Αποστολέας Θέμα: ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΣΗ ΣΕ ΠΕΡΙΟΔΙΚΟ ΤΗΣ Β. ΕΛΛΑΔΑΣ  (Αναγνώστηκε 4745 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

  • KOSMIDIS80
  • Επισκέπτης
Γενικα το θεμα της φωτογραφισης μεσορανουσε εδω και καιρο, ετσι οπως ειπα και στην προηγουμενη μας συναντηση ηδη ειχα κανει καποιες κινησεις σε περιοδικα....Μετα απο την επικοινωνια μου λοιπον με περιοδικα του χωρου πηρα επισημη απαντηση απο εκδοτη, όπου μας καλει στα γραφεια για τα περαιτερω! Το περιοδικο ειναι το Tuning Edition , περιοδικο που ασχολειται αποκλειστικα με το γκρουπ VAG.
Προφανως θα τεθει το θεμα με τα ποσα αυτοκινητα θα μαζευτουν, ετσι δεν θελω να εκτεθω ουτε εγω αλλα ουτε και το κλαμπ και ετσι ειπα να βαλω το τοπικ για να δηλωσετε συμμετοχες!
Αντε και θα το συζητησουμε και στη συναντηση την Κυριακη!

Α! αν παραπονεθουν οι υπολοιποι του κλαμπ, να πω οτι αυτη η φωτογραφιση θα ειναι σε περιοδικο της Β ελλαδας και οτι σκοπος ειναι να γινει συντομα (Πολυ πιο πριν απ την πανελληνια συνάντηση, εκει το ξαναβλεπουμε!)

  • KOSMIDIS80
  • Επισκέπτης
f
« Απάντηση #1 στις: 26-09-2005, 15:51:47 »
Παναγιωτη αν παρακολουθεις την θεματικη ενοτητα της Β ελλαδας θα δεις οτι εδω και αρκετο καιρο εχει ξεκινησει μια τετοια προταση! Υπαρχει  ακομα και σαν τοπικ... Δεν νομιζω να υπαρχει προβλημα τωρα?! εξαλλου δεν λεω οτι ταδε του μηνος κανουμε φωτογραφηση κατευθειαν, γι αυτο και το βαλα δημοσιως το θεμα ΄για να ενημερωθουν οσοι ενδιαφερονται και να προχωρησει ή οχι.

  • Αποσυνδεδεμένος Labros
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 1565
  • Φύλο: Άντρας
  • SEATCLUB για παντα!
    • Το μοναδικο Ελληνικο SEATclub στο διαδυκτιο
ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΣΗ ΣΕ ΠΕΡΙΟΔΙΚΟ ΤΗΣ Β. ΕΛΛΑΔΑΣ
« Απάντηση #2 στις: 26-09-2005, 16:45:22 »
παρτε και κανενα τηλ. πρωτα ρε παιδες :!: και μετα κανονιστε η κανονιζουμε :!:  :roll:  694 4546271

  • KOSMIDIS80
  • Επισκέπτης
d
« Απάντηση #3 στις: 26-09-2005, 16:49:05 »
ενταξει Λαμπρο, θα σε παρω το απογευμα να τα πουμε  :grin:

  • BILLYS
  • Επισκέπτης
ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΣΗ ΣΕ ΠΕΡΙΟΔΙΚΟ ΤΗΣ Β. ΕΛΛΑΔΑΣ
« Απάντηση #4 στις: 27-09-2005, 21:53:34 »
Όλα θα γίνουν κατόπιν συνεννοήσεως μέσω τής διαχείρισης.Κοντά στο χρόνο έχει πού λέμε για φωτογράφηση,αλλά ποτέ δέν πραγματοποιήθηκε.

  • KOSMIDIS80
  • Επισκέπτης
f
« Απάντηση #5 στις: 27-12-2005, 11:23:07 »
Ας Κλειδωθει κι αυτο το τοπικ  :wink:

  • firstLEON FR
  • Επισκέπτης
...
« Απάντηση #6 στις: 28-12-2005, 11:57:07 »
Πάντως αν όλα πάνε καλά είναι πολύ καλή ιδέα...

  • KOSMIDIS80
  • Επισκέπτης
c
« Απάντηση #7 στις: 28-12-2005, 16:44:02 »
Απλα ξεχαστε το!εγω δεν γινομαι ρομπα σε ανθρωπους και εσεις να μην ερχεσται....

Αντε και Χρονια Πολλα!!!

ΝΑ ΚΛΕΙΔΩΘΕΙ!!!

  • Liontari
  • Επισκέπτης
ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΣΗ ΣΕ ΠΕΡΙΟΔΙΚΟ ΤΗΣ Β. ΕΛΛΑΔΑΣ
« Απάντηση #8 στις: 29-12-2005, 01:13:10 »
Γιατί ρε Θοδωρή το λες αυτό? Ασ οριστεί ημερομηνία να δούμε πόσες σίγουρεσ συμμετοχές θα έχουμε και αν είναι προχωράει το θέμα. Αλλιώς ακυρώνεται.

  • KOSMIDIS80
  • Επισκέπτης
δ
« Απάντηση #9 στις: 29-12-2005, 08:54:43 »
Δημητρη ηδη ειχαμε ενστασεις στο παρελθον απο την διαχειρηση και επειδη οσες φορες και αν συζητηθηκε το θεμα δεν βγαλαμε ακρη, για αυτο εγω τουλαχιστον δεν προτιθεμαι να το κανονισω και να μεινω μαλ@κας στο τελος! Η διαχειρηση πολυ σωστα εβαζε το θεμα των συμμετοχων ως κρισιμο παραγοντα! Γιατι για να γινει κατι τετοιο πρεπει να εχουμε παρα πολλες συμμετοχες- πολλα αμαξια, πραγμα που με τα σημερινα δεδομενα δεν μπορουμε να επιτυχουμε δυστυχως!

Αναβαλεται τουλαχιστον μεχρι το Τρακ-νται οταν γινει Σερρες  :wink: , οπου κατι εχω προτινει στην διαχειρηση να κανουμε, αλλα σας το φυλαω και εκπληξη  :wink:

  • -=Yoda=-
  • Επισκέπτης
ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΣΗ ΣΕ ΠΕΡΙΟΔΙΚΟ ΤΗΣ Β. ΕΛΛΑΔΑΣ
« Απάντηση #10 στις: 29-12-2005, 11:15:53 »
το tuning edition ανηκει στον παντελιδη, τον s&m bros και ταυτοχρονα αυτον που αρχικα ανοιξε το skodaclub.

σαν club εχετε ξαναυπαρξει στη θεματολογια του μαζι με φωτογραφικο υλικο κλπ. (και στο εξωφυλλο)

οτι θελετε να κανονισετε/διευκρινησετε Λαμπρο (κλπ mod), παρτε τηλεφωνο και μιληστε κατευθειαν με τον σωκρατη.
δωστε του και χαιρετουρες απο μενα.

  • KOSMIDIS80
  • Επισκέπτης
r
« Απάντηση #11 στις: 29-12-2005, 11:22:37 »
Τον ξερουμε ρε συ Υοντα και εχουμε μιλησει μαζι του!
Ο ανθρωπος συμφωνησε στο να κανουμε οτι αποφασισουμε, αλλα εμεις.... ;-)woohoo  ---> Κοινως τρεις λαλλουν και δυο χωρευουν!!!

Δηλαδη τι να του πω για φωτογραφιση που οταν μας περιμενε στην εκθεση αυτοκινητων να παμε για να μιλησουμε (Μας περιμενε μαζικα!) εμεις πηγαμε 3 ατομα ολο και ολο!!! ΕΓΩ προσωπικα ντρεπομαι να ξανακανω επαφη γι αυτο το θεμα!

Εκκρεμει η δυναμομετρηση στο  Power Techniques , οπου δεν μου απαντησαν ακομα.... Εκει ενταξει ειμασταν 9 ατομα, κατι μπορει να γινει
Θα περιμενουμε απαντηση τους

  • Αποσυνδεδεμένος Labros
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 1565
  • Φύλο: Άντρας
  • SEATCLUB για παντα!
    • Το μοναδικο Ελληνικο SEATclub στο διαδυκτιο
ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΣΗ ΣΕ ΠΕΡΙΟΔΙΚΟ ΤΗΣ Β. ΕΛΛΑΔΑΣ
« Απάντηση #12 στις: 29-12-2005, 13:56:26 »
Ας περιμενουμε μεχρι την Ανοιξη οποτε και θα εχουμε τις καταλληλες καιρικες συνθηκες για φωτογραφηση,παρουσιαση και θα επανελθουμε στο θεμα πιο οργανωμενοι :wink:

  • BILLYS
  • Επισκέπτης
ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΣΗ ΣΕ ΠΕΡΙΟΔΙΚΟ ΤΗΣ Β. ΕΛΛΑΔΑΣ
« Απάντηση #13 στις: 31-12-2005, 22:58:46 »
Σχετικά με τόν Παντελίδη δέν είμαι και σίγουρος.Όταν είχε γίνει το AUTO TUNING στο λιμάνι(Θεσ/νίκη),είρθαμε σ'επαφή,αλλά μόνο πού δέν μάς γιούχαρε.Έχουμε και κάποια γ@μημένη αξιοπρέπεια και δέν δέχομαι από άτομα........πού ζητάς κάτι για καλό να με κάνει να νιώθω μ@λ@κ@ς.