Αποστολέας Θέμα: καλοκαιρινες συναντησεις!  (Αναγνώστηκε 13938 φορές)

0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

  • Αποσυνδεδεμένος SPITHAS
  • ~ Τόλης ~
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 146
  • Φύλο: Άντρας
    • Seat Leon fr 1m
Απ: καλοκαιρινες συναντησεις!
« Απάντηση #15 στις: 22-05-2012, 16:16:04 »
Αμα δεν ερθεις θα σε  :boxing: :boxing: :boxing: :boxing: :boxing: :boxing: :boxing: :boxing: :boxing:

Επισεις η παραδοση λεει Πεμπτη και τα ΙΚΕΑ ειναι καλα νομιζω για τοπο συναντησης....
Επισεις καλη φαση ειναι να πηγαινουμε ετσι σε διαφορετικα μαγαζια να κανουμε το σαμματα μας!

 :louloudia: :louloudia: :louloudia: :louloudia: :louloudia: :louloudia: :louloudia: :louloudia: :louloudia:

  • Αποσυνδεδεμένος malossi
  • Σωκράτης
  • Expert member
  • *
  • Μηνύματα: 5876
  • Φύλο: Άντρας
  • seat ibiza sc special edition
Απ: καλοκαιρινες συναντησεις!
« Απάντηση #16 στις: 22-05-2012, 16:25:11 »
εγώ δεν ψήφησα γι αυτο τον λόγο...και στην τελική τι να ψηφίσω αφού δεν μπορώ ουτε την μια ούτε την άλλη..
Γίαννη δούλεύω όλη την εβδομάδα μέχρι της 10 κ 30 εκτός Κυριακές.

τα παιδια τα καταλαβαίνω...είναι όλοι οι ίδιοι και οι ιδιοι οχι οτι τους χαλάει γιατι είναι ΓΑΜΑΤΗ παρέα...απλά βαρέθηκαν να ακούνε οτι κάποιος θα έρθει και να μην έρχετε...
είμαστε πολύ λίγοι και δεν υπάρχει απήχηση και σιγα σιγα εξασθενεί.

Αν Γίαννη(στιφφ) έλεγες συνέχεια οτι θα έρθεις και δεν έρχοσούν θα έρχομουν εγώ και θα σε  :chair:.
δεν είναι αναγκαστικό να έρχετε κάποιος απλά οταν λέει οτι θα έρθει καλο είναι να τηρεί της υποσχέσεις του.

Μπόρει κάποιος/οι Να θυχτούν αλλα αυτη είναι η αλήθεια.
Επίσης αυτο που θέλω να τονίσω είναι οτι όταν γίνετε μια εκδρόμη δεν υπάρχει μεγάλο κόστος ανα ατομο πιστέψτε με...όλοι φάγαμε 20€ και άλλα 20 σε βενζίνες το πολύ.

αν πάς να πίεις ένα ποτο και να φάς σε μια ταβέρνα τα έχεις δώσει για πλάκα.ενώ όταν πάς μια τέτοιου είδους εκδρομή πιστέψτε με δεν την ξεχνάς...
Δεν έχω δεί ποτέ παράπονα και ποτε και εγώ δεν έτυχε να μην περάσω απλά γαματα.

Και όταν λέει ο πάνος για μέλη φαντασματα καλά τα λέει....γιατι? μπαίνει κάποιος λέει το σχολιο  οτι δεν τον βολεύει αυτο,το άλλο,το παραλό,κάνουμε άλλαγες και στην τελική δεν έρχεται...αυτό έχει δείξει η ιστορία.

Οπότε όποιος δεν είναι σίγουρος οτι θα έρθει καλλίτερα να μην την χαλάει και στους άλλους που γουστάρουνε..

αυτα απο μένα παιδια. :ok:

  • Αποσυνδεδεμένος nikoss leon
  • Newbie member
  • *
  • Μηνύματα: 35
  • Φύλο: Άντρας
Απ: καλοκαιρινες συναντησεις!
« Απάντηση #17 στις: 22-05-2012, 19:51:14 »
εγώ δεν ψήφησα γι αυτο τον λόγο...και στην τελική τι να ψηφίσω αφού δεν μπορώ ουτε την μια ούτε την άλλη..
Γίαννη δούλεύω όλη την εβδομάδα μέχρι της 10 κ 30 εκτός Κυριακές.

τα παιδια τα καταλαβαίνω...είναι όλοι οι ίδιοι και οι ιδιοι οχι οτι τους χαλάει γιατι είναι ΓΑΜΑΤΗ παρέα...απλά βαρέθηκαν να ακούνε οτι κάποιος θα έρθει και να μην έρχετε...
είμαστε πολύ λίγοι και δεν υπάρχει απήχηση και σιγα σιγα εξασθενεί.

Αν Γίαννη(στιφφ) έλεγες συνέχεια οτι θα έρθεις και δεν έρχοσούν θα έρχομουν εγώ και θα σε  :chair:.
δεν είναι αναγκαστικό να έρχετε κάποιος απλά οταν λέει οτι θα έρθει καλο είναι να τηρεί της υποσχέσεις του.

