SEATCLUB Μeetings και Εκδηλώσεις > Εκδρομές SEATCLUB

Εκδρομή στον ΑΘΑΝΑΣΙΟ ΔΙΑΚΟ Φωκίδας, στις 12/06/2011

<< < (2/44) > >>

Nordvinden:
Παίζει καμιά σοβαρή διαδρομή, τεχνική και απαιτητική, μέχρι εκεί ή θα πήξουμε στην ευθεία;

George_NL:

--- Παράθεση από: Nordvinden στις 22-05-2011, 21:07:23 ---Παίζει καμιά σοβαρή διαδρομή, τεχνική και απαιτητική, μέχρι εκεί ή θα πήξουμε στην ευθεία;

--- Τέλος παράθεσης ---

 :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa:

gerwn:

--- Παράθεση από: Nordvinden στις 22-05-2011, 21:07:23 ---Παίζει καμιά σοβαρή διαδρομή, τεχνική και απαιτητική, μέχρι εκεί ή θα πήξουμε στην ευθεία;

--- Τέλος παράθεσης ---
Για βαλε τον γουγλη στο ερθ να φχαριστηθη η ψυχουλα σου διαδρομη κι αναβαση  ::sfyrao::
--- Παράθεση από: Panos_LeonII στις 22-05-2011, 20:56:57 ---Και ήλπιζα ότι θα σαι και συ να μου κάνεις παρέα στα λίγα χλμ.  :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa:

--- Τέλος παράθεσης ---
110 χλμ μακρια θα ειμαι αλλα εχει βγει ηδη το θαλασσιο προγραμμα και δεν αλλαζει με τπτ αν θελω το κεφαλι μου στους ωμους μου  :harhar: :xaxa: :xaxa: :xaxa:

disino:

--- Παράθεση από: Panos_LeonII στις 22-05-2011, 20:12:53 ---Σε 4 μήνες είναι , ή έχεις κάνει λάθος?

--- Τέλος παράθεσης ---

--- Παράθεση από: Leontas 1,8TSI® στις 22-05-2011, 20:20:35 ---Καποιο λαθος ειναι σιγουρα, εκτος των αλλων 12 σεπτεμβριου ειναι Δευτερα :dunno:

--- Τέλος παράθεσης ---

--- Παράθεση από: Nordvinden στις 22-05-2011, 20:23:43 ---Μην του τη λέτε του παιδιού έμμεσα, ρε σεις... Για το καλό μας το κάνει... Δεν πειράζει, Ντισινάκο, άμα την οργανώνεις εσύ, θα ρθούμε, ρε. Και καθημερινή και σε 5-6 εξάμηνα από τώρα. Να οργανωθούμε κιόλα.  :ok:

--- Τέλος παράθεσης ---

Εδώ υπάρχει μια ωραία εκδρομή κι εσείς κολλάτε σε κάτι πράγματα μικρά! :harhar: :harhar: :harhar: :xaxa: :xaxa: :xaxa:
Τι Σεπτέμβρη, τι Ιούνιο; Εξάλλου το 9 είναι το ανάποδο του 6;; (το σώζω ή μπα;;) :xa: :xa: :xa: :xa:


Αφήστε τα ooftopic και δηλώστε συμμετοχές!!! :boxing: :wink:


--- Παράθεση από: Nordvinden στις 22-05-2011, 21:07:23 ---Παίζει καμιά σοβαρή διαδρομή, τεχνική και απαιτητική, μέχρι εκεί ή θα πήξουμε στην ευθεία;

--- Τέλος παράθεσης ---

Παίζει, παίζει... :wink:

jeke04:
από τώρα και στα σίγουρα!!!!! :brows:
jeke04 +3 ::hiphop:: :dancer: ::hiphop:: :dancer: ::hiphop:: :dancer:

Πλοήγηση

[0] Λίστα μηνυμάτων

[#] Επόμενη σελίδα

[*] Προηγούμενη σελίδα

Μετάβαση στην πλήρη έκδοση