Αποστολέας Θέμα: Εντυπωσεις απο την εκδρομη στα Καλαβρυτα!!  (Αναγνώστηκε 22750 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

  • Αποσυνδεδεμένος pappoulis
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 1819
  • Φύλο: Άντρας
  • Ανδρέας
Εντυπωσεις απο την εκδρομη στα Καλαβρυτα!!
« Απάντηση #30 στις: 31-01-2005, 19:05:42 »
Παράθεση από: LEONtokardos
Συμπερασμα:με τον Αντρεα πηγαιναμε πλαι πλαι (με 5η και οι δυο φανταζομαι)αλλα καπου εκει στις 5000-5500 συνεχιζε να ανεβαζει σταθερα ενω εγω ειχα το γνωστο ψιλοκρεμασμα  ;-OOdrink (+ το περιστατικο με την alfa) ;-OOdrink .

Μια διευκρίνηση. Δεν ξέρω για σένα αλλά εγώ ήμουν με μισό γκάζι, clima και δεύτερο άτομο στο αμάξι....
Στα της εκδρομής τώρα, περιμένω να ανέβουν όλες οι φωτογραφίες για να σχολιάσω (και να σχολιαστώ)...

Εντυπωσεις απο την εκδρομη στα Καλαβρυτα!!
« Απάντηση #31 στις: 31-01-2005, 19:12:05 »
Αμα περιμένεις να ανεβουν κι άλλες φωτο σωθήκαμε , θα κρεμάσει η σελίδα τελείως!

  • Αποσυνδεδεμένος Άλκης
  • Leon 0.8 2cv
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 1575
  • Φύλο: Άντρας
Εντυπωσεις απο την εκδρομη στα Καλαβρυτα!!
« Απάντηση #32 στις: 31-01-2005, 19:14:32 »
Πρέπει να ξεκαθαρίσω δύο πράγματα:1)Η δικιά μου με φώναζε στέλιo γιατί ο sillverpanos με είπε και 5 φορές στέλιο στη διαδρομή!!!!(ή τουλάχιστον έτσι θέλω να ελπίζω ::rendeer::  ;00; 2)Κατά τη διάρκεια του φαγητού που έγινε η περιβόητη συζήτηση εφάρμοσα το ρητό :όταν τρώνε δεν μιλάνε,οπότε και προτίμησα το υπέροχο λουκάνικο!!!!!!!
Giac K04-23 Team....

  • Αποσυνδεδεμένος LEONtokardos
  • Κώστας
  • Διαχειριστής
  • Master member
  • *
  • Μηνύματα: 10323
  • Φύλο: Άντρας
    • 8v rulezz>TSI mode>W209
    • http://www.seatclub.gr
Εντυπωσεις απο την εκδρομη στα Καλαβρυτα!!
« Απάντηση #33 στις: 31-01-2005, 19:17:50 »
Παράθεση από: parlapappoulis
Μια διευκρίνηση. Δεν ξέρω για σένα αλλά εγώ ήμουν με μισό γκάζι, clima και δεύτερο άτομο στο αμάξι....
Στα της εκδρομής τώρα, περιμένω να ανέβουν όλες οι φωτογραφίες για να σχολιάσω (και να σχολιαστώ)...


Κι αλλη διευκρινηση.Εγω ξεκινησα με 5η απο τις 3.000 γιατι δεν καταλαβα ποτε θα ανοιγαμε και ειχα και εγω καλοριφερ.Τωρα για το δευτερο ατομο το αφηνω ασχολιαστο κυριε300κιλα ελαφρυτερε!!!(OFF TOPIC)
My attitude is based on how you treat me

Μy ex-TSI's set up
Nurburgring-Seatclub decals, black tinted lights, plasti dipped mask, led bulbs, footrest, wind deflectors, park sensors, perfume from Praktiker

Εντυπωσεις απο την εκδρομη στα Καλαβρυτα!!
« Απάντηση #34 στις: 31-01-2005, 19:37:28 »
Με οτι και να ξεκιναγες το τσαγάκι θα το έπινες!!!
Αλκη ωραιο το λουκάνικο ε?????Αμα σε ξεφωνίσω θα φταιω μετα???
Περιμενουμε το βιντεο σε CD ε...αλλιώς ξέρεις  s..  ;-)rocket::  ::chain::  ::ar15::  ::flamethrow::  ::campericon::

Εντυπωσεις απο την εκδρομη στα Καλαβρυτα!!
« Απάντηση #35 στις: 31-01-2005, 19:38:19 »
ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΗΤΑΝ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΑ!!!!ΔΕΝ ΘΑ ΠΩ ΠΟΛΛΑ ΛΟΓΙΑ(ΓΙΑΤΙ ΑΚΟΜΑ ΧΩΝΕΥΩ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΝΤΕΡΛΙΚΩΣΑ).
ΤΕΛΟΣ ΝΑ ΔΩΣΩ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΤΗΝ Ε.Μ.Υ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΡΟΒΛΕΨΕΙΣ ΤΗΣ!!!!
ΑΑΑΑΑ ΘΑ ΑΝΟΙΞΩ ΣΤΗΝ GALLERY ΕΝΑ ΘΕΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΒΑΛΟΥΜΕ ΕΚΕΙ ΤΙΣ ΦΩΤΟ ΜΑΣ :razz:
ΝΟ LEON?
NO PARTY!

  • Αποσυνδεδεμένος LEONtokardos
  • Κώστας
  • Διαχειριστής
  • Master member
  • *
  • Μηνύματα: 10323
  • Φύλο: Άντρας
    • 8v rulezz>TSI mode>W209
    • http://www.seatclub.gr
Εντυπωσεις απο την εκδρομη στα Καλαβρυτα!!
« Απάντηση #36 στις: 31-01-2005, 19:44:47 »
Αλκη, βαλε και το βιντεακι που τραβηχτηκε κατα τον γυρισμο στις στροφες.(Η ηλιοροφη δεν χρησιμευει μονο για αυτα που κατασκευαστηκε...)
My attitude is based on how you treat me

Μy ex-TSI's set up
Nurburgring-Seatclub decals, black tinted lights, plasti dipped mask, led bulbs, footrest, wind deflectors, park sensors, perfume from Praktiker

  • Αποσυνδεδεμένος pappoulis
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 1819
  • Φύλο: Άντρας
  • Ανδρέας
Εντυπωσεις απο την εκδρομη στα Καλαβρυτα!!
« Απάντηση #37 στις: 31-01-2005, 20:00:58 »
Παράθεση από: LEONtokardos
Παράθεση από: parlapappoulis
Μια διευκρίνηση. Δεν ξέρω για σένα αλλά εγώ ήμουν με μισό γκάζι, clima και δεύτερο άτομο στο αμάξι....
Στα της εκδρομής τώρα, περιμένω να ανέβουν όλες οι φωτογραφίες για να σχολιάσω (και να σχολιαστώ)...


Κι αλλη διευκρινηση.Εγω ξεκινησα με 5η απο τις 3.000 γιατι δεν καταλαβα ποτε θα ανοιγαμε και ειχα και εγω καλοριφερ.Τωρα για το δευτερο ατομο το αφηνω ασχολιαστο κυριε300κιλα ελαφρυτερε!!!(OFF TOPIC)

Το έχεις χάσει το μυαλό σου κούνελε!! Λοιπόν εδώ μιλάμε για την εκδρομή, θα στα πω από κοντά τα υπόλοιπα!

  • Αποσυνδεδεμένος LEONtokardos
  • Κώστας
  • Διαχειριστής
  • Master member
  • *
  • Μηνύματα: 10323
  • Φύλο: Άντρας
    • 8v rulezz>TSI mode>W209
    • http://www.seatclub.gr
Εντυπωσεις απο την εκδρομη στα Καλαβρυτα!!
« Απάντηση #38 στις: 31-01-2005, 20:23:33 »
parlapappoulis :arrow: ::arrowleft:: LEONtokardos
My attitude is based on how you treat me

Μy ex-TSI's set up
Nurburgring-Seatclub decals, black tinted lights, plasti dipped mask, led bulbs, footrest, wind deflectors, park sensors, perfume from Praktiker

