Αποστολέας Θέμα: ΕΚΔΡΟΜΗ στο Χιονοδρομικο του ΦΑΛΑΚΡΟΥ ΔΡΑΜΑΣ  (Αναγνώστηκε 14059 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

  • Αποσυνδεδεμένος Vlahos Efstratios
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 643
  • Φύλο: Άντρας
  • κύριε Υπουργέ ...... τα Υπουργεία σας
    • http://www.manisios.net
ΕΚΔΡΟΜΗ στο Χιονοδρομικο του ΦΑΛΑΚΡΟΥ ΔΡΑΜΑΣ
« Απάντηση #45 στις: 14-01-2006, 22:47:52 »
Ορίστε τι κάνετε..τον στενοχωρείτε χωρίς λόγο
1ο σταδιάκι δεξιά...!!

  • KOSMIDIS80
  • Επισκέπτης
φ
« Απάντηση #46 στις: 14-01-2006, 22:55:37 »
Oχι Στρατο με κανενα απ την παρεα δεν εχω στενοχωρεθει! Αλλα ειναι που με πειραξανε και ειναι εδω και αρκετο καιρο που δεν μιλαω, αλλα καποια στιγμη δεν θα κρατηθω...

Οπως σου εγραψα και στο πμ κατοπιν οριμης σκεψεως μου δηλωνω οτι θα παρακολουθω φορουμ και συναντησεις απο δω και περα οταν δεν θα εχω κατι καλυτερο να κανω και δεν βαριεμαι και οχι οπως μεχρι τωρα (βλεπε σαν μαλ@κας ακομη και στην δουλεια μου ή οταν εχω αλλα στο μυαλο μου!!!). Αυριο θα τα πουμε κι απο κοντα με οσους ισως ενδιαφερονται !!!

  • Αποσυνδεδεμένος Vlahos Efstratios
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 643
  • Φύλο: Άντρας
  • κύριε Υπουργέ ...... τα Υπουργεία σας
    • http://www.manisios.net
ΕΚΔΡΟΜΗ στο Χιονοδρομικο του ΦΑΛΑΚΡΟΥ ΔΡΑΜΑΣ
« Απάντηση #47 στις: 14-01-2006, 23:14:09 »
Δεν θα στο πώ από κοντά γιατί μπορεί να το ξεχάσω μέχρι αύριο και δεν σε παίρνω τηλ γιατί θα χρεωθώ (γύφτος)..!!!!
Προτείνω οι 2-3-4-5 που είμαστε λίγο πιο κοντά από άλλα μέλη του κλάμπ Β.Ελλάδος να κάνουμε εξορμήσεις σε βουνά,θάλασσες,λαγκάδια χωρίς να σκάμε ιδιαίτερα για το αν θέλουν,μπορούν οι υπόλοιποι και κατόπιν να πετάμε και 5-10 φωτό εδώ μέσα να τις βλέπουν να γουστάρουν.
Οπότε την επόμενη φορά θα το κυνηγήσουν λίγο πιο πολύ το να έρθουν και αυτοί μαζί μας..
Θα έπρεπε να στο πώ από κοντά αλλά οι παραπάνω λόγοι δεν μου το επέτρεψαν!!
1ο σταδιάκι δεξιά...!!

  • KOSMIDIS80
  • Επισκέπτης
f
« Απάντηση #48 στις: 15-01-2006, 12:28:50 »
Συμφωνω Στρατο!!!  :wink:  Δεν σε πειρα ουτε εγω τηλεφωνο, αλλα.... Συμφωνω!!!!

  • KOSMIDIS80
  • Επισκέπτης
c
« Απάντηση #49 στις: 15-01-2006, 12:44:43 »
Με μερικους ειμαστε Παναγιωτη και ετσι θα προχωρησουμε για οποιον αλλο θελει! Εμεις θα κανουμε το προγραμματακι μας ή θα την κανουμε απ την πολη οποτε γουσταρουμε και οποιος αλλος θελει ας ακολουθησει!
Αν δεν ειχα κατεβασει την προταση για την εκδρομη αυτην, θα ειχε γινει αυτο το Σ-Κ απο την παρεα, αλλα ...

Παιδες το βλεπουμε παλι μολις πληρωθουμε!

Αν θες κλειδωσε το θεμα Παναγιωτη!

  • firstLEON FR
  • Επισκέπτης
...
« Απάντηση #50 στις: 15-01-2006, 13:41:32 »
Θοδωρή στείλε με πμ το κινητό σου αν και νομίζω ο πατέρας μου το έχει... :roll:

  • KOSMIDIS80
  • Επισκέπτης
f
« Απάντηση #51 στις: 24-01-2006, 09:22:05 »
Ας κλειδωθει κι αυτο!!!!

  • Liontari
  • Επισκέπτης
ΕΚΔΡΟΜΗ στο Χιονοδρομικο του ΦΑΛΑΚΡΟΥ ΔΡΑΜΑΣ
« Απάντηση #52 στις: 25-01-2006, 03:26:20 »
Τελικά Θοδωρή δεν θα γίνει τίποτα απολύτως? Έστω σαν μονοήμερη? Αν κανονίσετε πάντως τελικά κάτι για μονοήμερη είμαι μέσα μιας και η εξεταστική πήρε μια βδομάδα παράταση...

  • KOSMIDIS80
  • Επισκέπτης
d
« Απάντηση #53 στις: 25-01-2006, 08:19:47 »
θα σε ενημερωσουμε οταν γινει κατι!  :wink:

  • firstLEON FR
  • Επισκέπτης
Re: d
« Απάντηση #54 στις: 27-01-2006, 21:49:45 »
Παράθεση από: KOSMIDIS80
θα σε ενημερωσουμε οταν γινει κατι!  :wink:

Και εμένα ενημερώστεμε...

  • BILLYS
  • Επισκέπτης
ΕΚΔΡΟΜΗ στο Χιονοδρομικο του ΦΑΛΑΚΡΟΥ ΔΡΑΜΑΣ
« Απάντηση #55 στις: 28-01-2006, 11:03:54 »
Πρίν κλειδωθεί η ενότητα θα ήθελα να προσθέσω ότι:Απ'τήν ώρα πού δηλώνουμαι συμμετοχή για κάποια δραστηριότητα του club,να απαντάμε με σιγουριά τ'ότι θα είμαστε παρόντες.Υπάρχουν βέβαια και τα απρόοπτα πού δέν μπορούμε να τα αποφύγουμε.Στη προκειμένη περίπτωση δέν έγραψα εδώ και καιρό στήν παρούσα ενότητα για τόν λόγω τ'ότι περίμενα τ'αποτέλεσμα.Είμαι πάντως τής γνώμης,ότι τέτοιες εκδρομές πρέπει να γίνονται,έστω και με ελάχιστο αριθμό μελών.Εξάλου όσοι και να είμαστε,όπου και να πάμε θα περάσουμε ωραία.

  • KOSMIDIS80
  • Επισκέπτης
d
« Απάντηση #56 στις: 28-01-2006, 13:41:32 »
Απλα θα γινει καποιο απ αυτα τα σ/κ και θα ενημερωθει ο κοσμος που πιθανως θελει να ερθει!  :wink:  Απο κει και περα δεν θα βασιστω σε κανεναν πλεον για να κανω το προγραμμα μου  :wink: