Αποστολέας Θέμα: Παραγγελία T-Shirt του Club για τους Βορειους  (Αναγνώστηκε 52573 φορές)

0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

  • KOSMIDIS80
  • Επισκέπτης
f
« Απάντηση #15 στις: 06-12-2005, 11:20:56 »
Παράθεση από: spyridy
Αν αυτό που έχουμε ακούσει φίλε KOSMIDIS80 ισχύει, τότε δεν νομίζω οτι πρέπει να μείνει "κρυφό" και να μη δημοσιοποιηθεί. Το θέμα είναι να δούμε αν όντως έχει συμβεί κάτι που δεν έπρεπε, να κατανοήσουμε γιατί συνέβη και να φροντίσουμε να μην ξανασυμβεί!


Ναι ωραια, εχει ενημερωθει η διαχειρηση (βλεπε Λοχια και Κωστα) για το τι εχει γινει... Τωρα αν ειναι σωστο ή οχι για να βγει παραπερα εγω δεν μπορω να πω. Σκεφτητε παντως οτι δεν εχουμε ακουσει και την αλλη αποψη...

  • KOSMIDIS80
  • Επισκέπτης
d
« Απάντηση #16 στις: 06-12-2005, 13:34:36 »
Α και να θυμισω οτι στην αρχη ειχα ενθουσιαστει με το θεμα και ειχα βγαλει και δημοσιευση οπου ελεγα να οργανωσω εγω την αγορα για την Β Ελλαδα, αλλα εκει καπου ειχε μπλεχτει το θεμα και το αφησαμε( Βλεπε την αναλογο θεμα εδω στη Β Ελλαδα). Επειτα ειχα κανει δημοσια την ερωτηση αν μπορει καποιος να αναλαβει απο τους Βορειους που συχνα κατεβαινουν Αθηνα κτλ ... για να παρει (βλεπε στις διευκρινιστικες ερωτησεις κτλ για τα μπλουζακια)!Τοτε ειναι που λεω τωρα οτι ειμασταν αλλου γιατι κανενας δεν ασχοληθηκε με το θεμα και Δεν βγαζω τον ευατο μου απεξω σ αυτο!


Αnyway τωρα οπως φενεται πανε ολα καλα στη Β Ελλαδα και ειχαμε την ιδεα να προχωρησουμε σ αυτο το κομματι που λεγεται μπλουζακι! Πιστευω οτι σ αυτο πρεπει να σταθουμε και να κοιταξουμε το απο δω και περα!

  • firstLEON FR
  • Επισκέπτης
...
« Απάντηση #17 στις: 06-12-2005, 14:49:20 »
Παράθεση από: spyridy
Αν αυτό που έχουμε ακούσει φίλε KOSMIDIS80 ισχύει, τότε δεν νομίζω οτι πρέπει να μείνει "κρυφό" και να μη δημοσιοποιηθεί. Το θέμα είναι να δούμε αν όντως έχει συμβεί κάτι που δεν έπρεπε, να κατανοήσουμε γιατί συνέβη και να φροντίσουμε να μην ξανασυμβεί!
Παιδιά τι έγινε πάλι που πρέπει να μάθουμε? :roll:

Όσο για τα μπλουζάκια θα σε ενημερώσω Βασιλάκη αν είναι να πάρω... :wink:

  • KOSMIDIS80
  • Επισκέπτης
f
« Απάντηση #18 στις: 06-12-2005, 15:05:23 »
Κωστα μονο απο εδω μεσα οσοι θα δηλωσουν θα ισχυσει!!! Οχι τηλεφωνικα κτλ για ευνοητους λογους!   :wink:

  • firstLEON FR
  • Επισκέπτης
Re: f
« Απάντηση #19 στις: 06-12-2005, 15:07:22 »
Παράθεση από: KOSMIDIS80
Κωστα μονο απο εδω μεσα οσοι θα δηλωσουν θα ισχυσει!!! Οχι τηλεφωνικα κτλ για ευνοητους λογους!   :wink:

Οκ Θόδωρε... :wink:

  • Αποσυνδεδεμένος Mad Max
  • The Interceptor
  • Elite member
  • *
  • Μηνύματα: 2718
  • Φύλο: Άντρας
  • Leon 1.8 20V
Παραγγελία T-Shirt του Club για τους Βορειους
« Απάντηση #20 στις: 06-12-2005, 15:19:36 »
Παράθεση από: spyridy
Αν αυτό που έχουμε ακούσει φίλε KOSMIDIS80 ισχύει, τότε δεν νομίζω οτι πρέπει να μείνει "κρυφό" και να μη δημοσιοποιηθεί. Το θέμα είναι να δούμε αν όντως έχει συμβεί κάτι που δεν έπρεπε, να κατανοήσουμε γιατί συνέβη και να φροντίσουμε να μην ξανασυμβεί!

Παιδιά πείτε ότι είναι να πείτε να μάθουμε και εμείς, αλλιώς μη το λέτε καθόλου. Από σοβαρούς μέχρι και κουτσομπολίστικους λόγους, γίνεται εκνευριστικό να διαβάζεις έγινε αυτό, και σου-ξου-μούξου και τελικά να μη μαθαίνεις τίποτα. Spyridy δεν πάει σε εσένα αυτό.  :oops:

  • KOSMIDIS80
  • Επισκέπτης
f
« Απάντηση #21 στις: 06-12-2005, 15:24:38 »
Παράθεση από: Mad Max
Παράθεση από: spyridy
Αν αυτό που έχουμε ακούσει φίλε KOSMIDIS80 ισχύει, τότε δεν νομίζω οτι πρέπει να μείνει "κρυφό" και να μη δημοσιοποιηθεί. Το θέμα είναι να δούμε αν όντως έχει συμβεί κάτι που δεν έπρεπε, να κατανοήσουμε γιατί συνέβη και να φροντίσουμε να μην ξανασυμβεί!

Παιδιά πείτε ότι είναι να πείτε να μάθουμε και εμείς, αλλιώς μη το λέτε καθόλου. Από σοβαρούς μέχρι και κουτσομπολίστικους λόγους, γίνεται εκνευριστικό να διαβάζεις έγινε αυτό, και σου-ξου-μούξου και τελικά να μη μαθαίνεις τίποτα. Spyridy δεν πάει σε εσένα αυτό.  :oops:


Να δωσω μια απαντηση σε οσους ρωταν/θα ρωτησουν οτι επειδη ειναι θεμα το οποιο θα θιξει την αξιοπρεπεια καποιου κυριου καλο θα ηταν να μην δωσουμε συνεχεια, αλλα να περιμενουμε ο συνφορουμιστας που την <<πατησε>> να βγει και να μας πει αν ισχυει το οτι ενω του πηρε λεφτα για μπλουζακια τελικα δεν εκανε ποτε την παραγγελια...και φυσικα δεν του γυρισε πισω τα λεφτα :!:

  • KOSMIDIS80
  • Επισκέπτης
e
« Απάντηση #22 στις: 06-12-2005, 16:07:53 »
ευχαριστουμε την διαχειρηση για την κινηση της αυτην και ελπιζω μεχρι το τελος της βδομαδας να τελειωσει το θεμα!

Εγω θελω 2 Large! Αντε γραφτε και οι υπολοιποι να τελειωνουμε με το θεμα μπλουζακια

Απο οτι ειδα καποιοι λενε οτι θα προχωρησουμε και σε μακο ή μπουφαν???

  • BILLYS
  • Επισκέπτης
Παραγγελία T-Shirt του Club για τους Βορειους
« Απάντηση #23 στις: 06-12-2005, 16:35:21 »
Παράθεση από: KOSTAS
Παράθεση από: BILLYS
Προκειμένου να περιμένουμε τόν σωτήρα μάς για να μάς τα φέρει.

