Αποστολέας Θέμα: Παραγγελία T-Shirt του Club για τους Βορειους  (Αναγνώστηκε 52816 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

  • BILLYS
  • Επισκέπτης
Παραγγελία T-Shirt του Club για τους Βορειους
« Απάντηση #120 στις: 20-12-2005, 18:06:39 »
Καλύτερα όπως λέει και ο Κοσμίδης.Πάντως άλλη φορά δέν πρόκειται να πάρω τήν πρωτοβουλία να γράψω γι'αυτό το θέμα με τα T-Shirt.Εφόσον μπεί με το καλό το νέο έτος,τότε να μπούμε στη διαδικασία απ'τή στιγμή πού θα μάς πεί ο Παναγιώτης.

  • BILLYS
  • Επισκέπτης
Παραγγελία T-Shirt του Club για τους Βορειους
« Απάντηση #121 στις: 20-12-2005, 18:14:03 »
Spyridy.Εννοώ ότι είναι λήξαν το θέμα τών T-Shirt.Από το νέο έτος.Λάθος διατύπωση το παραπάνω που έγραψα.Sorry!

  • Αποσυνδεδεμένος Vlahos Efstratios
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 643
  • Φύλο: Άντρας
  • κύριε Υπουργέ ...... τα Υπουργεία σας
    • http://www.manisios.net
Παραγγελία T-Shirt του Club για τους Βορειους
« Απάντηση #122 στις: 20-12-2005, 23:05:16 »
Εννοώ Πανάγο ότι είμαι αυτός που ήδη πλήρωσε 2 μπλουζάκια και τώρα θα τα ξανασκάσω..
1ο σταδιάκι δεξιά...!!

  • Loxias
  • Επισκέπτης
Παραγγελία T-Shirt του Club για τους Βορειους
« Απάντηση #123 στις: 20-12-2005, 23:21:32 »
Παράθεση από: Vlahos Efstratios
Εννοώ Πανάγο ότι είμαι αυτός που ήδη πλήρωσε 2 μπλουζάκια και τώρα θα τα ξανασκάσω..



Σε ποιον πληρωσες εαν επιτρεπεται??(οχι οτι δεν ξερω αλλα ετσι για να μαθαινει και ο κοσμος)

  • KOSMIDIS80
  • Επισκέπτης
ρ
« Απάντηση #124 στις: 21-12-2005, 10:38:03 »
Για να μην συμβει παλι κανα ευτραπαλο και εχουμε προβλημα, ειπαμε απ την αρχη ειπαμε τα λεφτα να μπουν σε λογαριασμο που θα δωσει η διαχειρηση!!!

  • firstLEON FR
  • Επισκέπτης
...
« Απάντηση #125 στις: 21-12-2005, 14:42:22 »
Παράθεση από: George
Παράθεση από: Loxias
Παράθεση από: Vlahos Efstratios
Εννοώ Πανάγο ότι είμαι αυτός που ήδη πλήρωσε 2 μπλουζάκια και τώρα θα τα ξανασκάσω..



Σε ποιον πληρωσες εαν επιτρεπεται??(οχι οτι δεν ξερω αλλα ετσι για να μαθαινει και ο κοσμος)


Όπως είπε και ο λοχίας, καλό θα ήταν να πεις σε ποιον πλήρωσες γιατί πολλά μπορεί να σκεφτεί κάποιος  :roll:

Να ρωτήσω και εγώ με την σειρά μου σε ποιον πλήρωσες Στράτο? :roll:

  • firstLEON FR
  • Επισκέπτης
Re: ...
« Απάντηση #126 στις: 21-12-2005, 14:56:06 »
Παράθεση από: Panagiotis Kenterlis
Παράθεση από: firstLEON FR
Παράθεση από: George
Παράθεση από: Loxias
Παράθεση από: Vlahos Efstratios
Εννοώ Πανάγο ότι είμαι αυτός που ήδη πλήρωσε 2 μπλουζάκια και τώρα θα τα ξανασκάσω..



Σε ποιον πληρωσες εαν επιτρεπεται??(οχι οτι δεν ξερω αλλα ετσι για να μαθαινει και ο κοσμος)


Όπως είπε και ο λοχίας, καλό θα ήταν να πεις σε ποιον πλήρωσες γιατί πολλά μπορεί να σκεφτεί κάποιος  :roll:

Να ρωτήσω και εγώ με την σειρά μου σε ποιον πλήρωσες Στράτο? :roll:

Κάποια στιγμή πρέπει να αποκαλύψετε το όνομα αυτού που σας έφαγε τα λεφτά. Δεν καταλαβαίνω γιατί δεν το κάνετε; :roll:

Ούτε εγώ το καταλαβαίνω γιατι δεν λένε...περιμένω εγώ να ακούσω... :roll:

  • Αποσυνδεδεμένος Άλκης
  • Leon 0.8 2cv
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 1575
  • Φύλο: Άντρας
Παραγγελία T-Shirt του Club για τους Βορειους
« Απάντηση #127 στις: 21-12-2005, 14:58:25 »
Τελικά ρε παιδιά θα μας σκάσετε;
Giac K04-23 Team....

  • firstLEON FR
  • Επισκέπτης
...
« Απάντηση #128 στις: 21-12-2005, 15:15:01 »
Παιδιά πρέπει να μας πείτε τι έγινε..!Ετσι και αλλιώς αργά η γρήγορα θα βγει στην φόρα!!! :evil:

  • Αποσυνδεδεμένος LEONtokardos
  • Κώστας
  • Διαχειριστής
  • Master member
  • *
  • Μηνύματα: 10323
  • Φύλο: Άντρας
    • 8v rulezz>TSI mode>W209
    • http://www.seatclub.gr
Παραγγελία T-Shirt του Club για τους Βορειους
« Απάντηση #129 στις: 21-12-2005, 17:22:43 »
και να διαβαζετε τις ανακοινωσεις για τα χρηματα...
My attitude is based on how you treat me

Μy ex-TSI's set up
Nurburgring-Seatclub decals, black tinted lights, plasti dipped mask, led bulbs, footrest, wind deflectors, park sensors, perfume from Praktiker

  • sotosvas
  • Επισκέπτης
Παραγγελία T-Shirt του Club για τους Βορειους
« Απάντηση #130 στις: 21-12-2005, 18:01:04 »
paidia sas xairetw apo italia, erxomai ellada stis 24/12 mporei kapoios na mou pei pws mporw na promitheutw to mplouzaki an sas einai eukolo? Eyxaristw kai perimenw nea sas.... Episeis tha iparksei kamia sinatisi sti B. Ellada apo tis 24/12 mexri tis 8/1 pou tha eimai ellada giati kathe fora tis xanw epeidi eimai makria apo ta patria edafh!!!!!

  • BILLYS
  • Επισκέπτης
Παραγγελία T-Shirt του Club για τους Βορειους
« Απάντηση #131 στις: 21-12-2005, 19:11:42 »
Παιδιά όλοι λάβατε ένα π.μ με τόν λογαριασμό τού Παναγιώτη.Και 'γώ με τη σειρά μού θα ήθελα να παρακαλέσω να είμαστε συνεπείς στή κατάθεση τών χρημμάτων,ώστε μετά να μήν βγούμε και παραπονούμενοι.Προσωπικά η πρόταση για το μπουφάν είναι πολύ ενδιαφέρουσα,αλλά τα οικονομικά μού δέν μου το επιτρέπουν τουλάχιστον τώρα.Μ'αρέσει πάντως.GALLERY SEAT CLUB.

  • KOSMIDIS80
  • Επισκέπτης
Παραγγελία T-Shirt του Club για τους Βορειους
« Απάντηση #132 στις: 21-12-2005, 23:03:17 »
Παράθεση από: sotosvas
paidia sas xairetw apo italia, erxomai ellada stis 24/12 mporei kapoios na mou pei pws mporw na promitheutw to mplouzaki an sas einai eukolo? Eyxaristw kai perimenw nea sas.... Episeis tha iparksei kamia sinatisi sti B. Ellada apo tis 24/12 mexri tis 8/1 pou tha eimai ellada giati kathe fora tis xanw epeidi eimai makria apo ta patria edafh!!!!!


Οσον αφορα τα μπλουζακια μαλλον αργησες λιγο φιλε μου, αλλα για πες τι νουμερο θελεις, αφου εγω πηρα δυο για μενα οπου και θα δω πιο με κανει, το αλλο αν σε βολευει θα στο δωσω  :wink:  
Ελα με το καλο Ελλαδα και ολο και κατι θα κανουμε, στειλε κανα πμ το τηλ σου για να βρεθουμε  :!:

  • KOSTAS
  • Επισκέπτης
Παραγγελία T-Shirt του Club για τους Βορειους
« Απάντηση #133 στις: 22-12-2005, 11:13:48 »
Παράθεση από: BILLYS
Προσωπικά η πρόταση για το μπουφάν είναι πολύ ενδιαφέρουσα,αλλά τα οικονομικά μού δέν μου το επιτρέπουν τουλάχιστον τώρα.Μ'αρέσει πάντως.GALLERY SEAT CLUB.

Βασιλη δε θελω να μπω στα οικονομικα σου -δε μπορω αλλωστε-, αλλα να ξερετε οτι δε νομιζω να υπαρξει αλλη ομαδικη αγορα για μπουφαν. Βασικα θα ειναι σχεδον απιθανο να ξαναβρουμε το ιδιο...

Θα μου πεις "ε και τι θες να κανουμε;", εγω απλως το αναφερω...  :roll:

  • KOSMIDIS80
  • Επισκέπτης
σ
« Απάντηση #134 στις: 22-12-2005, 20:25:28 »
ναι καταθεσα εγω Παναγιωτη  :wink: