Αποστολέας Θέμα: ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤA ΚΑΛΥΒΙΑ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 5/6  (Αναγνώστηκε 69444 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

  • Αποσυνδεδεμένος nikolai
  • ▀▄▀▄▀▄▀
  • Elite member
  • *
  • Μηνύματα: 4384
  • Φύλο: Άντρας
    • Seatclub Forum!
ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤA ΚΑΛΥΒΙΑ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 5/6
« Απάντηση #120 στις: 06-06-2005, 09:46:00 »
Παράθεση από: amvis
χτες περασαμε πολυ ομορφα.
τι να πρωτογραψω...οσοι δεν ηρθατε απλα χασατε!
1.η διαδρομη ηταν καλη,αν και ειχε πλακα αναμεσα στα θηρια (leon) να υπαρχοuν μερικα ibizakia.
2.γνωστα μελη ηρθαν εκδρομη και δεν ειχαν αρκετη βενζινη με αποτελεσμα να ψαχνουν κυριακατικα βενζιναδικο.
3.φοβερη ηταν η μαχη με τα πιρουνια για τα τυρομπαλακια. και τις τηγανιτες πατατες.
4.ο nikolai τελικα δεν μας κερασε στην ταβερνα !  αλλα ουτε καν στο kafe.
5.στο σουνιο που πηγαμε για καφε, ( και για σοκολατινες μερικοι-μερικοι nikolai-leontokardos-panos11 ) αρκετα αρσενικα μελη εκαναν ''οφθαλμολουτρο ''. ολοι ομως εμειναν εκει κανενας δεν προχωρησε....
6.στο γυρισμο θαυμαsα πραγματικα το nikolai. μια που περασε απο διπλα μου σαν σιφουνας και μια που εξαφανηστικε.
7.θεαματικη ηταν η στροφη που ''μπηκε'' ο panos11 καπου στα λιμανακια

και αλλα πολλα.......Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΕΚΔΡΟΜΟΥΛΑ ΠΟΤΕ ΕΙΝΑΙ??????


Σας κόρναρα κιόλας (εσένα και του Σταμάτη) αλλά νόμιζα οτι δεν με πήρες χαμπάρι...  :lol:

  • amvis
  • Επισκέπτης
ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤA ΚΑΛΥΒΙΑ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 5/6
« Απάντηση #121 στις: 06-06-2005, 09:48:11 »
φιλε περασες τοσο γρηγορα που δεν ακουσα τιποτα....μετα απλα σε εβλεπα να χανεσαι!!!!

  • Αποσυνδεδεμένος nikolai
  • ▀▄▀▄▀▄▀
  • Elite member
  • *
  • Μηνύματα: 4384
  • Φύλο: Άντρας
    • Seatclub Forum!
ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤA ΚΑΛΥΒΙΑ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 5/6
« Απάντηση #122 στις: 06-06-2005, 09:52:10 »
Παράθεση από: amvis
φιλε περασες τοσο γρηγορα που δεν ακουσα τιποτα....μετα απλα σε εβλεπα να χανεσαι!!!!


είχα μια μικρή διένεξη με εκείνο το audi (18Τ) αλλά δεν άντεξε για πολύ τα "επιχειρήματά μου" και έκανε δεξιά  :grin:

  • KOSMIDIS80
  • Επισκέπτης
μπραβο τα παιδια!!!
« Απάντηση #123 στις: 06-06-2005, 09:52:22 »
Ετσι μπραβο σε ολους οσους συμμετειχαν και να ευχηθω την επομενη φορα να εισαστε πολυ περισσοτεροι! Να τα βλεπουμε και εμεις εδω πανω και να σκαμε απο την ζηλια!!! :grin:  Βαλτε και καμοια φωτο να δουμε και εμεις τι επαιζε!!! (εννοω στο καφε που πηγατε και επαιζε οφθαλμολουτρο, σιγα να μην εννοουσα τα αμαξια σας!χεχεχε! :lol: )

