SEATCLUB Μeetings και Εκδηλώσεις > Εκδρομές SEATCLUB

Εκδρομή στον ΑΘΑΝΑΣΙΟ ΔΙΑΚΟ Φωκίδας, στις 12/06/2011

(1/44) > >>

disino:
Αγαπητοί συμφορουμίτες, μιας και πέρασε αρκετός καιρός από την τελευταία εκδρομή του :s: club και επειδή η... κρίση θέλει καλοπέραση, ήρθε η ώρα για τη νέα μας εξόρμηση! :1yoohoo:

Οι τελευταίοι προορισμοί που επιλέχθηκαν ήταν προς Πελοπόννησο, οπότε είπαμε αυτή τη φορά να δώσουμε την ευκαιρία και στα μέλη της Κεντρικής Ελλάδας να παρευρεθούν, επιλέγοντας το χωριό Αθανάσιος Διάκος Φωκίδας! :ok:

Ο Αθανάσιος Διάκος (Άνω Μουσουνίτσα), χωριό με πολλούς επισκέπτες καθ' όλη τη διάρκεια του έτους, απλώνεται στις ρίζες της βόρειας πλευράς των Βαρδουσίων σε υψόμετρο 1100μ. μέσα σε ένα εξαίσιο τοπίο που το πλαισιώνει το πυκνό ελατοδάσος, τα κέδρα, τα πλατάνια, οι βελανιδιές, οι καστανιές, σπάνια αγριολούλουδα, άγρια ζώα του δάσους, άγρια φαράγγια και γάργαρες πηγές, που όλα μαζί, συνθέτουν ένα βιότοπο σπάνιας ομορφιάς. Η προτομή του Διάκου δεσπόζει στην πλατεία του χωριού. Από πάνω είναι τα θρυλικά Βαρδούσια με το ορειβατικό καταφύγιο.

http://girismata.skai.gr/default.asp?pid=2&rid=8


Παρακαλείσθε να δηλώσετε συμμετοχή οι ενδιαφερόμενοι, με τελευταία διορία 5 μέρες πριν την εκδρομή.
Όσοι είστε σίγουροι ότι θα έρθετε, καλό είναι να το δηλώσετε όσο πιο έγκαιρα γίνεται, διευκρινίζοντας τον αριθμό των ατόμων που θα συνοδεύετε.
Όσοι δεν είστε σίγουροι, δηλώστε συμμετοχή με επιφύλαξη, ώστε να μπορούμε να κανονίσουμε  τα του φαγητού κλπ.

Η ώρα αναχώρησης, το μέρος συνάντησης και λοιπές λεπτομέρειες θα ανακοινωθούν στη συνέχεια!

Οι λίστες συμμετεχόντων θα τροποποιούνται μόνο από μέλη της διαχείρισης.

Panos_LeonII:
Εγώ αν μπορώ να ακολουθήσω με το κτήνος μου είμαι μέσα +1 κατά 90%.Αν είναι να τρέχεται δεν έρχομαι.  :harhar:

gerwn:

--- Παράθεση από: giannis20vt4 στις 22-05-2011, 20:41:01 ---Διορθώθηκε.

--- Τέλος παράθεσης ---
Ρε δεν κανετε αλλη μια διορθωση στην ημερομηνια !!! Μια εβδομαδα πριν η μια μετα !!! Μεσα στο τριημερο του Αγιου Πνευματος θα την κανετε ;;; Ξεχωρα που εχω κλεισει απο μερες πριν δωματιο για το τριημερο - τετραημερο στη Στυλιδα. :tsatilas: :annoyed_h4h: :annoyed_h4h: :annoyed_h4h:
Εξεπιτηδες το κανατε για να πατε με την ησυχια σας εεεεεεεεεεεε  :harhar: :xaxa: :xaxa: :xaxa:

giannis20vt4:

--- Παράθεση από: gerwn στις 22-05-2011, 20:55:34 ---Εξεπιτηδες το κανατε για να πατε με την ησυχια σας εεεεεεεεεεεε  :harhar: :xaxa: :xaxa: :xaxa:

--- Τέλος παράθεσης ---
:ok:  :xaxa:

Panos_LeonII:

--- Παράθεση από: gerwn στις 22-05-2011, 20:55:34 ---Ρε δεν κανετε αλλη μια διορθωση στην ημερομηνια !!! Μια εβδομαδα πριν η μια μετα !!! Μεσα στο τριημερο του Αγιου Πνευματος θα την κανετε ;;; Ξεχωρα που εχω κλεισει απο μερες πριν δωματιο για το τριημερο - τετραημερο στη Στυλιδα. :tsatilas: :annoyed_h4h: :annoyed_h4h: :annoyed_h4h:
Εξεπιτηδες το κανατε για να πατε με την ησυχια σας εεεεεεεεεεεε  :harhar: :xaxa: :xaxa: :xaxa:

--- Τέλος παράθεσης ---
Και ήλπιζα ότι θα σαι και συ να μου κάνεις παρέα στα λίγα χλμ.  :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa:

Πλοήγηση

[0] Λίστα μηνυμάτων

[#] Επόμενη σελίδα

Μετάβαση στην πλήρη έκδοση