Αποστολέας Θέμα: Διαγραφή διπλών λογαριασμών και αποκλεισμοί μελών.  (Αναγνώστηκε 50085 φορές)

0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

  • Αποσυνδεδεμένος Leontas 1,8TSI®
  • Γαύρος απο κουνια.....
  • Elite member
  • *
  • Μηνύματα: 2999
  • Φύλο: Άντρας
  • Ευριπίδης
Διαβάζοντας τα γεγονότα των τελευταιων ημερων θα ηθελα να καταθέσω σαν τρίτος την άποψη μου.
Απο όσο μπορώ να θυμηθώ ο george tsi ειχε προσφέρει αρκετα πραγματα στο φορουμ καταθέτοντας τις εμπειρίες και τους
προβληματισμούς του πάνω σε μηχανικά κυρίως θέματα βελτιώσεων.
Παράλληλα απο όσο θυμαμαι δεν ειχε δημιουργήσει ποτέ προβλημα σε κανενα απο τα υπόλοιπα μέλη.
Απο οτι ελέχθει μέχρι τωρα γινεται κατανοητό , οτί παρόλο που η διαχείρηση του εδωσε την ευκαιρία να αποκαλήψει τον διπλό λογαριασμό του
εκέινος δεν ανταποκρίθηκε.
Παρόλα αυτά πολύ φοβάμαι οτι κρίνεται  ο George tsi ίσως λιγο αυστηρά και οτι κατα την γνωμη μου δεν θεωρειται και καμιά ιδιαιτερα σοβαρη παράβαση
το να χρησιμοποιείς δευτερο λογαριασμό, για τον Α ή τον Β λόγο, εφόσον αποδεδειγμενα δεν χρησιμοποιείς τον πρωτο και εφόσον δεν εχεις προκαλέσει προβλήματα
με κανεναν απο τους δυο λογαριασμούς.
Απο όσο θυμαμαι σαν George  tsi μας ειχε παρουσιασει το αυτοκινητο του. Τωρα το να μην θελει να εμφανιστει προσωπικά στις συγκεντώσεις ή ακομα και
το να επιλέγει να ειναι γνωστός με 2-3 παιδια μεσα απο το κλαμπ αυτο δνε ειναι και κατι τοσο αρνητικό, ειναι δικαιωμα του.
Και τελειωνω ξεκαθαριζοντας οτι ουτε τον George tsi γνωριζω ουτε τον υποστηριζω για κανενα λογο και προσθέτω οτι ολα τα παραπάνω τα αναφερω με καθε
επιφύλαξη διοτι μπορει να αγνοώ  συμαντικές πτυχες της ιστορίας.
Με οσα ομως μπορει να βλεπει και να διαβαζει ενα απλο μελος του φορουμ αυτού, πιστευω οτι ειναι ιδαιτερα αυστηρός ο αποκλεισμός ενος υποδειγματικού σε συμπεριφορά μελους.
Να υπολογίζεις πάντα αυτό που δεν μπορείς να δείς......!!!

  • Αποσυνδεδεμένος Vaggelis
  • Elite member
  • *
  • Μηνύματα: 3764

Παρόλα αυτά πολύ φοβάμαι οτι κρίνεται  ο George tsi ίσως λιγο αυστηρά και οτι κατα την γνωμη μου δεν θεωρειται και καμιά ιδιαιτερα σοβαρη παράβαση
το να χρησιμοποιείς δευτερο λογαριασμό, για τον Α ή τον Β λόγο, εφόσον αποδεδειγμενα δεν χρησιμοποιείς τον πρωτο και εφόσον δεν εχεις προκαλέσει προβλήματα
με κανεναν
απο τους δυο λογαριασμούς.

Με οσα ομως μπορει να βλεπει και να διαβαζει ενα απλο μελος του φορουμ αυτού, πιστευω οτι ειναι ιδαιτερα αυστηρός ο αποκλεισμός ενος υποδειγματικού σε συμπεριφορά μελους.