  • Αποσυνδεδεμένος nikolai
  • ▀▄▀▄▀▄▀
  • Elite member
  • *
  • Μηνύματα: 4384
  • Φύλο: Άντρας
    • Seatclub Forum!
Re: μπραβο τα παιδια!!!
« Απάντηση #124 στις: 06-06-2005, 09:53:03 »
Παράθεση από: KOSMIDIS80
Ετσι μπραβο σε ολους οσους συμμετειχαν και να ευχηθω την επομενη φορα να εισαστε πολυ περισσοτεροι! Να τα βλεπουμε και εμεις εδω πανω και να σκαμε απο την ζηλια!!! :grin:  Βαλτε και καμοια φωτο να δουμε και εμεις τι επαιζε!!! (εννοω στο καφε που πηγατε και επαιζε οφθαλμολουτρο, σιγα να μην εννοουσα τα αμαξια σας!χεχεχε! :lol: )


Έχει κάτι καλές φωτογραφίες ο sniper αλλά θέλει να τον πληρώσουμε για να τις ανεβάσει...

  • Αποσυνδεδεμένος Sniper
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 733
  • Φύλο: Άντρας
  • "Born with a heart of steel"
ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤA ΚΑΛΥΒΙΑ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 5/6
« Απάντηση #125 στις: 06-06-2005, 10:03:17 »
Περιμένω να ακούσω προσφορές και θα το συζητήσω το θέμα.
Καλά ντε, μη βαράτε, είπα μπάς και βγάλω κάνα φράγκο!!!

Υ.Γ.: Οι πορτοκαλάδες ήταν 4 και όχι 5+. Και ναι, ήταν όλες χωρίς ανθρακικό (μου αρέσουν τα βαριά ποτά!!). ¶ντε, γιατι θα με βγάλετε και πότη στο τέλος. Δεν θέλει και πολύ να σου βγεί το όνομα του αλκοολικού.
"Αχ για να γεννηθείς εσύ κι εγώ, γι' αυτό, για να σε συναντήσω...
γι' αυτό έγινε ο κόσμος μάτια μου, γι' αυτό, για να σε συναντήσω...!!"

"Απόψε δεν θα βγώ στους δρόμους, στα όνειρά μου θα σε ψάξω, ότι δεν έφυγες ποτέ σου, έχω ανά

  • Αποσυνδεδεμένος kiousisv
  • Φρυγανιές
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 1120
  • Φύλο: Άντρας
  • Πρόσφυση;;; WTF is that?
    • http://www.ela-me-ta-4-ki-as-eisai-14.gr
ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤA ΚΑΛΥΒΙΑ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 5/6
« Απάντηση #126 στις: 06-06-2005, 10:11:49 »
Τις φωτογραφίες ρεεεεεεεεεεεεεεεε!!!!!!!
Βασίλης, a.k.a. Αυτοσχέδιος
Leon 1.6 16v Spirit

Llumar Titanium μεμβράνες, Eibach Springs-H&R Shocks, Μπάρα θόλων Hercules Parts, Turbo Welding τελικό,
Φίλτρο ελευθέρας JR,Cupra 4 body-kit, Νίκελ δαχτυλίδια οργάνων
Powered by Revo

  • KOSTAS
  • Επισκέπτης
ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤA ΚΑΛΥΒΙΑ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 5/6
« Απάντηση #127 στις: 06-06-2005, 10:25:14 »
Παράθεση από: amvis
φιλε περασες τοσο γρηγορα που δεν ακουσα τιποτα....μετα απλα σε εβλεπα να χανεσαι!!!!

Σε παρακειμενο γκρεμο;  :grin:

Χαιρομαι που περασατε ομορφα, αν και δεν περιμενα και τιποτα λιγοτερο....  :wink:

  • amvis
  • Επισκέπτης
ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤA ΚΑΛΥΒΙΑ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 5/6
« Απάντηση #128 στις: 06-06-2005, 10:25:19 »
Παράθεση από: Sniper
Περιμένω να ακούσω προσφορές και θα το συζητήσω το θέμα.
Καλά ντε, μη βαράτε, είπα μπάς και βγάλω κάνα φράγκο!!!

