Αποστολέας Θέμα: Παραγγελία T-Shirt του Club για τους Βορειους  (Αναγνώστηκε 52576 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

  • KOSMIDIS80
  • Επισκέπτης
φ
« Απάντηση #225 στις: 23-01-2006, 11:01:25 »
Aπλα επρεπε πιστευω να βαλουμε και την ηλεκτρονικη διευθυνση πισω ή πλαγια για να δειξει λιγο παραπανω  :wink:

Re: F
« Απάντηση #226 στις: 23-01-2006, 11:02:07 »
Παράθεση από: KOSMIDIS80
Η αληθεια ειναι οτι τον τελευταιο χρονο τρωω ολο το φαι μου και τρωω και τον γυρω μου  :lol: ! Απ αυριο ομως διαιτα (ΠΟΥ ΛΕΝΕ...!) αυστηρη για να χωραω στα περσινα καλοκαιρινα ρουχα  :wink:

Αντε να παρουμε και τιποτα αλλο, κανονιστε ρε συ Παναγιωτη για κανα γκρουπ μπαι  :wink: !

Παντως το μονο που δεν με ενθουσιασε ηταν το καπελο  :cry: ... Περιμενα να ειναι πιο ωραιο, οεο! Anyway θα φορεθει κι αυτο οταν ερθει ο καιρος του  :wink:
NAI KAΛΑ.ΚΑΝΕ ΤΗ ΔΙΑΙΤΑ ΤΟΥ ΑΝΑΝΑ Η ΤΗΣ ΠΑΠΙΑΣ :lol:
ΟΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΕΣΥ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΝΑ ΤΟ ΔΩΣΕΙ Ο ΘΕΟΣ ΣΕ ΣΕΝΑ!

  • KOSTAS
  • Επισκέπτης
Re: φ
« Απάντηση #227 στις: 23-01-2006, 12:51:49 »
Παράθεση από: KOSMIDIS80
Aπλα επρεπε πιστευω να βαλουμε και την ηλεκτρονικη διευθυνση πισω ή πλαγια για να δειξει λιγο παραπανω  :wink:

Ζηταγε παραπανω χρηματα ο τυπος και μου την εσπασε...  :evil:

Τα 7,5ευρω ειναι καλα για καπελακι, αλλα τα 10 ειναι πολλα!  :roll:

  • firstLEON FR
  • Επισκέπτης
...
« Απάντηση #228 στις: 23-01-2006, 13:30:03 »
Να κάνουμε και καμιά πετσέτα θαλάσσης  για το καλοκαίρι προτείνω πάντως..!
(για να αφήσω και εγώ την πετσέτα της audi στην άκρη και να μην είμαι άλλο προδότης :lol: )!!! :wink:

  • KOSMIDIS80
  • Επισκέπτης
f
« Απάντηση #229 στις: 23-01-2006, 13:40:25 »
Καλο σαν ιδεα Κωστα!
Και εξυπηρετει οταν μπαινεις με τα αλατια στο αμαξι για να μην μαμησεις τα καθισματα  :wink:

Re: f
« Απάντηση #230 στις: 23-01-2006, 14:42:58 »
Παράθεση από: KOSMIDIS80
Καλο σαν ιδεα Κωστα!
Και εξυπηρετει οταν μπαινεις με τα αλατια στο αμαξι για να μην μαμησεις τα καθισματα  :wink:
ΕΓΩ ΕΧΩ ΔΕΡΜΑ ΧΑΧΑΧΑΧΑ
ΟΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΕΣΥ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΝΑ ΤΟ ΔΩΣΕΙ Ο ΘΕΟΣ ΣΕ ΣΕΝΑ!

  • KOSMIDIS80
  • Επισκέπτης
f
« Απάντηση #231 στις: 23-01-2006, 15:40:41 »
και σε μενα δεν παιζει προβλημα με αλατια (Δερματινες), οσο να ναι δηλαδη, γιατι παντα παιζει Μιχαλη, ακομα και σε δερμα!

  • Liontari
  • Επισκέπτης
Re: F
« Απάντηση #232 στις: 24-01-2006, 02:05:17 »
Παράθεση από: ΜΙΧΑΛΗΣ ΣΑΛΟΝΙΚΙΟΣ
NAI KAΛΑ.ΚΑΝΕ ΤΗ ΔΙΑΙΤΑ ΤΟΥ ΑΝΑΝΑ Η ΤΗΣ ΠΑΠΙΑΣ :lol:

Αυτές είναι παλιές δίαιτες. Ξέρω μία καινούρια πολύ αποτελεσματική. Της μπριζόλας. Τρως ό,τι θες και στο τέλος κατεβάζεις και μια μπριζόλα  :grin: . Τώρα χοιρινή ή μοσχαρίσια ότι τραβάει η ψυχή σας :cool:  :grin:

  • KOSMIDIS80
  • Επισκέπτης
c
« Απάντηση #233 στις: 24-01-2006, 09:16:37 »
Για λεγε, για λεγε  :lol:  Στειλε μου πμ με εβδομαδιαιο προγραμμα

  • BILLYS
  • Επισκέπτης
Παραγγελία T-Shirt του Club για τους Βορειους
« Απάντηση #234 στις: 24-01-2006, 13:16:23 »
Last year η δίαιτα.Σιγά τη μπάκα.Το φόρεσα και μου ήτανε κουτί,τώρα ο Κοσμίδης που με είδε του φάνηκε μικρό.Το μόνο που με προβλημάτισε είναι ότι είναι αρκετά μακρύ,αλλά αυτό διορθώνεται άν το πάς σε ράφτη.Όσον αφορά τα καπέλα,εμένα μου άρεσαν,αλλά καλοκαίρι και χρώμα μαύρο θα ανάψει η κουτρούπα μάς.Anyway!Η ουσία είναι μία κι'ο μπακλαβάς γωνία.Ότι έχουμε στήν κατοχή μάς από ένα ή δύο T-Shirt+jockey.¶ντε τώρα να βάλουμε μπρός και για κάνα μπρελόκ.
ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΤΗ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΝΑ ΚΛΕΙΣΕΙ ΤΗΝ ΥΠΑΡΧΟΥΣΑ ΕΝΟΤΗΤΑ,ΕΦΟΣΟΝ ΕΚΛΕΙΣΕ Η ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ.

  • BILLYS
  • Επισκέπτης
Παραγγελία T-Shirt του Club για τους Βορειους
« Απάντηση #235 στις: 03-02-2006, 11:26:24 »
ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΤΗ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΝΑ ΚΛΕΙΣΕΙ ΤΗΝ ΥΠΑΡΧΟΥΣΑ ΕΝΟΤΗΤΑ,ΕΦΟΣΟΝ ΕΚΛΕΙΣΕ Η ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ.