Αποστολέας Θέμα: ΤΕΛΙΚΑ ΠΟΣΟ ΑΝΕΥΘΥΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ??? ΕΙΜΑΣΤΕ ή ΟΧΙ???  (Αναγνώστηκε 35551 φορές)

0 μέλη και 4 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

  • Αποσυνδεδεμένος JOHN
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 2194
Re: φ
« Απάντηση #30 στις: 04-02-2006, 01:11:35 »
Παράθεση από: KOSMIDIS80
Τζον αν εννοεις οτι η ολη ιστορια γινεται για να διοριστει καποιος μοντ, μαλλον δεν διαβασες το παραπανω! ΔΕΝ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΤΑΙ ΚΑΝΕΙΣ ΑΠ ΟΣΟΥΣ ΞΕΡΩ!!! Οσο για το Αθηνα- Θεσσαλονικη, τι να σου πω??? Εγω ειμαι ΠΑΟΚΑΡΑ!!!! Ε, μα ειναι δυνατον? Δεν μπαινει ως συσχετισμος κοσμου, αλλα ισων μεταχειρησεων. Στην τελικη η κοπη πιτας να γινοταν στο τρακ νται που και κοσμος θα υπαρχει αρκετος, αλλα θα κανονιζαμε και διαφορα εβεντ οπως ειχαμε προτινει!!! ΔΕΝ μιλαμε δε για την διαφημιση του κλαμπ και την οποια παρουσιαση σε περιοδικα!!! ΑΚΟΥΣΤΗΚΕ τιποτα απ ολα αυτα??? ή μηπως κρατηθηκαν 7σφραγιστο μυστικο?


κοίτα να δειτε βρε παιδιά εγώ πιο παλια είχα δει ένα θέμα που ζητάγατε κάποιον συντονιστή και δεν έγινε τίποτα , ξέρω για την φωτογράφιση όπως και πολλά άλλα, το θέμα είναι ότι όταν λές ίση μεταχείρηση ώς προς τι το εννοείτε ? αυτό δεν καταλαβαίνω , όσο για το Αθήνα - Θεσσαλονίκη εσύ δεν το έγραψες σε προηγούμενο ποστ " 6ον) Τοτε γιατι η εδρα ειναι η Αθηνα οπως ειπατε? Αν καταλαβαινω καλα ειναι Πρωτα η Αθηνα και μετα ολη η υπολοιπη Ελλαδα!" τι εννούσες δηλαδή με αυτό ?
όπως και να το κάνουμε τα περισσότερα μέλη είναι κατα κύριο λόγο Αθήνα και τριγύρω οπότε το θεωρώ πολύ δύσκολο να γινόταν η κοπή της πίτας στις Σέρρες.

  • Αποσυνδεδεμένος spy
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 1554
  • Φύλο: Άντρας
    • 1.8 TSI
ΤΕΛΙΚΑ ΠΟΣΟ ΑΝΕΥΘΥΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ??? ΕΙΜΑΣΤΕ ή ΟΧΙ???
« Απάντηση #31 στις: 04-02-2006, 01:16:27 »
Λοιπόν, ας μιλήσουμε σοβαρά τώρα κύριοι:

Moderator θα μπει ή όχι στη Λάρισα; (κατά τύχη υπάρχει μόνο ένα ενεργό μέλος του SC ::silenced:: )  ::humor::

  • KOSMIDIS80
  • Επισκέπτης
Re: φ
« Απάντηση #32 στις: 04-02-2006, 01:16:37 »
Παράθεση από: KOSTAS
1) Στο Βολο ξεκοψατε απο ολη την παρεα του κλαμπ, για να πατε εκει που εσεις πιστευατε οτι ειναι καλα, αγνοωντας τις παρενεσεις των "ντοπιων", που στην τελικη ξερουν καλυτερα.

2) Ομαδικη αγορα ειδικα για τα μελη της Β.Ελλαδας, καταφερατε να την κανετε  ζημιογονα για την ομαδα διαχειρισης, ενω διαβεβαιωνατε για το αντιθετο.

3) Υπερβολικη επιμονη να διοριστει συντονιστης Β.Ελλαδος, παρολο που σε κανενα σημειο δεν φαινοτανε συνοχη, αναγκαιοτητα ή εστω "δυναμη".

4) Ανοιγετε εριστικο θεμα, με μονο σκοπο να δημιουργησετε ενταση και φασαρια, απλως και μονο για να τραβηξετε επανω σας τα βλεμματα του φορουμ και νομιζετε οτι με ενα "χαμογελακι" στο τελος θα ειναι ολα μελι-γαλα.


ΕΠΙΜΕΝΕΙΣ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝ ΕΙΣΤΕ ΑΝΕΥΘΥΝΟΙ Ή ΟΧΙ;


Απαντησε για αυτο μπηκε ο προβληματισμος!

Προσπαθησε σε παρακαλω να μην αναμασας οσα ειπωθηκαν παραπανω και βρες καμια καινουργια κατηγορια που να μην ανερεθηκε!

  • Αποσυνδεδεμένος Labros
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 1565
  • Φύλο: Άντρας
  • SEATCLUB για παντα!
    • Το μοναδικο Ελληνικο SEATclub στο διαδυκτιο
ΤΕΛΙΚΑ ΠΟΣΟ ΑΝΕΥΘΥΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ??? ΕΙΜΑΣΤΕ ή ΟΧΙ???
« Απάντηση #33 στις: 04-02-2006, 01:17:42 »
καλα ρε παιδια σε λιγο κοβουμε τη πιτα,τωρα βρηκατε να ανοιξετε τετοιο θεμα?? ρε ημαρτον ρε σεις, περιμεντε μερικες μερες να τη κοψουμε τη μ@μημενη :!:  :roll:

  • BILLYS
  • Επισκέπτης
ΤΕΛΙΚΑ ΠΟΣΟ ΑΝΕΥΘΥΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ??? ΕΙΜΑΣΤΕ ή ΟΧΙ???
« Απάντηση #34 στις: 04-02-2006, 01:18:35 »
Υποκλοπές!Μάλιστα κι'αυτό σχολιάζετε κακοπροαίρετα και καταγγέλετε δημοσίος ώς γλύψιμο,ίσως;Δέν γράφουμε τα παραπάνω και ούτε έχουμε δώσει δικαίωμα για τέτοια κριτική.Αυτή τη στιγμή θίγετε πρόσωπα.

  • KOSMIDIS80
  • Επισκέπτης
σ
« Απάντηση #35 στις: 04-02-2006, 01:19:27 »
john απαντηθηκε το ζητημα αυτο για Αθηνα κλπ! Συμφωνω οτι εχει τα περισσοτερα μελη, αλλα την στιγμη που οργανωνεις αλλα πραγματα στον Βορα, σκεψου ή φανερωσε στα μελη και τις υπολοιπες σοβαρες προτασεις!

  • KOSMIDIS80
  • Επισκέπτης
φ
« Απάντηση #36 στις: 04-02-2006, 01:22:35 »
Δεν προσδωκω να γινει καμια κατασταση μελι-γαλα οπως λετε! Δεν υπαρχει λογος μετα το σημερινο! Απλα πες μου σε παρακαλω για το ποτε πηρα προσωπικα τον Λοχια τηλεφωνο ή τον Λαμπρο και μιλησα για μοντερατορ??? Αν θυμασαι καλα, που θα θυμασαι δηλαδη, πριν καποιο διαστημα με περνατε τηλ και στελνατε πμ να κατεβω Βολο για καποια δουλεια που δεν εμαθε ποτε κανεις!!! Παρ ολα αυτα αν και καταλαβα δεν ειρθα, αυτο φανερωνει την διαθεση μου να γινω ή οχι (ΝΟΜΙΖΩ?)

  • Αποσυνδεδεμένος spy
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 1554
  • Φύλο: Άντρας
    • 1.8 TSI
ΤΕΛΙΚΑ ΠΟΣΟ ΑΝΕΥΘΥΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ??? ΕΙΜΑΣΤΕ ή ΟΧΙ???
« Απάντηση #37 στις: 04-02-2006, 01:23:01 »
Παράθεση από: Panagiotis Kenterlis
Παράθεση από: spy
Λοιπόν, ας μιλήσουμε σοβαρά τώρα κύριοι:

Moderator θα μπει ή όχι στη Λάρισα;

Έχω ένα φιλαράκι από το στρατό, το Ραχαβέλια. Καλό παιδί, δικηγόρος και με Golf.
Καλή η ιδέα σου. Θα τον πάρω αύριο!!! :grin:


Μα έχω Σέαττττττ.......Πάει κι αυτή η θέση γμτ.. ::paperbag::  ;-)vw::  ::campericon::

  • BILLYS
  • Επισκέπτης
ΤΕΛΙΚΑ ΠΟΣΟ ΑΝΕΥΘΥΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ??? ΕΙΜΑΣΤΕ ή ΟΧΙ???
« Απάντηση #38 στις: 04-02-2006, 01:24:33 »
Παιζει και κοροιδία τώρα.Επιφυλάσομαι!εφόσον μάς αντιμετωπίζεται έτσι. Αλλά η αλήθεια και τα παράπονα πρέπει να ακουστούν.Αυτά δέν απασχολούν ένα ή δύο άτομα,αλλά μία ομάδα.Και εφόσον θεωρούμαστε ταραξίες και κοιτάμε να στραφούν τα βλέμματα επάνω μάς,άσε τότε να κάνουμε το κομμάτι μάς.Πρόθεση για παρεξήγηση δέν έχω,αλλά να ξέρουμε τη γράφουμε.

  • Αποσυνδεδεμένος Labros
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 1565
  • Φύλο: Άντρας
  • SEATCLUB για παντα!
    • Το μοναδικο Ελληνικο SEATclub στο διαδυκτιο
ΤΕΛΙΚΑ ΠΟΣΟ ΑΝΕΥΘΥΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ??? ΕΙΜΑΣΤΕ ή ΟΧΙ???
« Απάντηση #39 στις: 04-02-2006, 01:41:43 »
τι στον αγυριστο σας επιασε βραδιατικα δε μπορω να καταλαβω :roll: ε δεν ειμαστε καλα.... :eek:

  • BILLYS
  • Επισκέπτης
ΤΕΛΙΚΑ ΠΟΣΟ ΑΝΕΥΘΥΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ??? ΕΙΜΑΣΤΕ ή ΟΧΙ???
« Απάντηση #40 στις: 04-02-2006, 01:45:51 »
Lambro διαβάζεις τα παραπάνω.Εκθέτουν πρόσωπα και καταστάσεις.Κατηγορούμαστε και για γλύψιμο μέσω τηλεφώνου.

  • KOSMIDIS80
  • Επισκέπτης
f
« Απάντηση #41 στις: 04-02-2006, 01:51:19 »
Λαμπρο με σενα προσωπικα δεν υπηρξε ποτε κανενα προβλημα και οποτε θελαμε να προτεινουμε κατι, μας ακουγες! Δεν ειναι το θεμα, τι μας επιασε γιατι σε διαβεβαιω οτι τιποτα περισσοτερο απ οτι αναφεραμε! Εμενα προσωπικα και δεν ΝΤΡΕΠΟΜΑΙ να το πω με ενοχλησε η πρωτη μου κουβεντα με τον Λοχια, αλλα και η εμμονη του στα λαθη του παρελθοντος!

 Αληθεια ομως ας ρωτησω και σενα, σας τηλεφωνησα ποτε για μοντερατορ-ιλικι??? Τωρα βεβαια αυτο που φανερωθηκε, το οτι δηλαδη μοιραζεστε οσα και αν σας πουμε με την υπολοιπη διαχειρηση ειναι αρκετα σοβαρο! Δεν δωσαμε κανενα δικαιωμα να σχολιαζεται τηλεφωνικες μας συνδιαλεξεις και στην τελικη δεν ρωτηθηκαμε αν θελαμε τα οσα λεμε να τα μαθουν κι αλλοι!!

Δεν νομιζω Λαμπρο οτι επιθυμω την συνεχεια μου σ αυτο το κλαμπ, για αυτο και θα παραμεινω οσο διαρκεσει αυτη η αντιπαραθεση για να δινω απαντησεις (Ειναι το πιο δικαιο πιστευω!)