  • Αποσυνδεδεμένος Άλκης
  • Leon 0.8 2cv
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 1575
  • Φύλο: Άντρας
Εντυπωσεις απο την εκδρομη στα Καλαβρυτα!!
« Απάντηση #39 στις: 31-01-2005, 23:25:47 »
Δύο βιντεάκια θα φτιαχτούν:Το ένα με το νάσο και τα μπαντιλίκια του(ναι καμάρωνε νάσο) και το άλλο με το κονβόι της επιστροφής(Λεωνίδας,Sniper,Pappoulis,LEONtokardos και η μούρη μου σε μια υπέροχη χιονισμένη διαδρομή!!)Τελικά η εκδρομή ήταν πολύ καλύτερη απ'ότι περίμενα.Να ευχαριστήσω και τους nikolai,pappouli που όταν χρειάστηκε να σταματήσω(έκτακτη ανάγκη) σταμάτησαν να με περίμενουν!Thanks!¶ντε και επειδή με συγκινήσατε έχω και δωράκια(?) για όσους έρθουν την τετάρτη! ::smileseatclub::
Giac K04-23 Team....

  • Αποσυνδεδεμένος jimis
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 1334
  • Φύλο: Άντρας
  • Dimitris
    • Leon 1.2 Copa
Εντυπωσεις απο την εκδρομη στα Καλαβρυτα!!
« Απάντηση #40 στις: 01-02-2005, 00:19:06 »
Μάλλον έχασα πολλά , οπότε θα είμαι από την αρχή  την επόμενη φορά .
Leon 1.2T  Copa

Εντυπωσεις απο την εκδρομη στα Καλαβρυτα!!
« Απάντηση #41 στις: 01-02-2005, 01:01:03 »
Παράθεση από: ¶λκης
Δύο βιντεάκια θα φτιαχτούν:Το ένα με το νάσο και τα μπαντιλίκια του(ναι καμάρωνε νάσο) και το άλλο με το κονβόι της επιστροφής(Λεωνίδας,Sniper,Pappoulis,LEONtokardos και η μούρη μου σε μια υπέροχη χιονισμένη διαδρομή!!)Τελικά η εκδρομή ήταν πολύ καλύτερη απ'ότι περίμενα.Να ευχαριστήσω και τους nikolai,pappouli που όταν χρειάστηκε να σταματήσω(έκτακτη ανάγκη) σταμάτησαν να με περίμενουν!Thanks!¶ντε και επειδή με συγκινήσατε έχω και δωράκια(?) για όσους έρθουν την τετάρτη! ::smileseatclub::

Αμα δεν μου φέρεις ολοκληρο το video της εκδρομής μην εμφανιστεις την Τετάρτη.Θα έχει πολύ γιαούρτι στο υπόσχομαι :twisted:  :twisted:  :twisted:

  • Αποσυνδεδεμένος pappoulis
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 1819
  • Φύλο: Άντρας
  • Ανδρέας
Εντυπωσεις απο την εκδρομη στα Καλαβρυτα!!
« Απάντηση #42 στις: 01-02-2005, 08:19:09 »
O exSilverPanos πότε θα ανεβάσει τις φωτογραφίες του;;;;

  • Αποσυνδεδεμένος Sniper
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 733
  • Φύλο: Άντρας
  • "Born with a heart of steel"
Εντυπωσεις απο την εκδρομη στα Καλαβρυτα!!
« Απάντηση #43 στις: 01-02-2005, 09:12:44 »
Ψωνάρααααααααααα :razz: :lol:
Παιδιά, ανεβάστε όλες τις φωτό σας. Βάλτε τις σαν links ή σαν thumbnails. Δεν χρειάζεται να τις ανεβάσετε απ'έυθείας στο site.
"Αχ για να γεννηθείς εσύ κι εγώ, γι' αυτό, για να σε συναντήσω...
γι' αυτό έγινε ο κόσμος μάτια μου, γι' αυτό, για να σε συναντήσω...!!"

"Απόψε δεν θα βγώ στους δρόμους, στα όνειρά μου θα σε ψάξω, ότι δεν έφυγες ποτέ σου, έχω ανά

  • Αποσυνδεδεμένος sleon20vt
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 348
  • Φύλο: Άντρας
Εντυπωσεις απο την εκδρομη στα Καλαβρυτα!!
« Απάντηση #44 στις: 01-02-2005, 14:40:09 »
Δεν ξέρω  τι λέει ο Leonmania αλλά στο Αίγιο το ένα λάστιχο είχε 12 πίεση και το άλλο 16 άαα το ένα ξεμονταρίστικε !!!!

SLeon 20VT + ???hp !!!) 
>>>Loud ICE<<<
ΠΟΥΛΗΘΗΚΕ :(