Αποστολέας Θέμα: Παραγγελία T-Shirt του Club για τους Βορειους  (Αναγνώστηκε 52568 φορές)

0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

  • TAKHS
  • Επισκέπτης
Παραγγελία T-Shirt του Club για τους Βορειους
« Απάντηση #30 στις: 07-12-2005, 16:47:37 »
ΤΟ ΤΙ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΤΟ ΜΠΛΟΥΖΑΚΙ ΚΑΙ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟ ΒΑΛΩ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΔΟΥΛΕΙΑ.ΕΚΑΝΑ ΜΙΑ ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΠΕΛΟ ΚΑΙ ΜΑΣ ΤΗΝ ΛΕΣ ΣΤΕΓΝΑ,ΔΕΝ ΤΟ ΗΞΕΡΑ ΟΤΙ ΕΧΕΙ Η ΑΘΗΝΑ ΠΟΙΟ ΕΞΥΠΝΟΥΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΒΟΡΕΙΑ ΕΛΛΑΔΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΕΝΤΥΠΩΣΗ.,ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΕΓΩ ΚΥΡΙΕ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΗΝ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΝΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΤΟ FORUM,ΛΟΓΟ ΕΡΓΑΣΙΑΣ.ΚΑΙ ΚΑΤΑ ΔΕΥΤΕΡΟΝ ΔΕΝ ΤΑ ΕΧΩ ΔΕΙ ΟΥΤΕ ΤΑ ΜΛΟΥΖΑΚΙΑ ΟΥΤΕ ΤΑ ΚΑΠΕΛΑ.ΒΑΛΤΕ ΚΑΜΙΑ FOTO ΝΑ ΞΕΣΤΡΑΒΟΘΟΥΜΕ  ΛΕΩ.ΑΝ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΛΕΜΕ ΚΑΤΙ ΜΑΣ ΚΡΑΖΕΤΕ.ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΣΤΟ ΕΞΗΣ ΝΑ ΜΙΛΑΤΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ .ΔΕΝ ΔΙΝΩ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΝΑ ΜΟΥ ΜΙΛΑΕΙ ΚΑΤ'ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.
                  ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΜΙΛΗΣΩ ΚΥΡΙΕ ΚΕΝΤΕΡΛΗ ΜΑΖΙ ΣΑΣ ΘΑ ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΝΑ ΜΕΝΤΙΟΥΜ ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΕΣ.

  • KOSTAS
  • Επισκέπτης
Παραγγελία T-Shirt του Club για τους Βορειους
« Απάντηση #31 στις: 07-12-2005, 17:25:57 »
Φιλε Τακη, δεν σου εγινε καμια παρατηρηση, απλως ο Παναγιωτης εδωσε καποιες εξηγησεις και μαλιστα σε πολυ ευγενικο και ηπιο τονο. Τωρα, αν εσυ δεν εχεις διαβασει τις δυο προηγουμενες σελιδες (οπου αναφερετε οτι τα μπλουζακια πιθανον θα καθυστερησουν) και δεν εχεις δει καμια φωτογραφια απο καπελο ή μπλουζακι, δεν σου φταιει κανενας απολυτος.

Και κατι τελευταιο: Οταν απευθυνεσε στον οποιο κ.Κεντερλη, να ξερεις οτι απευθυνεσε σε ολη την ομαδα διαχειρισης, καθως οτιδηποτε γραφει το γραφει με την συνενεση ολων μας. Θα σε παρακαλουσα λοιπον να μιλας και να γραφεις  λιγοτερο προκλητικα.  



@BILLYS. Φιλε Βασιλη, οι οποιες εξηγησεις χρειαστηκε και ηταν απαραιτητο να δωθουν, για να μην υπαρχουν παρεξηγησεις, δωθηκαν στην πρωτη σελιδα. Απο εκει και περα σε καμια περιπτωση δεν προκειται να θεωρηθεις υπευθυνος εσυ, εαν π.χ. τελικα μονο 3-4 ατομα ζητησουν μπλουζακι ή υπαρξει αλλη παρατυπια, που δεν εχεις αμεση ευθυνη εσυ, οποτε δεν υπαρχει λογος να απολογεισε, ουτε να ζητας συγνωμη σε καθε παρεμβαση της διαχειρισης, η οποια το μονο που θελει, ειναι να υπαρξουν απο ελαχιστα, εως κανενα προβλημα...

  • Αποσυνδεδεμένος LEONtokardos
  • Κώστας
  • Διαχειριστής
  • Master member
  • *
  • Μηνύματα: 10322
  • Φύλο: Άντρας
    • 8v rulezz>TSI mode>MB
    • http://www.seatclub.gr
Παραγγελία T-Shirt του Club για τους Βορειους
« Απάντηση #32 στις: 07-12-2005, 17:31:43 »
Τραμπουκοrator KOSTAS  :lol:   :lol:  :lol:
My attitude is based on how you treat me

Μy ex-TSI's set up
Nurburgring-Seatclub decals, black tinted lights, plasti dipped mask, led bulbs, footrest, wind deflectors, park sensors, perfume from Praktiker

  • firstLEON FR
  • Επισκέπτης
...
« Απάντηση #33 στις: 07-12-2005, 17:40:04 »
Ποποπο...τελικά έυκολα γίνονται οι παρεξηγήσεις... :oops:

  • KOSTAS
  • Επισκέπτης
Re: ...
« Απάντηση #34 στις: 07-12-2005, 21:09:02 »
Παράθεση από: firstLEON FR
Ποποπο...τελικά έυκολα γίνονται οι παρεξηγήσεις... :oops:

Μα και βεβαια γινονται παρεξηγησεις και μαλιστα εκει που δεν υπαρχει κανενα θεμα.

Αν καποιος δεν μπαινει στη διαδικασια να διαβασει και να αναλυσει καποια γραφομενα, παρα απομονωνει μεμονωμενες εκφρασεις, τοτε βγαζει λαθος συμπερασματα...

Επιπροσθετως να συμπληρωσω οτι η τριτη ομαδικη αγορα γινεται εντελως καταχρηστικα, καθως ειχαμε ανακοινωσει οτι δεν θα γινει καμια αλλη περαν της δευτερης ή τουλαχιστον οχι πριν απο του χρονου το καλοκαιρι. Καποιοι το αναγνωρισαν και ειπαν και ενα ευχαριστω, παρολο που απο το ανοιγμα και μονο του θεματως, επρεπε να κλειδωθει αμεσα, καθως μονο η διαχειριση ειναι αρμοδια να ανοιγει και οργανωνει ομαδικες αγορες.

Ειπαμε ομως -και το επαναλαμβανω και παλι- οτι αναγνωριζουμε οτι υπηρξε καποιο ιδιαιτερο προβλημα με τα παιδια απο τη Βορεια Ελλαδα, γι αυτο και το τρεξαμε σα θεμα και δεν το ειδαμε εγωϊστικα.

  • BILLYS
  • Επισκέπτης
Παραγγελία T-Shirt του Club για τους Βορειους
« Απάντηση #35 στις: 07-12-2005, 22:13:28 »
Ολά καλά!Παμε γι'αλλά,χωρίς προβλήματα.

  • KOSMIDIS80
  • Επισκέπτης
δ
« Απάντηση #36 στις: 07-12-2005, 23:06:42 »
Αντε αρκετα με τα οφ τοπικ και με τις μπηχτες και τα μαλωματα, επι της ουσιας ΘΑ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΑΚΟΜΑ?????

  • BILLYS
  • Επισκέπτης
Παραγγελία T-Shirt του Club για τους Βορειους
« Απάντηση #37 στις: 07-12-2005, 23:11:12 »
Εγώ είμαι στα δύο large πάντως.

  • KOSMIDIS80
  • Επισκέπτης
φ
« Απάντηση #38 στις: 07-12-2005, 23:19:48 »
οποτε :

Kosmidis80 2 Large
Liontari 1 Large
ΤΑΚΗΣ 2 Large
Billys   2 Large



ε μα καλα ρε Βασιλη που θα χωρεσεις σε Large???xaxaxaxaxa!!!! :lol:

  • Liontari
  • Επισκέπτης
Παραγγελία T-Shirt του Club για τους Βορειους
« Απάντηση #39 στις: 08-12-2005, 02:12:59 »
Μήπως να παραγγέλναμε κανένα XL? Θοδωρή καντο το δικό μου XL για να μπω σίγουρα.

  • KOSMIDIS80
  • Επισκέπτης
f
« Απάντηση #40 στις: 08-12-2005, 08:21:06 »
ανανεωνω την λιστα κατοπιν ζητησης του Δημητρη για XL

Kosmidis80 2 Large
Liontari 1 X-Large
ΤΑΚΗΣ 2 Large
Billys 2 Large

Παραγγελία T-Shirt του Club για τους Βορειους
« Απάντηση #41 στις: 08-12-2005, 10:11:09 »
ΘΟΔΩΡΕ ΠΙΑΣΕ ΚΑΙ ΔΥΟ XL ΓΙΑ ΜΕΝΑ.
ΟΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΕΣΥ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΝΑ ΤΟ ΔΩΣΕΙ Ο ΘΕΟΣ ΣΕ ΣΕΝΑ!

  • KOSMIDIS80
  • Επισκέπτης
e
« Απάντηση #42 στις: 08-12-2005, 14:14:09 »
Kαι λεμε

Kosmidis80 2 Large
Liontari 1 X-Large
ΤΑΚΗΣ 2 Large
Billys 2 Large
ΜιχαληςSalonica 2 X-Large

  • KOSMIDIS80
  • Επισκέπτης
k
« Απάντηση #43 στις: 08-12-2005, 15:18:53 »
Τι να σου πω Παναγιωτη αν μεινουμε στα 4-5 μελη μονο που να θελουν!???

Αν μιλαμε για τοσους λιγους τοτε προτεινω να περιμενουμε την επομενη ομαδικη παραγγελια και αυτη ολη η κατασταση να λειξει εδω, ετσι ωστε και εσυ να μην τρεχεις γι αυτην την υποθεση αλλα και να μην υποχρεωνεσται σαν ατομα στον κατασκευαστη των T-shirts με 10 ολο και ολο μπλουζες!!! Τωρα για το τυπικο εντελως του πραγματος ας βαλουμε μια ημερομηνια!
θα πω οτι μια ακομα βδομαδα πιστευω φτανει παιδια για να αποφασισουν αλλα και να μπουν οσοι δεν μπηκαν στο φορουμ.... Οποτε αν αναζηταμε μερα θα προτινω ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 16 / 12 /2005 να σταματησει  η παραγγελια των T-shirts για τους Βορειους και απο κει και περα οποιος πηρε πηρε!

  • KOSMIDIS80
  • Επισκέπτης
e
« Απάντηση #44 στις: 08-12-2005, 15:45:53 »
ετσι!!! Αν και δεν εκανε παραγγελια κανας Γιαννης ακομα!

Οποτε να παρακαλεσω τον Βασιλη να αλλαξει το θεμα και να βαλει και την ημερομηνια ληξης!