Αποστολέας Θέμα: ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ - ΚΥΡΙΑΚΗ 7 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ ΣΤΟ CARREFOUR  (Αναγνώστηκε 12441 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

  • Αποσυνδεδεμένος Giannis20VT
  • Χαζομπαμπάς
  • Elite member
  • *
  • Μηνύματα: 3038
  • Φύλο: Άντρας
Εγώ θα φέρω ψηφιακή. Θα φέρω και το VAG COM για όποιον θέλει να τσεκάρει το αυτοκίνητό του.

  • Αποσυνδεδεμένος Giannis20VT
  • Χαζομπαμπάς
  • Elite member
  • *
  • Μηνύματα: 3038
  • Φύλο: Άντρας
Αα ξέχασα να σας πώ, θα έρθω με εναν φίλο μου, επεισα και τον 'ispanos' να έρθει και μάλλον και ένας φίλος του απο το ΙΒΙΖΑ club. Δηλαδη  4!

  • BILLYS
  • Επισκέπτης
ΣΑΝ ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ :idea ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΝΑ ΚΑΘΙΕΡΩΘΕΙ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΣΤΑΝΤΑΡ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΒΟΡΕΙΟΕΛΛΑΔΙΤΕΣ.ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΟΤΙ ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΟ ΜΕΛΟΣ,ΔΕΝ ΤΡΕΧΕΙ ΤΙΠΟΤΑ.Μ'ΟΛΟ ΤΟ ΘΑΡΡΟΣ ΤΟ ΠΡΟΤΕΙΝΩ.

  • Αποσυνδεδεμένος Giannis20VT
  • Χαζομπαμπάς
  • Elite member
  • *
  • Μηνύματα: 3038
  • Φύλο: Άντρας
Παιδιά εκτός απο αυτές τις συναντήσεις πρεπει να κανονισουμε καποια στιγμή και καμιά εκδρομουλα έτσι ωστε να εχουμε και την οικογενεια μας μαζι ο καθένας και να μπορέσουμε να ειμαστε μαζί όλη την ημέρα και όχι 2ώρες μόνο για καφε. Υπάρχουν παιδια που έρχονται απο αλλού και μετα μενουν ξεκρέμαστοι όταν οι υπόλοιποι φευγουμε να πάμε σπίτια μας.
Ακούω ιδέες...

Γιάννη έπεσες στην περίπτωση......δεν είπα τίποτα αυτές τις μέρες γιατί ήθελα να κάνω την πρόταση αύριο απο κοντά..
Λοιπόν ,έλεγα που λέτε να οργανώσουμε για μία απο τις επόμενες Κυριακές μια εκδρομούλα στον Βόλο και συγκεκριμένα κάτα Πήλιο μεριά ,τώρα που δεν έχει και πολύ κρύο.....
Η διαδρομή είτε απο Αθήνα είτε απο Θεσσαλονίκη είναι η ίδια οπότε θα μπορούν  να έρθουν και όσα παιδιά θέλουν απο Αθήνα-Αγρίνιο κτλ.
Ετοιμος ο Leonidas

Πάντως αν θέλετε οργανώστε και καμια εκδρομή(να μείνετε 1 μέρα αν θέλετε) κατά Καστορια είναι πολύ ωραία (ακόμα και να μην μείνετε να έρθετε έτσι απλά σαν μια απλή εκδρομή και να φύγετε)θα σας αρέσει και από θεσσαλονίκη είναι δυο ώρες και κάτι να έρθετε και έχει και καλο δρόμο όλο ευθείες μέσο βέροιας είναι καλά(η καστανιά το μονο μικρό ζόρι)..
Εγώ θα προσπαθήσω να βρω και σε καλή τιμή δωμάτια και θα σας βρω και σε ρομαντικό μέρος διπλα από το λίμνη ξενοδοχείο αρκεί να πάρετε την απόφαση και να το οργανώσετε.Θα σας ξεναγήσω κιόλας.............

Seat leon 1 20VT 340hp stock engine...Seat leon 2 cupra 400+++++hp stock engine,stock turbo.. peugeot 106 rallye 160+hp stock engine -->
ecu tuning by dynoexelixis

Καστοριανέ πάλι την ουρά σου απ'έξω την έβγαλες!!!!!
Γιατί δεν έρχεσαι Θεσσαλονίκη να μας δείς απο κοντά?????
Και εγώ απο Λάρισα θ'ανέβω!!!!!!
Ετοιμος ο Leonidas

  • firstLEON FR
  • Επισκέπτης
...
« Απάντηση #22 στις: 06-11-2004, 21:19:05 »
Eτσι μπραβο...να οργανώσουμε καμια εκδρομούλα!Και ο Βόλος είναι υπέροχος και η καστοριά :grin:

  • Αποσυνδεδεμένος Giannis20VT
  • Χαζομπαμπάς
  • Elite member
  • *
  • Μηνύματα: 3038
  • Φύλο: Άντρας
Καστοριά έχω πάει 2 φορές και μου άρεσε παρα πολύ. Ανετα ξαναπήγαινα. Μάλιστα έιχα μεινει στο Νεστόριο χειμώνα με χιονακι, φοβερό.
Βόλο επίσης έχω παει είναι πολύ ωραία και Πήλιο προτείνετε ανεπιφύλακτα οποιαδήποτε εποχή του χρόνου.
Θα τα πουμε και στο meeting σήμερα.

  • UserX
  • Επισκέπτης
Kastoria akousa poly kala logia gia to Limneon.

39 minutes counting...

  • TopGunZ
  • Επισκέπτης
Τελικά η συνάντηση έγινε και με μεγάλη επιτυχία (καμιά εικοσαριά νοματέοι)-βγάλαμε μπόλικες φωτογραφίες - τραβήξαμε βιντεάκια - κάψαμε λαστιχάκια και σκίσαμε fr-άκια!!!!
φωτογραφίες και βίντεο εν αναμονή απο τον jax.....ο οποίος παρακαλώ κοντραρίστηκε με to ibiza fr tou Geous.......δεν χρειάζεται κάν να αναφέρω ποιός υπερίσχυσε άλλα πάντως ο Ζάχος στάθηκε παληκάρι!!!!!!!!

Stratos-Leon ,Billys & TopGunZ απο το σπίτι του τελευταίου!!!!!

  • UserX
  • Επισκέπτης
κρίμα τα λαστιχάκια από το FR...

Πολύ ωραία περάσαμε. Αντε και εις μελλοντικές παρόμοιες και καλύτερες συνευρέσεις.

  • Αποσυνδεδεμένος jax7480
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 987
  • Turbo in da house!!!
Λοιπον οπως προανεφερε ο TopGunZ (που σε λιγο καιρο θα πρεπει να αλλαξει ονομα...τυχερακια....) το meeting στεφθηκε με απολυτη ΕΠΙΤΥΧΙΑ.
Ημασταν πολλα ατομα(νομιζω 19) και περασαμε απλα τελεια. Στην επομενη συναντηση κανονιζεται ταξιδακι ή προς Βορεια(καστορια) ή προς νοτια(Πηλιο) για να δουμε και τα εκει μελη μας(Βολος) αλλα και να μπορεσουν να ερθουν και καποιοι απο την Αθηνα.

Λοιπον..... Οι φωτο που θα ακολουθησουν ειναι σχετικα λιγες. Στο τελος αυτων θα εχω ενα λινκ σε φακελο μου στο pathfinder οπου θα μπορειτε να δειτε ΟΛΕΣ τις φωτο που τραβηξε ο Maronbill στο meeting. Θα παρακαλουσα οι χρηστες με 56Κbps συνδεση να κανουν λιγη υπομονη. Αλλωστε ηταν παρα πολλες οι φωτο λογω του ενθουσιασμου. Πρωτη φορα μαζευτηκαμε τοοοοοσα ατομα.

Επισης ενα ακομα λινκ με 5 βιντεο που εχουν, ενα FR να ΛΙΩΝΕΙ λαστιχα και μια ΑΤΥΠΗ κοντρα μεταξυ ενος Leon 1.4, ενος 1.6 και ενος FR με ΡΕΒΟ....
Απολαυστε λοιπον...

ΔΥΝΑΜΗ SEAT CLUB




Κωλαρακια....




Φατσες...














2 FRs και 1 1.4 Sport



ZANTES  ::lovesmile2::




Φρενακια....



IBIZA 1.4....απλα εμεινα με το στομα ανοικτο απο το πανεμορφο εσωτερικο...Μερακλης ο κατοχος...


Ενα Subακι....



Και τα "παρταλια" μελη....




Τις υπολοιπες φωτο μπορειτε να τις βρειτε ΕΔΩ

Και τα Βιντεακια απο ΕΔΩ.

Για τα βιντεακια θα χρειαστειτε εναν divx codec ωστε να μπορεσετε να τα δειτε κανονικα. Πατηστε ΕΔΩ για να ξεκινησει το download.


Ελπιζω οτι δεν ξεχασα τιποτα και εμειναν ολοι ευχαριστημενοι....
Μεχρι την επομενη φορα....

SEAT CLUB RULEZZZZ[/u]
1.8Τ -- Αλλο φρουτο!!!

  • UserX
  • Επισκέπτης
μπράβο, πολύ καλή δουλειά με τις φωτογραφίες. Αν και μου βγήκε η πίστη για να τις φορτώσει όλες.

Εν αναμονή για τα βιντε΄'ακια

  • firstLEON FR
  • Επισκέπτης
...
« Απάντηση #29 στις: 07-11-2004, 19:24:55 »
Μπραβο για την δουλειά με τις φώτογραφιες!!!Και ένα ακόμα μπραβο για όσους ήρθαν!!!