Αποστολέας Θέμα: Νέος Συντονιστής στο SEATCLUB  (Αναγνώστηκε 36234 φορές)

0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Απ: Νέος Συντονιστής στο SEATCLUB
« Απάντηση #60 στις: 15-01-2011, 11:10:34 »
 :lock: :ok:

  • Αποσυνδεδεμένος George_NL
  • Elite member
  • *
  • Μηνύματα: 4670
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Νέος Συντονιστής στο SEATCLUB
« Απάντηση #61 στις: 15-01-2011, 11:19:46 »
Βασίλη από την μακρόχρονη εμπειρία μου θα σε συμβούλευα πως συμβουλές να μην παίρνεις από ΚΑΝΕΝΑΝ. Είναι νόμος. όπως και στην διαφήμιση follow your heart και δεν θα χάσεις !!  :ok:

Αν εγω π.χ δεν ακουγα της συμβουλές σου ρε ψηλε ξέρεις καλα ποσες φορες θα γινόμασταν τριμπουρδελο εδω μέσα.

Οποτε ακυρο. Αν κάποιος εφαγε το σκατό και μπορει να σε συμβουλέψει να το αποφύγεις καλο ειναι να ακους.....
Τρομοκρατικές ενέργειες , εκβιασμοί , τώρα και τηλεφωνικό μπινελίκι! ΤΙΜΕΣ ΣΟΚ!!!!! Εχω και συστατικές επιστολές απο μέλη που δοκίμασαν τις υπηρεσίες μου!

Απ: Νέος Συντονιστής στο SEATCLUB
« Απάντηση #62 στις: 15-01-2011, 11:30:36 »
Δεν τις άκουσες όλες φαίνεται !! :harhar: :harhar: :harhar: :harhar: :harhar:

Δεν υπάρχει κανένας λόγος Γιώργο να γίνεται αυτό το πράγμα. :wink:

Πάμε παρακάτου !! :bleh: :bleh:

  • Αποσυνδεδεμένος giannis20vt4
  • Διαχειριστής
  • Expert member
  • *
  • Μηνύματα: 7088
  • Φύλο: Άντρας
  • Εμπρός καλές μου βαλβίδες....
    • Ibiza cupra
    • Seatclub.gr
Απ: Νέος Συντονιστής στο SEATCLUB
« Απάντηση #63 στις: 15-01-2011, 11:31:25 »
Δεν τις άκουσες όλες φαίνεται !! :harhar: :harhar: :harhar: :harhar: :harhar:

Δεν υπάρχει κανένας λόγος Γιώργο να γίνεται αυτό το πράγμα. :wink:

Πάμε παρακάτου !! :bleh: :bleh:

:ok: :agree: :goodpost:
Powered by GIAC X+...
ΓΙΑ ΝΑ ΜΕ ΠΙΑΣΕΙΣ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΓΡΗΓΟΡΟΣ..ΓΙΑ ΝΑ ΜΕ ΒΡΕΙΣ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΞΥΠΝΟΣ.!!! ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙΣ ΣΑΝ ΚΑΙ ΜΕΝΑ...ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΣΤΕΙΕΥΕΣΑΙ!!!

  • Αποσυνδεδεμένος George_NL
  • Elite member
  • *
  • Μηνύματα: 4670
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Νέος Συντονιστής στο SEATCLUB
« Απάντηση #64 στις: 15-01-2011, 11:32:03 »
Βαση αυτων που λές δεν επρεπε να ακουσω καμμια και να κάνω του κεφαλιου ομως  :dunno:

Αντε καρδια μου κι ασπρο πάτο καιρος να πάμε παρακατωωωω :xa: :xa:
Τρομοκρατικές ενέργειες , εκβιασμοί , τώρα και τηλεφωνικό μπινελίκι! ΤΙΜΕΣ ΣΟΚ!!!!! Εχω και συστατικές επιστολές απο μέλη που δοκίμασαν τις υπηρεσίες μου!

  • Αποσυνδεδεμένος Vasilis TSI
  • Expert member
  • *
  • Μηνύματα: 7359
  • Φύλο: Άντρας
    • 1.8 TSI Sport Up
Απ: Νέος Συντονιστής στο SEATCLUB
« Απάντηση #65 στις: 15-01-2011, 11:55:10 »
Σας ευχαριστω ολους σας για τις θερμες ευχες, θα προσπαθησω να κανω οτι καλυτερο για την καλη λειτουργια του φορουμ.
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
George NL δεν ξερω σε τι ακριβως αναφερεσαι και τι υπονοεις αλλα εμενα δεν με αφορουν οι προσωπικες ανοιγματα και δεν μπορω να παρω μερος σε αυτες μιας και ουτε εσενα γνωριζω προσωπικα ουτε και κανεναν αλλο. Μου εγινε μια προσφορα την οποια εκανα δεκτη με σκοπο να βοηθησω και εγω απο μερους μου οσο μπορω αυτο το φορουμ.
Γενικοτερα να ξερεις οτι δεν μου αρεσει να ανακατεβω κοσμο σε διαφορες διαμαχες αλλα και ουτε να με ανακατεβουν.
Αν ολοι ακουλουθουμε τους κανονες τοτε δεν θα υπαρχει κανενα προβλημα και ολα θα ρεουν σωστα. Αν απο την αλλη σε καποιον δεν αρεσουν οι κανονες του φορουμ τοτε δεν ειναι υποχρεωμενος να βρισκεται εδω ! Τα πραγματα ειναι παρα πολυ απλα και κατανοητα,εμεις τα κανουμε δυσκολα.
Σε ευχαριστω πολυ για τις ευχες σου.  :ok:


Το παρον κλειδωνεται  :wink: