Αποστολέας Θέμα: Πασχαλινο meeting Πατρας(και οχι μονο)  (Αναγνώστηκε 7935 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

  • c_pollatos
  • Επισκέπτης
Πασχαλινο meeting Πατρας(και οχι μονο)
« Απάντηση #15 στις: 30-04-2005, 01:37:23 »
Ρε συ Τακη, αρχικα εθεσα απλα το θεμα να δουμε ποσοι ειμαστε και τι περιορισμους εχουμε. Μετα προτεινα για πεμπτη απογευμα αλλα δεν ειδα ανταποκριση(ναι ή οχι).

Παντως παιδια οσοι και να ειμαστε για αυριο απογευμα ειμαι μεσα οχι πολυ αργα ομως γιατι εχω ταξιδι για αμαλιαδα. Οπως και για δευτερα απογευμα.

Προτεινω Σαββατο απογευμα κατα τις 4.30. Για μερος μπορουμε Αιγιο για να μοιρασουμε αποσταση με τον Κωστα(δεν ξερω που ακριβως ειναι η Ωραια Ελενη Κωστα, οποτε ελπιζω το Αιγιο να ειναι οντως καπου στη μεση).

Αν παλι δε μπορειτε Αιγιο και πουμε για Πατρα, προτρεινω Cielo στη μαρινα της Πατρας.

Περιμενω απαντησεις μεχρι αυριο, αλλιως παμε για Δευτερα.

  • Αποσυνδεδεμένος Takis VT4
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 1749
  • Φύλο: Άντρας
    • http://seatclub.gr/forum/
Πασχαλινο meeting Πατρας(και οχι μονο)
« Απάντηση #16 στις: 30-04-2005, 12:42:45 »
Παράθεση από: c_pollatos
Ρε συ Τακη, αρχικα εθεσα απλα το θεμα να δουμε ποσοι ειμαστε και τι περιορισμους εχουμε. Μετα προτεινα για πεμπτη απογευμα αλλα δεν ειδα ανταποκριση(ναι ή οχι).

Παντως παιδια οσοι και να ειμαστε για αυριο απογευμα ειμαι μεσα οχι πολυ αργα ομως γιατι εχω ταξιδι για αμαλιαδα. Οπως και για δευτερα απογευμα.

Προτεινω Σαββατο απογευμα κατα τις 4.30. Για μερος μπορουμε Αιγιο για να μοιρασουμε αποσταση με τον Κωστα(δεν ξερω που ακριβως ειναι η Ωραια Ελενη Κωστα, οποτε ελπιζω το Αιγιο να ειναι οντως καπου στη μεση).

Αν παλι δε μπορειτε Αιγιο και πουμε για Πατρα, προτρεινω Cielo στη μαρινα της Πατρας.

Περιμενω απαντησεις μεχρι αυριο, αλλιως παμε για Δευτερα.


Χρησταρα μην το παιρνεις στραβα φιλαρακι απλα ειπα οτι απ την αρχη μια και ειχες αυτην την ιδεα η οποια εμενα προσωπικα μου αρεσε επρεπε λογο περιορισμενου χρονου να προτεινες απευθειας μερα, ωρα και μερος...αυτο ειπα!!!Ισως ετσι να ηταν πιο εφικτη η συναντηση....
Αλλα στην πορεια απ οτι ειδα δεν υπηρχε ενδιαφερον οποτε αδικως κοπος θα ηταν οτι και να ελεγες!!!
Ειναι οι ημερες τετοιες που οι πιο πολλοι λυπουν οι εχουν αλλα τρεξιματα...
Δεν πειραζει ομως αρκει η προσπαθεια καποια στιγμη θα τα καταφερουμε που θα παει :wink:
Καλη Ανασταση σε ολους και αν δω ενδιαφερον εφτασα αλλωστε μενω πολυ κοντα στην Μαρινα :lol:  :lol:  :lol:

  • Αποσυνδεδεμένος Hephaestus
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 179
  • Φύλο: Άντρας
Πασχαλινο meeting Πατρας(και οχι μονο)
« Απάντηση #17 στις: 30-04-2005, 13:31:14 »
Παιδιά τώρα μπήκα στο φόρουμ μετά απο μία εβδομάδα.Επειδή απο αθήνα και απλά σπουδάζω στην Πάτρα δεν είμαι στις διακοπές του Πάσχα εκεί.

