Αποστολέας Θέμα: New multimedia system 10  (Αναγνώστηκε 20199 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

  • Αποσυνδεδεμένος tsofras
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 384
  • Φύλο: Άντρας
  • Θωμάς
    • Seat Leon FR mk4
Απ: New multimedia system 10
« Απάντηση #45 στις: 06-08-2021, 15:47:09 »
σημερα ρωτησα σε επισημο μεταπωλητη ,τι θ γινει με το full link και ειπε σε κανα 1,5 μηνα θα ειναι διαθεσιμο για τα leon 4 !! ειναι , δεν ειναι αληθεια , αυτο μου απαντησαν !
Ναι και πριν ένα χρόνο το ίδιο είπαν, το 1.5 μου αρέσει ( ο μίσος μήνας τόση ακρίβεια)

Έχω έρθει διακοπές και είμαι με την βεντούζα και το κινητό για να βάζω GPS και καμία μουσική , ξεφτιλικι

Sent from my RMX2170 using Tapatalk


  • Αποσυνδεδεμένος xRRx
  • Newbie member
  • *
  • Μηνύματα: 33
  • SEATCLUB.GR
    • Leon FR Mk4
Απ: New multimedia system 10
« Απάντηση #46 στις: 06-08-2021, 18:29:58 »
Ναι και πριν ένα χρόνο το ίδιο είπαν, το 1.5 μου αρέσει ( ο μίσος μήνας τόση ακρίβεια)

Έχω έρθει διακοπές και είμαι με την βεντούζα και το κινητό για να βάζω GPS και καμία μουσική , ξεφτιλικι

Sent from my RMX2170 using Tapatalk
Τα είχα προβλέψει αυτά γι αυτό επέλεξα τη 10ρα, βέβαια με τόσο bug δε τη χαίρομαι αλλά στο προορισμό μου θα με πάει.

  • Αποσυνδεδεμένος alanthast0s
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 163
  • Φύλο: Άντρας
    • Leon FR 1.5 eTSi
Απ: New multimedia system 10
« Απάντηση #47 στις: 13-08-2021, 02:13:52 »
Με τη σειρά μου εγώ να πω τις εντυπώσεις μου (θυμίζω ότι ανήκω στις περιπτώσεις που δεν έχω δει ούτε ένα bug ως τώρα)

Το gps του navi10 σε ορισμένες περιπτώσεις σε interface και ενημέρωση κάνει πλάκα στα google maps. Πραγματικά πολύ καλή δουλειά και με κάνει να θέλω το full link μόνο για spotify/youtube.

Βέβαια σαν χεβιμεταλάς, αφού ποτέ δεν ακούω στο ραδιόφωνο την μουσική που θέλω, πάντα είχα έτοιμο ένα μεγάλης χωρητικότητας usb φλασάκι και το χρησιμοποιώ και τώρα. Επίσης πολύ καλό το media player του αυτοκινήτου με πιασάρικο interface στο κουπροκαντράν που ξεκλειδώσαμε με tsofras

  • Αποσυνδεδεμένος Georgetsl
  • Newbie member
  • *
  • Μηνύματα: 5
  • SEATCLUB.GR
    • Leon mk4
Απ: New multimedia system 10
« Απάντηση #48 στις: 16-08-2021, 14:29:49 »
Με τη σειρά μου εγώ να πω τις................................................................usb φλασάκι και το χρησιμοποιώ και τώρα. Επίσης πολύ καλό το media player του αυτοκινήτου με πιασάρικο interface στο κουπροκαντράν που ξεκλειδώσαμε με tsofras

Αν και νέος σε αυτά τα θέματα... πως ξεκλείδωσε το καντράν ; υπάρχει κάποιος που τα κάνει αυτά για τα νέα leon ; έχω ακούσει για " ρολογακια" με μετρήσεις που ξεκλειδώνουν στην οθόνη και κλπ κλπ και πολλά άλλα ακόμα... σε κάποιο μαγαζί έγινε αυτό; και εάν ναι με τι κόστος;

  • Αποσυνδεδεμένος tsofras
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 384
  • Φύλο: Άντρας
  • Θωμάς
    • Seat Leon FR mk4
Απ: New multimedia system 10
« Απάντηση #49 στις: 16-08-2021, 15:11:23 »
Αν και νέος σε αυτά τα θέματα... πως ξεκλείδωσε το καντράν ; υπάρχει κάποιος που τα κάνει αυτά για τα νέα leon ; έχω ακούσει για " ρολογακια" με μετρήσεις που ξεκλειδώνουν στην οθόνη και κλπ κλπ και πολλά άλλα ακόμα... σε κάποιο μαγαζί έγινε αυτό; και εάν ναι με τι κόστος;
Είχα αγοράσει εγώ μία συσκευή την OBD eleven με την οποία μπορείς να ξεκλειδωνεις διάφορες λειτουργίες. Στα νέα Λεόν δεν υπάρχουν και πολλά άλλα μπορείς να ξεκλειδώσεις το Cupra dashboard οπότε το έκανα σε εμένα και μετά στον alanthastos που μένουμε και κοντά.

Την πούλησα όμως την συσκευή αφού δεν είχα κάτι άλλο να κάνω

Sent from my RMX2170 using Tapatalk