Αποστολέας Θέμα: ΤΕΛΙΚΑ ΠΟΣΟ ΑΝΕΥΘΥΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ??? ΕΙΜΑΣΤΕ ή ΟΧΙ???  (Αναγνώστηκε 35536 φορές)

0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

  • Loxias
  • Επισκέπτης
Re: g
« Απάντηση #75 στις: 04-02-2006, 15:27:27 »
Παράθεση από: KOSMIDIS80
Απλα Δημητρη οκ εφτασαν εδω τα πραγματα, θελησατε να ζητησω συγνωμη, το εκανα!
Παρακαλω ενημερωσε με τωρα αν προχωρησετε σε νομικες πραξεις, ετσι ωστε να μπορεσω να συμβουλευτω και εγω καποιον! Προσωπικα Δεν εχω σκοπο κανεναν για τετοια επεκταση!

Και καταλαβες οτι η ολη υποθεση ξεκινησε απο την προσωπικη μας διαφωνια!




Κοιτα...οπως ειπα και πριν δεν μου αρεσουν τετοιες διαδικασιες.Τωρα εαν ο σπυριδακης το βλεπει αλλιως δεν μπορω να του επιβαλλω την γνωμη μου.Το σιγουρο ειναι παντως οτι αμα κανει τετοια κινηση θα την κανει προσωπικα και οχι ως διαχειριση.
Παρολα αυτα καταλαβαινω οτι πανω στα νευρα σου εχασες τον ελεγχο και ειπες πραματα που δεν τα εννοεις και που καμια σχεση δεν εχουν με το αντικειμενο που συζηταμε.Το εχω κανει και εγω και ολοι μας.Οποτε για εμενα οπως με εντονα γραμματα κατηγορησες για κατι ,κανε παλι το ιδιο ζητωντας συγνωμη.

  • KOSMIDIS80
  • Επισκέπτης
5
« Απάντηση #76 στις: 04-02-2006, 15:31:39 »
Δημητρη το εκανα παραπανω και ισχυει προς ολες τις κατευθυνσεις!

Επειδη δεν θα μπω ξανα να παρακολουθησω. Ειναι και το πιο σωστο και για σας και για μενα, αλλα και τα υπολοιπα μελη! παρακαλω να ενημερωθω εστω και μεσω τηλ για να γνωριζω. Και εσυ ειπες παντως πραγματα πανω στα νευρα, οπως και εγω!Γι αυτο και σου ζητουσα την διαγραφη μου για να μην προχωρησει αλλο πανω στα νευρα μας!

  • Loxias
  • Επισκέπτης
ΤΕΛΙΚΑ ΠΟΣΟ ΑΝΕΥΘΥΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ??? ΕΙΜΑΣΤΕ ή ΟΧΙ???
« Απάντηση #77 στις: 04-02-2006, 15:36:44 »
Εγω σου προτεινω για ακομα μια φορα να παρεις το αμαξακι σου την αλλη εβδομαδα και να ερθεις να κοψουμε την πιτα.Θα γνωρισεις τα ατομα που μιλας καθε μερα και θα δεις οτι τα πραγματα εχουν αλλη οπτικη.
ΠΑραδειγμα...
Περσι τετοια εποχη σκυλοβριστηκα με τον Τακη απο την Πατρα.Μεχρι και ξυλο ειμασταν ετοιμοι να παιξουμε.Διαγραφηκε τοτε απο το κλαμπ.Παρολα αυτα ηρθε στην κοπη της πιτας μετα απο την προσκληση που του καναμε.Το πρωτο πραγμα που καναμε οταν συναντηθηκαμε για πρωτη φορα ηταν να φιληθουμε.Πιστεψε με εκεινη τι στιγμη διαγραφηκαν ολα απο την μνημη και των 2 μας και εγω εκανα πολυ καλο μου φιλο ενα απο τα καλυτερα παιδια που εχω γνωρισει εδωμεσα.
Ακουμε και δεν θα χασεις!

  • KOSMIDIS80
  • Επισκέπτης
σ
« Απάντηση #78 στις: 04-02-2006, 15:49:34 »
Παράθεση από: Loxias
Εγω σου προτεινω για ακομα μια φορα να παρεις το αμαξακι σου την αλλη εβδομαδα και να ερθεις να κοψουμε την πιτα.Θα γνωρισεις τα ατομα που μιλας καθε μερα και θα δεις οτι τα πραγματα εχουν αλλη οπτικη.
ΠΑραδειγμα...
Περσι τετοια εποχη σκυλοβριστηκα με τον Τακη απο την Πατρα.Μεχρι και ξυλο ειμασταν ετοιμοι να παιξουμε.Διαγραφηκε τοτε απο το κλαμπ.Παρολα αυτα ηρθε στην κοπη της πιτας μετα απο την προσκληση που του καναμε.Το πρωτο πραγμα που καναμε οταν συναντηθηκαμε για πρωτη φορα ηταν να φιληθουμε.Πιστεψε με εκεινη τι στιγμη διαγραφηκαν ολα απο την μνημη και των 2 μας και εγω εκανα πολυ καλο μου φιλο ενα απο τα καλυτερα παιδια που εχω γνωρισει εδωμεσα.
Ακουμε και δεν θα χασεις!


Δεχομαι την προσκληση, αλλα δυστυχως ισως να λειπω Ιταλια! Αν θα εβλεπες και στην αρχη ειχα δεχτει μετα απο παρακινηση του Παναγιωτη να τα πουμε εκει, απλα προφανως λογω εκνευρισμου απ την μερια σου το συνεχισαμε σε αντιπαραθεση!
Τωρα πιο ψυχραιμα απο χτες, ελπιζω να τα πουμε καποια στιγμη απο κοντα, κατω απο πιο ηρεμες καταστασεις! Οχι τιποτε αλλο, απλα μετα απο συνομιλια με φιλο(μελος του κλαμπ), καταλαβα οτι η οποια προσωπικη μου διαφωνια μαζι σου επρεπε να συζητηθει προσωπικα και οχι να δημιουργησω προβλημα και σε αλλους! Αυτο ειναι και το λαθος μου και το αναγνωριζω, γι αυτο και ζητησα συγνωμη!  Ακομη ενα λαθος μου ειναι οτι ασχοληθηκα υπερβολικα με το κλαμπ και οταν δεν εβλεπα ανταποκριση σ αυτα που σκεφτομουνα, απογοητευτικα και αρχισα να το βλεπω αρνητικα!
Το να παραμεινω πραγματικα δεν νομιζω οτι ειναι σωστο, οπως προανεφερα! Στην πιτα αν δεν ειμαι Ιταλια λογω δουλειας θα προσπαθησω να ερθω για να το λειξουμε και να καταλαβετε τι εννοω σε ολα οσα ειπα! Επισης θα ηθελα να ακουσω και απο κοντα την αποψη σας και στην τελικη αν οντως διαφωνουμε να χωρισουν οι δρομοι μας!

  • Loxias
  • Επισκέπτης
ΤΕΛΙΚΑ ΠΟΣΟ ΑΝΕΥΘΥΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ??? ΕΙΜΑΣΤΕ ή ΟΧΙ???
« Απάντηση #79 στις: 04-02-2006, 15:52:20 »
Κανενας δεν σε διωχνει απο το κλαμπ.Βγαλτο αυτο απο το μυαλο σου και μην λειτουργεις αμυντικα.Το οτι διαφωνουμε δεν σημαινει οτι πρεπει να χωρισουν οι δρομοι μας.

  • KOSMIDIS80
  • Επισκέπτης
τ
« Απάντηση #80 στις: 04-02-2006, 16:00:17 »
Οχι απλα τεθηκε το θεμα δικηγορων κτλ, οπου και λογικα δεν επρεπε, αφου δεν καταλαβατε τι εννοω και θα ελπιζω να το συζητησουμε απο κοντα! Επιμενω παντως οτι δεν εκανα δυσφημιση Δημητρη!Στην τελικη δεν ηταν αυτος ο σκοπος μου, αφου αν ρωτησεις τον αλλο Δημητρη (Σαρκυ), ειχαμε αριστες σχεσεις και του ζητησα και καποια πραγματα, γιατι πιστευω σ αυτον! Ενα πραγμα δεν μου αρεσε στο κλαμπ πανω στο ζητημα αυτο και θα το συζητησουμε απο κοντα!

Αν καταλαβατε οτι εννοω οτι υπαρχει δολιοφθορα και μιζες κτλ, ηταν λαθος διατυπωση! Η επιθεση παντως με την ξακουστη φραση μου ηταν πανω στα φοβερα νευρα που ειχαμε,ετσι?!

Αν δεν τα πουμε στην πιτα, τοτε προφανως στις Σερρες!

  • Αποσυνδεδεμένος Takis VT4
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 1749
  • Φύλο: Άντρας
    • http://seatclub.gr/forum/
ΤΕΛΙΚΑ ΠΟΣΟ ΑΝΕΥΘΥΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ??? ΕΙΜΑΣΤΕ ή ΟΧΙ???
« Απάντηση #81 στις: 04-02-2006, 16:06:32 »
Παράθεση από: Loxias
Εγω σου προτεινω για ακομα μια φορα να παρεις το αμαξακι σου την αλλη εβδομαδα και να ερθεις να κοψουμε την πιτα.Θα γνωρισεις τα ατομα που μιλας καθε μερα και θα δεις οτι τα πραγματα εχουν αλλη οπτικη.
ΠΑραδειγμα...
Περσι τετοια εποχη σκυλοβριστηκα με τον Τακη απο την Πατρα.Μεχρι και ξυλο ειμασταν ετοιμοι να παιξουμε.Διαγραφηκε τοτε απο το κλαμπ.Παρολα αυτα ηρθε στην κοπη της πιτας μετα απο την προσκληση που του καναμε.Το πρωτο πραγμα που καναμε οταν συναντηθηκαμε για πρωτη φορα ηταν να φιληθουμε.Πιστεψε με εκεινη τι στιγμη διαγραφηκαν ολα απο την μνημη και των 2 μας και εγω εκανα πολυ καλο μου φιλο ενα απο τα καλυτερα παιδια που εχω γνωρισει εδωμεσα.
Ακουμε και δεν θα χασεις!


Ετσι ακριβως εγινε Θοδωρη οπως τα λεει ο Δημητρης και θα σε συμβουλευα εντελως φιλικα αν μπορεις να κατεβεις στην πιτα να δεις οτι ολα τα παιδια της διαχειρησης ειναι διαμαντια και οποτε τους χρειαστεις να ξερεις οτι θα ειναι διπλα σου.Εγω το εχω νοιωσει πολλες φορες αυτο και σε χαρες και σε στεναχωριες.Σιγουρα πανω στα νευρα μπορει να ειπωθουν πραγματα τα οποια αν κατσεις μετα και τα σκεφτεις μςε καθαρο μυαλο μπορει να μετανοιωσεις και δεν μιλαω προσωπικα για σενα αλλα γενικα.Αυτες οι συζητησεις πρεπει να γινονται κατ ιδιαν γιατι μονο ετσι λυνονται ολα τα τυχον προβληματα.Εχω βρεθει στην θεση σου και πιστεψε με ξερω...Προσπαθησε να κατεβεις στην κοπη και θα δεις οτι εχω δικιο.

  • Αποσυνδεδεμένος Sharky
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 2169
ΤΕΛΙΚΑ ΠΟΣΟ ΑΝΕΥΘΥΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ??? ΕΙΜΑΣΤΕ ή ΟΧΙ???
« Απάντηση #82 στις: 04-02-2006, 16:08:49 »
Μηπως μπορεις να μου εξηγησεις και μενα ρε συ Θοδωρη γιατι ειλικρινα δεν καταλαβαινω.... :roll:
Τι σχεση εχουν ολα αυτα που διαβασα απο την αρχη με την GIAC :-?
Eξηγησε μου αν θελεις για να καταλαβω αφενος αλλα για να τοποθετηθω αφετερου.
Οπως ειπες εχουμε μιλησει μερικες φορες και δεν καταλαβαινω το νοημα ολου αυτου...εκτος αν υπαρχουν αλλοι που ενοχλουνται ισως???
Τι να πω περιμενω απαντηση σου.
Devil's advocate...

  • Αποσυνδεδεμένος JOHN
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 2194
Re: τ
« Απάντηση #83 στις: 04-02-2006, 16:16:47 »
Παράθεση από: KOSMIDIS80
Οχι απλα τεθηκε το θεμα δικηγορων κτλ, οπου και λογικα δεν επρεπε, αφου δεν καταλαβατε τι εννοω και θα ελπιζω να το συζητησουμε απο κοντα! Επιμενω παντως οτι δεν εκανα δυσφημιση Δημητρη!Στην τελικη δεν ηταν αυτος ο σκοπος μου, αφου αν ρωτησεις τον αλλο Δημητρη (Σαρκυ), ειχαμε αριστες σχεσεις και του ζητησα και καποια πραγματα, γιατι πιστευω σ αυτον! Ενα πραγμα δεν μου αρεσε στο κλαμπ πανω στο ζητημα αυτο και θα το συζητησουμε απο κοντα!