  • Αποσυνδεδεμένος Labros
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 1565
  • Φύλο: Άντρας
  • SEATCLUB για παντα!
    • Το μοναδικο Ελληνικο SEATclub στο διαδυκτιο
ΤΕΛΙΚΑ ΠΟΣΟ ΑΝΕΥΘΥΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ??? ΕΙΜΑΣΤΕ ή ΟΧΙ???
« Απάντηση #42 στις: 04-02-2006, 01:51:22 »
κοιτα Βασιλη επι της παρουσης δε θελω να μιλησω (ακομη) για το θεμα που εχει προκυψει,γεγονος ειναι πως οι μεγαλυτερες διαμαχες που εχουν προκυψει κατα το παρελθον σε τουτο το φορουμ εχουν υποβοσκουσα αιτια το μοντεριλικι δε μιλαω για Β. Ελλαδα γενικα το λεω....αστο μη το κουρασουμε αλλο...

  • Loxias
  • Επισκέπτης
Re: f
« Απάντηση #43 στις: 04-02-2006, 01:53:41 »
Παράθεση από: KOSMIDIS80
Ρε συ Δημητρη ησουν και πριν τον Βολο προκατελειμενος


To αστειο ξερεις ποιο ειναι???Οτι εγω ημουν ο μοναδικος που ελεγα να κανουμε καποιον απο εσας μοντ.

 
Παράθεση
ΤΟ ΒΑΣΙΚΟΤΕΡΟ δεν ενδιαφερομαστε, τουλαχιστον κανενα μελλος με οσους μιλαω να γινουμε μοντερατορ! Παλια θα σου πω οτι ναι, μετα τον Βολο ουδεις!



Πλακα κανεις????????
Ο Μαικ γιατι αποχωρισε???????
Εσυ με τον Μπιλυ γιατι αναλαμβανεται να μιλατε για ολους τους υπολοιπους??

Παράθεση
Πες οτι δν προσπαθησαμε στο να φανει και αυξηθουν τα μελη!



Δεν ειναι σκοπος μας αυτος.Ποιος σου ειπε οτι αυτο θελουμε??????

 
Παράθεση
Οσον αφορα τον Παναγιωτη και την ολη δουλεια που εκανε για τις μπλουζες κτλ μαλλον δεν διαβαζες το αναλογο θεμα! Δες τις αποψεις μου εκει!



Διαβαζω ΟΛΟ το φορουμε καθημερινα εδω και 2 χρονια και 2 μηνες.Στην προκειμενη δεν χρειαζεται να διαβασω το θεμα για να βγαλω συμπερασμα.Τα γεγονοτα μιλαν απο μονα τους.


Παράθεση
Τελος δεν ντρεπομαι καθολου για οσα ειπα, γιατι ειναι κοινη γνωμη που εχει συζητηθει πολλες φορες σε συναντησεις! Τωρα αν μασανε να μιλησουν δημοσια για αυτα ή δεν θελουν ειναι αλλο θεμα!



Επειδη ειναι κοινη γνωμη ειναι και σωστη??Ωραια αντιληψη εχετε ρε σεις.
Ωστε οι αλλοι μασανε και ανελαβες να τους βγαλεις απο την δυσκολη θεση.Τι να πω ρε γμτ....ουτε στις ταινιες δεν γινονται αυτα!


------------------------------------------------------------------


Παράθεση από: BILLYS
Παράθεση
O καθένας θα μιλήσει μεμονωμένα γι'αυτά που διαβάζει τόσο καιρό και ειδικά γι'αυτά που διαβάζει αυτή τη στιγμή.Πολλά υπόθηκαν για τήν Β.Ελλάδα στο παρελθόν και μέτα από τα μπλουζάκια ξανά μανά.



Ποιος το αρχισε???????????


Παράθεση
Σχετικά με την Πανελλαδική και συγκεκριμένα τήν τελευταία μέρα πού δέν ακολουθήσαμε,ήταν επιλογή όλων μάς και εξηγήσαμε τόν λόγο στα post τής τότε ενότητας.


Ανεπιτυχως μπορω να πω!!Βλεπω ομως οτι η αναισθησια δεν εχει οριο!

Παράθεση
Το θέμα του moderator!Και να το προτείναμε.......!



Το προτεινατε πολλακις.Μεχρι και τοπικ ανοιξατε!!Ξεχασες???

Παράθεση
Η λύση δέν είναι να λογομαχούμε μεταξύ μάς,αλλά να συμμετέχουμε όλοι σι'αυτό.



Συμφωνουμε.Αντε και καντε πραξη αυτα που εγραψες!


------------------------------------------------------------
Παράθεση από: KOSMIDIS80
Ενω αν στην λεγαμε και ξεκινουσε φασαρια, θα ηταν καλυτερο για την πανελλαδικη ε? Στην τελικη πως μπορεσες και προσβαλες με αυτο τον τροπο ατομο που πρωτη φορα συναντουσες και που δεν ειχες μιλησει μεχρι τοτε? Στο ειπα και πριν Δημητρη μην κοιτας μονο τα δικα μας λαθη!




Να ξεκινουσαμε φασαρια??Φιλε μου καλε στο Βολο μαζευτηκαμε για να περασουμε καλα και οχι για μπουνιες.Στην τελικη τελεια περασαμε οσοι ειμαστε στο κλαμπ.Εσεις χασατε!
Βλεπω εκμεταλλευεσαι τα λογια μου για να μου την πεις.Ευτυχως για εμενα ομως δεν τα μασαω.Σας το ειπα και τοτε ΜΟΝΤ ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΜΕ!


---------------------------------------------------
Παράθεση από: BILLYS
Υποκλοπές!Μάλιστα κι'αυτό σχολιάζετε κακοπροαίρετα και καταγγέλετε δημοσίος ώς γλύψιμο,ίσως;Δέν γράφουμε τα παραπάνω και ούτε έχουμε δώσει δικαίωμα για τέτοια κριτική.Αυτή τη στιγμή θίγετε πρόσωπα.



Ενω εσεις θιγετε καστανα.Συνελθετε!!

Παράθεση από: BILLYS
Το θέμα του moderator το προτείναμε διότι το δικαιούμαστε.Η αξιότιμη Διαχείριση στό τόσο καιρό πού είναι εν'ενεργεία,είχαν κάποια κριτήρια για το ποιός ή άν πρέπει.




Το δικαιουσαστε απο που????Που το γραφει ρε Βασιλη οτι δικαιουστε??Τι ειναι αυτα που γραφεις??
Και ναι ειχαμε κριτηρια(σωστα ή αδικα) τα οποια κανενας απο εσας δεν εκπληρωνει κατα την γνωμη μας...τι να κανουμε τωρα δηλαδη??


Παράθεση από: BILLYS
Παιζει και κοροιδία τώρα.Επιφυλάσομαι!εφόσον μάς αντιμετωπίζεται έτσι. Αλλά η αλήθεια και τα παράπονα πρέπει να ακουστούν.Αυτά δέν απασχολούν ένα ή δύο άτομα,αλλά μία ομάδα.Και εφόσον θεωρούμαστε ταραξίες και κοιτάμε να στραφούν τα βλέμματα επάνω μάς,άσε τότε να κάνουμε το κομμάτι μάς.Πρόθεση για παρεξήγηση δέν έχω,αλλά να ξέρουμε τη γράφουμε.



Επιφυλλασεσαι για ποιο θεμα??Εχουμε και απειλες τωρα???
Μαγκες μαλλον το παρατραβατε.Κατι δεν εχετε καταλαβει καλα.
ΚΟΥΜΑΝΤΟ ΕΔΩ ΚΑΝΟΥΝ ΑΛΛΟΙ.ΕΙΤΕ ΣΑΣ ΑΡΕΣΕΙ ΕΙΤΕ ΟΧΙ.


Το θεμα εχει καταντησει γελιο.Θα μου πεις γελιο ηταν απο την αρχη.
Θα αλλαξω τον τιτλο και θα τον κανω------->ΜΕΘΟΔΟΣ ΑΝΤΙΠΟΙΝΩΝ ΑΜΑ ΔΕΝ ΣΑΣ ΚΑΝΟΥΝ ΜΟΝΤ.


 :-?

  • BILLYS
  • Επισκέπτης
ΤΕΛΙΚΑ ΠΟΣΟ ΑΝΕΥΘΥΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ??? ΕΙΜΑΣΤΕ ή ΟΧΙ???
« Απάντηση #44 στις: 04-02-2006, 01:56:06 »
Λάμπρο με σένα δέν υπήρξε πρόβλημα,απλά κάποια πράγματα πρέπει να υποθούν.Αυτές όμως οι αναφορές περί τηλεφωνημάτων δέν είναι και το καλύτερο.