Αποστολέας Θέμα: Κοπή Πρωτοχρονιάτικης Πίτας για το 2013 μελών Β.Ελλαδος 03/02  (Αναγνώστηκε 27458 φορές)

0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Οσο παραξενο κ αν φαινεται θα ερθω κ εγω απο τρικαλα μαζι με ενα φιλο κ ισως 1-2 κοπελες..θα ειμαστε απο σαββατο βραδι θεσ/νικη κ θα μεινουμε στην 25ης μαρτιου..οποτε αν ειναι καποιος καπου εκει κοντα ή θα περασει απο καπου εκει,ας μου στειλει να παμε μαζι για να μην χαθω..
Την ταβερνα την βρηκα στο google map,αλλα τα carefour που θα γινει η μαζωξη δεν ξερω που πεφτουν..ας μου στειλει καποιος την διευθυνση να με φερει το gps!!
Οποτε AchilleasIbiza2010 + 1 στανταρ..
Τωρα αν ειναι ακομα δυο ατομα,καπως θα τα βολεψουμε  :wink:

  • Αποσυνδεδεμένος stiff_99
  • Ibiza Rulezz
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 2488
  • Φύλο: Άντρας
  • Γιάννης
    • Opel Astra GTC
Οσο παραξενο κ αν φαινεται θα ερθω κ εγω απο τρικαλα μαζι με ενα φιλο κ ισως 1-2 κοπελες..θα ειμαστε απο σαββατο βραδι θεσ/νικη κ θα μεινουμε στην 25ης μαρτιου..οποτε αν ειναι καποιος καπου εκει κοντα ή θα περασει απο καπου εκει,ας μου στειλει να παμε μαζι για να μην χαθω..
Την ταβερνα την βρηκα στο google map,αλλα τα carefour που θα γινει η μαζωξη δεν ξερω που πεφτουν..ας μου στειλει καποιος την διευθυνση να με φερει το gps!!
Οποτε AchilleasIbiza2010 + 1 στανταρ..
Τωρα αν ειναι ακομα δυο ατομα,καπως θα τα βολεψουμε  :wink:

Ευχάριστη εκπληξη! Αχιλλέα αν θες να σου δώσω τον αριθμό μου να πάμε μαζί carefour να σου δείξω το δρόμο. Είμαι σχετικά κοντα στην μαρτίου!
Επιτρέπεται να πέσεις, Επιβάλλεται να σηκωθείς!

Ευχάριστη εκπληξη! Αχιλλέα αν θες να σου δώσω τον αριθμό μου να πάμε μαζί carefour να σου δείξω το δρόμο. Είμαι σχετικά κοντα στην μαρτίου!
Εννοειται Γιαννη!!!!!!!!Σου στελνω με πμ να τα κανονισουμε για να μην γεμισουμε με off topic εδω!!  :ok:

  • Αποσυνδεδεμένος malossi
  • Σωκράτης
  • Expert member
  • *
  • Μηνύματα: 5876
  • Φύλο: Άντρας
  • seat ibiza sc special edition
ρε τον Αχιλλέα...θα έρθει πρός τα μέρη μας...

σε περιμένουμε λοιπόν πώς και πώς.

η λίστα έχεις ώς εξης.

1.panosFR
2.billy85
3.SPIROS CUPRA +1
4.isidiropoylos
5.stiff_99 +1
6.mpouklas
7.Christos_leon+1
8.kommatias
9.malossi +1
10.AchilleasIbiza2010 + 1


αντε να μαζευόμαστεεεεε... :annoyed_h4h:

ρε τον Αχιλλέα...θα έρθει πρός τα μέρη μας...

σε περιμένουμε λοιπόν πώς και πώς.

η λίστα έχεις ώς εξης.

1.panosFR
2.billy85
3.SPIROS CUPRA +1
4.isidiropoylos
5.stiff_99 +1
6.mpouklas
7.Christos_leon+1
8.kommatias
9.malossi +1
10.AchilleasIbiza2010 + 1


αντε να μαζευόμαστεεεεε... :annoyed_h4h:
Ε ρε Σωκ αφου θα ημουν ετσι κ αλλιως Θεσ αμαρτια να μην ερθω..ποιος ξερει ποτε θα μου σωθει ξανα τετοια ευκαιρια  :wink:

  • Αποσυνδεδεμένος vasilis-4
  • Newbie member
  • *
  • Μηνύματα: 15
  • Φύλο: Άντρας
και γω μέσα είμαι εκτός συγκλονιστικού απροόπτου αν δουλεύω :ok:

  • Αποσυνδεδεμένος isidiropoylos
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 489
  • Φύλο: Άντρας
  • Δεν φοβάμαι να πεθάνω. Aπλώς δεν θέλω να' μαι εκεί
Τωρα θα γραψω κακια.....

Ππου ειναι ο αλλος συντονιστης του seat club???????

Μηπως δεν θα ερθει στην κοπη της πιτας??

 :think: :think: :think:

  • Αποσυνδεδεμένος stiff_99
  • Ibiza Rulezz
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 2488
  • Φύλο: Άντρας
  • Γιάννης
    • Opel Astra GTC
Περιμένει να κάνει ηρωική εισοδο :smokeing:
Επιτρέπεται να πέσεις, Επιβάλλεται να σηκωθείς!

  • Αποσυνδεδεμένος malossi
  • Σωκράτης
  • Expert member
  • *
  • Μηνύματα: 5876
  • Φύλο: Άντρας
  • seat ibiza sc special edition
Τωρα θα γραψω κακια.....

Ππου ειναι ο αλλος συντονιστης του seat club???????

Μηπως δεν θα ερθει στην κοπη της πιτας??

 :think: :think: :think:

για ποιον λές ρε?

επίσης ο Νίκος δεν θα έρθει?

  • Αποσυνδεδεμένος SPIROS CUPRA
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 261
  • Φύλο: Άντρας
    • Leon Cupra II pro f/l
Οσο παραξενο κ αν φαινεται θα ερθω κ εγω απο τρικαλα μαζι με ενα φιλο κ ισως 1-2 κοπελες..θα ειμαστε απο σαββατο βραδι θεσ/νικη κ θα μεινουμε στην 25ης μαρτιου..οποτε αν ειναι καποιος καπου εκει κοντα ή θα περασει απο καπου εκει,ας μου στειλει να παμε μαζι για να μην χαθω..
Την ταβερνα την βρηκα στο google map,αλλα τα carefour που θα γινει η μαζωξη δεν ξερω που πεφτουν..ας μου στειλει καποιος την διευθυνση να με φερει το gps!!
Οποτε AchilleasIbiza2010 + 1 στανταρ..
Τωρα αν ειναι ακομα δυο ατομα,καπως θα τα βολεψουμε  :wink:
:clap2: Τα λόγια είναι περιττά!!!Όσο για τα 2 επιπλέον άτομα,αν θα έρθουν,θα βολευτούν σίγουρα!!!Δεν υπάρχει τέτοιο θέμα!!Προσωπικά,χάρηκα πολύ για την απόφαση σου Αχιλλέα!!Τα λέμε από κοντά!  :auto:
BT setup... Arrow piston rods, JE pistons with ceramic,antifriction and antithermal coating, main bearing girdle, supertech intake-exhaust valves, supertech valve springs, cylinder head flow development, cat cams camshafts, and the rest.. Surprise!!

  • Αποσυνδεδεμένος SPIROS CUPRA
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 261
  • Φύλο: Άντρας
    • Leon Cupra II pro f/l
Α,να μην ξεχάσω!!Εκτός από την γυναίκα,θα δηλώσω ακόμα μια κοπέλα,που μου είπε κατά 99% ότι θα έρθει..  :8: Οπότε +2 από εμένα...
BT setup... Arrow piston rods, JE pistons with ceramic,antifriction and antithermal coating, main bearing girdle, supertech intake-exhaust valves, supertech valve springs, cylinder head flow development, cat cams camshafts, and the rest.. Surprise!!

:clap2: Τα λόγια είναι περιττά!!!Όσο για τα 2 επιπλέον άτομα,αν θα έρθουν,θα βολευτούν σίγουρα!!!Δεν υπάρχει τέτοιο θέμα!!Προσωπικά,χάρηκα πολύ για την απόφαση σου Αχιλλέα!!Τα λέμε από κοντά!  :auto:
1000000000000000  :thanx1: :thanx1: :thanx1: !!!!!!!!!!!!!!!!
Εκτος απροόπτου παντα,Θα τα πουμε την κυριακη απο κοντα!!!  :wink:

  • Αποσυνδεδεμένος thanassis
  • Expert member
  • *
  • Μηνύματα: 6541
  • Φύλο: Άντρας
  • Mustang 2015 Ecoboost Premium
Τωρα θα γραψω κακια.....

Ππου ειναι ο αλλος συντονιστης του seat club???????

Μηπως δεν θα ερθει στην κοπη της πιτας??

 :think: :think: :think:

 :xa: :xa: Θα προσπαθήσω να έρθω Γιάννη γιατί αυτή την εβδομάδα πήρα την μεγάλη άδεια και τρέχω να συμμαζέψω διάφορες υποχρεώσεις που έχω.

Περιμένει να κάνει ηρωική εισοδο :smokeing:

 :smokeing:

  • Αποσυνδεδεμένος panosFR
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 442
  • Φύλο: Άντρας
Αυτο που δεν ειναι σιγουρο αν θα ερθω εγω!Να δουμε αν μου δωσουν το ρεπο!διαφορετικα θα σας βρω εκει μετα!

  • Αποσυνδεδεμένος isidiropoylos
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 489
  • Φύλο: Άντρας
  • Δεν φοβάμαι να πεθάνω. Aπλώς δεν θέλω να' μαι εκεί
για ποιον λές ρε?

επίσης ο Νίκος δεν θα έρθει?


Θα ερθει βαλτον

Panosfr και thanassis αμα δεν ερθετε θα κανονισω να σας γ...........σουν μεχρι θανατου

(γαργαλησουν)

Επεισης Spyros cupra ποια ειναι η δευτερη κοπελα εκτος της Μαριας(να κανω μπανιο ρε φιλε??)