Αν καταλαβατε οτι εννοω οτι υπαρχει δολιοφθορα και μιζες κτλ, ηταν λαθος διατυπωση! Η επιθεση παντως με την ξακουστη φραση μου ηταν πανω στα φοβερα νευρα που ειχαμε,ετσι?!

Αν δεν τα πουμε στην πιτα, τοτε προφανως στις Σερρες!



Θόδωρε η λύση της φυγής είναι η πιο ελυκολη λύση κατα την προσωπική μου άποψη να μείνεις και να λυθούν όλες οι παρεξηγήσεις θα έλεγα εγώ  :wink:
τώρα για το θέμα των δικηγόρων θα σου έλεγα ότι έφτασε ώς εκεί γιατί έγραψες ακριβώς αυτά    " Τελος Συγχαρητηρια για την GIAC, την φτασατε ψηλα!
Ειναι ενα θεματακι που δεν το συζητατε? Γιατι αραγε??? Δεν ειναι διαφημιση προς Θεου! ή μηπως εγιναν αλλα??? "  



εάν κάποιος τα δει τι θα συμπεράνει ? να σου πω εγώ , ότι η διαχείριση τα παίρνει από τον αντιπρόσωπο της Giac και για αυτό του δίνει βήμα και πελάτες από το φόρουμ , άπό ότι κατάλαβα το έγραψες σε μια στιγμή εκνευρισμού από λάθος , αλλά για πες μου πως αλλιώς θα μπορέσει ένας άνθρωπος που λασπώνεται η υπόληψη του να βρει τι δίκιο του από την στιγμή που δεν βγαίνεις ξεκάθαρα και αντρίκια να πεις την μαγική κουβέντα " ΣΥΓΜΩΜΗ ΕΚΑΝΑ ΛΑΘΟΣ ΣΕ ΜΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΕΚΝΕΥΡΙΣΜΟΥ"
αυτό σου ζήτησαν τίποτα λιγότερο τίποτε περισσότερο.


Για τα υπόλοιπα το καλύτερο θα ήταν να τα πείτε από κοντά γιατί ο γραπτός λόγος από ότι φαίνεται παρεξηγείται πολύ εύκολα  :wink:

Φιλικά Γιάννης

  • Αποσυνδεδεμένος Άλκης
  • Leon 0.8 2cv
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 1575
  • Φύλο: Άντρας
ΤΕΛΙΚΑ ΠΟΣΟ ΑΝΕΥΘΥΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ??? ΕΙΜΑΣΤΕ ή ΟΧΙ???
« Απάντηση #84 στις: 04-02-2006, 17:54:53 »
Νομίζω πως το είπε εν βρασμώ ψυχής,αλλά επειδή ο γραπτός λόγος μένει γι'αυτό και έγινε όλο αυτό το θέμα..ευτυχώς εδώ ο γραπτός λόγος έχει και επεξεργασία οπότε όλα καλά...αν θες τη γνώμη μου,καλό θα είναι να μείνεις στο club και όλα τ'άλλα να τα συζητήσετε από κοντά.. :wink:
Giac K04-23 Team....

  • Αποσυνδεδεμένος Vlahos Efstratios
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 643
  • Φύλο: Άντρας
  • κύριε Υπουργέ ...... τα Υπουργεία σας
    • http://www.manisios.net
ΤΕΛΙΚΑ ΠΟΣΟ ΑΝΕΥΘΥΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ??? ΕΙΜΑΣΤΕ ή ΟΧΙ???
« Απάντηση #85 στις: 04-02-2006, 18:13:29 »
Ζητάω λοιπόν δημόσια από τον Λάμπρο..

ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΕ ΚΑΝΕΙΣ MODERATOR ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ???
(για 5' ,μέχρι να διαγράψω όλες αυτές τις μλκς που γράφτηκαν)
1ο σταδιάκι δεξιά...!!