Πιστεύω πως αυτές τις μέρες που προτείνετε θα ειναι δύσκολο να συγκεντρωθούμε όλοι.Ο καθένας έχει και απο μία υποχρέωση. Εγώ πάντως Πάτρα θα είμαι απο την Παρασκευή 6/5 και μετά...
Seat Ibiza Top Gun ICE

  • c_pollatos
  • Επισκέπτης
Πασχαλινο meeting Πατρας(και οχι μονο)
« Απάντηση #18 στις: 30-04-2005, 17:25:00 »
Δε στραβωσα ρε συ Τακη! Sorry, μεσω γραπτου λογου δεν ειναι ευκολο να μεταφερθει το υφος καποιες φορες...

  • Αποσυνδεδεμένος Studio54
  • Elite member
  • *
  • Μηνύματα: 3623
  • Φύλο: Άντρας
  • www.seatnet.eu
    • www.seatnet.gr
Πασχαλινο meeting Πατρας(και οχι μονο)
« Απάντηση #19 στις: 30-04-2005, 20:05:50 »
Πάντως πρέπει μιά φορά να βάλουμε μερικές ντουζίνες αρνιά και να κάνουμε Πάσχα μαζί.

  • Αποσυνδεδεμένος Takis VT4
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 1749
  • Φύλο: Άντρας
    • http://seatclub.gr/forum/
Πασχαλινο meeting Πατρας(και οχι μονο)
« Απάντηση #20 στις: 30-04-2005, 20:33:48 »
Παράθεση από: studio54
Πάντως πρέπει μιά φορά να βάλουμε μερικές ντουζίνες αρνιά και να κάνουμε Πάσχα μαζί.


Και γ@μ@ τις ιδεες και ας μην ειναι και πασχα αλλα οποιαδηποτε αλλη μερα αρκει να μαζευτουμε το 50% του club....

  • leonR
  • Επισκέπτης
Πασχαλινο meeting Πατρας(και οχι μονο)
« Απάντηση #21 στις: 03-10-2005, 23:21:34 »
Παιδες ψηνεστε για κανα καφεδακι να γνωριστουμε κ να πουμε τα δικα μας?Για Τεταρτη απογευμα κανεις?

  • Αποσυνδεδεμένος Takis VT4
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 1749
  • Φύλο: Άντρας
    • http://seatclub.gr/forum/
Πασχαλινο meeting Πατρας(και οχι μονο)
« Απάντηση #22 στις: 03-10-2005, 23:41:28 »
Παράθεση από: leonR
Παιδες ψηνεστε για κανα καφεδακι να γνωριστουμε κ να πουμε τα δικα μας?Για Τεταρτη απογευμα κανεις?


θα ερχομουν αλλα την τεταρτη ανεβαινω αθηνα γιατι την Πεμπτη εχουμε γεννητουρια πρωτα ο θεος...να βρεθουμε ομως οταν γυρισω.Κοιτα απ οτι εχω καταλαβει οι Πατρινοι δεν πολυ συμμετεχουν στο κλαμπ ενεργα παρα μονο μπαινουν διαβαζουν και τιποτα αλλο δυστηχως!!!

  • KOSTAS
  • Επισκέπτης
Πασχαλινο meeting Πατρας(και οχι μονο)
« Απάντηση #23 στις: 03-10-2005, 23:45:08 »
Κανονισε να μην ερθεις στο μιτινκ....