Ξαναδιάβασε λοιπόν τι έχουν γράψει τα παιδιά μπας και καταλάβεις, γιατί μάλλον δεν κατάλαβες....
Spritmonitor.de" border="0

  • Αποσυνδεδεμένος Leontas 1,8TSI®
  • Γαύρος απο κουνια.....
  • Elite member
  • *
  • Μηνύματα: 2999
  • Φύλο: Άντρας
  • Ευριπίδης
Ξαναδιάβασε λοιπόν τι έχουν γράψει τα παιδιά μπας και καταλάβεις, γιατί μάλλον δεν κατάλαβες....

Πιθανότατα να μην καταλαβα καλά, μπορεις να μου εξηγησεις τι εννοεις .
Αν εννοεις οτι δεν ανταποκριθηκε στο να αποκαληψει τον διπλό λογαριασμό και κριβόταν πισω απο το δακτυλο του
αυτό ειναι σιγουρα λάθος του αλλα φαντάζομαι οτι καποιον λογο θα έχει .
Ε και μην τρελαθουμε Βαγγελη ανενεργός λογαριασμός ηταν ο πρώτος.
Κατανοώ οτι ειναι κοροιδία να κριβεται και να λεει ψεμματα στα παιδια της διαχειρισης αλλα ισως μονο εκει βλεπω
οτι μπορεις να του δωσει καποιος αδικο :dunno:
Να υπολογίζεις πάντα αυτό που δεν μπορείς να δείς......!!!

βλεπω αυτα που γραφετε για αυτον τον  george tsi τον ποιο ουτε ξερω αλλα ουτε και εχω δει ποτε τιποτα απο αυτον γραμενο γιατι δεν μπαινω συχνα στο σαιτ, να πω κατι που δεν το εχετε σκεφτει και μου ηρθε τωρα στο μυαλο μηπως το παλικαρη ειναι διχασμενη προσωπικοτητα η μαλλον διπλη προσωπικοτητα. πλακα κανω μην παρεξηγηθεις φιλε

  • Αποσυνδεδεμένος Vaggelis
  • Elite member
  • *
  • Μηνύματα: 3764
Πιθανότατα να μην καταλαβα καλά, μπορεις να μου εξηγησεις τι εννοεις .
Αν εννοεις οτι δεν ανταποκριθηκε στο να αποκαληψει τον διπλό λογαριασμό και κριβόταν πισω απο το δακτυλο του
αυτό ειναι σιγουρα λάθος του αλλα φαντάζομαι οτι καποιον λογο θα έχει .
Ε και μην τρελαθουμε Βαγγελη ανενεργός λογαριασμός ηταν ο πρώτος.
Κατανοώ οτι ειναι κοροιδία να κριβεται και να λεει ψεμματα στα παιδια της διαχειρισης αλλα ισως μονο εκει βλεπω
οτι μπορεις να του δωσει καποιος αδικο :dunno:

Θυμάσαι τι έγραφε με τον πρώτο λογαριασμό?

Αν δεν θυμάσαι ή δεν τον πρόλαβες, απλά θα σου πω οτι ήταν η μέρα με την νύχτα με τον νέο....

Υ.Γ Ήταν ανενεργός ο πρώτος λογαριασμός γιατί οι μας θεωρούσε πολύ μ....ες για να ξαναγράψει εδώ μέσα, κάτι που προφανώς δεν ισχύει με τον δεύτερο.
Spritmonitor.de" border="0

  • Αποσυνδεδεμένος Leontas 1,8TSI®
  • Γαύρος απο κουνια.....
  • Elite member
  • *
  • Μηνύματα: 2999
  • Φύλο: Άντρας
  • Ευριπίδης
Θυμάσαι τι έγραφε με τον πρώτο λογαριασμό?

Αν δεν θυμάσαι ή δεν τον πρόλαβες, απλά θα σου πω οτι ήταν η μέρα με την νύχτα με τον νέο....

