Αποστολέας Θέμα: ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ - ΚΥΡΙΑΚΗ 7 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ ΣΤΟ CARREFOUR  (Αναγνώστηκε 12378 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

  • Αποσυνδεδεμένος Pangaman
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 328
  • Φύλο: Άντρας
    • http://www.winbox-shop.com
Στα δυο τελευταια βιντεακια εγινα ρομπα!!! :oops:  :oops:  :oops:
LEON 1.6 16v BCB

  • firstLEON FR
  • Επισκέπτης
...
« Απάντηση #31 στις: 07-11-2004, 20:22:58 »
ΠΑΛΗΚΑΡΙ στάθηκες ρε
 :-o)y

  • BILLYS
  • Επισκέπτης
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΣΤΟΥΣ ΠΑΡΟΝΤΕΣ ΣΤΟ FORUM ΚΑΙ ΣΤΟΥΣ ΜΗ.ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΩΣ ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΠΟΥ ΗΤΑΝ Η ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΣΕ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ.
ΤΡΟΜΕΡΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ!ΑΝΤΕ BOYS!ΑΥΞΑΝΕΣΤΑΙ ΚΑΙ ΠΛΗΘΥΝΕΣΤΑΙ!

  • Αποσυνδεδεμένος GeorgeChios
  • SEAT LEON CUPRA
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 1316
  • Φύλο: Άντρας
  • I don't drive too fast but I fly too low !!!!
Μπραβο στα παιδια με τις φωτογραφιες. Πολυ καλη δουλεια !!!!

Ρε δεν προλαβα μα φυγω για Καβαλα και αμεσως ξεκινησατε τις ανοιγματα εεεε ?  :evil:  :evil:

Γιατι εμενα κανεις δεν με παιζει  :cry:  :cry:

Kαι επειδη νευριασα εσκισα και εγω το FRακι μου στην Εγνατια.
R Stage 2+

  • GEOUS
  • Επισκέπτης
SINANTISI
« Απάντηση #34 στις: 08-11-2004, 10:28:15 »
MPORW NA PW OTI EMEINA POLI EYXARISTIMENOS APO TO PRWTO MOU MEETING.ENA MEGALO MPRAVO STON JAX GIA TIN POLI KALI DOULEIA ME TIS FOTO.GIORGWSCHIOS MIN TREXEIS ME TO FIDI SOU AFOU DEN PAEI VIMA MOLIS EIDES OTI TA STISAME EFIGES SAN KOTA EEEEEEE?KALA RE ANTE TA 16ARIA TA FOVASE KAI ME TA 14ARIA TA LEON TO IDIO PATHAINEIS XAXAXAXAXAXAAX......GIANNIS20VT TO KALWWWWWDIOOOOOOOOOO MIN ME KSEXASEIS.....ANTE TWRA KAI STON VOLO.

  • Αποσυνδεδεμένος Labros
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 1565
  • Φύλο: Άντρας
  • SEATCLUB για παντα!
    • Το μοναδικο Ελληνικο SEATclub στο διαδυκτιο
Εγω εχω μεινει ΑΝΑΥΔΟΣ οχι για τον αριθμο των αυτοκινητων-μελων κ.λ.π αλλα γιατι βλεπω οτι εχει αναπτυχθει μια πολυ καλη κι αυξανομενη παρεα  ;----

ΠΑΝΤΑ ΤΕΤΟΙΑ !!! :-00

  • Αποσυνδεδεμένος Pangaman
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 328
  • Φύλο: Άντρας
    • http://www.winbox-shop.com
Παράθεση από: BILLYS
ΣΑΝ ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ :idea ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΝΑ ΚΑΘΙΕΡΩΘΕΙ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΣΤΑΝΤΑΡ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΒΟΡΕΙΟΕΛΛΑΔΙΤΕΣ.ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΟΤΙ ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΟ ΜΕΛΟΣ,ΔΕΝ ΤΡΕΧΕΙ ΤΙΠΟΤΑ.Μ'ΟΛΟ ΤΟ ΘΑΡΡΟΣ ΤΟ ΠΡΟΤΕΙΝΩ.


