Αποστολέας Θέμα: Παραγγελία T-Shirt του Club για τους Βορειους  (Αναγνώστηκε 52580 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

  • BILLYS
  • Επισκέπτης
Παραγγελία T-Shirt του Club για τους Βορειους
« Απάντηση #45 στις: 08-12-2005, 16:15:09 »
Εντάξει.Εφόσον οι παραγγελίες είναι λίγες μέχρι στιγμής,καλύτερα να αναμένουμε τήν επόμενη ανακοίνωση απ'τη Διαχείριση.Εγώ πρός το παρόν σημειώνω ονόμματα και μεγέθοι και όταν έρθει ο καιρός τα βλέπουμε.Απλα θα παρακαλέσω να αφήσουμε χρονικό περιθώριο,μέχρι τήν Παρασκευή 9-12-05,μήπως τυχών θελήσει και κανένας άλλος.Απλά δεν πρόκειται κατόπιν ανακοίνωσης απ'τήν Διαχείριση τού CLUB να μπώ στή διαδικασία παραγγελίας.ΠΛΕΟΝ!

  • KOSMIDIS80
  • Επισκέπτης
f
« Απάντηση #46 στις: 08-12-2005, 16:27:05 »
ΚΟΙΤΑΞΤΕ να διαβαζεται ολα τα ποστ, πριν να γραψετε απαντησεις!!!! Ρε Βασιλη εγινε ολοκληρη ιστορια για το ποιος, τοτε και τι ακριβως εγινε και τωρα το γυρνας στο να ληξει????
Αν δεν διαβαζεις ή δεν κατανοεις τι λεμε με τον Παναγιωτη δεν σε φταιμε ρε κουμπαρε!  Λοιπον 1ον σου ειπα πως θα γινει η παραγγελια και δεν θα εμπλακεις πουθενα περα του να παραλαβεις και να τα μοιρασεις!!! Λεφτα δεν θα εμπιστευθουμε ποτε ξανα, περα της διαχειρησης!!!!

Τωρα οσον αφορα το αν προχωρησουμε ή οχι! Κατεβασα μια ιδεα ότι αν δεν συμπληρωσουμε αριθμο απο μπλουζακια καλο θα ηταν να περιμενουμε την επομενη παραγγελια για να μην ταλαιπωρουμε χωρις λογο την διαχειρηση!!! ΤΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ σ αυτο??? Ο Παναγιωτης δεν ειπε κατι που να το ισχυσει!!! Αφου δεν εχει προβλημα στο να <<τρεξει>> για εμας, αλλα και να χρεωθει το ταχυδρομειο- Κτελ ή οπως αλλιως θα ερθουν τοτε τι να συζηταμε!!!!!!!! ΠΡΟΧΩΡΑΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΟΤΑΤΑ!!!
Αν δεν θες Βασιλη να παραλαβεις ή την οποιαδηποτε αναμιξη στο θεμα, αστα και θα τα παρω εγω!
Ε μα δηλαδη φταιω εγω που νευριαζω??? Ειμαι στην δουλεια μου και αντι να δουλευω καθομαι να ψαχνω να βγαλω ακρη για τα μπλουζακια, που στην τελικη δεν βλεπω και να θελει ο κοσμος της Β ελλαδας  :evil:

  • Αποσυνδεδεμένος Mad Max
  • The Interceptor
  • Elite member
  • *
  • Μηνύματα: 2718
  • Φύλο: Άντρας
  • Leon 1.8 20V
Παραγγελία T-Shirt του Club για τους Βορειους
« Απάντηση #47 στις: 08-12-2005, 17:01:27 »
Πάντως επειδή τα μπλουζάκια είναι κάπως...εφαρμοστά  :razz: , κοιτάξτε αυτό που ανέφερε ο Παναγιώτης, μήπως τα πάρετε ένα νούμερο μεγαλύτερο. Αν είναι και λίγα τα κομμάτια δεν θα είναι εύκολο να ανταλλάξετε μεταξύ σας.

Παραγγελία T-Shirt του Club για τους Βορειους
« Απάντηση #48 στις: 08-12-2005, 17:10:46 »
ΑΝΤΕ ΡΕ ΦΙΛΕ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΝΑ ΣΕ ΓΝΩΡΙΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΓΙΑΤΙ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΑΚΟΥΜΕ ΚΑΙ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΔΕΝ ΒΛΕΠΟΥΜΕ :-00
ΟΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΕΣΥ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΝΑ ΤΟ ΔΩΣΕΙ Ο ΘΕΟΣ ΣΕ ΣΕΝΑ!

Παραγγελία T-Shirt του Club για τους Βορειους
« Απάντηση #49 στις: 08-12-2005, 17:10:46 »
ΑΝΤΕ ΡΕ ΦΙΛΕ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΝΑ ΣΕ ΓΝΩΡΙΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΓΙΑΤΙ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΑΚΟΥΜΕ ΚΑΙ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΔΕΝ ΒΛΕΠΟΥΜΕ :-00
ΟΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΕΣΥ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΝΑ ΤΟ ΔΩΣΕΙ Ο ΘΕΟΣ ΣΕ ΣΕΝΑ!

  • BILLYS
  • Επισκέπτης
Παραγγελία T-Shirt του Club για τους Βορειους
« Απάντηση #50 στις: 08-12-2005, 17:19:25 »
Παναγιώτη.Στράτος λέγιεται το παιδί με τη ταβέρνα.Σχετικά με τα μπλουζάκια η αλήθεια είναι ότι οφείλουμε όλοι ένα ευχαριστώ.Να είσται καλά!

  • BILLYS
  • Επισκέπτης
Παραγγελία T-Shirt του Club για τους Βορειους
« Απάντηση #51 στις: 08-12-2005, 17:28:07 »
Να είσαι καλά!

  • Αποσυνδεδεμένος tsapi
  • Seat Leon4 1.8T
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 1455
  • Φύλο: Άντρας
  • Τετράποδος !!!
Παραγγελία T-Shirt του Club για τους Βορειους
« Απάντηση #52 στις: 08-12-2005, 19:20:59 »
Δεν ανοίγω τόσες μέρες το στόμα μου, γιατί λέω ότι θα εκτονωθεί η κατάσταση, αλλά..

Εντελώς απαράδεκτη η συμπεριφορά του Τάκη! ¶νευ λόγου και αιτίας, εντελώς προκλητικά και ουσιαστικά χωρίς καν αφορμή (πολύ περισσότερο χωρίς αιτία) την λέει στον Κεντερλή. Αμάν πια αυτό το σύνδρομο Βορρά - Νότου!! Χαρά στην ψυχραιμία σου, Παναγιώτη (Κεντερλή)!!

Προς Κοσμίδη, Μπίλλυ κτλ: χαλαρώστε ρε παιδιά.. Μην σας πιάνει το "άντρα θέλω - τώρα τον θέλω!"
Και παρεμπιπτόντως, στην ατμόσφαιρο υποβόσκει ένα πνεύμα δυσαρέσκειας Βορρά - Νότου με φορά από πάνω προς τα κάτω. Το οποίο είναι εντελώς άδικο, γιατί τα παιδιά (από την Αθήνα) δεν έχουν δώσει καμία απολύτως αφορμή - απεναντίας πολλές αφορμές τις άφησαν και έπεσαν "κάτω".. Γι αυτό λοιπόν λέω, χαλαρώστε λίγο.. :wink:

Φιλικότατα,
tsapi

Ήταν: Leon4 - 04-023 - Giac - Haldex performance - Quaife front LSD - KW3 - Brembo - tsapi (τα χέρια του θεού)

Είναι: Mitsubishi Lancer Evo IX

  • Συνδεδεμένος LEONtokardos
  • Κώστας
  • Διαχειριστής
  • Master member
  • *
  • Μηνύματα: 10322
  • Φύλο: Άντρας
    • 8v rulezz>TSI mode>MB
    • http://www.seatclub.gr
Παραγγελία T-Shirt του Club για τους Βορειους
« Απάντηση #53 στις: 08-12-2005, 19:57:28 »
Παράθεση από: ΜΙΧΑΛΗΣ SALONIKA
ΑΝΤΕ ΡΕ ΦΙΛΕ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΝΑ ΣΕ ΓΝΩΡΙΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΓΙΑΤΙ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΑΚΟΥΜΕ ΚΑΙ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΔΕΝ ΒΛΕΠΟΥΜΕ :-00


Καλα μην καιγεστε κιολας...Μολις τον δειτε θα τρεχετε να κρυφτειτε...Τοση ασχημια και τοση μποχα... :lol:  :lol:  :lol:
My attitude is based on how you treat me

Μy ex-TSI's set up
Nurburgring-Seatclub decals, black tinted lights, plasti dipped mask, led bulbs, footrest, wind deflectors, park sensors, perfume from Praktiker

  • KOSMIDIS80
  • Επισκέπτης
β
« Απάντηση #54 στις: 08-12-2005, 23:55:25 »
ρε συ Βασιλη (Τsapi) δεν παιζει απο μερους μας καμια δυσαρεσκια με τα παιδια απο Αθηνα κτλ, ισα ισα που χωρις την βοηθεια και εμπειρια τους τιποτα δεν θα τραβουσε και εδω μπροστα! Γενικα επειδη  παρακολουθεις μονο το φορουμ πρεπει να  σε βεβαιωσω οτι δεν ισχυει κατι τετοιο απ οσα τουλαχιστον μελη συναντιομαστε   :grin: ... Αντε και να σε δουμε καμια φορα!!!! :wink:

  • BILLYS
  • Επισκέπτης
Παραγγελία T-Shirt του Club για τους Βορειους
« Απάντηση #55 στις: 09-12-2005, 00:22:34 »
Πρόβληματα πάντου υπάρχουν,αλλά λύνονται.Αρκεί να υπάρχει διάθεση για τήν επίλυση τούς.¶ν είναι τρωγόμαστε μεταξύ μας,τότε βράστα.Είμαστε μια παρέα άς μήν χαλάμε αυτήν τήν ατμόσφαιρα.Παίρνω αφορμή απ'τα παραπάνω και διακρίνω ότι υπάρχει κάτι αρνητικό.Εγώ άνοιξα αυτήν τήν ενότητα για παραγγελίες T-Shirt,όχι για παρεξηγήσεις κτλ.

  • KOSMIDIS80
  • Επισκέπτης
f
« Απάντηση #56 στις: 09-12-2005, 15:24:50 »
Kαι λεμε

Kosmidis80 1 Large και 1 X-large
Liontari 1 X-Large
ΤΑΚΗΣ 2 Large
Billys 2 Large
ΜιχαληςSalonica 2 X-Large


Κανω αλλαγη σε εμενα για να εχω σιγουρο το κεφαλι μου...εχχμμ, την κοιλια μου ηθελα να πω οτι θα χωραει στο ενα απο τα δυο  :grin:

Κανας αλλος??? Απο Θρακη κανεις???Αντε τωρα που γυρναει!!!! :wink:

Παραγγελία T-Shirt του Club για τους Βορειους
« Απάντηση #57 στις: 09-12-2005, 15:35:52 »
ΕΛΑ ΠΑΡΕ ΠΑΡΕ ΠΑΡΕ ΠΑΡΕ ΠΑΡΕ.ΟΤΙ ΠΑΡΕΙΣ 100 ΑΣΤΟ ΑΥΤΟ ΚΥΡΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ 200.ΞΕΠΟΥΛΑΜΕ ΛΕΜΕΕΕΕΕΕΕ. ::osfp::
ΟΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΕΣΥ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΝΑ ΤΟ ΔΩΣΕΙ Ο ΘΕΟΣ ΣΕ ΣΕΝΑ!

  • KOSMIDIS80
  • Επισκέπτης
σ
« Απάντηση #58 στις: 09-12-2005, 16:30:12 »
που ειναι οι παραγγελιες σε μπλουζακια οεο??

Αντε και καλο Σ/Κ!!! Λελε απ την δουλεια!

  • BILLYS
  • Επισκέπτης
Παραγγελία T-Shirt του Club για τους Βορειους
« Απάντηση #59 στις: 09-12-2005, 17:24:25 »
Πάναγιώτη ένα καπελάκι για μένα.Απ'ότι βλέπω οι ίδιοι παραμείναμε με τήν παραγγελία τών T-Shirt.Παναγιώτη η ποσότητα πού μπορεί να φτιάξει ο άνθρωπος είναι καθορισμένη σε αριθμό;