Αποστολέας Θέμα: Εκδρομή στον ΑΘΑΝΑΣΙΟ ΔΙΑΚΟ Φωκίδας, στις 12/06/2011  (Αναγνώστηκε 102057 φορές)

0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

  • Αποσυνδεδεμένος disino
  • Διαχειριστής
  • Master member
  • *
  • Μηνύματα: 10406
  • Φύλο: Άντρας
  • Leon Cupra (red)
Αγαπητοί συμφορουμίτες, μιας και πέρασε αρκετός καιρός από την τελευταία εκδρομή του :s: club και επειδή η... κρίση θέλει καλοπέραση, ήρθε η ώρα για τη νέα μας εξόρμηση! :1yoohoo:

Οι τελευταίοι προορισμοί που επιλέχθηκαν ήταν προς Πελοπόννησο, οπότε είπαμε αυτή τη φορά να δώσουμε την ευκαιρία και στα μέλη της Κεντρικής Ελλάδας να παρευρεθούν, επιλέγοντας το χωριό Αθανάσιος Διάκος Φωκίδας! :ok:

Ο Αθανάσιος Διάκος (Άνω Μουσουνίτσα), χωριό με πολλούς επισκέπτες καθ' όλη τη διάρκεια του έτους, απλώνεται στις ρίζες της βόρειας πλευράς των Βαρδουσίων σε υψόμετρο 1100μ. μέσα σε ένα εξαίσιο τοπίο που το πλαισιώνει το πυκνό ελατοδάσος, τα κέδρα, τα πλατάνια, οι βελανιδιές, οι καστανιές, σπάνια αγριολούλουδα, άγρια ζώα του δάσους, άγρια φαράγγια και γάργαρες πηγές, που όλα μαζί, συνθέτουν ένα βιότοπο σπάνιας ομορφιάς. Η προτομή του Διάκου δεσπόζει στην πλατεία του χωριού. Από πάνω είναι τα θρυλικά Βαρδούσια με το ορειβατικό καταφύγιο.

http://girismata.skai.gr/default.asp?pid=2&rid=8


Παρακαλείσθε να δηλώσετε συμμετοχή οι ενδιαφερόμενοι, με τελευταία διορία 5 μέρες πριν την εκδρομή.
Όσοι είστε σίγουροι ότι θα έρθετε, καλό είναι να το δηλώσετε όσο πιο έγκαιρα γίνεται, διευκρινίζοντας τον αριθμό των ατόμων που θα συνοδεύετε.
Όσοι δεν είστε σίγουροι, δηλώστε συμμετοχή με επιφύλαξη, ώστε να μπορούμε να κανονίσουμε  τα του φαγητού κλπ.

Η ώρα αναχώρησης, το μέρος συνάντησης και λοιπές λεπτομέρειες θα ανακοινωθούν στη συνέχεια!

Οι λίστες συμμετεχόντων θα τροποποιούνται μόνο από μέλη της διαχείρισης.

  • Αποσυνδεδεμένος Panos_LeonII
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 2079
  • Φύλο: Άντρας
  • Με το πλάι και όπου πάει
Εγώ αν μπορώ να ακολουθήσω με το κτήνος μου είμαι μέσα +1 κατά 90%.Αν είναι να τρέχεται δεν έρχομαι.  :harhar:
Όταν οι άλλοι πατάνε φρένο,εμείς πατάμε γκάζι.

  • Αποσυνδεδεμένος gerwn
  • Elite member
  • *
  • Μηνύματα: 2978
  • Φύλο: Άντρας
  • Για ΠΑΝΤΑ μαζί μας
    • Seat Cordoba Vario
Διορθώθηκε.
Ρε δεν κανετε αλλη μια διορθωση στην ημερομηνια !!! Μια εβδομαδα πριν η μια μετα !!! Μεσα στο τριημερο του Αγιου Πνευματος θα την κανετε ;;; Ξεχωρα που εχω κλεισει απο μερες πριν δωματιο για το τριημερο - τετραημερο στη Στυλιδα. :tsatilas: :annoyed_h4h: :annoyed_h4h: :annoyed_h4h:
Εξεπιτηδες το κανατε για να πατε με την ησυχια σας εεεεεεεεεεεε  :harhar: :xaxa: :xaxa: :xaxa:
Nῦν ἀπολύεις τὸν δοῦλόν σου, δέσποτα

  • Αποσυνδεδεμένος giannis20vt4
  • Διαχειριστής
  • Expert member
  • *
  • Μηνύματα: 7088
  • Φύλο: Άντρας
  • Εμπρός καλές μου βαλβίδες....
    • Ibiza cupra
    • Seatclub.gr
Εξεπιτηδες το κανατε για να πατε με την ησυχια σας εεεεεεεεεεεε  :harhar: :xaxa: :xaxa: :xaxa:
:ok:  :xaxa:
Powered by GIAC X+...
ΓΙΑ ΝΑ ΜΕ ΠΙΑΣΕΙΣ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΓΡΗΓΟΡΟΣ..ΓΙΑ ΝΑ ΜΕ ΒΡΕΙΣ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΞΥΠΝΟΣ.!!! ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙΣ ΣΑΝ ΚΑΙ ΜΕΝΑ...ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΣΤΕΙΕΥΕΣΑΙ!!!

  • Αποσυνδεδεμένος Panos_LeonII
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 2079
  • Φύλο: Άντρας
  • Με το πλάι και όπου πάει
Ρε δεν κανετε αλλη μια διορθωση στην ημερομηνια !!! Μια εβδομαδα πριν η μια μετα !!! Μεσα στο τριημερο του Αγιου Πνευματος θα την κανετε ;;; Ξεχωρα που εχω κλεισει απο μερες πριν δωματιο για το τριημερο - τετραημερο στη Στυλιδα. :tsatilas: :annoyed_h4h: :annoyed_h4h: :annoyed_h4h:
Εξεπιτηδες το κανατε για να πατε με την ησυχια σας εεεεεεεεεεεε  :harhar: :xaxa: :xaxa: :xaxa:
Και ήλπιζα ότι θα σαι και συ να μου κάνεις παρέα στα λίγα χλμ.  :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa:
Όταν οι άλλοι πατάνε φρένο,εμείς πατάμε γκάζι.

  • Αποσυνδεδεμένος Nordvinden
  • Elite member
  • *
  • Μηνύματα: 3909
  • Φύλο: Άντρας
  • Nordvinden...
    • MX5 ND2 RF G184
Παίζει καμιά σοβαρή διαδρομή, τεχνική και απαιτητική, μέχρι εκεί ή θα πήξουμε στην ευθεία;

I-ya I-ya,
I against I,
Flesh of my flesh,
And mind of my mind,
Two of a kind,
But one won't survive...

  • Αποσυνδεδεμένος George_NL
  • Elite member
  • *
  • Μηνύματα: 4670
  • Φύλο: Άντρας
Παίζει καμιά σοβαρή διαδρομή, τεχνική και απαιτητική, μέχρι εκεί ή θα πήξουμε στην ευθεία;

 :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa:
Τρομοκρατικές ενέργειες , εκβιασμοί , τώρα και τηλεφωνικό μπινελίκι! ΤΙΜΕΣ ΣΟΚ!!!!! Εχω και συστατικές επιστολές απο μέλη που δοκίμασαν τις υπηρεσίες μου!

  • Αποσυνδεδεμένος gerwn
  • Elite member
  • *
  • Μηνύματα: 2978
  • Φύλο: Άντρας
  • Για ΠΑΝΤΑ μαζί μας
    • Seat Cordoba Vario
Παίζει καμιά σοβαρή διαδρομή, τεχνική και απαιτητική, μέχρι εκεί ή θα πήξουμε στην ευθεία;
Για βαλε τον γουγλη στο ερθ να φχαριστηθη η ψυχουλα σου διαδρομη κι αναβαση  ::sfyrao::
Και ήλπιζα ότι θα σαι και συ να μου κάνεις παρέα στα λίγα χλμ.  :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa:
110 χλμ μακρια θα ειμαι αλλα εχει βγει ηδη το θαλασσιο προγραμμα και δεν αλλαζει με τπτ αν θελω το κεφαλι μου στους ωμους μου  :harhar: :xaxa: :xaxa: :xaxa:
Nῦν ἀπολύεις τὸν δοῦλόν σου, δέσποτα

