Αποστολέας Θέμα: Εκδρομή στα Τρίκαλα Κορινθίας 07-07-2013  (Αναγνώστηκε 72509 φορές)

0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

  • Αποσυνδεδεμένος LEONtokardos
  • Κώστας
  • Διαχειριστής
  • Master member
  • *
  • Μηνύματα: 10322
  • Φύλο: Άντρας
    • 8v rulezz>TSI mode>MB
    • http://www.seatclub.gr
Απ: Εκδρομή στα Τρίκαλα Κορινθίας 07-07-2013
« Απάντηση #120 στις: 07-07-2013, 21:13:33 »
TΕΛΕΙΑ! Μονο αυτη η λεξη μπορει να περιγραψει την σημερινη ημερα!Τρελα κεφια απ'ολους,μηδενικη γκρινια,αψογη η συμπεριφορα ολων μας,απιστευτη εξυπηρετιση απο τον Βλαση και την οικογενεια του,θεα που σε κανει να αναρωτιεσαι ''ποσο τελεια ειναι τελικα αυτη η χωρα'' και βεβεαια πολη δοση τρελας.Ακομα και σε τετοιες δυσκολες εποχες μπορουμε να περασουμε ευχαριστα εστω και λιγο!Χαρηκα που βρθηκα με καλους φιλους και χαρηκα που γνωριρα και αλλους που δεν ηξερα....

Υ.Γ.Κωστα εγω κοιταγα μπροστα!η συνοδηγος μου αναρωτιωταν γιατι εμεινες πισω :harhar:
Εμεινα πισω γιατι περιμενα τους αλλους βρε αχαϊρευτε.
Αφου φτασανε και πηραμε το βουνο σε δυο τρεις φουρκετες εβλεπα το  μαυρο nurburgring μου στον προφυλακτηρα σου...
My attitude is based on how you treat me

Μy ex-TSI's set up
Nurburgring-Seatclub decals, black tinted lights, plasti dipped mask, led bulbs, footrest, wind deflectors, park sensors, perfume from Praktiker

  • Αποσυνδεδεμένος giannis20vt4
  • Διαχειριστής
  • Expert member
  • *
  • Μηνύματα: 7088
  • Φύλο: Άντρας
  • Εμπρός καλές μου βαλβίδες....
    • Ibiza cupra
    • Seatclub.gr
Απ: Εκδρομή στα Τρίκαλα Κορινθίας 07-07-2013
« Απάντηση #121 στις: 07-07-2013, 21:28:10 »
Για άλλη μια φορά η εντυπώσεις ηταν εξαιρετικές. Αρκετός κόσμος, πολύ κέφι, κουβεντούλα στην φύση με ολα τα αρώματα της, και φυσικά την θέα της.
Βλάσση ευχαριστούμε για την άψογη εξυπηρέτηση που είχες τόσο εσύ αλλα και όλη η οικογένεια. Επίσης θέλω να ευχαριστήσω ιδιαίτερα τα παιδιά απο το ibizaclub που μας τίμησαν με την παρουσία τους. Είναι ιδιαίτερα ευχάριστες τέτοιες εικόνες...(αρκετοι μπορούν να φανταστούν το γιατι)
Ευχαριστώ όλους σας που αφιερώσατε μια Κυριακή σας, και δημιουργήθηκε πάλι η αξεπέραστη παρέα του seatclub. :clap2:
Powered by GIAC X+...
ΓΙΑ ΝΑ ΜΕ ΠΙΑΣΕΙΣ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΓΡΗΓΟΡΟΣ..ΓΙΑ ΝΑ ΜΕ ΒΡΕΙΣ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΞΥΠΝΟΣ.!!! ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙΣ ΣΑΝ ΚΑΙ ΜΕΝΑ...ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΣΤΕΙΕΥΕΣΑΙ!!!

  • Αποσυνδεδεμένος THEODORE
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 321
  • Φύλο: Άντρας
    • leon2 1.4tsi
Απ: Εκδρομή στα Τρίκαλα Κορινθίας 07-07-2013
« Απάντηση #122 στις: 07-07-2013, 21:33:05 »
Εμεινα πισω γιατι περιμενα τους αλλους βρε αχαϊρευτε.
Αφου φτασανε και πηραμε το βουνο σε δυο τρεις φουρκετες εβλεπα το  μαυρο nurburgring μου στον προφυλακτηρα σου...
Σιγα τρομαξαμε!!! :harhar: :harhar:
LEON II 1.4TSI + overload

  • Αποσυνδεδεμένος LEONtokardos
  • Κώστας
  • Διαχειριστής
  • Master member
  • *
  • Μηνύματα: 10322
  • Φύλο: Άντρας
    • 8v rulezz>TSI mode>MB
    • http://www.seatclub.gr
Απ: Εκδρομή στα Τρίκαλα Κορινθίας 07-07-2013
« Απάντηση #123 στις: 07-07-2013, 21:38:06 »
αρα δεν κοιταγες...

ΥΓ. Με τα παιδια απο το ibizaclub (Πανο, Νικο κλπ)  θα ξαναβρεθουμε σιγουρα μολις δροσισει λιγο ο καιρος  :chair: :bash: :wink:
My attitude is based on how you treat me

Μy ex-TSI's set up
Nurburgring-Seatclub decals, black tinted lights, plasti dipped mask, led bulbs, footrest, wind deflectors, park sensors, perfume from Praktiker

  • Αποσυνδεδεμένος kalou
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 275
    • IBIZA 1.5 TSI FR
Απ: Εκδρομή στα Τρίκαλα Κορινθίας 07-07-2013
« Απάντηση #124 στις: 07-07-2013, 21:41:00 »
Με την σειρα μου να ευχαριστω  :clap2: τους παντες για την εκδρομουλα αυτη!! Πολυ ωραια ολα! Αντε με το καλο να γινουν κι αλλες τετοιες εκδρομες σε κοντινους και πανεμορφους (οπως σημερα) προορισμους! :wink:

  • Αποσυνδεδεμένος gerokost
  • Νίκος
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 1662
  • Φύλο: Άντρας
    • Seat Leon 1.8 TSI
Απ: Εκδρομή στα Τρίκαλα Κορινθίας 07-07-2013
« Απάντηση #125 στις: 07-07-2013, 22:09:59 »
Για άλλη μια φορά η εντυπώσεις ηταν εξαιρετικές. Αρκετός κόσμος, πολύ κέφι, κουβεντούλα στην φύση με ολα τα αρώματα της, και φυσικά την θέα της.
Βλάσση ευχαριστούμε για την άψογη εξυπηρέτηση που είχες τόσο εσύ αλλα και όλη η οικογένεια. Επίσης θέλω να ευχαριστήσω ιδιαίτερα τα παιδιά απο το ibizaclub που μας τίμησαν με την παρουσία τους. Είναι ιδιαίτερα ευχάριστες τέτοιες εικόνες...(αρκετοι μπορούν να φανταστούν το γιατι)
Ευχαριστώ όλους σας που αφιερώσατε μια Κυριακή σας, και δημιουργήθηκε πάλι η αξεπέραστη παρέα του seatclub. :clap2:

Εμείς ευχαριστούμε Γιάννη για την άψογη οργάνωση και την καλή παρέα ! :ok:

ps : Άν μείνω πάντως απο δουλειά, θα πάω για γκαρσόνι στην καφετέρεια που πήγαμε  :bleh:

  • Αποσυνδεδεμένος pilotos
  • Δημητρης
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 2175
  • Φύλο: Άντρας
  • Ο βουνίσιος
    • Ibiza 14 101 μουλάρια
Απ: Εκδρομή στα Τρίκαλα Κορινθίας 07-07-2013
« Απάντηση #126 στις: 07-07-2013, 22:14:44 »
Ελπίζω να ζήτησες συστατική επιστολή  :brows: :xaxa: :xaxa: :xaxa: :xaxa:
Ο σωστός ο δρόμος, είναι ο βουνίσιος.

Είσαι ελεύθερος εκεί που είσαι. Να μας προσέχεις. Θα σε θυμόμαστε.

  • Αποσυνδεδεμένος gerwn
  • Elite member
  • *
  • Μηνύματα: 2978
  • Φύλο: Άντρας
  • Για ΠΑΝΤΑ μαζί μας
    • Seat Cordoba Vario
Απ: Εκδρομή στα Τρίκαλα Κορινθίας 07-07-2013
« Απάντηση #127 στις: 07-07-2013, 22:20:09 »
Κατω απο τη μουρια αριστερα, βρηκα μια πολυθρονα κι αραξα. Ο καφες ηταν πολυ καλος και ασυνηθιστος λογω πατεντας του ιδιοκτητη.
Ακριβως απο πανω ηταν η ταβερνα. Ρε ποιος πληρωσε τον καφε μου ;;;
Nῦν ἀπολύεις τὸν δοῦλόν σου, δέσποτα

  • Αποσυνδεδεμένος Mary Mafia
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 496
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Εκδρομή στα Τρίκαλα Κορινθίας 07-07-2013
« Απάντηση #128 στις: 07-07-2013, 22:36:13 »
 :clap2: :clap2: :clap2: :clap2:   :1yoohoo: μπραβο σε ολη την παρεα! στα παιδια του ibizaclub, στα δικα μας παιδια, στο καλο φαγητο, την οργανωση ....σουπερ οπως παντα....ομορφα οπως παντα... εε τι να κανουμε αφου ειμαστε ωραιοι   :friends: :louloudia: :smokeing:

  • Αποσυνδεδεμένος shark
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 699
  • RED LEON II FR
Απ: Εκδρομή στα Τρίκαλα Κορινθίας 07-07-2013
« Απάντηση #129 στις: 07-07-2013, 23:24:33 »
Παιδιά σας ευχαριστώ πολύ για τα καλά σας λόγια και χαίρομαι πολύ που περάσατε καλα και σας άρεσε ο τόπος μας!!!

Χάρηκα πολύ που σας γνώρισα και να είσται πάντα έτσι κεφάτοι!!

Το μόνο παρατράγουδο ήταν ότι απο την ενέργεια που μου δώσατε στην βραδυνή κατάβαση μου έγραψε  14lt/100km :auto: :auto: :crazy: :crazy:
LEON II FR OVERLOADED

  • Αποσυνδεδεμένος popi-cupra
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 394
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Εκδρομή στα Τρίκαλα Κορινθίας 07-07-2013
« Απάντηση #130 στις: 07-07-2013, 23:33:32 »
Η απόλυτη ηρεμία.. πολύ όμορφο μέρος και πιστεύω το επισκευτήκαμε την κατάλληλη περίοδο...!!!
περιμένουμε την επόμενη εκδρόμη εντός του 2013... :P
κάποια λόγια είναι σαν τα κάλαντα.... μας τα είπαν και ΑΛΛΟΙ....

  • Αποσυνδεδεμένος shark
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 699
  • RED LEON II FR
Απ: Εκδρομή στα Τρίκαλα Κορινθίας 07-07-2013
« Απάντηση #131 στις: 07-07-2013, 23:34:06 »
Για άλλη μια φορά η εντυπώσεις ηταν εξαιρετικές. Αρκετός κόσμος, πολύ κέφι, κουβεντούλα στην φύση με ολα τα αρώματα της, και φυσικά την θέα της.
Βλάσση ευχαριστούμε για την άψογη εξυπηρέτηση που είχες τόσο εσύ αλλα και όλη η οικογένεια. Επίσης θέλω να ευχαριστήσω ιδιαίτερα τα παιδιά απο το ibizaclub που μας τίμησαν με την παρουσία τους. Είναι ιδιαίτερα ευχάριστες τέτοιες εικόνες...(αρκετοι μπορούν να φανταστούν το γιατι)
Ευχαριστώ όλους σας που αφιερώσατε μια Κυριακή σας, και δημιουργήθηκε πάλι η αξεπέραστη παρέα του seatclub. :clap2:
Ξεκινωντας το πρωι με κατι μικρα συννεφακια (ενταξει Θοδωρη και μια μικρη βροχουλα για το καλο) και μπολικο αερα, ανηφορησαμε για τον προορισμο μας. Οσο ανεβαιναμε, και ανεβαιναμε ολοι καλα (ελπιζω ο αλλος Θοδωρης να κοιταζε μονο μπροστα του), ο αερας επεφτε, η θερμοκρασια επεφτε και το κεφι ανεβαινε.

Το καφενεδακι ηταν πολυ πρωτο και με την μουρια του και την κρεβατινα του, που σε εμενα τουλαχιστον μου θυμησε παλιες καλες εποχες που ανεβαινα στο χωριο μου και πηγαινα με τον παππου μου για πορτοκαλαδα και παγωτο. Εβλεπες μακρυα και ενιωθες μακρυτερα.
Ησυχια, ηρεμια, χαλαρωση. Εκατσα σταυροποδι κατω απο τη μουρια σε ενα πεζουλακι καταγης και χαιρομουν τη δροσια και τον καθαρο αερα.

Μετα ανεβηκαμε στην ταβερνα... Μακελειο... Παλι κατι λιγα τσιμπησαμε...
Βλασση να ξερεις μας καλομαθες και θα μας ξαναδεις καποιους και μονους μας.
Φαγητο υπεροχο και ζηταμε συγνωμη αν σας καναμε να "γραψετε χιλιομετρα" με την υπολοιπη οικογενεια.

Η καθοδος ηταν ρεκλανταν. Και στο καφε πιο ρεκλανταν. Ανετα καθομουν αλλες 3-4-5-6-7 ωρες.
Στην επιστροφη μεχρι ενα σημειο ηταν καλα. Μετα ηταν ακομα καλυτερα ::sfyrao:: (με εξαιρεση ενα mondeo που μου εσπασε τα νευρα) και μετα η καθιερωμενη κινηση που τσουλας με 80 χλμ.

Η ορεξη ανοιξε. Και επειδη τρωγοντας ερχεται ακομα περισσοτερη, δεν θα περιμενουμε παλι δυο χρονια να παμε εκδρομη. Να βαλουν την κριση στον αποτετοιο τους. Η καλη παρεα μετραει.
Ξέχασα κι εγώ να ευχαριστήσω το Βλάσση (δημοσίως, γιατί ιδιαιτέρως το έκανα ήδη) για τη φιλοξενία και την οργάνωση τόσο του καφέ όσο και του φαγητού! :thanx1:
Καλά, το φαγητό στην ταβέρνα σας δεν παίζεται! Το διαπίστωσα στο Rally Acropolis, το επιβεβαίωσα και σήμερα! :salia: :clap2:
Θα ξανάρθω σίγουρα! :wink: :ok:

Χάρηκα και για τη γνωριμία. :friends:

Παίδες τα αισθήματα αμοιβαία!! :friends: :ok:
LEON II FR OVERLOADED

  • Αποσυνδεδεμένος shark
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 699
  • RED LEON II FR
Απ: Εκδρομή στα Τρίκαλα Κορινθίας 07-07-2013
« Απάντηση #132 στις: 07-07-2013, 23:44:24 »
καταπληκτικα.αριστο φαγητο,ο καφες το πρωι απολαυση και η καταβαση ολα τα λεφτα.
βλαση  :respect: να τα μεταφερεις και στους υπολοιπους της οικογενειας.ηταν εξαιρετικα

Τον ενημέρωσα τηλ τον Μπαρμπα Μήτσο και το χάρηκε ιδιαιτέρως!!

LEON II FR OVERLOADED

  • Αποσυνδεδεμένος shark
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 699
  • RED LEON II FR
Απ: Εκδρομή στα Τρίκαλα Κορινθίας 07-07-2013
« Απάντηση #133 στις: 07-07-2013, 23:45:58 »
Ε λοιπον ηταν η πρωτη μου εκδρομη με seat club και ηταν τελεια.(Ημουν σιγουρος αλλωστε).Το φαι αψογο ειδικα οι 3 τελευταιες μπυρες. ηταν αλλο πραγμα.Ευχαριστουμε τον Βλαση(shark) για ολα και να μην το αφησουμε το σπορ.Αλλη μια εκδρομουλα στο τελος του καλοκαιριου :clap2: :clap2:

Σε ευχαριστώ Bασίλη!!!Οι τρεις τελευταίες ήταν απο την κατάψυξη :think:
LEON II FR OVERLOADED

  • Αποσυνδεδεμένος disino
  • Διαχειριστής
  • Master member
  • *
  • Μηνύματα: 10406
  • Φύλο: Άντρας
  • Leon Cupra (red)
Απ: Εκδρομή στα Τρίκαλα Κορινθίας 07-07-2013
« Απάντηση #134 στις: 07-07-2013, 23:46:59 »
Και δύο... videoclip του Παπακωνσταντίνου! :harhar: :xa:

Μικρές νοθείες...


Μπουμ...