Εγω λεω καθε Κυριακη στις 12:00 στο γνωστο σημειο. Δεν χρειαζετα;ι να ειμαστε ολοι παρων! Τουλαχιστον 10 ατομα θα ειμαστε... Τι λετε οι υπολοιποι;
LEON 1.6 16v BCB

  • firstLEON FR
  • Επισκέπτης
...
« Απάντηση #37 στις: 08-11-2004, 22:02:34 »
Αυτό θα σας έλεγα και εγώ τώρα!!!Λοιπόν λέω κάθε κυριακή να συναντιόμαστε στα parking πίσω όπως είπαμε :cool:
   Αρα τα λέμε τώρα στις 14/11 την κυριακή,έτσι :?:
ΝΑ ΤΟ ΚΑΘΙΕΡΩΣΟΥΜΕ
Απλά τώρα να μην κάτσουμε εκεί για cafe,να πάμε καπου αλλού.Αμα συμφωνείτε βέβαια.Τα λέμε...

  • BILLYS
  • Επισκέπτης
ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΜΕΣΑ,ΜΗΠΩΣ ΕΝΟΧΛΗΘΟΥΝ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΜΕΛΗ ΟΜΩΣ;
ΚΑΙ ΤΟ ΤΣΙΠΟΥΡΑΚΙ ΠΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΕ Ο ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΕ ΤΟ LEON TO FR ΝΑ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΘΕΙ.ΕΤΣΙ ΑΠΛΑ ΜΙΑ ΕΚΔΡΟΜΟΥΛΑ ΣΤΟ ΦΤΕΡΟ.ΞΕΜΠΟΥΚΩΜΑ,ΤΣΙΠΟΥΡΑΚΙ ΚΑΙ  :cool:

  • BILLYS
  • Επισκέπτης
ΑΥΤΟΣ Ο ΕΡΩΤΑΣ,ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΖΑΝΤΕΣ!

  • firstLEON FR
  • Επισκέπτης
...
« Απάντηση #40 στις: 08-11-2004, 22:15:29 »
Ωραία...άρα την κυριακή μας βλέπω για κανένα τσίπουρο στην Νικήτη,για να ξεσκασουμε λίγο!!!
 Να ενοχληθούν?μπα...το θέλουν πιστεύω και οι άλλοι ;-oo-;  ::beer4::  ;-OOdrink
  Να ξεμουδιάσουμε λίγο και τα αμάξια στο δρόμο

Ετσι σας θέλω.......αυτό είναι πνεύμα!!!!!
Ακόμα δεν τελείωσε η συνάντηση να σκεφτόμαστε πότε θα ξαναβρεθούμε!!!!
Αρα πιστεύω πως όλοι περνάμε καλά!!!!
Ετοιμος ο Leonidas

  • BILLYS
  • Επισκέπτης
ΦΟΥΛΑΡΕΤΕ ΤΑ ΡΕΖΕΡΒΟΥΑΡ ΚΑΙ ΦΥΓΑΜΕ.ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΜΑΣ ΕΥΝΟΗΣΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ. [/img]

  • Αποσυνδεδεμένος Labros
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 1565
  • Φύλο: Άντρας
  • SEATCLUB για παντα!
    • Το μοναδικο Ελληνικο SEATclub στο διαδυκτιο
Oτι κανονιστει γραφτε το ετσι ωστε αφ'ενος να στελνω μαζικο e-mail σε ολα τα μελη αφ'ετερου να το βαζω και στο κυλιομενο μηνυμα επανω στο forum.

[/quote]Καστοριανέ πάλι την ουρά σου απ'έξω την έβγαλες!!!!!
Γιατί δεν έρχεσαι Θεσσαλονίκη να μας δείς απο κοντά?????
Και εγώ απο Λάρισα θ'ανέβω!!!!!!
Παράθεση


Στρατό πραγματικά ήθελα πολύ να έρθω θεσσαλονίκη αλλα είχα δουλειά και την κυριακή. :evil: .Το μαγαζί που δουλεύω ανοίγει και άλλο κατάστημα και ήμουν στην τσίτα πρέπει να το στήσουμε το μαγαζί και κάνω υπερωρίες και έξτρα ημερες. :cry: .σήμερα μπήκα στο net είχα να μπω 3 μέρες και τώρα τα είδα..Είδα μερικά άτομα είναι πρόθυμα να έρθουν εκτος τον στράτο :razz:  για Καστοριά..
Και όπως σας ηπα είναι πολύ ευχάριστη η διαδρομή να έρθετε Καστοριά(το κυριότερο δεν είναι κουραστική). Οποτε θέλετε κανονιστε το αλλα μην το κάνετε ξαφνικό να μπορούν να κανονίσουν αρκετά άτομα. ΠΧ λέμε γιαφτο το σαββατοκύριακο αν θέλετε........ :wink:

Seat leon 1 20VT 340hp stock engine...Seat leon 2 cupra 400+++++hp stock engine,stock turbo.. peugeot 106 rallye 160+hp stock engine -->
ecu tuning by dynoexelixis