Αποστολέας Θέμα: ΤΕΛΙΚΑ ΠΟΣΟ ΑΝΕΥΘΥΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ??? ΕΙΜΑΣΤΕ ή ΟΧΙ???  (Αναγνώστηκε 35538 φορές)

0 μέλη και 5 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

  • KOSMIDIS80
  • Επισκέπτης
Ετσι επειδη το εχουμε ακουσει εδω και καιρο και επειδη δεν εχει βγει καποιο συμπερασμα θα ηθελα την αποψη σας για το αν ειμαστε τελικα ανευθυνοι ως μελη του κλαμπ εμεις απο την Β Ελλαδα και αν ναι το ποσο τελικα ειμαστε!??
Ηρθε να συμπληρωσει την πολυ κακη εικονα που υπαρχει εδω και καιρο και η μαλ@κια που εγινε με την παραγγελια μας...

Προσωπικη μου αποψη ειναι οτι στο τελευταιο ετος (που ειμαι μελος δηλαδη) ειναι ότι για αγνωστους λογους δυστυχως το κλαμπ και κατ επεκταση και η διαχειρηση δεν μας δινει ιδιαιτερη σημασια (πιθανοτατα λογω του χαμηλου αριθμου μελλων???), αυτο εχει σαν αποτελεσμα να βγουμε στο περιθωριο και οπως πολυ σωστα εχει διατυπωθει και στην Πανελλαδικη, αλλα και κατα καιρους απο τον φιλο Δημητρη (λοχια) να βγαζουμε τους ευατους μας ξεχωρα απο το υπολοιπο κλαμπ. Τωρα αυτο ειναι λαθος μας? Μηπως κανουμε σωστα?
 Βασικα δεν θα απαντησω γιατι για μενα πλεον το κλαμπ ειναι αυτοι οι 10 φιλοι που μαζευομαστε καθε Κυριακη και οι αλλοι 20 που γνωριστηκαμε απο την υπολοιπη Ελλαδα, τιποτα παραπανω και τιποτα λιγοτερο!!! Απλα θα πω οτι το πιο ευκολο ειναι να κατηγορεις τους αλλους!

Αυτα ισως φανουν καπως, αλλα τα κραταμε αρκετο καιρο μεσα μας και το συζηταμε με μελη, ετσι και σκεφτηκα να παρω την ευθυνη και να σας τα γραψω και εβαλα και την ψηφοφορια με χιουμορ για να ειναι πιασαρικο σαν θεμα!!!

  • Loxias
  • Επισκέπτης
Παράθεση από: KOSMIDIS80
Ετσι επειδη το εχουμε ακουσει εδω και καιρο και επειδη δεν εχει βγει καποιο συμπερασμα θα ηθελα την αποψη σας για το αν ειμαστε τελικα ανευθυνοι ως μελη του κλαμπ εμεις απο την Β Ελλαδα και αν ναι το ποσο τελικα ειμαστε!??
Ηρθε να συμπληρωσει την πολυ κακη εικονα που υπαρχει εδω και καιρο και η μαλ@κια που εγινε με την παραγγελια μας...

Προσωπικη μου αποψη ειναι οτι στο τελευταιο ετος (που ειμαι μελος δηλαδη) ειναι ότι για αγνωστους λογους δυστυχως το κλαμπ και κατ επεκταση και η διαχειρηση δεν μας δινει ιδιαιτερη σημασια (πιθανοτατα λογω του χαμηλου αριθμου μελλων???), αυτο εχει σαν αποτελεσμα να βγουμε στο περιθωριο και οπως πολυ σωστα εχει διατυπωθει και στην Πανελλαδικη, αλλα και κατα καιρους απο τον φιλο Δημητρη (λοχια) να βγαζουμε τους ευατους μας ξεχωρα απο το υπολοιπο κλαμπ. Τωρα αυτο ειναι λαθος μας? Μηπως κανουμε σωστα?
 Βασικα δεν θα απαντησω γιατι για μενα πλεον το κλαμπ ειναι αυτοι οι 10 φιλοι που μαζευομαστε καθε Κυριακη και οι αλλοι 20 που γνωριστηκαμε απο την υπολοιπη Ελλαδα, τιποτα παραπανω και τιποτα λιγοτερο!!! Απλα θα πω οτι το πιο ευκολο ειναι να κατηγορεις τους αλλους!

Αυτα ισως φανουν καπως, αλλα τα κραταμε αρκετο καιρο μεσα μας και το συζηταμε με μελη, ετσι και σκεφτηκα να παρω την ευθυνη και να σας τα γραψω και εβαλα και την ψηφοφορια με χιουμορ για να ειναι πιασαρικο σαν θεμα!!!