Υ.Γ.: Οι πορτοκαλάδες ήταν 4 και όχι 5+. Και ναι, ήταν όλες χωρίς ανθρακικό (μου αρέσουν τα βαριά ποτά!!). ¶ντε, γιατι θα με βγάλετε και πότη στο τέλος. Δεν θέλει και πολύ να σου βγεί το όνομα του αλκοολικού.



μην ξεχναμε οτι προς το τελος ηπιες και μισο δαχτυλο μπυριτσα! :lol:  :lol:
και σου εχουμε πει τοσες φορες....ΜΗΝ ΜΠΕΡΔΕΥΕΙΣ ΤΑ ΠΟΤΑ!!! :lol:  :razz:  :lol:

  • Αποσυνδεδεμένος daplum
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 228
  • Φύλο: Άντρας
ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤA ΚΑΛΥΒΙΑ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 5/6
« Απάντηση #129 στις: 06-06-2005, 10:29:04 »
χοληστερινη καργα!!!!!!!!!!ας ειναι ομως!!!αντε και του χρονου......εεε την αλλη κυριακη εννοω!!!!
LEON ii TFSI 2.0 250hp................

  • Αποσυνδεδεμένος panos11
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 183
  • Φύλο: Άντρας
  • δεν παω ευθεια ποτε...!
ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤA ΚΑΛΥΒΙΑ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 5/6
« Απάντηση #130 στις: 06-06-2005, 10:34:32 »
Και εγώ με την σειρά μου να πω πως ηταν απιστευτα ωραιά...
1. Ενα "τοπγαν" (οχι μελος) που περασαμε μας κοιτουσε να το προσπερναμε σαν να εβλεπε τσουναμι...!
2. Οι δυο σιγανοπαπαδιες  (νικ/λαι και λεον/αρδος) μου εκλεψαν τη θεση στο καφε γιατι τα πουλακια μου ηθελαν να κατσουν μαζι...!
3. Γεγονος ήταν οτι στο καφε δεν πετυχαμε καμια γιαγια με παρκισον αν και ειχε πολλες...!
4. Με τον Σουλη στην επιστροφή αφήσαμε στον δρομο τα παντα (λαστιχα, τακακια κλπ) οσο για την στροφη αμβις δεν ξερω και εγω πως την πηρα (που ησουν ρε στροφακια της παρεας να με δεις? ακουσα οτι ειχες παει σε βαφτισια)...!

Αυτά απο εμένα.
Περιμενω και εγω λοιπον τις φωτογραφιες.!
τα κακομοιρα τα 75 αλογακια μου τι τραβανε...!
κλαπς, κλαπς...:-(

  • Vezyr
  • Επισκέπτης
ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤA ΚΑΛΥΒΙΑ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 5/6
« Απάντηση #131 στις: 06-06-2005, 10:54:03 »
Λοιπόν δεν σταματάτε; Εντάξει, δεν καταφέραμε να έρθουμε για διάφορους λόγους, πρέπει να λέτε πόσο ωραία περάσατε για να μας σπάτε τα νεύρα; :lol:
Πέρα από την πλάκα, μακάρι να μπορούσα να έρθω αλλά...

Μετά την γιορτή της χοληστερίνης που κάνατε έχω να προτείνω κάτι...
Τι θα λέγατε για εκρομούλα στα λουτρά της ωραίας Ελένης (έξω από την Κόρινθο) σε μία σπέσιαλ ψαροταβέρνα;;; ("Καλάδα" λέγεται για τους γνωρίζοντες...)

ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤA ΚΑΛΥΒΙΑ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 5/6
« Απάντηση #132 στις: 06-06-2005, 11:28:56 »
Hταν ΤΕΛΕΙΑ ναι , και χαίρομαι εσας που ζηλευεται τώρα μπας και σηκώσετε τους πισινούς σας καμιά Κυριακή και έρθετε :wink:
 :arrow: Ο Nikolai εκτός απο οργανώτής της εκδρομής καταφερε και διασκέδασε τα πλήθη όπως πάντα(τι καραγκιόζης εισαι ρε..... :razz:  :razz: )
 :arrow: Ρε Σταμάτη αγόρι μου όταν σου λέμε "σταμάτα" δεν περιμένεις να ακούσεις πρωτα το "ΜΠΑΜ"
 :arrow: Ο Skniper είναι ακόμα σουρωμένος??Πάντως το S2000 το κυνήγησε ο μικρός :!:
 :arrow: Την Elektra εθεάθη να την ακολουθεί κοπάδι με αδέσποτα που μυριζαν τα κοψίδια στο πορτ παγκαζ  :!:
 :arrow: Ο Jimmys προσπαθούσε να συνειδητοποιήσει τι κακό εκανε στη ζωή του και περνούσε το μεσημέρι του με μια ντουζίνα ανώριμους και παλιοκοντράκηδες :twisted:
 :arrow: ο Λαγουδόμπατοσς προσπαθούσε μάταια να προσπεράσει τα αυτοκόλλητα που εχει στο χρέπι του
 :arrow: Panos11 , αυτό το παιδί αμα ειχε 20VT δεν θα ήθελα να το πετύχω στο δρόμο μου :!: Είναι θεοπάλαβος λέμε ;-)turbo  ;-)devil
 :arrow: Επιτέλους έχω ταίρι ::lovesmile2:: Leon@mania + Kiousisv = Love for Ever  ::lovesmile::  ::lovesmile::  ::lovesmile::  ::lovesmile::  ::lovesmile::  ::lovesmile::  ::lovesmile::  ::lovesmile::

  • amvis
  • Επισκέπτης
ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤA ΚΑΛΥΒΙΑ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 5/6
« Απάντηση #133 στις: 06-06-2005, 11:32:06 »
Παράθεση από: panos11
Και εγώ με την σειρά μου να πω πως ηταν απιστευτα ωραιά...
1. Ενα "τοπγαν" (οχι μελος) που περασαμε μας κοιτουσε να το προσπερναμε σαν να εβλεπε τσουναμι...!
2. Οι δυο σιγανοπαπαδιες  (νικ/λαι και λεον/αρδος) μου εκλεψαν τη θεση στο καφε γιατι τα πουλακια μου ηθελαν να κατσουν μαζι...!
3. Γεγονος ήταν οτι στο καφε δεν πετυχαμε καμια γιαγια με παρκισον αν και ειχε πολλες...!
4. Με τον Σουλη στην επιστροφή αφήσαμε στον δρομο τα παντα (λαστιχα, τακακια κλπ) οσο για την στροφη αμβις δεν ξερω και εγω πως την πηρα (που ησουν ρε στροφακια της παρεας να με δεις? ακουσα οτι ειχες παει σε βαφτισια)...!

Αυτά απο εμένα.
Περιμενω και εγω λοιπον τις φωτογραφιες.!


1.και να ηταν μονο αυτος!!!
2.τι ζηλιτσες ειναι αυτες?????
3.η γιαγια ηταν ολα τα λεφτα, τελικα ποιος κερδισε το στοιχημα????
4.ενα video, να μην εχουμε ενα video εκεινη τη στιγμη!!!!!

  • Αποσυνδεδεμένος Sniper
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 733
  • Φύλο: Άντρας
  • "Born with a heart of steel"
"Αχ για να γεννηθείς εσύ κι εγώ, γι' αυτό, για να σε συναντήσω...
γι' αυτό έγινε ο κόσμος μάτια μου, γι' αυτό, για να σε συναντήσω...!!"

"Απόψε δεν θα βγώ στους δρόμους, στα όνειρά μου θα σε ψάξω, ότι δεν έφυγες ποτέ σου, έχω ανά