Μπόρει κάποιος/οι Να θυχτούν αλλα αυτη είναι η αλήθεια.
Επίσης αυτο που θέλω να τονίσω είναι οτι όταν γίνετε μια εκδρόμη δεν υπάρχει μεγάλο κόστος ανα ατομο πιστέψτε με...όλοι φάγαμε 20€ και άλλα 20 σε βενζίνες το πολύ.

αν πάς να πίεις ένα ποτο και να φάς σε μια ταβέρνα τα έχεις δώσει για πλάκα.ενώ όταν πάς μια τέτοιου είδους εκδρομή πιστέψτε με δεν την ξεχνάς...
Δεν έχω δεί ποτέ παράπονα και ποτε και εγώ δεν έτυχε να μην περάσω απλά γαματα.

Και όταν λέει ο πάνος για μέλη φαντασματα καλά τα λέει....γιατι? μπαίνει κάποιος λέει το σχολιο  οτι δεν τον βολεύει αυτο,το άλλο,το παραλό,κάνουμε άλλαγες και στην τελική δεν έρχεται...αυτό έχει δείξει η ιστορία.

Οπότε όποιος δεν είναι σίγουρος οτι θα έρθει καλλίτερα να μην την χαλάει και στους άλλους που γουστάρουνε..

αυτα απο μένα παιδια.  :ok: :ok: :ok: :ok:

  • Αποσυνδεδεμένος panosFR
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 442
  • Φύλο: Άντρας
Απ: καλοκαιρινες συναντησεις!
« Απάντηση #18 στις: 22-05-2012, 21:48:20 »
να το πω αλλιως

Ειναι σαν να ερχονται οι Ελληνες του εξωτερικου να ψηφησουν στις εκλογες και μετα το  :smileysex: ειναι ολο δικο μας κι αυτοι ζουνε εξω ανετοι και μας συμπονουν

  • Αποσυνδεδεμένος stiff_99
  • Ibiza Rulezz
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 2488
  • Φύλο: Άντρας
  • Γιάννης
    • Opel Astra GTC
Απ: καλοκαιρινες συναντησεις!
« Απάντηση #19 στις: 22-05-2012, 22:47:40 »
παιδιά εγω σαν μια παρτήρηση το έκανα δεν είναι σκοπός μου ούτε να την πώ ουτε τίποτα. Και με βρίσκεται σύμφωνο με όσα λέτε ! Το είπα και στο πρώτο ποστ μου!

Και εγώ το έκανα να γράψω και να μην πάω καπου λόγο καποιου εκτακτου αλλα αυτό ειναι ασχετο με την όλη κουβέντα!

Επειδή Μαλλων απο μένα αρχισε ας μην συνεχιστει αλλο!

Να γίνει η ψηφοφορία μόνο και να ψηφίσουν όσοι πραγματικά πρέπει. Αλλα είτε ερχεσαι σε 1 είτε σε 10 είτε σε 100 συναντήσεις πάλι μέλος είσαι και θέλω να πιστέυω και μέλος της πάρεας των "βορείων". Εγω ετσι σας βλέπω

 :friends:
Επιτρέπεται να πέσεις, Επιβάλλεται να σηκωθείς!

  • Αποσυνδεδεμένος panosFR
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 442
  • Φύλο: Άντρας
Απ: καλοκαιρινες συναντησεις!
« Απάντηση #20 στις: 22-05-2012, 23:14:25 »
παιδιά εγω σαν μια παρτήρηση το έκανα δεν είναι σκοπός μου ούτε να την πώ ουτε τίποτα. Και με βρίσκεται σύμφωνο με όσα λέτε ! Το είπα και στο πρώτο ποστ μου!

Και εγώ το έκανα να γράψω και να μην πάω καπου λόγο καποιου εκτακτου αλλα αυτό ειναι ασχετο με την όλη κουβέντα!

Επειδή Μαλλων απο μένα αρχισε ας μην συνεχιστει αλλο!

Να γίνει η ψηφοφορία μόνο και να ψηφίσουν όσοι πραγματικά πρέπει. Αλλα είτε ερχεσαι σε 1 είτε σε 10 είτε σε 100 συναντήσεις πάλι μέλος είσαι και θέλω να πιστέυω και μέλος της πάρεας των "βορείων". Εγω ετσι σας βλέπω

 :friends:
Γιαννη αλλο το ενα ,αλλο το αλλο.Δεν αποκλειουμε κανεναν μη ενεργο μελος!Ισα ισα περιμενουμε να του δωσουμε κινητρα να ερθει να μας γνωρισει απο κοντα.
Αλλα οταν ειναι θεμα αποφασεων  σε στιγμη που δεν μπορουμε να βρεθουμε,καλο ειναι να μην αποφασιζουν αλλοι για αλλους

  • Αποσυνδεδεμένος stiff_99
  • Ibiza Rulezz
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 2488
  • Φύλο: Άντρας
  • Γιάννης
    • Opel Astra GTC
Απ: καλοκαιρινες συναντησεις!
« Απάντηση #21 στις: 22-05-2012, 23:51:18 »
+1  :friends:
Επιτρέπεται να πέσεις, Επιβάλλεται να σηκωθείς!