Αποστολέας Θέμα: Παραγγελία T-Shirt του Club για τους Βορειους  (Αναγνώστηκε 52813 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

  • Αποσυνδεδεμένος stayros
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 130
  • Φύλο: Άντρας
  • LEON II 1.6 tdi E-ecomotive
xaxaxa
« Απάντηση #150 στις: 30-12-2005, 16:20:58 »
sygnomh re paidia alla den prolaba na kataueso ta lefta giati me krathsan sto nosokomio! kai bghka shmera.
tora den jero gia triti ginete??????????/
kai pali xilia sygnomh an kathisterisa thn paraggelia!!!!!!!!!!!!!
καποτε... -> IBIZA FR με 270+  και GIAC by Stayrakogloy

  • KOSMIDIS80
  • Επισκέπτης
φ
« Απάντηση #151 στις: 31-12-2005, 14:28:34 »
Περαστικα Σταυρο, ελπιζω ολα να ειναι καλα, ε? Φιλε σου ευχομαι οτι καλυτερο για το νεο ετος γιατι το παλιο δεν σου τελειωσε και πολυ καλα!

  • KOSMIDIS80
  • Επισκέπτης
φ
« Απάντηση #152 στις: 02-01-2006, 13:58:58 »
Εχει γινει τελικα η παραγγελια??? Προχωραμε???  :wink:

  • BILLYS
  • Επισκέπτης
Παραγγελία T-Shirt του Club για τους Βορειους
« Απάντηση #153 στις: 02-01-2006, 18:39:29 »
Όντως έγινε η παραγγελία και αναμένουμε πλέον τήν παραλαβή τούς.Επειδή ο Παναγιώτης τα παραγγέλνει μέσω του κατασκευαστή,θα χρειαστεί κάποια υπομονή.)(Όπως καταλαβαίνετε είναι μέρες  εορτών)Όσοι είναι εκτός Θεσ/νίκης θα ενημερωθούν άμμεσα για τήν παραλαβή και τόν τρόπο αυτού.

  • CUPRAR265
  • Επισκέπτης
cuprar265
« Απάντηση #154 στις: 06-01-2006, 13:43:14 »
gia sas paidia kai xronia polla!!!eimai o nikos apo skidra.otan ginei i paragelia apo ta mployzakia parakalo an mporeite na me enimerosete.ta leyta pws tha ta dosoyme??ta leme!!

  • KOSMIDIS80
  • Επισκέπτης
c
« Απάντηση #155 στις: 06-01-2006, 22:33:31 »
Παναγιωτη ουτε να το συζητας να τα βαλεις απο την τσεπη σου!!! ΘΑ στα πληρωσω εγω και θα φροντισω να τα πουλησω σε αλλα μελη ή να τα κρατησω για μενα!!!
Ετσι θα γινει, γιατι ηδη ξερω οτι θελει αλλο ενα-δυο ατομα που δεν προλαβαν να δουν την παραγγελεια λογω του οτι δεν εχουν ιντερνετ  :wink:

Στην ΔΙΑΧΕΙΡΗΣΗ να προτινω να μην ξανασυμβει να μας κανουν τετοια χαρη!!! ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΠΟΛΥ παιδια,αλλα δεν νομιζω οτι αξιζει να τρεχεται για εμας....Προσωπικα ντρεπομαι πραγματικα για τις λιγες συμμετοχες σε μπλουζες κτλ, αλλα και για το οτι δεν πληρωθηκαν τα μπλουζακια και δεν εχουμε και νεα απο τα μελη αυτα!!!

Ενα μεγαλο Συγνωμη απο μενα  :oops:

  • BILLYS
  • Επισκέπτης
Παραγγελία T-Shirt του Club για τους Βορειους
« Απάντηση #156 στις: 09-01-2006, 01:57:42 »
Η αλήθεια είναι ότι για Β.Ελλάδα οι παραγγελίες ήταν πάρα πολύ λίγες.Τ'ότι μάς εξυπηρέτησε ο Παναγιώτης με το να τρέξει τόν ευχαριστούμε θερμώς.Σχετικά με τα υπόλοιπα μέλη,γνωρίζουν.............!

  • KOSMIDIS80
  • Επισκέπτης
cdc
« Απάντηση #157 στις: 09-01-2006, 22:51:25 »
Παναγιωτη για ποτε λες να τα εχουμε τελικα?

  • BILLYS
  • Επισκέπτης
Παραγγελία T-Shirt του Club για τους Βορειους
« Απάντηση #158 στις: 10-01-2006, 00:05:29 »
Σε μένα.Έχω στείλει τα στοιχειά μου,μέσω π.μ.

  • Liontari
  • Επισκέπτης
Παραγγελία T-Shirt του Club για τους Βορειους
« Απάντηση #159 στις: 10-01-2006, 00:20:08 »
¶ντε να παίρνουμε τα καπελάκια γιατί προχθές με το κρύο στο γήπεδο δεν είχαμε καπέλο να βάλουμε :grin:

  • CUPRAR265
  • Επισκέπτης
nikos
« Απάντηση #160 στις: 10-01-2006, 15:03:47 »
eyxaristo gia tin apantisei.thelo ena large.pes moy poy na balw ta xrimata i dwse moy ena til na se parw na inenoithoyme

  • KOSMIDIS80
  • Επισκέπτης
d
« Απάντηση #161 στις: 10-01-2006, 15:16:37 »
Παναγιωτη ενημερωσε με τελικα αν εβαλε κανεις αλλος χρηματα! Αν οχι πες μου ποσα μπλουζακια παραπανω στελνεις και στειλε τον λογαριασμο σου να σου καταθεσω το υπολοιπο μας και να τα παρω εγω επ ομου....

Αν τελικα ναυγησε η παραγγελια των παιδιων που δεν πληρωσαν (δεν εχω ιδεα αν τελικα εβαλαν ή οχι τα χρηματα), παντως λεω αν δεν θα παρουν  περισσευει το ενα large του Περις, οπου και μπορεις να παρεις!

Λεω του ΠΕΡΙΣ γιατι δεν εχουμε καμια επαφη και ουτε ενημερωσε για κατι απολυτως περα της παραγγελειας που ειχε κανει..(ΓΙΑ ΝΑ μην παρεξηγηθω, ετσι?) Αν γινει αυτο θα μας βρεις αφου ερθουν τα μπλουζακια και θα αγορασεις απο εμας κατευθειαν!

  • KOSMIDIS80
  • Επισκέπτης
f
« Απάντηση #162 στις: 10-01-2006, 15:57:00 »
Μα το ολο προβλημα και η στενοχωρια ειναι για αυτον που ετρεξε (Παναγιωτη) και για το οτι καποιος εβαλε τα παραπανω απο την τσεπη του (παλι ο Παναγιωτης)!

Και ενταξει το ξερω οτι ενδεχεται παντα να αλλαξει καποιος γνωμη και ειναι και φυσικο, αλλα... Το ζητημα ειναι να μην επιβαρυνθει κανενας απ αυτο!

ΤΕΛΙΚΑ ποτε με το καλο???

Στειλτε και το μπουφανακι μου μαζι,ε? :grin:

  • CUPRAR265
  • Επισκέπτης
nikos/skidra
« Απάντηση #163 στις: 10-01-2006, 16:08:28 »
ok paidia opte parete ta mployzakia enimerwste me.min anxoneste an den ebale kapoios xrimata den tha pane tzampa ta mployzakia kapoios tha brethi na ta parei.

  • KOSMIDIS80
  • Επισκέπτης
Παραγγελία T-Shirt του Club για τους Βορειους
« Απάντηση #164 στις: 10-01-2006, 16:20:27 »
Παράθεση από: Panagiotis Kenterlis
Πες μου τί νούμερο θέλεις.


Large θελει οποτε ΟΚ, υπαρχει!


Παναγιωτη εκει ειναι το θεμα...Οτι την επομενη φορα ενος γκρουπ μπαι κτλ θα το σκεφτεις να προχωρησεις! Anyway σε περιμενουμε για ψαρακι (ΟΧΙ τσιπουρα ρε συ, υπαρχουν καλυτερα  :wink: ! )

Ενημερωσε οταν  ειναι να ανεβεις για  να παω για κανα ψαροτουφεκακι νωριτερα (αν το επιτρεπει ο καιρος και οι υποχρεωσεις!) οποτε να βγαλουμε τιποτα καλο  :wink: