SEATCLUB Μeetings και Εκδηλώσεις > Συναντήσεις Β. ΕΛΛΑΔΑΣ

Κοπη πιτας 2015 Βορείου Ελλαδος

(1/8) > >>

malossi:
                                                UPDATE
Λοιπον παιδια ηρθε η ωρα και εμεις η βόρειοι να κοψουμε την πιτα για το καλο του Νεου Ετους.
H Συνάντηση θα γίνει 8 Μαρτιου Κυριακη στο παρκινκ του Shark Bar Restaurant(πατήστε πάνω για τον χάρτη) στις 11 ΠΜ

Εκει θα βγουμε της φωτογραφίες μας και στην συνεχεία θα προχωρήσουμε προς τα μέσα για την κοπή της Πιτας.

αφου τελειώσουμε έχουμε σκεφτεί να παμε για φαγητό στον Αγιο πρόδρομο Χαλκιδικής να παρουμε και τον αερα μας.η διαδρομή ειναι γυρω 45χιλιομετρα στα 40 λεπτα βαρια βαρια.
ΑΝ δεν συμφωνείτε και θα θέλατε να παμε καπου εδω Θεσσαλονίκη για φαγητό Θα παρακαλούσα να το πείτε έγκαιρα ετσι ωστε να κάνουμε την κράτηση.

θελω να πιστεύω οτι η λιστα ισχύει ως εχει.Αν κάποιο μελος θελει να αλλάξει κατι ας το ποσταρει.

το threat θα καθαριστεί ετσι ώστε να εχουμε μια πιο καθαρή εικόνα.

malossi:
malossi+2
sitff+3
npowerser
KGStergios
Christos_leon+3
panos fr
madbad31+1

KGStergios:
 :1yoohoo:

leonoulis:
      Μιας και επιτέλους έχω ρεπό θα πω ότι βολεύει κ εμένα πρώτη φορά επιτέλους!!!
Υπολογίστε και εμένα και την γυναίκα μου απλά αν το μαγαζί που θα πάμε (μηπως ειναι το "ΔΙΟΓΕΝΗΣ" η το "Μαγειρας"?)  εάν είναι pet friendly για τον σκυλάκο μου.......   :dakry:

stiff_99:
Και για καφέ και για φαγητό να σε υπολογίζουμε δηλαδή ? Για το σκυλάκι κάτι θα γίνει!!!

Πλοήγηση

[0] Λίστα μηνυμάτων

[#] Επόμενη σελίδα

Μετάβαση στην πλήρη έκδοση