Αποστολέας Θέμα: ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 13/02/2005  (Αναγνώστηκε 4305 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

  • ΓΙΑΝΝΗΣ RS
  • Επισκέπτης
ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 13/02/2005
« στις: 07-02-2005, 00:11:38 »
Αγαπητα ξαδερφια συζηταγαμε με τον military στο skoda club για μια κρητικη συναντηση την κυριακη 13/02/2005 και θελουμε και συμμετοχες και απο το seat club μιας και ειμαστε ξαδερφια .Περιμενω λοιπον τις συμμετοχες σας για να κανονισουμε ποσοι θα ειμαστε.Ελεγα η συναντηση να γινει καπου στην μεση για τους μακρινους (ΓΙΑΝΝΗΣRS IEΡΑΠΕΤΡΑ-MILITARY XANIA)δηλαδη ηρακλειο(τυχεροι ηρακλειωτες.

  • Αποσυνδεδεμένος painterakis
  • Μανώλης
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 1244
  • Φύλο: Άντρας
    • LEON 1p FR TFSi 2.0
ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 13/02/2005
« Απάντηση #1 στις: 07-02-2005, 00:42:44 »
γιαννη οπως ειπα και στο skodaclub πιστευω οτι 13/02 ειναι λιγο νωρις (εγω πχ εχω κανονισει κατι συμαντικο) στις 20/02 θα ηταν καλυτερα.

  • Αποσυνδεδεμένος military
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 233
  • Φύλο: Άντρας
  • Quarter Master
ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 13/02/2005
« Απάντηση #2 στις: 07-02-2005, 15:46:10 »
Παράθεση από: PAINTERακης
γιαννη οπως ειπα και στο skodaclub πιστευω οτι 13/02 ειναι λιγο νωρις (εγω πχ εχω κανονισει κατι συμαντικο) στις 20/02 θα ηταν καλυτερα.


Για μένα είναι λίγο δύσκολο αφού θα έχω άδεια μάλλον τότε,
βλέπω να ναυαγεί και αυτό το meeting :oops:  :oops:  :oops:
S.K.O.D.A.
Serious Knock Out DamAge


  • Αποσυνδεδεμένος painterakis
  • Μανώλης
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 1244
  • Φύλο: Άντρας
    • LEON 1p FR TFSi 2.0
ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 13/02/2005
« Απάντηση #3 στις: 07-02-2005, 23:00:24 »
Παράθεση από: military
Παράθεση από: PAINTERακης
γιαννη οπως ειπα και στο skodaclub πιστευω οτι 13/02 ειναι λιγο νωρις (εγω πχ εχω κανονισει κατι συμαντικο) στις 20/02 θα ηταν καλυτερα.


Για μένα είναι λίγο δύσκολο αφού θα έχω άδεια μάλλον τότε,
βλέπω να ναυαγεί και αυτό το meeting :oops:  :oops:  :oops:


περι κοιτα ειναι λιγο δυσκολο για 13 γιατι οπως βλεπεις κανενας αλλος δεν εχει απαντησει, ασε που εχει και κακο καιρο.
αν δεν μπορεις στις 20 λογω αδειας (τυχερε) μπορουμε να το κανουμε τον μαρτιο (μην γινει παλι απο εμας και μας) ετσι να κανουμε κατι καλο.

  • Αποσυνδεδεμένος LEONtokardos
  • Κώστας
  • Διαχειριστής
  • Master member
  • *
  • Μηνύματα: 10323
  • Φύλο: Άντρας
    • 8v rulezz>TSI mode>W209
    • http://www.seatclub.gr
ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 13/02/2005
« Απάντηση #4 στις: 07-02-2005, 23:02:25 »
Γιατι δεν κανετε μια ψηφοφορια για πιθανη ημερομηνια αργοτερα ωστε να κανονισετε ΕΙΔΙΚΑ για εκεινη την μερα να βρεθειτε?Καντε και καμια θυσια...(Να σας στειλουμε τον ARXISANAANOIGWTO20VTMOY@MANIA?Σφαχτε τον τον παλιοφαροφυλακα!!!!)
My attitude is based on how you treat me

Μy ex-TSI's set up
Nurburgring-Seatclub decals, black tinted lights, plasti dipped mask, led bulbs, footrest, wind deflectors, park sensors, perfume from Praktiker

  • ΓΙΑΝΝΗΣ RS
  • Επισκέπτης
ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 13/02/2005
« Απάντηση #5 στις: 07-02-2005, 23:30:45 »
Οκ απο εμενα κανουμε μια ψηφοφορια για το ποτε βολευει τον καθενα και το κανονιζουμε αλλα μην ξεχαστει παλι.Militari τωρα σε πιεζω απο δυο club δεν προκειτε να ξεφυγεις  :lol:

  • Αποσυνδεδεμένος military
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 233
  • Φύλο: Άντρας
  • Quarter Master
ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 13/02/2005
« Απάντηση #6 στις: 08-02-2005, 18:19:14 »
Παράθεση από: ΓΙΑΝΝΗΣ RS
Οκ απο εμενα κανουμε μια ψηφοφορια για το ποτε βολευει τον καθενα και το κανονιζουμε αλλα μην ξεχαστει παλι.Militari τωρα σε πιεζω απο δυο club δεν προκειτε να ξεφυγεις  :lol:



Λοιπόν κάποτε πρέπει να πάρω την άδεια του 2004  :cool:
¶ρα όταν γυρίσω θα σας οργανώσω μια και καλή για να μην υπάρξουν απώλειες πολέμου  :twisted:
Οπότε πάμε για μέσα Μαρτίου και μετά[ψάχνωντας μπας και βρεθεί και κανένας άλλος(από SEATCLUB ΘΑ ΕΡΘΟΥΝΕ ΣΙΓΟΥΡΑ!!!)]

Οπότε ακυρώνεται αυτή η συνάντηση και πάμε για άλλα(ΑΔΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Αν την πάρω τελικά :shock:  :shock:  :shock:
Γι'αυτό ας βάλουμε μια ψηφοφορία να δούμε τι θα γίνει!!!
Να κανονίσω και καμιά υπηρεσία βρε παιδιά

Για πάμε για ΨΗΦΟ
S.K.O.D.A.
Serious Knock Out DamAge


  • Αποσυνδεδεμένος painterakis
  • Μανώλης
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 1244
  • Φύλο: Άντρας
    • LEON 1p FR TFSi 2.0
ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 13/02/2005
« Απάντηση #7 στις: 10-02-2005, 01:40:51 »
Παράθεση από: ΓΙΑΝΝΗΣ RS
Οκ απο εμενα κανουμε μια ψηφοφορια για το ποτε βολευει τον καθενα και το κανονιζουμε αλλα μην ξεχαστει παλι.Militari τωρα σε πιεζω απο δυο club δεν προκειτε να ξεφυγεις  :lol:


γιαννη αυτος δεν πιανεται απο πουθενα,αν δεν πας χανια δεν ερχεται εκτος και αν λεω αν ο μανωλης (ο φιλος του) τον φερει προς τα μερη μας.
εγω να φανταστεις εχω παει 2-3 φορες χανια... :lol: