Αποστολέας Θέμα: Τελευταια συναντηση-βραδυνη εξοδος για το 2012!Σαββατο 24/11/2012  (Αναγνώστηκε 8411 φορές)

0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

  • Αποσυνδεδεμένος panosFR
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 442
  • Φύλο: Άντρας
Το Σαββατο 24/11/2012 εχουμε την μηνιαια συναντηση και μαλλον και τελευταια του ετους!

Μετα απο προτασεις που επεσαν στο τραπεζι,προταθηκε να το καψουμε ,με φαγητο,ποτο και χορο μονο με 15 ευρω στο ΡΕΜΠΕΤ-ΑΣΚΕΡ!

Οποτε οσοι θελουν να παραβρεθουν,να δηλωσουν συμμετοχη μεχρι την Πεμπτη το απογευμα για να κλεισουμε τραπεζι!

Μας ειπαν ακομη οτι στην τιμη ,ποτο και φαγητο ειναι απεριοριστο!

Δηλωστε συμμετοχη!Σας περιμενουμε!

  • Αποσυνδεδεμένος isidiropoylos
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 489
  • Φύλο: Άντρας
  • Δεν φοβάμαι να πεθάνω. Aπλώς δεν θέλω να' μαι εκεί
Εγω δεν θα μπορεσω
Θα ειμαι Αριδαια για αγωνες..
Οποτε καλα να περασετε

 :ok: :ok:

  • Αποσυνδεδεμένος pcychos
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 60
  • Φύλο: Άντρας
  • Η ΤΡΕΛΑ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΣΤΑ ΒΟΥΝΑ, ΑΛΛΑ ΣΕ ΜΕΝΑ.....
    • IBIZA SC
Το Σαββατο 24/11/2012 εχουμε την μηνιαια συναντηση και μαλλον και τελευταια του ετους!

Μετα απο προτασεις που επεσαν στο τραπεζι,προταθηκε να το καψουμε ,με φαγητο,ποτο και χορο μονο με 15 ευρω στο ΡΕΜΠΕΤ-ΑΣΚΕΡ!

Οποτε οσοι θελουν να παραβρεθουν,να δηλωσουν συμμετοχη μεχρι την Πεμπτη το απογευμα για να κλεισουμε τραπεζι!

Μας ειπαν ακομη οτι στην τιμη ,ποτο και φαγητο ειναι απεριοριστο!

Δηλωστε συμμετοχη!Σας περιμενουμε!

Πάνο για τι ωρα λες..??

  • Αποσυνδεδεμένος billy85
  • Newbie member
  • *
  • Μηνύματα: 41
  • Φύλο: Άντρας
  • Billy Με Λενε!
    • Seat Toledo (1M)
Black Toledo 1M (Stella) 1.6 BCB

[/U

  • Αποσυνδεδεμένος panosFR
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 442
  • Φύλο: Άντρας
Πάνο για τι ωρα λες..??
μετα τις 10-11.Σε τετοια μαγαζια τι ωρα παμε συνηθως;

Αλλα δεν θα παμε οπως το βλεπω!με 2-3 ατομα δεν λεει. :klama:

  • Αποσυνδεδεμένος panosFR
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 442
  • Φύλο: Άντρας
Η συναντηση ακυρωνεται λογω μη συμμετεχοντων!οταν μαζευτητε στειλτε μου μηνυμα!οι συναντησεις παγωνουν μεχρι να βρεθουν λεφτα για καφεδακι,βενζινη,εξοδο γενικα και μεχρι να βρεθει και ορεξη να  βγητε γιατι ολοι μεσα καθεστε!


  • Αποσυνδεδεμένος leonoulis
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 97
  • Φύλο: Άντρας
    • Leon copa 1.2 tsi
   Εγώ πετάω για Χανιά το μεσημέρι αλλα αν είναι δυνατόν να γίνεται όχι κάτω από πέντε μερουλες ενημέρωση για συνάντηση κατά την άποψη μου........