Eπειδη εχουν παρει τα αυτια μας κατι περιεργες φημες, μηπως μπορεις να γινεις λιγο πιο ξεκαθαρος;  :evil:

Αυτό δέν αφορά κάποιους απ'τη Διαχείριση,πρός θεού.Μήν το εκλαμβάνεται ώς μπηχτή.Η αλήθεια είναι ότι κάποιος θα αναλάμβανε τήν πρώτη φορά να παραλάβει τα μπλουζάκια,αλλά μέχρι εκεί.Τήν δεύτερη είμασταν εκτός με τήν έννοια ότι δέν παραγγείλαμε ο καθένας για τη πάρτυ τού.Τώρα θέλουμε να προμηθευτούμε και 'μείς Τ-Shirt και το θέλουμε όντως και άς με συγχωρέσουν τα παιδιά πού δέν ενημερώθηκαν στη συνάντηση για τη κίνηση πού είχα σκοπό να κάνω.Πρόβλημα δέν υπάρχει εντός τού club στή Β.Ελλάδα και άν γινόταν θα το λύναμε.

  • Liontari
  • Επισκέπτης
Παραγγελία T-Shirt του Club για τους Βορειους
« Απάντηση #24 στις: 07-12-2005, 01:14:28 »
Λοιπόν θέλω 1 Large.

  • KOSMIDIS80
  • Επισκέπτης
d
« Απάντηση #25 στις: 07-12-2005, 08:36:23 »
Οποτε εχουμε και λεμε

Kosmidis80 2 Large
Liontari           1 Large


Αντε και οι υπολοιποι  :wink:

  • TAKHS
  • Επισκέπτης
Παραγγελία T-Shirt του Club για τους Βορειους
« Απάντηση #26 στις: 07-12-2005, 16:07:44 »
ΛΟΙΠΟΝ ΚΥΡΙΟΙ.ΕΓΩ ΘΕΛΩ 2 T-SHIRT LARGE.

KAI ΘΑ ΠΑΡΑΚΑΛΕΣΩ ΠΟΛΥ ΤΗΝ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΝΑ ΣΥΝΤΟΜΕΥΣΗ ΤΗΝ ΠΑΡΑΓΕΛΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΕΧΟΥΜΕ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΑΣ ΓΡΗΓΟΡΑ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.

ΕΧΩ ΝΑ ΠΡΩΤΕΙΝΩ ΝΑ ΒΓΑΛΟΥΜΕ ΚΑΙ ΚΑΠΕΛΑΚΙΑ ΣΕ ΚΟΚΚΙΝΟ ΧΡΩΜΑ ΜΕ ΤΟ ΛΟΓΟΤΥΠΟ ΤΟΥ CLUΒ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΤΟ ΣΗΜΑ  ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΗΣ SEAT. :lol:

  • KOSMIDIS80
  • Επισκέπτης
f
« Απάντηση #27 στις: 07-12-2005, 16:12:12 »
Οποτε :

Kosmidis80 2 Large
Liontari 1 Large
ΤΑΚΗΣ  2 Large


και συνεχιζουμε....

  • BILLYS
  • Επισκέπτης
Παραγγελία T-Shirt του Club για τους Βορειους
« Απάντηση #28 στις: 07-12-2005, 16:22:52 »
Παναγιώτη η ποσότητα και εφόσον μαζευτεί θα τη δείτε.Εν μέρει έχεις απόλυτο δίκιο τ'ότι βιάστηκα να ανοίξω αυτήν τήν ενότητα.Μ'όλο το θάρρος υπεύθυνος για όλη αυτή τη κατάσταση είμαι εγώ.Απ'ότι φαίνεται δέν θα έχουν δεί ακόμα τ'ότι έχει ανοιχτεί αυτή η ενότητα και γι'αυτό δέν έχουν δηλώσει..¶ς αφήσουμε κάποιο άλφα χρονικό περιθώριο και πιστεύω να υπάρξουν μέλη πού να θέλουν να προμηθευτούν αυτό το T-Shirt.

  • KOSMIDIS80
  • Επισκέπτης
e
« Απάντηση #29 στις: 07-12-2005, 16:32:16 »
ελα ρε παιδια ας περιμενουμε, δεν τρεχει τιποτα!!! Τοσο καιρο χωρις ειμαστε!!! αντε συμμετοχες να βλεπουμε και ολα τα υπολοιπα ειναι περιττα  :wink: