Αποστολέας Θέμα: Re: Προτάσεις - Ιδέες για TrackDay@Serres  (Αναγνώστηκε 111832 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

  • Αποσυνδεδεμένος JOHN
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 2194
Προτάσεις - Ιδέες για TrackDay@Serres
« Απάντηση #555 στις: 25-02-2006, 21:08:20 »
πάντως η νεότερη ανταπόκριση λέει ότι πέρασαν πολύ ωραία , δεν έβρεχε αν και η πίστα ήταν υγρή και τους πήραν συνέντευξη και από το τοπικό κανάλι  :wink: από ότι άκουσα υπάρχει άφθονο φωτογραφικό υλικό και Βίντεο με και χωρίς in car πλάνα , μπράβο παιδιά να είσαστε όλοι καλά και να μπορέσουμε να το ξανακάνουμε και ας γυρίσατε οι περισσότεροι με τα λάστιχα σας τελειωμένα από ότι άκουσα  :wink:

  • Αποσυνδεδεμένος nfot
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 1329
  • Φύλο: Άντρας
Προτάσεις - Ιδέες για TrackDay@Serres
« Απάντηση #556 στις: 25-02-2006, 22:10:33 »
Οσοι δεν ηρθατε χ α σ α τ ε.
Τελικα τα αγωνιστικα λαστιχα ειναι ολα τα λεφτα. Αντε και με τα ελατηρια του R σε λιγο, για να ειμαι ετοιμος για την επομενη εξορμηση, τον Μαϊο.

Η μερα κυλησε εκπληκτικα και ενα μεγαλο ευχαριστω σε ολους τους χορηγους, για ακομη μια φορα.
"Motor racing, mountain climbing and bull fighting are the only true sports.
All the rest are children's games played by adults."

- Ernest Hemingway -

  • Αποσυνδεδεμένος Vlahos Efstratios
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 643
  • Φύλο: Άντρας
  • κύριε Υπουργέ ...... τα Υπουργεία σας
    • http://www.manisios.net
Προτάσεις - Ιδέες για TrackDay@Serres
« Απάντηση #557 στις: 25-02-2006, 23:24:26 »
Από πού να αρχίσω και πού να τελειώσω..Από τους χρόνους,από τα τετακε,από τα κουλά που έγιναν κατά τη διάρκεια..
Ακόμα είμαι σοκαρισμένος από το όλο πολύ καλά οργανωμένο event!!!

Περισσότερα από αύριο αφού επιστρέψουν και οι περισσότεροι στα σπίτια τους σώοι και χωρίς προβλήματα..
Χάσανε όσοι δεν ήρθαν,αλλά από Μάιο μας βλέπω πιο δυνατούς και με περισσ΄΄οτερες συμμετοχές..
Αυτή τη στιγμή τα πουλάκια οι Αθηναίοι είναι για ποτάκι στις Σέρρες.Δεν μπόρεσα αν και (προσωρινά) Σερραίος να τους ακολουθήσω,γιατί είμαι ο μοναδικός που ΟΝΤΩΣ βγήκαν τα λινά και στα 2 μπροστινά λάστιχα!!!

Στο επανιδείν
(όποιος θέλει καμμιά φωτογραφιούλα μπορεί να με προσθέσει στις επαφές του MSN..)

Y.Γ. Μόνο προς STUDIO54..Αύριο στην πίστα θα γίνετε της πουτ...ας από TypeR and S2000 και αυτό γιατί έχουν Track Day οι RedLiners..!!! :twisted:
1ο σταδιάκι δεξιά...!!

  • Αποσυνδεδεμένος Giannis20VT
  • Χαζομπαμπάς
  • Elite member
  • *
  • Μηνύματα: 3038
  • Φύλο: Άντρας
Προτάσεις - Ιδέες για TrackDay@Serres
« Απάντηση #558 στις: 25-02-2006, 23:46:02 »
Mπράβο παιδια, χαιρομαι που το ευχαριστηθηκατε. Ελπιζω την επομενη φορα να τα καταφερω και εγω. Περιμενουμε φωτογραφιες κτλ

  • Αποσυνδεδεμένος LEONtokardos
  • Κώστας
  • Διαχειριστής
  • Master member
  • *
  • Μηνύματα: 10322
  • Φύλο: Άντρας
    • 8v rulezz>TSI mode>MB
    • http://www.seatclub.gr
Προτάσεις - Ιδέες για TrackDay@Serres
« Απάντηση #559 στις: 25-02-2006, 23:54:11 »
Γμτ την ασφαλεια και το service μου μεσα....Μπραβο σας ρε παιδια...
My attitude is based on how you treat me

Μy ex-TSI's set up
Nurburgring-Seatclub decals, black tinted lights, plasti dipped mask, led bulbs, footrest, wind deflectors, park sensors, perfume from Praktiker

  • Αποσυνδεδεμένος SEATCLUB
  • Μέλος Διαχείρισης
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 183
    • http://www.seatclub.gr/forum
ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΙΚΗ ΟΜΑΔΑ SEATCLUB  //  www.seatclub.gr