Αποστολέας Θέμα: Εκδρομή στον ΑΘΑΝΑΣΙΟ ΔΙΑΚΟ Φωκίδας, στις 12/06/2011  (Αναγνώστηκε 102069 φορές)

0 μέλη και 4 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Ξερω οτι αργησα να το πω,αλλα αφου μου ειπαν οτι αυριο θα ειναι ετοιμο το ibiza μαλλον θα ερθω κ εγω..+ 1 παντα..το θεμα ειναι,απο λαμια πως ερχομαι εκει??κ ποση ωρα ειναι περιπου??
Αν εειναι κανεις αλλος,απο λαμια ή γυρω περιοχες,ή περναει απο εδς ας μου στειλει ενα πμ να βρεθουμε καπου να παμε μαζι..ισως να ειμαι μεσα κ για διανθκτερευση που ειπε ο γιαννης..
δυστυχως μου εσπασε το gps κ θα ερθω ρωτα-ρωτα..κατα 99% θα ερθω,απιζει μια μικρη πιθανοτητα να δουλευω,οποτε βαλτε με με ερωτιματικο..

  • Αποσυνδεδεμένος disino
  • Διαχειριστής
  • Master member
  • *
  • Μηνύματα: 10406
  • Φύλο: Άντρας
  • Leon Cupra (red)
Ξερω οτι αργησα να το πω,αλλα αφου μου ειπαν οτι αυριο θα ειναι ετοιμο το ibiza μαλλον θα ερθω κ εγω..+ 1 παντα..το θεμα ειναι,απο λαμια πως ερχομαι εκει??κ ποση ωρα ειναι περιπου??
Αν εειναι κανεις αλλος,απο λαμια ή γυρω περιοχες,ή περναει απο εδς ας μου στειλει ενα πμ να βρεθουμε καπου να παμε μαζι..ισως να ειμαι μεσα κ για διανθκτερευση που ειπε ο γιαννης..
δυστυχως μου εσπασε το gps κ θα ερθω ρωτα-ρωτα..κατα 99% θα ερθω,απιζει μια μικρη πιθανοτητα να δουλευω,οποτε βαλτε με με ερωτιματικο..

Από Λαμία έρχεσαι αν στρίψεις πριν τις Θερμοπύλες δεξιά για Άμφισσα. Εμείς θα πάμε από Κάστρο, οπότε μπορείς να μας συναντήσεις κάπου στον Μπράλο ή να έρθεις Κάστρο. :brows:
Βάλε εδώ "Αθανάσιος Διάκος, Καλλιέων, Ελλάς" και πάτα αριστερά το "Directions". Βάλε αφετηρία Λαμία και δες πως θα έρθεις. Μετά τον Μπράλο, έχουμε κοινή διαδρομή. :wink:
Αν έρθεις, τελικά, στείλε αύριο πμ να ανταλλάξουμε τηλέφωνα, αν θες να βρεθούμε στη διαδρομή. :ok:

  • Αποσυνδεδεμένος ted77
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 1329
  • Θοδωρης
Δυστυχως δεν θα τα καταφερω τελικα.. Ανωτερα βία.. (δουλεια συζυγου..)..  :dakry: :dakry: :dakry:

  • Αποσυνδεδεμένος gerwn
  • Elite member
  • *
  • Μηνύματα: 2978
  • Φύλο: Άντρας
  • Για ΠΑΝΤΑ μαζί μας
    • Seat Cordoba Vario
Τι ωρα υπολογιζετε να εισται εκει ;;; Το μαγαζι πως το λενε ;;; Να ενημερωσω για τελευταια φορα !!!
Nῦν ἀπολύεις τὸν δοῦλόν σου, δέσποτα

  • Αποσυνδεδεμένος disino
  • Διαχειριστής
  • Master member
  • *
  • Μηνύματα: 10406
  • Φύλο: Άντρας
  • Leon Cupra (red)
disino +1
Panos_LeonII +1
jeke04 +3
Nordvinden
Dilesiotis ?
BLACK VIPER
giannis20vt4
ted77 +1
Vasilis TSI +1
akridas07 +1
gooze
Αντωνης Cupra + 1
johnakos + 2
LEONtokardos + Nikolina
lEONs
tasos 116  +1 (99%)
cupraakis
Δημήτρης 1.4tsi  +1 (μη μέλος)
valas71 + 1
lagaros1.8tsi  +1
Mary Mafia  +1
VAGOS FR  +2
AchilleasIbiza2010 +1

Οι λίστες συμμετεχόντων θα τροποποιούνται μόνο από μέλη της διαχείρισης.

  • Αποσυνδεδεμένος disino
  • Διαχειριστής
  • Master member
  • *
  • Μηνύματα: 10406
  • Φύλο: Άντρας
  • Leon Cupra (red)
Τι ωρα υπολογιζετε να εισται εκει ;;; Το μαγαζι πως το λενε ;;; Να ενημερωσω για τελευταια φορα !!!

Κατά τις 13:00-13:30. Για το μαγαζί, έχεις πμ. :ok:

Οκ!!!Λογικα θα βρεθουμε καπου στο μπραλο..αυριο που θα σιγουρεψω οτι θα ερθω θα το τηλ μου για να συνενοηθουμε για τα περεταιρω..α,κ κατι ακομα,ξερει κανεις ποση ωρα ειναι απο λαμια ως μπραλο με κανονικη οδηγηση?να ξερω τι ωρα να ξεκινησω,μη τρεχω πρωι πρωι κ φαω παντοφλα :chair:

  • Αποσυνδεδεμένος giannis20vt4
  • Διαχειριστής
  • Expert member
  • *
  • Μηνύματα: 7088
  • Φύλο: Άντρας
  • Εμπρός καλές μου βαλβίδες....
    • Ibiza cupra
    • Seatclub.gr
Απο λαμία μίλα με την Popicupra αμα έρθει απο εκεί εκεινη...
Powered by GIAC X+...
ΓΙΑ ΝΑ ΜΕ ΠΙΑΣΕΙΣ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΓΡΗΓΟΡΟΣ..ΓΙΑ ΝΑ ΜΕ ΒΡΕΙΣ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΞΥΠΝΟΣ.!!! ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙΣ ΣΑΝ ΚΑΙ ΜΕΝΑ...ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΣΤΕΙΕΥΕΣΑΙ!!!

  • Αποσυνδεδεμένος shumakos
  • Elite member
  • *
  • Μηνύματα: 2602
  • Φύλο: Άντρας
  • Leon II 1,4 TSI Sport F/L Speed Blue in the past..
Κάτι μου λέει ότι θα το μετανιώσω αν δεν έρθω! Μέσα αλλά άνευ διανυκτερεύσεως γιατί τη Δευτέρα πρέπει να είμαι στο πόστο μου :tsatilas:

  • Αποσυνδεδεμένος valas71
  • Στάθης ο Ιχνηλάτης
  • Newbie member
  • *
  • Μηνύματα: 28
  • Φύλο: Άντρας
  • Only the best is good enough
-------->Leontokardos
Κώστα έαν υπάρχει φέρε μαζί σου και ένα αυτοκολητο για το μέλος τον RED
Only the best is good enough. Στάθης o Ιχνηλάτης

  • Αποσυνδεδεμένος lagaros1.8tsi
  • Γιώργος με τ' όνομα
  • Expert member
  • *
  • Μηνύματα: 7891
-------->Leontokardos
Κώστα έαν υπάρχει φέρε μαζί σου και ένα αυτοκολητο για το μέλος τον RED
Εμείς τίποτα ? Disino Giannis20VT θέλω και εγωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω  :gkrrrrr: :gkrrrrr: :gkrrrrr: :gkrrrrr: :gkrrrrr: :gkrrrrr: :gkrrrrr:
Είμαστε μία χώρα που οι πλούσιοι δίνουν συμβουλές για οικονομική διαβίωση, οι χοντροί για δίαιτα και οι αγ@μητοι για σχέσεις ...

  • Αποσυνδεδεμένος jeke04
  • Γιάννης
  • Elite member
  • *
  • Μηνύματα: 3427
  • Φύλο: Άντρας
    • ALTEA XL 1.8TSI
    • Ηλεκτρονικό Τσιγάρο
Εάν έρθεις και είσαι καλο παιδί μπορεί να σου δώσουν ένα και εσένα, μικρέ Γιωργάκη.  :xa: :xa: :xa:

  • Αποσυνδεδεμένος lagaros1.8tsi
  • Γιώργος με τ' όνομα
  • Expert member
  • *
  • Μηνύματα: 7891
Εάν έρθεις και είσαι καλο παιδί μπορεί να σου δώσουν ένα και εσένα, μικρέ Γιωργάκη.  :xa: :xa: :xa:
Θα έρθω θα έρθω ... δεν μπορώ να πω "όχι", με περιμένει με το δίκανο στη γωνία ο πατέρας μου  :dancer:
Είμαστε μία χώρα που οι πλούσιοι δίνουν συμβουλές για οικονομική διαβίωση, οι χοντροί για δίαιτα και οι αγ@μητοι για σχέσεις ...

τελικα μεσα κ εγω σιγουρα!!!Δεν μου εστειλε κανεις απο τις εδω περιοχες ή απο βολο κ τετοια,οποτε θα ξεκινησω μονος κ θα συναντηθουμε καπου στο μπραλο φανταζομαι..ας μου πει καποιος που ακριβως κ τι ωρα περιπου να ειμαι εκει..μονο υπαρχει μια περιπτωση,αντι να ειμαι +1 ατομο,να ειμαι +3..αλλα δεν πιστευω να ειναι κ τοτο μεγαλο θεμα αυτο..1000καλοι χωρανε στην παρεα του seat club!!!!!!!θελω μονο να μου στειλετε κ κανενα τηλ για να συνενοηθουμε καλυτερα αυριο κ να μη χαθουμε..φυγαμε λοιπον  :rally: ελπιζω μονο μακιρια μας να ειναι τα  :stop:

  • Αποσυνδεδεμένος giannis20vt4
  • Διαχειριστής
  • Expert member
  • *
  • Μηνύματα: 7088
  • Φύλο: Άντρας
  • Εμπρός καλές μου βαλβίδες....
    • Ibiza cupra
    • Seatclub.gr
τελικα μεσα κ εγω σιγουρα!!!Δεν μου εστειλε κανεις απο τις εδω περιοχες ή απο βολο κ τετοια,οποτε θα ξεκινησω μονος κ θα συναντηθουμε καπου στο μπραλο φανταζομαι..ας μου πει καποιος που ακριβως κ τι ωρα περιπου να ειμαι εκει..μονο υπαρχει μια περιπτωση,αντι να ειμαι +1 ατομο,να ειμαι +3..αλλα δεν πιστευω να ειναι κ τοτο μεγαλο θεμα αυτο..1000καλοι χωρανε στην παρεα του seat club!!!!!!!θελω μονο να μου στειλετε κ κανενα τηλ για να συνενοηθουμε καλυτερα αυριο κ να μη χαθουμε..φυγαμε λοιπον  :rally: ελπιζω μονο μακιρια μας να ειναι τα  :stop:
Η διαδρομή θα είναι μέχρι κάστρο απο εθνική και μετα απο μέσα. Αμα είναι να σου δώσω το κινητό μου να είμαστε σε επαφή.
Όσο για τα άτομα δεν το συζητάμε φέρε όσα θές.
Επίσης μην ξεχνάτε οτι τελικά κάποιοι απο εμάς θα μείνουμε εκει το βράδυ οπότε κανονίστε αν μπορείτε και άλλοι... :clap2:
Powered by GIAC X+...
ΓΙΑ ΝΑ ΜΕ ΠΙΑΣΕΙΣ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΓΡΗΓΟΡΟΣ..ΓΙΑ ΝΑ ΜΕ ΒΡΕΙΣ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΞΥΠΝΟΣ.!!! ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙΣ ΣΑΝ ΚΑΙ ΜΕΝΑ...ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΣΤΕΙΕΥΕΣΑΙ!!!