Ψηφοφορία

Προτασεις για εκδρομη

Ναυπακτος
10 (27.8%)
Ευβοια-Χαλκιδα
11 (30.6%)
Γαλαξιδι
15 (41.7%)

Σύνολο ψηφοφόρων: 0

Η ψηφοφορία έληξε: 21-04-2005, 15:37:06

Αποστολέας Θέμα: Προταση για εκδρομη την Κυριακη 15/5.  (Αναγνώστηκε 30517 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

  • Αποσυνδεδεμένος Studio54
  • Elite member
  • *
  • Μηνύματα: 3623
  • Φύλο: Άντρας
  • www.seatnet.eu
    • www.seatnet.gr
Προταση για εκδρομη την Κυριακη 15/5.
« Απάντηση #15 στις: 07-04-2005, 19:16:25 »
Κι αν σας πώ ότι θα έχει κορίτσια για φωτογράφηση και βόλτα με αγωνιστικό για μερικούς τυχερούς και μερικά από τα καλά φτιαγμένα SEAT όλων των κατηγοριών?

  • Αποσυνδεδεμένος lefos
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 365
    • http://www.skodaclub.gr/forum
Προταση για εκδρομη την Κυριακη 15/5.
« Απάντηση #16 στις: 07-04-2005, 19:54:48 »
Παράθεση από: studio54
Κι αν σας πώ ότι θα έχει κορίτσια για φωτογράφηση και βόλτα με αγωνιστικό για μερικούς τυχερούς και μερικά από τα καλά φτιαγμένα SEAT όλων των κατηγοριών?


και καλά να πώ ότι η βόλτα με αγωνιστικό και μερικά καλά φτιαγμένα σέατ είναι ένας λόγος να τους μεταπείσεις νομίζεις ότι και για τις γυναίκες που λές είναι λόγος??? :twisted:  :lol:  :cool:


Am 15. Juli 2006 findet in Berlin wieder die größte Party der Welt statt.

Προταση για εκδρομη την Κυριακη 15/5.
« Απάντηση #17 στις: 08-04-2005, 00:40:23 »
Παράθεση από: studio54
Κι αν σας πώ ότι θα έχει κορίτσια για φωτογράφηση και βόλτα με αγωνιστικό για μερικούς τυχερούς και μερικά από τα καλά φτιαγμένα SEAT όλων των κατηγοριών?

Δεν λέω Μήτσο η ιδέα είναι καλή , εγω ακολουθω , αλλά ξερω πως θα ανεβούμε πάλι μονο 5 για Βόλο..... :cry:

  • VG
  • Επισκέπτης
Προταση για εκδρομη την Κυριακη 15/5.
« Απάντηση #18 στις: 08-04-2005, 01:39:55 »
Αν μας πεις οτι θα μας βρεις και μερος να μεινουμε.. (μαζι με τα κορίτσια φυσικα!).

  • Αποσυνδεδεμένος lefos
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 365
    • http://www.skodaclub.gr/forum
Προταση για εκδρομη την Κυριακη 15/5.
« Απάντηση #19 στις: 08-04-2005, 03:34:05 »
Παράθεση από: LEON@MANIA
Παράθεση από: studio54
Κι αν σας πώ ότι θα έχει κορίτσια για φωτογράφηση και βόλτα με αγωνιστικό για μερικούς τυχερούς και μερικά από τα καλά φτιαγμένα SEAT όλων των κατηγοριών?

Δεν λέω Μήτσο η ιδέα είναι καλή , εγω ακολουθω , αλλά ξερω πως θα ανεβούμε πάλι μονο 5 για Βόλο..... :cry:


μπράβο! χαίρομαι για τα μέλη του κλάμπ! ο φίλος δενείμαιπαρτάκιας@μάνια είναι λαμπρό παράδειγμα! δεν σκέφτεται τον εαυτό του να περάσει καλά με τις κοπέλες αλλά θέλει και παρέα μαζί μεγαλύτερη των 5 ατομων! :twisted:  :lol:  :cool:


Am 15. Juli 2006 findet in Berlin wieder die größte Party der Welt statt.

  • Αποσυνδεδεμένος Studio54
  • Elite member
  • *
  • Μηνύματα: 3623
  • Φύλο: Άντρας
  • www.seatnet.eu
    • www.seatnet.gr
Προταση για εκδρομη την Κυριακη 15/5.
« Απάντηση #20 στις: 08-04-2005, 07:48:26 »
Όχι ρε δεν θέλω να 'ρθείτε (όσο λιγότεροι τόσο καλύτερα). Πάντως ανακάλυψα πραγματική ειδική διαδρομή σε αγροτικό δρόμο και όποιος έχει κ....(κότσια)  ας έρθει να δούμε τι ψάρια πιάνει.
Οι Θεσσαλονικείς την προηγούμενη φορά ήταν σχεδόν 10 αυτοκίνητα, τώρα οι Αθηναίοι μιά διαδρομή 2 - 3 Ωρών την έχουν κάνει Μεσανατολικό ζήτημα. ¶ντε για κανένα Ναύπλιο και πάλι μεγάλη είναι η διαδρομή για τα χρέπια σας.
Πάντως Λευτέρη ο Γιώργος, ο Νάσος, ο Σισυφος, o Ανδρέας, ο George και ο Κώστας  ήρθαν μιά φορά.
Καστοριανός, Gatos, first Leon, Stratos, spy, Tsapi, Top Gun Z και καναδυό ακόμα που δεν θυμάμαι από τους Βόρειους.

  • Αποσυνδεδεμένος pappoulis
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 1819
  • Φύλο: Άντρας
  • Ανδρέας
Προταση για εκδρομη την Κυριακη 15/5.
« Απάντηση #21 στις: 08-04-2005, 08:06:56 »
Παράθεση από: studio54
Όχι ρε δεν θέλω να 'ρθείτε (όσο λιγότεροι τόσο καλύτερα). Πάντως ανακάλυψα πραγματική ειδική διαδρομή σε αγροτικό δρόμο και όποιος έχει κ....(κότσια)  ας έρθει να δούμε τι ψάρια πιάνει.
Οι Θεσσαλονικείς την προηγούμενη φορά ήταν σχεδόν 10 αυτοκίνητα, τώρα οι Αθηναίοι μιά διαδρομή 2 - 3 Ωρών την έχουν κάνει Μεσανατολικό ζήτημα. ¶ντε για κανένα Ναύπλιο και πάλι μεγάλη είναι η διαδρομή για τα χρέπια σας.
Πάντως Λευτέρη ο Γιώργος, ο Νάσος, ο Σισυφος, o Ανδρέας, ο George και ο Κώστας  ήρθαν μιά φορά.
Καστοριανός, Gatos, first Leon, Stratos, spy, Tsapi, Top Gun Z και καναδυό ακόμα που δεν θυμάμαι από τους Βόρειους.

Για θυμήσου καλύτερα...
1η φορά, το καλοκαίρι που είχε τρακάρει ο Γιώργος κι εγώ είχα πυράκια
2η φορά, στον Γοργοπόταμο,
3η φορά, τότε που κανόνισε συνάντηση ο Στράτος για να του φέρω την πλαφονίερα.....

  • Αποσυνδεδεμένος Studio54
  • Elite member
  • *
  • Μηνύματα: 3623
  • Φύλο: Άντρας
  • www.seatnet.eu
    • www.seatnet.gr
Προταση για εκδρομη την Κυριακη 15/5.
« Απάντηση #22 στις: 08-04-2005, 09:34:55 »
Μα σε έγραψα ΑΝΔΡΕΑΣ, να βάλω και φωτάκια να αναβοσβύνουν ή μήπως ξέχασες το βαφτιστικό σου γιατί όλα τα καλόπαιδα σε λένε παπούλη? Φυσικά πως θα μπορούσα να σε αφήσω έξω (εξάλλου σε έχω ανεβάσει και φωτό στην γκαλερι).

  • Αποσυνδεδεμένος pappoulis
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 1819
  • Φύλο: Άντρας
  • Ανδρέας
Προταση για εκδρομη την Κυριακη 15/5.
« Απάντηση #23 στις: 08-04-2005, 09:54:54 »
Βρε πουλάκι μου, επικεντρώσου στο μία φορά, και όχι στο όνομα!! Κατάλαβες ΔΗΜΗΤΡΗΣ;;
Επειδή εισαι και λίγο χαζούλης, αυτό που θέλω να πω είναι πως, έχουμε ανέβει περισσότερες από μιά φορά!!

Προταση για εκδρομη την Κυριακη 15/5.
« Απάντηση #24 στις: 08-04-2005, 10:00:59 »
Παράθεση από: studio54
Όχι ρε δεν θέλω να 'ρθείτε (όσο λιγότεροι τόσο καλύτερα). Πάντως ανακάλυψα πραγματική ειδική διαδρομή σε αγροτικό δρόμο και όποιος έχει κ....(κότσια)  ας έρθει να δούμε τι ψάρια πιάνει.


Μην ανάβεις φωτιές Δημητράκη μου γιατι μετα σε βλέπω να έχεις εφιάλτες και με προσθιοκίνητα 1.8 Τ εκτός απο Type R  :twisted:  :twisted:  :twisted:

  • Αποσυνδεδεμένος Studio54
  • Elite member
  • *
  • Μηνύματα: 3623
  • Φύλο: Άντρας
  • www.seatnet.eu
    • www.seatnet.gr
Προταση για εκδρομη την Κυριακη 15/5.
« Απάντηση #25 στις: 08-04-2005, 10:04:47 »
Ξέρεις ότι εγώ έχω λίγο ξερό κεφάλι, κι αν κάποτε κάτι έγινε με ένα TAPER ΣΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ να ξαναγίνει, ομοίως και στην super ειδική (ασφάλτινη και χωρίς κίνηση)...

  • Αποσυνδεδεμένος Stavros
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 304
  • Φύλο: Άντρας
Προταση για εκδρομη την Κυριακη 15/5.
« Απάντηση #26 στις: 08-04-2005, 10:38:59 »
Παράθεση από: LEONtokardos
Κι εγω Ευβοια δεν εχω παει. Καλη ιδεα.Βεβαια εχω ακουσει οτι οι δρομοι δεν ειναι και οι καλυτεροι στην ενδοχωρα.Ισχυει?


Οι δρόμοι στην εύβοια είναι εκπληκτικοί για να πηγαίνεις με ανάποδα !!  :lol:

Πολύ στροφή ρε παιδί μου !!

Εγώ πέρσι το καλοκαίρι πήγα 4 φορές προς τα βόρεια της Εύβοιας, αλλά δε θα με χάλαγε να πάμε κι όλοι μαζί μια εκδρομούλα.  :wink:
Seat forever :D

  • Αποσυνδεδεμένος sleon20vt
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 348
  • Φύλο: Άντρας
Προταση για εκδρομη την Κυριακη 15/5.
« Απάντηση #27 στις: 08-04-2005, 12:52:32 »
Να προτείνω.............



η Ναύπακτος πως σας φαίνεται????
εεε?

SLeon 20VT + ???hp !!!) 
>>>Loud ICE<<<
ΠΟΥΛΗΘΗΚΕ :(

  • Αποσυνδεδεμένος nikolai
  • ▀▄▀▄▀▄▀
  • Elite member
  • *
  • Μηνύματα: 4384
  • Φύλο: Άντρας
    • Seatclub Forum!
Προταση για εκδρομη την Κυριακη 15/5.
« Απάντηση #28 στις: 08-04-2005, 12:54:02 »
Εμένα μου αρέσει σαν ιδέα η Ναύπακτος...

  • Αποσυνδεδεμένος Studio54
  • Elite member
  • *
  • Μηνύματα: 3623
  • Φύλο: Άντρας
  • www.seatnet.eu
    • www.seatnet.gr
Προταση για εκδρομη την Κυριακη 15/5.
« Απάντηση #29 στις: 08-04-2005, 12:59:08 »
Για ρώτα πόσες φορές πήγαν Ναυπακτο?