Αποστολέας Θέμα: Καλο ταξιδι γεροντα...  (Αναγνώστηκε 61141 φορές)

0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

  • Αποσυνδεδεμένος Chrisvw20v
  • Newbie member
  • *
  • Μηνύματα: 2
  • SEATCLUB.GR
    • Passat 20v
Απ: Καλο ταξιδι γεροντα...
« Απάντηση #90 στις: 24-08-2013, 00:01:45 »
Καλό ταξίδι άρχοντα.
Ήσουν ωραίος μάγκας απο την μία και μόνο φορά που σε γνώρισα.
Είμαι σίγουρος οτι και εκεί πάνω θα βρείς τρόπο να ξεχωρίζεις.

Συλληπητήρια στους δικούς του.

  • Αποσυνδεδεμένος ΡαΜι
  • Elite member
  • *
  • Μηνύματα: 3203
  • Φύλο: Άντρας
    • 1.8 Tsi, 1P
Απ: Καλο ταξιδι γεροντα...
« Απάντηση #91 στις: 24-08-2013, 19:23:56 »

  Καλό ταξίδι gerwnτα.

 Και 'κεί που θά 'σαι, κράτα μιά θέση εκεί σιμά.
 Οταν φτάσει και η δική μου "ώρα", θάχουμε πολλά να πούμε.
«Δεν χρειάζεται να είσαι μετεωρολόγος για να δεις προς τα που φυσάει ο άνεμος» Bob Dylan

  • Αποσυνδεδεμένος Savi
  • Ασυντόνιστος
  • Expert member
  • *
  • Μηνύματα: 7210
Απ: Καλο ταξιδι γεροντα...
« Απάντηση #92 στις: 24-08-2013, 22:27:49 »
Τώρα το διάβασα. Σοκ!!!

Sent from a Galaxy Note 2

Ι need a six month vacation, twice a year....Α.S.A.P.

  • Αποσυνδεδεμένος madnos78
  • Elite member
  • *
  • Μηνύματα: 3882
  • Φύλο: Άντρας
  • ΜΑΝΟΣ
    • LEON 1P 1.8 TSI CDAA
Απ: Καλο ταξιδι γεροντα...
« Απάντηση #93 στις: 26-08-2013, 10:30:09 »
Καλό ταξίδι Κώστα! :dakry:
Συγγνώμη που δεν σου έστειλα άλλο πμ μετά τις 29/7 να δω τι κάνεις! Τουλάχιστον δεν πονάς πια!
Τα θερμά μου συλλυπητήρια στην κόρη και τη σύζυγό σου! Αν και τον γνώριζα ελάχιστα
(του είχα πάει κάτι παλίοφρενα από το λεον και του τα άφησα να προσπαθήσει να τα περάσει στο σούργελό του...και αργότερα τον ξανάδα στην πίτα),
έχω και εγώ να πω ότι ήταν εξαιρετικός άνθρωπος, ευθύς και παλικάρι από τα λίγα!

  • Αποσυνδεδεμένος StavrosTk
  • Σταύρος
  • Elite member
  • *
  • Μηνύματα: 2881
  • Φύλο: Άντρας
  • "Καλό ταξίδι" αγόραρε μου ...
Απ: Καλο ταξιδι γεροντα...
« Απάντηση #94 στις: 26-08-2013, 14:59:31 »
 :dakry:

Μολις το ειδα .....................  :dakry:
Τι να πω τωρα ................ αχ ρε γεροντα .....
Καλο ταξιδι ... καλη ανταμωση .... θα λειψεις απο πολλους και σιγουρα θα λειψεις και απο εδω .... καλο ταξιδι ....  :dakry:

  • Αποσυνδεδεμένος lagos
  • lagoscupra
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 131
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Καλο ταξιδι γεροντα...
« Απάντηση #95 στις: 27-08-2013, 00:21:54 »
καλο ταξιδι στον φιλο μας.
cuprakias

  • Αποσυνδεδεμένος αχιλλεας_Ibiza
  • Ibiza 1.2
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 954
  • Φύλο: Άντρας
  • Ibiza 1.2 2008 και παει μια χαρα...
    • seat ibiza 1.2
Απ: Καλο ταξιδι γεροντα...
« Απάντηση #96 στις: 28-08-2013, 18:19:45 »
τωρα γυρισα απο διακοπες μολις το ειδα γιατι ρε κωστη?παντα την σκαπολαρες τωρα δεν τα καταφερες.κριμα ενας τοσο δυνατος ανθρωπος σαν και σενα να φυγει ετσι γρηγορα.

απο την πρωτη μερα που σε γνωρισα αρχισες να μου δινεις συμβουλες σαν ο μικροτερος του κλαμπ.με ειχες σαν παιδι σου ζησαμε πολλα μαζι μεχρι και την εκδρομη που ειχαμε παει οι 2 μας για να βρουμε τα παιδια καλαματα.και σε βοηθησα σε κατι που εγινε με το προβλημα που ειχες μου ειπες δεν ηθελες βοηθεια τα καταφερνω και μονος μου και να μην ειδοπιησουμε κανεναν δυνατος χαρακτηρας μου εκμυστηρετυηκες πολλα προσωπικα σου οπως και εγω καια οποτε χρειαζοσουνα κατι η εγω παντα ησουνα εδω αν αναπαυθει η ψυχη σου και να μας κοιτας απο εκει ψηλα και να μην μας ξεχασεις ποτε οπως ουτε και εμεις ξερω οτι η ολυμπια ηταν οτι ειχες και δεν ειχες στο κοσμο μονο για αυτο ζουσες και παντα για εκεινη μου ελεγες και αγχωνοσουνα και μου ελεες ποσο ακομα θα μπορεις σου ειχα δωσει συμβουλες και δεν θα ξεχασω ποτε οταν μου ειπες στο προβλημα υγειας με τον πατερα μου πως θα δεις δεν ειναι τιποτα θα περασει να εισαι δυνατος υπομονη εγω σαν πατερας σου ειμαι εδω και ε στηριζω καλο ταξιδι ρε κωστη ας αναπαυθει η ψυχη σου  :dakry:
ΑΧΙΛΛΕΑΣ

ΗΧΟΛΗΠΤΗΣ - ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ ΟΔΗΓΟΣ

Απ: Καλο ταξιδι γεροντα...
« Απάντηση #97 στις: 10-09-2013, 23:49:08 »
καλο ταξιδη.. κριμα συληπυτηρια στην οικογενεια τ
ECU DYNODROME

  • Αποσυνδεδεμένος LEONtokardos
  • Κώστας
  • Διαχειριστής
  • Master member
  • *
  • Μηνύματα: 10322
  • Φύλο: Άντρας
    • 8v rulezz>TSI mode>MB
    • http://www.seatclub.gr
Απ: Καλο ταξιδι γεροντα...
« Απάντηση #98 στις: 15-09-2013, 20:00:54 »
Την Κυριακη που μας ερχεται, 22 Σεπτεμβριου και ώρα 09.45, στην εκκλησια Αγ. Ελεουσας στην Αγια Βαρβαρα θα γινει το μνημοσυνο του φιλου μας.
Οποιος μπορεσει να ερθει, θα κανει καλο και στην οικογενεια αλλα κυριως θα δει ο ο φιλος μας Κωστας οτι δεν τον ξεχναμε.
My attitude is based on how you treat me

Μy ex-TSI's set up
Nurburgring-Seatclub decals, black tinted lights, plasti dipped mask, led bulbs, footrest, wind deflectors, park sensors, perfume from Praktiker

  • Αποσυνδεδεμένος alexkots
  • Master member
  • *
  • Μηνύματα: 11513
  • Φύλο: Άντρας
    • Leon FR DSG
Απ: Καλο ταξιδι γεροντα...
« Απάντηση #99 στις: 30-12-2013, 02:48:36 »
Μπήκα κατά τύχη στην κεντρική σελίδα και ΤΩΡΑ το μαθαίνω  :dizzy: :dizzy: :dizzy: :dizzy: :dizzy: :dizzy:

Κρίμα για τον Κώστα, δεν ξέρω από τι πέθανε, αλλά έχω την αίσθηση οτι τον φάγανε τα άγχη.
Πολλά προβλήματα με την ανεργία, το παιδί, την τελευαταία φορά που τον είδα, κόντευε να "σκάσει".

Κρίμα να φεύγουν νωρίς τέτοιοι άνθρωποι, αλλά αυτό το ετερόκλητο συνοθύλευμα από ύλη και ενέργεια που αποτελεί το σύμπαν και από το οποίο δημιουργούνται οι οργανισμοί, δεν φαίνεται να διακατέχεται από κάποιου είδους "δικαιοσύνη" ...


  • Αποσυνδεδεμένος LEONtokardos
  • Κώστας
  • Διαχειριστής
  • Master member
  • *
  • Μηνύματα: 10322
  • Φύλο: Άντρας
    • 8v rulezz>TSI mode>MB
    • http://www.seatclub.gr
Απ: Καλο ταξιδι γεροντα...
« Απάντηση #100 στις: 19-08-2014, 14:52:10 »
Ρε κωλογερε τι κανεις; Ολα καλα; Εδω τα ιδια. Τα βλεπεις καλυτερα απο εκει που εχεις αραξει. Καθεσαι τωρα και με σταυρωμενα χερια γελας και με υφος νευριασμενου χαμογελου μας λες "τα ελεγα εγω για τα τομαρια ολα"...

Ρε συ να σου πω κατι? Θελω να σου ριξω κατι καρπαζιες για κατι που μου ειχες πει και σου ελεγα με την καμια δεν παιζει αυτο. Τελικα ειχες δικιο κι εσυ θα επρεπε να μου τις ριξεις αλλα μην ξεχνας πως ειμαι ο προεδρας, οπως ελεγες...

Τι κι αν εφυγες... Απο μερικους δε γλυτωνεις. Τον τοιχο σου στο facebook τον διατηρουμε ακομα. Βαζουμε κατα καιρους τραγουδακια που σου αρεσουν. Απο αυτα που εβαζες εδω μεσα και σου εφτιαχναν την διαθεση, με τον τροπο τους το καθενα. Και σε κουβεντες μας υπαρχεις. Ακομα λεμε "θα σε παρει χαμπαρι ο gerwn και θα ακουσεις μπινελικια". Εδω εισαι μερικες φορες...

Καμια εκδρομη μας δε θα ειναι ιδια. Για να πω την αληθεια, μερικες φορες κολλαω στο πως θα παω εκδρομη χωρις να ψαχνω το πρασινο χαρχαλο σου. Χωρις να ακουσω τη φωνη σου. Μου κανει περιεργα να ξερεις. Το ξερεις δλδ αλλα στο θυμιζω. Δε με πιεζεις κιολας για εκδρομη και ολο την αναβαλλουμε. Βλακεια.

Ενας χρονος χωρις την γκαριλα σου...
... θα στο κραταω μανιατικο ρε. Οχι μονο δεν με ακουγες αλλα εκει, να μην περιμενεις λιγες ωρες να ερθω να σε δω. Παντα ξεροκεφαλος να κανεις το δικο σου. Κι ομως. Γι'αυτο σε γουσταρα. Στα τετοια σου ολα αρκει να γινεται αυτο που θες. Για να εισαι καλα με τον εαυτο σου. Και καποιοι σε ειχαμε σαν παραδειγμα. Σε ακουγαμε. Μας εμεναν αυτα που ελεγες. Και τωρα.... Σε σκεφτομαι και δεν ξερω που να ριξω το βλεμμα μου. Χαμηλα σκεπτομενος τις κουβεντες σου ή ψηλα μπας και σε δω; Αν και την απαντηση σου την ξερω... Ουτε κατω ουτε πανω... ΜΠΡΟΣΤΑ.

Στην καρδια μου εισαι ρε κωλογερε...
Να μου προσεχεις και το σκυλακι μου...
My attitude is based on how you treat me

Μy ex-TSI's set up
Nurburgring-Seatclub decals, black tinted lights, plasti dipped mask, led bulbs, footrest, wind deflectors, park sensors, perfume from Praktiker

  • Αποσυνδεδεμένος antonis 1.8dsg
  • Συντονιστής
  • Expert member
  • *
  • Μηνύματα: 6553
  • Φύλο: Άντρας
    • leon 1.8dsg stg2
Απ: Καλο ταξιδι γεροντα...
« Απάντηση #101 στις: 19-08-2014, 15:03:51 »
Στις καρδιες ολων οσων τον γνωρισαμε ειναι.

so it shall be written and so it shall be done

  • Αποσυνδεδεμένος disino
  • Διαχειριστής
  • Master member
  • *
  • Μηνύματα: 10406
  • Φύλο: Άντρας
  • Leon Cupra (red)
Απ: Καλο ταξιδι γεροντα...
« Απάντηση #102 στις: 19-08-2014, 16:59:44 »
Σαν να μην πέρασε μια μέρα. Ακόμη βλέπω καμιά πράσινη χαρχάλω σαν τη δική του και ψάχνω να δω αν είναι αυτός.
Όπως λέει κι ο Αντώνης, μπήκε στις καρδιές όλων όσων τον γνωρίσαμε. Ένα περίεργο κράμα μαγκιάς (με τη γνήσια έννοια), ντομπροσύνης και έξω καρδιάς.

  • Συνδεδεμένος IBIZA94
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 1060
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Καλο ταξιδι γεροντα...
« Απάντηση #103 στις: 19-08-2014, 17:04:44 »
Κωστα ενας χρονος περασε μακρια μας, αλλα ΠΑΝΤΑ στην καρδια μας....
IBIZA επι 20 συναπτα ετη.....και εδω σταματαμε!!!!

  • Αποσυνδεδεμένος Vasilis TSI
  • Expert member
  • *
  • Μηνύματα: 7359
  • Φύλο: Άντρας
    • 1.8 TSI Sport Up
Απ: Καλο ταξιδι γεροντα...
« Απάντηση #104 στις: 19-08-2014, 18:38:24 »
Κάποτε θυμάμαι ότι το είχε ζητήσει να παίξει όταν "φύγει" ...
Αφιερωμένο λοιπόν στον Κώστα.

https://www.youtube.com/watch?v=AKQKUBrxyBc