Υ.Γ Ήταν ανενεργός ο πρώτος λογαριασμός γιατί οι μας θεωρούσε πολύ μ....ες για να ξαναγράψει εδώ μέσα, κάτι που προφανώς δεν ισχύει με τον δεύτερο.

Αυτο που θυμαμαι Βαγγελη ειναι οτι καποια στιγμή ειπε οτι δεν ξαναγραφω και εγκαταλειπω το κλαμπ για προσωπικους λόγους κλπ κλπ
δεν θυμαμαι να ειχε δημιουργησει ομως καποιο προβλημα συμπεριφοράς περα απο το οτι ηθελε προφανως να αλλαξει λογαριασμό για κάποιο λόγο :dunno:
θυμασαι εσυ κατι αλλο :think:
Να υπολογίζεις πάντα αυτό που δεν μπορείς να δείς......!!!

Δεν είναι δύσκολο να δει κάποιος τα τελευταία ποστ με τον παλιό λογαριασμό του....

Αλλά παιδιά τελείωσε το ζήτημα και μην μένετε σε ένα άτομο. Έγινε ότι έγινε τέλος .Πάμε παρακάτω.

Εγώ αυτό που θα ξανά τονίσω είναι ότι δεν έχουμε με κανένα παιδί τίποτα το προσωπικό.Τέλος.

  • Αποσυνδεδεμένος Leontas 1,8TSI®
  • Γαύρος απο κουνια.....
  • Elite member
  • *
  • Μηνύματα: 2999
  • Φύλο: Άντρας
  • Ευριπίδης
Εγώ αυτό που θα ξανά τονίσω είναι ότι δεν έχουμε με κανένα παιδί τίποτα το προσωπικό.Τέλος.

Αυτο πιστευω δεν το αμφισβητει κανείς Σταυρο :ok: :ok:
Να υπολογίζεις πάντα αυτό που δεν μπορείς να δείς......!!!

  • Αποσυνδεδεμένος Vaggelis
  • Elite member
  • *
  • Μηνύματα: 3764
Αλλά παιδιά τελείωσε το ζήτημα και μην μένετε σε ένα άτομο. Έγινε ότι έγινε τέλος .Πάμε παρακάτω.

Σίγουρα ο κόσμος πήγε ένα βήμα παρακάτω, αλλά είδες πως μένουν άσχημες ενυπώσεις για την άδικη διαγραφή?

Καλό είναι κάποια στιγμή να λέγονται τα πράγματα με το όνομά τους και να ξεκαθαρίζονται κάποια θέματα.

Ειδικά για τα νεότερα μέλη ή τα όχι και πολύ ενεργά  :wink:
Spritmonitor.de" border="0

  • Αποσυνδεδεμένος Leontas 1,8TSI®
  • Γαύρος απο κουνια.....
  • Elite member
  • *
  • Μηνύματα: 2999
  • Φύλο: Άντρας
  • Ευριπίδης
Σίγουρα ο κόσμος πήγε ένα βήμα παρακάτω

 :xaxa: :xaxa: Σωστος  :brows: :brows:

Καλό είναι κάποια στιγμή να λέγονται τα πράγματα με το όνομά τους και να ξεκαθαρίζονται κάποια θέματα.


Επίσης σωστός :ok: :ok:
Να υπολογίζεις πάντα αυτό που δεν μπορείς να δείς......!!!

ασχετο και ζητω σyγνωμη που ειμαι offtopic αλλα μονο αυτο.μηπως θυμαστε οι ποαλιοτεροι ενα μελος ονοματι anemos ο οποιοσ χαθηκε μετα απολιγο ,μου ειχε γραψει κατι απιστευτα οπως θυμαμαι οτι λογω του ονοματος μου το βραδυ με λεγαν ΦΑΙΗ  και το πρωι ΣΤΑΥΡΟ και κατι αλλα τετοια θεικα.ο τυπος πρεπει να ηταν θεος να ναι καλα 

  • Αποσυνδεδεμένος Vaggelis
  • Elite member
  • *
  • Μηνύματα: 3764
Που το θυμήθηκες αυτό τώρα?  :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa:  :ok: :ok: :ok:
Spritmonitor.de" border="0

  • Αποσυνδεδεμένος George_NL
  • Elite member
  • *
  • Μηνύματα: 4670
  • Φύλο: Άντρας
ασχετο και ζητω σyγνωμη που ειμαι offtopic αλλα μονο αυτο.μηπως θυμαστε οι ποαλιοτεροι ενα μελος ονοματι anemos ο οποιοσ χαθηκε μετα απολιγο ,μου ειχε γραψει κατι απιστευτα οπως θυμαμαι οτι λογω του ονοματος μου το βραδυ με λεγαν ΦΑΙΗ  και το πρωι ΣΤΑΥΡΟ και κατι αλλα τετοια θεικα.ο τυπος πρεπει να ηταν θεος να ναι καλα 
:xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa:
 :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa:
 :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa:
 :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa:

Τρομοκρατικές ενέργειες , εκβιασμοί , τώρα και τηλεφωνικό μπινελίκι! ΤΙΜΕΣ ΣΟΚ!!!!! Εχω και συστατικές επιστολές απο μέλη που δοκίμασαν τις υπηρεσίες μου!

  • Αποσυνδεδεμένος LEONtokardos
  • Κώστας
  • Διαχειριστής
  • Master member
  • *
  • Μηνύματα: 10322
  • Φύλο: Άντρας
    • 8v rulezz>TSI mode>MB
    • http://www.seatclub.gr
Επειδη ειλικρινα εκνευριζομαι οταν βλεπω να θελετε να μας βαλετε αλλα λογια απο αυτα που λεμε, θα το ξαναπω ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ φορα.
Οποιος ξαναπει οτι σαν ομαδα Διαχειρισης λεμε οτι αυτος βλεπει και οχι τι γραφουμε, θα κληθει να δωσει εξηγησεις γιατι αναφερει κατι διαφορετικο απο οτι γραφουμε.

Λοιπον.

Αποφασιστηκε να γινει εκκαθαριση διπλων λογαριασμων. Αυτο αποφασιστηκε γιατι διαπιστωθηκε οτι καποιοι εμπαιναν με διπλο λογαριασμο και εκαναν διαλογο με τους εαυτους τους!!!
 Το γιατι δε θα το ψαξουμε, ΕΙΔΙΚΑ απο τη στιγμη που ανακοινωσαμε να δικαιολογηθει αυτη η πραξη τους και αυτοι δεν το εκαναν.

Στους ελεγχους που ξεκινησαμε διαπιστωθηκε ο διπλος λογαριασμος του xprience με αυτον του GeorgeTSI.
Ειχαμε ανακοινωσει απο καιρο να μας δηλωθουν οι διπλοι λογαριασμοι. Ειδατε σε κανεναν να κανουμε ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ή να ανακοινωσουμε δημοσια, πες μας ταδε ποιον λογαριασμο θες?
 ΟΧΙ !!

