Αποστολέας Θέμα: ΕΚΔΡΟΜΗ στο Χιονοδρομικο του ΦΑΛΑΚΡΟΥ ΔΡΑΜΑΣ  (Αναγνώστηκε 14141 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

  • KOSMIDIS80
  • Επισκέπτης
Ετσι δειλα σκεπτομαι να ανεβασω την προταση-ιδεα μας για εκδρομη σε χιονοδρομικο κεντρο! Κατοπιν σκεψης και συζητησης για την επιλογη ενος που θα βολευε ολους μας (Μακεδονια-Θρακη) προτινω να παμε στο Φαλακρο στην Δραμα...
Πιστευω πως για να χαρουμε μια τετοια εκδρομη σιγουρα θα πρεπει να παμε με σκοπο να μεινουμε ολο το Σ-Κ και να κανουμε με ανεση και χωρις πιεση χρονου οτι γουσταρουμε (Σκι το πρωι - (Ξε)σκι  :grin:  το βραδυ κτλ)
Η αποφαση αυτη ενυσχυεται απ τα πολλα γυρω χωρια, οπου και σιγουρα θα υπαρχουν αρκετα μερη για να μεινουμε, γραφικοτατα και με καλη φιλοξενια!Σιγουρα δεν μπορουμε να το ορισουμε για το τρεχων ετος, αφου ολες οι γιορτες πεφτουν Σ/Κ, οποτε λεω το νεο ετος να μπει δυναμικα για το κλαμπ μας και να μας δωσει αναμνησεις και συγκινησεις που να μεινουν στα μυαλα μας.....
Συνφορουμιστες στην Δραμα εχουμε οπου μπορουν να κανονισουν πιστευω για την διαμονη μας, αλλα λογικα ως τοτε θα παω και εγω μια βολτα για να δω τι παιζει και να παρω τηλεφωνα κτλ για να κλειστουν δωματια!
Το θεμα αυτο θα συζητηθει και αυτην την Κυριακη στην συναντηση στην Θεσ/νικη!Αν προκυπτουν διαφωνιες, απορειες κτλ να το συζητησουμε παιδια εκει! :wink:

  • Αποσυνδεδεμένος tasosS3
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 395
  • Φύλο: Άντρας
ΕΚΔΡΟΜΗ στο Χιονοδρομικο του ΦΑΛΑΚΡΟΥ ΔΡΑΜΑΣ
« Απάντηση #1 στις: 16-12-2005, 12:35:14 »
Με φωναξε κανεις????????

Εδω ειμαι να δω τι μπορω να κανω για σας αν θελετε?

Το θεμα ειναι οτι δωματια δυσκολα σχετικα θα βρουμε μιας και τα κλεινουν απο πολυ πιο νωρις.

Βεβαια το λεω αυτο αν αποφασησουν και ανεβουν αρκετοι γιατι σε αντιθετη περιπτωση τα πιο λιγα ατομα ολο και καπου θα βολευτουν.

  • KOSMIDIS80
  • Επισκέπτης
f
« Απάντηση #2 στις: 16-12-2005, 13:40:34 »
γι αυτο και το βαζω απο τωρα Τασο...Ξερω οτι θα ειναι δυσκολο να βρουμε δωματια!
Στην τελικη ομως μπορουμε να μεινουμε και σε κανα χωριο πουθενα εκει κοντα πιστευω.
Παντως για οτι προκυψει την Κυριακη θα σε ενημερωσω να δεις τι μπορουμε να κανουμε.Ευχαριστω!

Και αντε να σε γνωρισουμε και απο κοντα!!!!  :wink:

  • BILLYS
  • Επισκέπτης
ΕΚΔΡΟΜΗ στο Χιονοδρομικο του ΦΑΛΑΚΡΟΥ ΔΡΑΜΑΣ
« Απάντηση #3 στις: 17-12-2005, 03:48:56 »
Ρε σύ Θοδωρίκα.Λόγω εορτών και για τούς λάτρεις τών σκί,τα δωμάτια είναι foul αυτή τη σεζόν.Είμαι τής γνώμης να πάρουμε  πληροφορίες από τουριστικά γραφεία και εφόσον βρεθεί άκρη,κατόπίν συννενόησης αποφασίσουμε.Πάντως γουστάρω  πρόταση και δηλώνω μέσα από τώρα.

ΕΚΔΡΟΜΗ στο Χιονοδρομικο του ΦΑΛΑΚΡΟΥ ΔΡΑΜΑΣ
« Απάντηση #4 στις: 17-12-2005, 16:58:45 »
μια και το εριξα και εγω σαν ιδεα σε αλλη συζητηση φυσικα ειμαι μεσα αρκει να μην δουλευω  :oops:  :oops:
RED LEON 1,4

  • firstLEON FR
  • Επισκέπτης
...
« Απάντηση #5 στις: 17-12-2005, 17:35:53 »
Δύσκολο το κόβω για μένα... :sad:

  • Αποσυνδεδεμένος nfot
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 1329
  • Φύλο: Άντρας
ΕΚΔΡΟΜΗ στο Χιονοδρομικο του ΦΑΛΑΚΡΟΥ ΔΡΑΜΑΣ
« Απάντηση #6 στις: 17-12-2005, 21:00:30 »
Πιστευω οτι για το ΣΚ 28-29 ειμαι μεσα, εκτος απροοπτου. Αν εχει και χιονι να κανουμε και σκι, ακομη καλυτερα.
"Motor racing, mountain climbing and bull fighting are the only true sports.
All the rest are children's games played by adults."

- Ernest Hemingway -

  • KOSMIDIS80
  • Επισκέπτης
σ
« Απάντηση #7 στις: 17-12-2005, 21:36:02 »
Αντε Νικολα να σε δουμε παλι  :wink:  Ελα και σου εχω προταση βαρβατη για τρακ νται Σερρες!!! :wink:

  • firstLEON FR
  • Επισκέπτης
ΕΚΔΡΟΜΗ στο Χιονοδρομικο του ΦΑΛΑΚΡΟΥ ΔΡΑΜΑΣ
« Απάντηση #8 στις: 19-12-2005, 22:47:41 »
Πάντως το Σαββατοκύριακο 28-29 με βολεύει... :wink:

  • KOSMIDIS80
  • Επισκέπτης
d
« Απάντηση #9 στις: 19-12-2005, 22:54:53 »
Παιδια να αρχισουμε παντως να δηλωνουμε υπευθυνα συμμετοχες, ετσι ωστε να γινουν οι αναλογες κρατησεις???

εγω φυσικα ειμαι μεσα! Αν θελει κανενας ακομη μοιραζομαστε δωματιο, αφου ΝΑΙ παλι χωρισα... :grin:

  • firstLEON FR
  • Επισκέπτης
...
« Απάντηση #10 στις: 19-12-2005, 23:00:11 »
Εγώ πάντως ψήφισα... :wink:

  • KOSMIDIS80
  • Επισκέπτης
ρφ
« Απάντηση #11 στις: 19-12-2005, 23:07:08 »
ναι απλα εννοω οτι καλο θα ηταν να λεγαμε και ποσα ατομα σκοπευουμε να ειμαστε για να δουμε για δωματια!  :wink:

Ενα δωματιο εγω λοιπον (μονος και ερημος.... ΜΠΑ...Θα δειξει ως τοτε  :grin:)

  • Αποσυνδεδεμένος nfot
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 1329
  • Φύλο: Άντρας
Re: d
« Απάντηση #12 στις: 19-12-2005, 23:56:19 »
Παράθεση από: KOSMIDIS80
...Αν θελει κανενας ακομη μοιραζομαστε δωματιο, αφου ΝΑΙ παλι χωρισα... :grin:


Καλα, καλα. Μας τα 'παν κι αλλοι αυτα. Μεχρι τοτε, θα εχεις παρει και τις βερες. Αλλιως, μαζι θα κοιμηθουμε  ::lovesmile:: . (Αν ειμαι μονος μεχρι τοτε   :cool: )
"Motor racing, mountain climbing and bull fighting are the only true sports.
All the rest are children's games played by adults."

- Ernest Hemingway -

  • KOSMIDIS80
  • Επισκέπτης
e
« Απάντηση #13 στις: 20-12-2005, 16:33:30 »
Αντε και θα σου κανω μια κρεβατομουρμουρα για τις Σερρες, ΑΛΛΟ ΠΡΑΜΑ!!!

ΑΛΛΑ τωρα που το σκεφτομαι γιατι δεν φερνεις και την ανηψια ή ξαδερφη που μας εχεις πει οτι σπουδαζει στην Θεσ/νικη????  :wink:  

ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΠΡΟΙΚΑ ΛΕΜΕ ΛΕΜΕ!!!!  :lol:

ΔΕΝ πιστευω να παρεξηγηθεις, πλακα κανω ε!

  • BILLYS
  • Επισκέπτης
ΕΚΔΡΟΜΗ στο Χιονοδρομικο του ΦΑΛΑΚΡΟΥ ΔΡΑΜΑΣ
« Απάντηση #14 στις: 20-12-2005, 16:38:02 »
Κοσμίδη το forum δέν είναι νυφοπάζαρο. :grin: Νfot  άν καταφέρω να έρθω άς κλείσουμε κάνα τρύκλινο,άν δέν έχετε αντίρρηση.