Αποστολέας Θέμα: Συνάντηση μελών Β.Ελλάδος στο Les Amis την Κυριακή στις 3/11 στις 18:00  (Αναγνώστηκε 14248 φορές)

0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

  • Αποσυνδεδεμένος thanassis
  • Expert member
  • *
  • Μηνύματα: 6541
  • Φύλο: Άντρας
  • Mustang 2015 Ecoboost Premium
Μιας και έχουμε άπειρο καιρό να κανονίσουμε συνάντηση, προτείνω για Κυριακή 3/11.
Σε 1 εβδομάδα δηλαδή.

Σημαντικό είναι να επιλέξουμε μέρος με parking.
Προτείνετε για μέρος όσοι έχετε διάθεση να έρθετε και έχετε κάποια προτίμηση.

Από πλευράς μου προτείνω Cosmos, Kitchen Bar, Carrefour Μακεδονία.

Επίσης μπορούμε για μεσημεριανό καφέ να βρεθούμε (πχ 14:00-15:00) ή απογευματινό (18:00-19:00).

  • Αποσυνδεδεμένος malossi
  • Σωκράτης
  • Expert member
  • *
  • Μηνύματα: 5876
  • Φύλο: Άντρας
  • seat ibiza sc special edition
εγώ είμαι μέσα και όποιος θέλει απο Σερρες πλευρά να πάμε κομβόι... :ok:

Θάνο αν μπορείς κάνε και ψηφοφορία για το μέρος η αν θέλεις να το κάνω εγω.

  • Αποσυνδεδεμένος thanassis
  • Expert member
  • *
  • Μηνύματα: 6541
  • Φύλο: Άντρας
  • Mustang 2015 Ecoboost Premium

  • Αποσυνδεδεμένος isidiropoylos
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 489
  • Φύλο: Άντρας
  • Δεν φοβάμαι να πεθάνω. Aπλώς δεν θέλω να' μαι εκεί
Σας ενημερωνω οτι 3 νοεμβριου με τον νεο νομο τα μαγαζια ειναι ανοιχτα...
οποτε μερικοι δουλευουμε

 :wink: :wink:

το kitchen bar δεν νομιζω να εχει παρκινκ
και αν εχει δεν ειναι δωρεαν

  • Αποσυνδεδεμένος thanassis
  • Expert member
  • *
  • Μηνύματα: 6541
  • Φύλο: Άντρας
  • Mustang 2015 Ecoboost Premium
Γιάννη και έχει και πάρκινγκ και είναι και δωρεάν. Σου λένε αν θέλεις άφησε μου κάτι αλλά εγώ ποτέ δεν θέλω.

Για τα μαγαζιά δεν το υπολόγισα.

Sent from my Samsung Galaxy S3 using Tapatalk 2

  • Αποσυνδεδεμένος panosFR
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 442
  • Φύλο: Άντρας
Και χωρις νομους καποιοι δουλευουν κυριε Σιδηροπουλε!στο kitchen bar δυο φορες που πηγα δεν ξετρελαθηκα,ειναι και ψιλοακριβα πιστευω.οσο για το παρκιγκ εγω δεν θεωρω σωστο να μην δωσω κατι,παντα βαζω τη θεση μου στη θεση του εργαζομενου!αν και το παρκιγκ δεν ειναι αναγκαιο αφου δεν μαζευομαστε.Για 4-5 αμαξια βρισκουμε παντου!

Στο  cosmos δεν κατεβασαν τιμες,το les amis ειναι καλη προταση!χωρις παρκιγκ θα  μπορουσα να προτεινουμε μαγαζι αλλα και παλι θα γινει χαμος!

  • Αποσυνδεδεμένος thanassis
  • Expert member
  • *
  • Μηνύματα: 6541
  • Φύλο: Άντρας
  • Mustang 2015 Ecoboost Premium
Και χωρις νομους καποιοι δουλευουν κυριε Σιδηροπουλε!στο kitchen bar δυο φορες που πηγα δεν ξετρελαθηκα,ειναι και ψιλοακριβα πιστευω.οσο για το παρκιγκ εγω δεν θεωρω σωστο να μην δωσω κατι,παντα βαζω τη θεση μου στη θεση του εργαζομενου!αν και το παρκιγκ δεν ειναι αναγκαιο αφου δεν μαζευομαστε.Για 4-5 αμαξια βρισκουμε παντου!

Στο  cosmos δεν κατεβασαν τιμες,το les amis ειναι καλη προταση!χωρις παρκιγκ θα  μπορουσα να προτεινουμε μαγαζι αλλα και παλι θα γινει χαμος!

Σαν προτάσεις τα είπα, όσον αφορά το μαγαζί, τα βρίσκουμε  :ok: (είναι ψιλοακριβά, ναι, αλλά πρακτικά με τις τιμές που έχει πληρώνεις το πάρκινγκ στο προϊόν που αγοράζεις, όταν διαφημίζουν δωρεάν πάρκινγκ, δεν πρέπει να ζητούν "κάτι"). Ξεφεύγουμε από το θέμα όμως.

Το Les Amis είναι ωραίο. Προσπαθώ να σκεφτώ κάτι που να μην είναι τελείως ανατολικά και να βολεύει όσους θέλουν να έρθουν γι αυτό ανέφερα Κίτσεν Μπαρ.


  • Αποσυνδεδεμένος panosFR
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 442
  • Φύλο: Άντρας
Ωραια το σκεφτηκες!Καταρχην δεν κανεις συναντηση με συμφεροντα!και για ποιους λες οτι ειναι δυτικα;μιλαω γι αυτους που εχουν μεγαλυτερη πιθανοτητα να ερθουν!

  • Αποσυνδεδεμένος npowerser
  • Newbie member
  • *
  • Μηνύματα: 39
  • Φύλο: Άντρας
Στο θεμα ωρας απο μενα οχι μεσημεριανο , απογευμα ομως μεσα ειμαι οπου και αν ειναι !!!!!!!!!
ΝΙΚΟΣ  ΙΒΙΖΑ FR DSG 5 door

  • Αποσυνδεδεμένος isidiropoylos
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 489
  • Φύλο: Άντρας
  • Δεν φοβάμαι να πεθάνω. Aπλώς δεν θέλω να' μαι εκεί
Και χωρις νομους καποιοι δουλευουν κυριε Σιδηροπουλε!στο kitchen bar δυο φορες που πηγα δεν ξετρελαθηκα,ειναι και ψιλοακριβα πιστευω.οσο για το παρκιγκ εγω δεν θεωρω σωστο να μην δωσω κατι,παντα βαζω τη θεση μου στη θεση του εργαζομενου!αν και το παρκιγκ δεν ειναι αναγκαιο αφου δεν μαζευομαστε.Για 4-5 αμαξια βρισκουμε παντου!

Στο  cosmos δεν κατεβασαν τιμες,το les amis ειναι καλη προταση!χωρις παρκιγκ θα  μπορουσα να προτεινουμε μαγαζι αλλα και παλι θα γινει χαμος!

Εσυ κυριε Καρδαμανιδη σχεδον παντα δουλευες κυριακη Αφου σε ξερουμε ολοι οτι εισαι εργασιομανης :bleh: :bleh: :bleh: :bleh:

  • Αποσυνδεδεμένος panosFR
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 442
  • Φύλο: Άντρας
Καποιος πρεπει να δουλευει,αφου ολοι οι αλλοι εχουν λεφτα για ποτα και καφεδες!!

  • Αποσυνδεδεμένος thanassis
  • Expert member
  • *
  • Μηνύματα: 6541
  • Φύλο: Άντρας
  • Mustang 2015 Ecoboost Premium
Να πούμε για Κυριακή απόγευμα Les Amis τότε.

Ποιοι θα έρθουν σίγουρα;
Έως τώρα έχουμε:
Thanassis
malossi
panosFR
npowerser


κανένας άλλος;

  • Αποσυνδεδεμένος panosFR
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 442
  • Φύλο: Άντρας
Θαναση!!!!βαλε ωρα και τοποθεσια σε μια ανακοινωση με τιτλο!και μετα βαλτο και στην ομαδα στο φβ να ενημερωθουν ολοι!και απο κατω ας δηλωσουν συμμετοχη μην τυχον χρειαστει να κλεισουμε τραπεζι!

  • Αποσυνδεδεμένος thanassis
  • Expert member
  • *
  • Μηνύματα: 6541
  • Φύλο: Άντρας
  • Mustang 2015 Ecoboost Premium
Τι ώρα να πούμε; 18:00 στο Les Amis?

  • Αποσυνδεδεμένος panosFR
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 442
  • Φύλο: Άντρας
Αν δεν βγει ανακοινωση σε βλεπω μονο σου!