  • Αποσυνδεδεμένος panosFR
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 442
  • Φύλο: Άντρας
   Εγώ πετάω για Χανιά το μεσημέρι αλλα αν είναι δυνατόν να γίνεται όχι κάτω από πέντε μερουλες ενημέρωση για συνάντηση κατά την άποψη μου........
Συγνωμη κιολας!αλλα και οταν ηταν στανταρ οι μερες,καθε βδομαδα ή καθε 15 ουτε τοτε σε ειδαμε ποτε!τωρα που σταματησαν τωρα κανεις παραπονο;Αλλωστε υπηρχε περιπτωση να ακυρωσεις οτιδηποτε αλλο προγραμμα για να ερθεις στην συναντηση;Γι'αυτο δεν ερχεται κανενας!ολοι ειναι εξω και αλλου !και δεν φταινε οι μερες που ανακοινωνεται! :sorry1:

  • Αποσυνδεδεμένος leonoulis
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 97
  • Φύλο: Άντρας
    • Leon copa 1.2 tsi
απλά συζήτηση κάνω δεν τσακώνομαι με κανέναν έτσι? αν το είπα κάπως τότε συγνωμη.
 δεύτερον ενημέρωση για την προηγούμενη συνάντηση έγινε μια μόλις μέρα πριν γίνει αυτή. και τώρα το ίδιο σκηνικό απλά λέω μήπως λιιιιιιγο νωρίτερα..... παρεμπιπτόντως αν δεν είχα κλεισμένα εισιτήρια θα ερχόμουν οτιδήποτε άλλο και να είχα κανονίσει, μιας και είμαι σε άδεια.

  • Αποσυνδεδεμένος panosFR
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 442
  • Φύλο: Άντρας
απλά συζήτηση κάνω δεν τσακώνομαι με κανέναν έτσι? αν το είπα κάπως τότε συγνωμη.
 δεύτερον ενημέρωση για την προηγούμενη συνάντηση έγινε μια μόλις μέρα πριν γίνει αυτή. και τώρα το ίδιο σκηνικό απλά λέω μήπως λιιιιιιγο νωρίτερα..... παρεμπιπτόντως αν δεν είχα κλεισμένα εισιτήρια θα ερχόμουν οτιδήποτε άλλο και να είχα κανονίσει, μιας και είμαι σε άδεια.
μην στεναχωριεσαι!γενικα μιλαω με αφορμη εσενα!αλλα οπως κι εσυ ετσι και οι αλλοι αναβολη στην αναβολη το μονο που καταφεραμε να αναβαλουμε τις συναντησεις μεχρι να συντονιστουν τα μελη,να δουν τις υποχρεωσεις τους,τα οικονομικα τους,να μαζευουν ενα ενα cents και να μου στειλουν π.μ να κανονισω συναντηση!

Και παλι δεν αναφαιρομαι σε σενα!το διαβαζουν και αλλοι!

  • Αποσυνδεδεμένος leonoulis
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 97
  • Φύλο: Άντρας
    • Leon copa 1.2 tsi
καταλαβα.
 αν τίθεται θέμα δικιάς μου μη έγκαιρης ενημέρωσης ακόμα περιμένω έγκριση στο Facebook κατά τετράμηνο τώρα...... στην περίπτωση πάντα που εκεί οι ενημερώσεις για συναντήσεις γίνονται πιο έγκαιρα.

  • Αποσυνδεδεμένος panosFR
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 442
  • Φύλο: Άντρας
οχι δεν γινονται πιο εγκαιρα!Γινεται εδω ανακοινωση και copypaste στο facebook!θα σε βαλω στην ομαδα,αλλα δεν ωφελει σε κατι.ειμαστε 44 μελη και ουτε 2 δεν μαζευομαστε!οποτε παγωνουν οι συναντησεις μεχρι να πιασουμε το τζοκερ και καταφερουμε να πιουμε εναν καφε!