  • Αποσυνδεδεμένος disino
  • Διαχειριστής
  • Master member
  • *
  • Μηνύματα: 10406
  • Φύλο: Άντρας
  • Leon Cupra (red)
Σε 4 μήνες είναι , ή έχεις κάνει λάθος?
Καποιο λαθος ειναι σιγουρα, εκτος των αλλων 12 σεπτεμβριου ειναι Δευτερα :dunno:
Μην του τη λέτε του παιδιού έμμεσα, ρε σεις... Για το καλό μας το κάνει... Δεν πειράζει, Ντισινάκο, άμα την οργανώνεις εσύ, θα ρθούμε, ρε. Και καθημερινή και σε 5-6 εξάμηνα από τώρα. Να οργανωθούμε κιόλα.  :ok:

Εδώ υπάρχει μια ωραία εκδρομή κι εσείς κολλάτε σε κάτι πράγματα μικρά! :harhar: :harhar: :harhar: :xaxa: :xaxa: :xaxa:
Τι Σεπτέμβρη, τι Ιούνιο; Εξάλλου το 9 είναι το ανάποδο του 6;; (το σώζω ή μπα;;) :xa: :xa: :xa: :xa:


Αφήστε τα ooftopic και δηλώστε συμμετοχές!!! :boxing: :wink:

Παίζει καμιά σοβαρή διαδρομή, τεχνική και απαιτητική, μέχρι εκεί ή θα πήξουμε στην ευθεία;

Παίζει, παίζει... :wink:

  • Αποσυνδεδεμένος jeke04
  • Γιάννης
  • Elite member
  • *
  • Μηνύματα: 3427
  • Φύλο: Άντρας
    • ALTEA XL 1.8TSI
    • Ηλεκτρονικό Τσιγάρο
από τώρα και στα σίγουρα!!!!! :brows:
jeke04 +3 ::hiphop:: :dancer: ::hiphop:: :dancer: ::hiphop:: :dancer:

  • Αποσυνδεδεμένος Dilesiotis
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 609
  • Φύλο: Άντρας
Ίσως μπορέσω και εγώ αλλά θα το ξέρω δυο το πολύ τρεις εβδομάδες πριν  :ok:

  • Αποσυνδεδεμένος Panos_LeonII
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 2079
  • Φύλο: Άντρας
  • Με το πλάι και όπου πάει
Ίσως μπορέσω και εγώ αλλά θα το ξέρω δυο το πολύ τρεις εβδομάδες πριν  :ok:

Σε 3 βδομάδες φεύγουμε για εκδρόμα φίλε μου.Συντόμευε.  :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa:
Όταν οι άλλοι πατάνε φρένο,εμείς πατάμε γκάζι.

  • Αποσυνδεδεμένος BLACK VIPER
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 949
  • Φύλο: Άντρας
  • Catch me if you can! Γιώργος
1. disino +1
2. Panos_LeonII +1
3. jeke04 +3
4. Nordvinden
5. Dilesiotis ?
6. BLACK VIPER
7. giannis20vt4
Ο ΕΞΥΠΝΟΣ- παραδεχεται. Ο ΠΟΝΗΡΟΣ- δικαιολογειται. Ο ΗΛΙΘΙΟΣ- επιμενει.

  • Αποσυνδεδεμένος ted77
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 1329
  • Θοδωρης
Κι εγώ μέσα...  ::hiphop:: Για τη συζυγο ακόμα δεν ξέρω...  :annoyed_h4h:

ΥΓ: Παρακαλω καποιος συντονιστης/διαχειριστης να με βάλει στη λίστα...  :harhar: :harhar: :harhar:  :xa: :xa: :xa:


  • Αποσυνδεδεμένος Vasilis TSI
  • Expert member
  • *
  • Μηνύματα: 7359
  • Φύλο: Άντρας
    • 1.8 TSI Sport Up
Κι'εγω μεσα + 1