Επειδη λοιπον ο tourmpinas τον ηξερε, του ειπαμε να τον ενημερωσει και να μας πει ποιον λογαριασμο θελει. Σε ποιον αλλον το καναμε?
Να βγει καποιος και να μας πει οτι του ζητησαμε εστω και απο τριτον να μας δηλωσει με ποιον λογαριασμο επιθυμει ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙ στο φορουμ.
ΔΕΝ θα διαγραφαμε κανεναν ΕΚΤΟΣ και αν ειχε εμπλακει σε περιεργες συζητησεις με περιεργους σκοπους.
Δωσαμε λοιπον την ευκαιρια να μας πει, καθως ο συγκεκριμενος με τον ΠΡΩΤΟ του λογαριασμο μας ειχε στολισει με διαφορα. Για να μη νομιζει οτι ειναι επι προσωπικου ΖΗΤΗΣΑΜΕ να μας πει ΠΟΙΟΝ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙ!!! Ουτε διαγραφες, ουτε μπαν ουτε τιποτα.
Αντ'αυτου και ο tourmpinas και ο xprience/GeorgeTSI μας ελεγαν οτι κανουμε λαθος και οτι δεν γνωριζονται ολοι αυτοι μεταξυ τους και πως δεν υπαρχει διπλος λογαριασμος.
Για ποιο λογο λοιπον ΔΕΝ ΗΘΕΛΑΝ ολοι αυτοι να μας πουν ΠΟΙΟΝ λογαριασμο ΝΑ ΑΦΗΣΟΥΜΕ? Τι φοβοντουσαν?
Συγνωμη αλλα επειδη λοιπον δεν μπορουμε να μας κοροιδευουν με αυτον τον τροπο, κλειδωθηκε ο λογαριασμος GeorgeTSI που ηταν ο μεταγενεστερος και ΠΑΡΕΜΕΙΝΕ ο xprience. To μπαν για τον λογαριασμο που ΠΑΡΕΜΕΙΝΕ, ηρθε ακριβως για την κοροιδια που γινονταν.
Κοροιδια που αποδειχτηκε μετεπειτα απο τους ιδιους, οταν τελικα ειπαν και πως γνωριζονταν και πως ηταν διπλος λογαριασμος, ΑΦΟΥ κλειδωθηκαν οι λογαριασμοι.

Το υποδειγμα λοιπον μελους που αναφερετε ολοι σας, ΔΕΝ ΔΙΕΓΡΑΦΗ αλλα εφαγε μπαν γιατι του δοθηκε η δυνατοτητα να μας ενημερωσει και αυτος μας ελεγε οτι κανουμε λαθος.
Το οτι αποδεχθηκε μετα οτι ειναι ενα και το αυτο προσωπο, φτανοντας σε σημειο μαλιστα να μας λεει και δημοσια οτι δε λεει καν το πραγματικο του ονομα στους συνομιλητες του γιατι δεν τους γνωριζει, ειναι γεγονος που δεν το βγαλαμε απο το κεφαλι μας.

Ισως το μοναδικο μας λαθος λοιπον στη ολη ιστορια ειναι οτι παρολο που και ο tourmpinas που τον καλυπτε θα επρεπε και αυτος να εχει καποιες συνεπειες. Περιμεναμε την Τεταρτη να μας τα πει απο κοντα για να δουμε τι θα κανουμε. Ας δουμε λοιπον αυτη την Τεταρτη την εξηγηση του.


ΟΠΟΙΟΣ λοιπον πει κατι διαφορετικο απο τα παραπανω , να μας εξηγησει για ποιο λογο θα το κανει.
ΔΕΝ διεγραφει ο συγκεκριμενος απλα ΠΑΡΕΜΕΙΝΕ Ο ΕΝΑΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΔΥΟ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥΣ ΤΟΥ.


My attitude is based on how you treat me

Μy ex-TSI's set up
Nurburgring-Seatclub decals, black tinted lights, plasti dipped mask, led bulbs, footrest, wind deflectors, park sensors, perfume from Praktiker

  • Αποσυνδεδεμένος Leontas 1,8TSI®
  • Γαύρος απο κουνια.....
  • Elite member
  • *
  • Μηνύματα: 2999
  • Φύλο: Άντρας
  • Ευριπίδης
Επειδη ειλικρινα εκνευριζομαι οταν βλεπω να θελετε να μας βαλετε αλλα λογια απο αυτα που λεμε, θα το ξαναπω ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ φορα.
Οποιος ξαναπει οτι σαν ομαδα Διαχειρισης λεμε οτι αυτος βλεπει και οχι τι γραφουμε, θα κληθει να δωσει εξηγησεις γιατι αναφερει κατι διαφορετικο απο οτι γραφουμε.

Αυτο αναφερεται και στο δικο μου ποσταρισμα?
Να υπολογίζεις πάντα αυτό που δεν μπορείς να δείς......!!!