  • Αποσυνδεδεμένος Labros
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 1565
  • Φύλο: Άντρας
  • SEATCLUB για παντα!
    • Το μοναδικο Ελληνικο SEATclub στο διαδυκτιο
ΤΕΛΙΚΑ ΠΟΣΟ ΑΝΕΥΘΥΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ??? ΕΙΜΑΣΤΕ ή ΟΧΙ???
« Απάντηση #86 στις: 04-02-2006, 19:25:46 »
ΡΕ :!:  :!:  :!:
Τι προγραμμα και ιστοριες μου λετε? εδω φυμε μεβρανες δεν εχουμε να παρουμε :roll:  :lol:  :lol:  :lol:

ΤΕΛΙΚΑ ΠΟΣΟ ΑΝΕΥΘΥΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ??? ΕΙΜΑΣΤΕ ή ΟΧΙ???
« Απάντηση #87 στις: 04-02-2006, 19:27:41 »
Ελεος ρε παλικάρια.Φτάσαμε και στα δικαστήρια τώρα ?
Απο την μια καταλαβαίνω την πικρία των παιδιών απο τη Θεσ/νίκη που δεν υπάρχει κάποιος συντονιστής αλλά απο την άλλη αφενός η διαχείρηση το έχει ξεκαθαρίσει οτι δεν θέλει άλλον mod (και καλά κάνει μιας και αυτοί που υπαρχουν φτάνουν) και αφετέρου δεν νοείται κάθε γεωγραφική περιφέρεια να έχει και συντονιστή.
Την εθελούσια έξοδο ξεχάστε την.Θα το μετανιώσει όποιος το αποφασίσει.
Για τα περι GIAC αν και καταλαβαίνω τον τρόπο που το είπε ο Κοσμίδης δεν μπορώ να ρίξω άδικο και στον Γιάννη που τα πήρε.
Αφήστε λοιπόν τις μαλακίες και χαλαρώστε όλοι.
Και εγω εχω μαλώσει κατα καιρούς με τον Λάμπρο και με τον Σπυριδάκη , και τον Λοχία έχω χέσει πατοκορφα και τον Κώστα, είτε εντός φόρουμ είτε εκτός.Και που καταλήγουμε ? Να πίνουμε καφέ κάθε Τετάρτη μαζί  :wink:

  • Αποσυνδεδεμένος spy
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 1554
  • Φύλο: Άντρας
    • 1.8 TSI
ΤΕΛΙΚΑ ΠΟΣΟ ΑΝΕΥΘΥΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ??? ΕΙΜΑΣΤΕ ή ΟΧΙ???
« Απάντηση #88 στις: 04-02-2006, 19:31:48 »
Εγώ πάλι έχω κάτι άλλο να πω....

Τελικά, ποιός θα γίνει moderator στη Λάρισα; :lol:  :lol:  :evil:

(Παίζει κανά όνομα;;;;;;)

  • BILLYS
  • Επισκέπτης
ΤΕΛΙΚΑ ΠΟΣΟ ΑΝΕΥΘΥΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ??? ΕΙΜΑΣΤΕ ή ΟΧΙ???
« Απάντηση #89 στις: 04-02-2006, 19:38:33 »
Δημήτρη έχουμε γνωριστεί κάτι παραπάνω από άλλα μέλη και έχουμε μιλήσει για διάφορα θέμματα,όσον αφορά το club.Απλά ο σκοπός τής ενότητας αυτής δέν είχε σκοπό να βλάψει κανέναν,παρά  μόνο να λάβουμε κάποιες απαντήσεις.Τώρα τ'ότι μπήκε το θέμα GIAC,αυτό είναι άλλο καπέλο.Στο συγκεκριμένο δέν έχω να εκφέρω άποψη,διότι δέν με ενδιαφέρει.Καλός η κακός είπα κάποια πράγματα και έλαβα κάποιες απαντήσεις με ανάλογο ύφος και μέσα απ'αυτό κατέληξε σε λογομαχία και σε νομικά μέτρα.Επίσης δέν θέλαμε να γίνουμε επίκεντρο αυτής τής ιστορίας,αλλά έτσι όπως έγινε,,δέν γ@μείς!
Από πλευράς μού λυπάμαι για τήν αναστάτωση και ζήτάω συγνώμη για όσους πρόσβαλα.