγματα θα έπρεπε να πληρωθούν! Εκτός αν έχει και δικό του server!
Eγω για το καλό σας το πα! Απο κει και πέρα... ξέρετε καλύτερα από μένα τι και πως!

εαν θα επρεπε οπως λες, τοτε γιατι
Το καταλαβαίνω ΑΠΟΛΥΤΑ διότι και γω σε άλλο κλαμπ που είμαι βάζουμε από τη τσέπη μας!!!  ::sfyrao::
[/quote]?? .....τελος παντων, δεν ειναι το θεμα μας αυτο. και ηδη εχουμε βγει off topic. παλι πισω λοιπον
To be... To see... To feel

  • Αποσυνδεδεμένος LEONtokardos
  • Κώστας
  • Διαχειριστής
  • Master member
  • *
  • Μηνύματα: 10322
  • Φύλο: Άντρας
    • 8v rulezz>TSI mode>MB
    • http://www.seatclub.gr
Για να μεινουμε στο θεμα μας παρακαλω!!!
Οποιος θελει να ανοιξει την οποιαδηποτε αλλη κουβεντα , για οποιοδηποτε αλλο ζητημα, να το κανει στο "Προτασεις/Σχολια"
Εδω αφορα τους διπλους λογαριασμους και μονο!!!


@Lion King
Οι λογοι που παρουσιασαν ποικιλουν. Οποιοι ειχαν καθαρη τη φωλια τους μας ενημερωσαν και διαγραψαμε τους λογαριασμους που δεν ηθελαν. Οι υπολοιποι που εχουν πιο σοβαρους λογους που ανοιξαν δευτερο λογαριασμο (και τριτο) ειναι ψιλοαφαντοι. Γιατι? Δεν ξερουμε. Και εμεις την  ιδια απορια με εσενα (και τους υπολοιπους) εχουμε.

Οσον αφορα τον xprience/George TSI. Ποιος σας ειπε οτι τον διαγραψαμε απο μελος? Κρατησαμε τον αρχικο λογαριασμο τον οποιο ομως τον αποκλεισαμε και οταν ληξει ο αποκλεισμος θα επανελθει. Εγινε αυτο γιατι δεν γινεται την περασμενη βδομαδα xprience/George TSI και tourmpinas να μας λενε οτι δεν ειναι διπλος λογαριασμος ή οτι δεν γνωριζονται και ξαφνικα με το που γινεται αυτη η κινηση απο εμας, τοτε ερχονται να μας πουν οτι να ηταν διπλος λογαριασμος και γνωριζονταν.  Δλδ κοροϊδευομαστε?

Η εκκαθαριση θα συνεχιστει , σε σχεση βεβαια παντα και με τον χρονο μας. Δεν ειμαστε μηχανακια να ειμαστε ολη την ωρα πανω απο τον υπολογιστη και τουλαχιστον εσυ εισαι ενας απο αυτους που μας ξερεις λιγο παραπανω απο καποια αλλα μελη.
My attitude is based on how you treat me

Μy ex-TSI's set up
Nurburgring-Seatclub decals, black tinted lights, plasti dipped mask, led bulbs, footrest, wind deflectors, park sensors, perfume from Praktiker

  • Αποσυνδεδεμένος Lion king
  • ΔΗΜΗΤΡΗΣ
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 2043
  • Φύλο: Άντρας
  • leon 1.4 tsi sport up force
@Lion King
Οι λογοι που παρουσιασαν ποικιλουν. Οποιοι ειχαν καθαρη τη φωλια τους μας ενημερωσαν και διαγραψαμε τους λογαριασμους που δεν ηθελαν. Οι υπολοιποι που εχουν πιο σοβαρους λογους που ανοιξαν δευτερο λογαριασμο (και τριτο) ειναι ψιλοαφαντοι. Γιατι? Δεν ξερουμε. Και εμεις την  ιδια απορια με εσενα (και τους υπολοιπους) εχουμε.

Οσον αφορα τον xprience/George TSI. Ποιος σας ειπε οτι τον διαγραψαμε απο μελος? Κρατησαμε τον αρχικο λογαριασμο τον οποιο ομως τον αποκλεισαμε και οταν ληξει ο αποκλεισμος θα επανελθει. Εγινε αυτο γιατι δεν γινεται την περασμενη βδομαδα xprience/George TSI και tourmpinas να μας λενε οτι δεν ειναι διπλος λογαριασμος ή οτι δεν γνωριζονται και ξαφνικα με το που γινεται αυτη η κινηση απο εμας, τοτε ερχονται να μας πουν οτι να ηταν διπλος λογαριασμος και γνωριζονταν.  Δλδ κοροϊδευομαστε?

Η εκκαθαριση θα συνεχιστει , σε σχεση βεβαια παντα και με τον χρονο μας. Δεν ειμαστε μηχανακια να ειμαστε ολη την ωρα πανω απο τον υπολογιστη και τουλαχιστον εσυ εισαι ενας απο αυτους που μας ξερεις λιγο παραπανω απο καποια αλλα μελη.

 :ok: :friends:

  • Αποσυνδεδεμένος taeS noeL
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 2452
  • Φύλο: Άντρας
  • "Θ_Ε_Μ_Η_Σ"
    • Passat 1.4 tsi.....
συγνωμη για το of topic αλλα θελω να ρωτησω κατι,το μελος xprience δεν ειχε δημιουργησει  μερικα προβληματα-εντασεις  στο φορουμ?που εγραφε μια ανορθογραφα και μια σωστα? :think:
και μετα ανακαλυπτουμε οτι ειναι ο GeorgeTSI? :think:
GeorgeTSI ή xprience με βαση αυτα που εγιναν και εχοντας στο μυαλο μου τι ειχε κανει το μελος xprience,πραγματικα πεφτω απο τα συννεφα,γιατι ειχα αλλη εικονα για σενα στο μυαλο μου(ως GeorgeTSI)! :down:
Αδικαιολογητη ενεργεια να μπεις σε ενα φορουμ μονο και μονο για να το αναστατωσεις!
κριμα!!


Υ.Γ και το γραφω εδω γιατι εκεινο το διαστημα ημουν στην διαχειρηση.

  • Αποσυνδεδεμένος JKouiM_Ibiza
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 321
  • Φύλο: Άντρας
  • Γιαννης
αλλος ηταν εκεινος νομιζω xreme_dynamic κατι τετοιο...

  • Αποσυνδεδεμένος taeS noeL
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 2452
  • Φύλο: Άντρας
  • "Θ_Ε_Μ_Η_Σ"
    • Passat 1.4 tsi.....
αλλος ηταν εκεινος νομιζω xreme_dynamic κατι τετοιο...
λες? :think:

  • Αποσυνδεδεμένος Eddie_21
  • Βασίλης-Βολος
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 1094
  • Φύλο: Άντρας
  • 1.4 Tsi sport pack
αλλος ηταν εκεινος νομιζω xreme_dynamic κατι τετοιο...

Αυτος που λες παντως,εχει ενα κοκκινο cupra,γραφει λιγο αερα πατερα,οι mods του ειχαν κανει αρκετες παρατηρησεις και θυμαμαι που συνεχεια μιλουσε για αλογα-στραγαλια,big turbo κλπ.Τωρα δεν ξερω εαν αυτον εννοει ο Θεμης,παντως τον θυμαμαι γιατι ολα αυτα εγιναν τον καιρο που γραφτηκα στο forum και ημουν πολυ παρατηρητικος.

Sorry για το Off Topic.

  • Αποσυνδεδεμένος disino
  • Διαχειριστής
  • Master member
  • *
  • Μηνύματα: 10406
  • Φύλο: Άντρας
  • Leon Cupra (red)
συγνωμη για το of topic αλλα θελω να ρωτησω κατι,το μελος xprience δεν ειχε δημιουργησει  μερικα προβληματα-εντασεις  στο φορουμ?που εγραφε μια ανορθογραφα και μια σωστα? :think:
και μετα ανακαλυπτουμε οτι ειναι ο GeorgeTSI? :think:

Αυτός ήταν ο extreme dynamique, Θέμη. :wink:

  • Αποσυνδεδεμένος taeS noeL
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 2452
  • Φύλο: Άντρας
  • "Θ_Ε_Μ_Η_Σ"
    • Passat 1.4 tsi.....
τα εχω μπερδεψει μαλλον αλλα νομιζω οτι και ο xprience ειχε δημιουργησει προβληματα!

  • Αποσυνδεδεμένος spiroswift
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 559
  • Φύλο: Άντρας
  • leon 1.8tsi, revo2
τα εχω μπερδεψει μαλλον αλλα νομιζω οτι και ο xprience ειχε δημιουργησει προβληματα!

αντε κ ειχε δημιουργησει προβλημα ο xperience.
οτι συνομιλιες,κ σε pm,ειχα με τον george παντα ηταν αψογος.

δεν μπορω να καταλαβω πως οι δυο ηταν ενα ατομο.
θα ΄θελα παντως ν ακουσω κ την θεση του ιδιου του Γιωργου.
οχι αυτο που εγραψε ο tourmpinas.
Tων φρονιμων τα παιδια πριν πεινασουν δεν πεινανε...

  • Αποσυνδεδεμένος George_NL
  • Elite member
  • *
  • Μηνύματα: 4670
  • Φύλο: Άντρας
Aυτα που έγραψε ο τουρμπίνας ειναι αυτα που του είπε ο Γιωργος να μεταφερει ομως.

Οπως και να χει διεγράφει ο 2ος λογαριασμος επειδη ήταν αντιθετος με τους κανόνες.Επ αυτου δεν υπάρχει κάτι να συζητηθει.
Τρομοκρατικές ενέργειες , εκβιασμοί , τώρα και τηλεφωνικό μπινελίκι! ΤΙΜΕΣ ΣΟΚ!!!!! Εχω και συστατικές επιστολές απο μέλη που δοκίμασαν τις υπηρεσίες μου!

Όλοι οι προαναφερόμενοι είχαν ''απασχολήσει'' το φόρουμ με τις ενέργειες τους.Δεν είναι τα ίδια άτομα.Αλλά παιδιά πέρασε αυτό .Εμείς κάναμε ενημέρωση και προχωράμε και σε άλλους λογαριασμούς που θα ανακοινώσουμε αυτές τις μέρες.

αντε κ ειχε δημιουργησει προβλημα ο xperience.
οτι συνομιλιες,κ σε pm,ειχα με τον george παντα ηταν αψογος.

δεν μπορω να καταλαβω πως οι δυο ηταν ενα ατομο.
θα ΄θελα παντως ν ακουσω κ την θεση του ιδιου του Γιωργου.
οχι αυτο που εγραψε ο tourmpinas.


Όλοι θέλαμε να ακούσουμε τους ίδιους και από κοντά μάλιστα.Γιατί δεν γίνεται να κάνουν πάρα πολύ παρέα (και μπράβο τους) και να ισχυρίζονται ότι δεν γνωρίζονται μεταξύ τους. Τους κάναμε πρόταση να έρθουν σε μια συνάντηση αλλά τίποτα.Ειδικά ο xperience μια φορά έχει έρθει όλη και όλη σε συνάντηση και αυτή ήταν σε αναμμένα κάρβουνα να πάρει κάτι από μια ομαδική που είχαμε κάνει και να φύγει. Πίσω από το πληκτρολόγιο φυσικά μετά κελαηδούσε....

Περιμένετε 3 μήνες και θα μας τα πει με τον παλιό του λογαριασμό....

  • Αποσυνδεδεμένος tourmpinas
  • Γιάννης...
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 1711
  • Φύλο: Άντρας
  • 1.8TSSSSSSSSSSSSSI
εγω θα ερθω τεταρτι...
SEAT LEON 1.8TSI
Stage III bt