ΚΑταρχην θα πω μια κουβεντα ------->Τρωγεστε με τα ρουχα σας.
2ον) Δεν βλεπω τον λογο που νιωθετε παραγκωνισμενοι και θιγμενοι
30ν) Μονοι σας συχνα πυκνα θετετε τους εαυτους σας εκτος του κλαμπ χωρις να σας εχει δειξει κανενας το παραμικρο τετοιο στοιχειο.
4ον)Για ποιο λογο θα επρεπε να τυγχανετε ιδιαιτερης μεταχειρισης εσεις και οχι καποιοι αλλοι?
5ον) Λαθος ταϊμινγκ διαλεξατε για να λυσετε τα προβληματα που σας απασχολουν
6ον)Το κλαμπ δεν ειναι κατανεμημενο διοικητικα σε περιφερειες και ουτε ποτε προκειτε να γινει.
7ον) Μονοι σας κανετε χαζομαρες του στυλ την κανουμε χωρια για φαγητο απο την Πανελληνια και παραγγελνουμε μπλουζακια χωρις ποτε να τα πληρωσουμε και τωρα ζητατε τα ρεστα??Ημαρτον
8ον) Και κυριοτερο--------->Αξιζει ενα μοντεριλικι ολοι αυτη την φασαρια???Εαν ναι ευχαριστως σας παραχωρω την θεση μου.

Κριμα απο το κακο στο χειροτερο πηγαινετε και διπλα κριμα γιατι και εγω Σερραιος ειμαι στην καταγωγη ,εαν σας λεει κατι.

  • KOSTAS
  • Επισκέπτης
ΤΕΛΙΚΑ ΠΟΣΟ ΑΝΕΥΘΥΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ??? ΕΙΜΑΣΤΕ ή ΟΧΙ???
« Απάντηση #2 στις: 03-02-2006, 23:45:40 »
Εξηγησε μας κατι:

Κανεις μια θεωρητικη και αοριστη ερωτηση γενικα προς ολα τα μελη ή προς τη διαχειριση;

Εμενα παντως -και συγνωμη που θα το πω- περισσοτερο σαν αυτοκριτικη μου μοιαζει...

  • KOSMIDIS80
  • Επισκέπτης
Ευχαριστω για τα καλα σου λογια Δημητρη! Ας παμε οπως και οπου θελουμε, τουλαχιστον ειμαστε δεμενοι! Να δω λιγο τις απαντησεις σου? Που η αληθεια ειναι περιμενα να ειναι στο αναλογο υφος!
2ον) Ποτε εγινε κατι στην Β. Ελλαδα? Ποτε ακουσατε και αφησατε να γινει κατι που προτιναμε??? Μπορουμε αν θες να βαλουμε κατω ολες τις προτασεις, απο φωτογραφισεις κτλ
3ον)Αν θεταμε τους ευατους μας εκτος, τοτε δεν θα ερχομασταν καν στην Πανελλαδικη, αλλα θα τρεχαμε στην Αλεξανδρουπολη μονοι μας!
4ον) Εμεις δεν θελουμε ιδαιτερη μεταχειρηση, αλλα ιση!
5ον) Ποτε δεν ειναι αργα, αρκει να υπαρχει θεληση! Αληθεια γιατι ομως?
6ον) Τοτε γιατι η εδρα ειναι η Αθηνα οπως ειπατε? Αν καταλαβαινω καλα ειναι Πρωτα η Αθηνα και μετα ολη η υπολοιπη Ελλαδα!
7ον) Για την συγκεκριμενη φαση στην πανελλαδικη εχουν υποθει πολλα σε αλλο τοπικ!!! Δεν καταλαβαινω γιατι εχει εμμονη σε εκεινη την ημερα??? Οκ, ας απαντησω και σ αυτο. Δηλαδη Δημητρη αν ανεβεις εσυ στις Σερρες στο τρακ νται, να σας γυρναω εγω οπου θελω??? να σας ρωτησω ή να σας παω οπου θελω εγω??? Εμεις ειχαμε πει για πανω και αρνηθηκατε λογω κινησης (που δεν υπηρχε!), στην τελικη δεν νομιζω οτι ειμασταν και υποχρεωμενοι να ακολουθησουμε επι 2 μερες το προγραμμα που εσεις ετοιμασατε!
Για τις μπλουζες εχεις δικιο!!! Συμφωνω!
8ον) Αυτο Δημητρη δεν μπορω να στο απαντησω! εσεις ξερετε...

Ολα αυτα Δημητρη απλα τα λεω σε σενα για να καταλαβετε οτι μπορει ο καθενας να εχει αποψη για αυτα που βλεπει και στην τελικη να απανταει οταν νοιωθει οτι καποιος τον προσβαλλει! :wink:
Φιλικα Θοδωρης!

  • KOSMIDIS80
  • Επισκέπτης
ΤΕΛΙΚΑ ΠΟΣΟ ΑΝΕΥΘΥΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ??? ΕΙΜΑΣΤΕ ή ΟΧΙ???
« Απάντηση #4 στις: 03-02-2006, 23:57:45 »
Παράθεση από: KOSTAS
Εξηγησε μας κατι:

Κανεις μια θεωρητικη και αοριστη ερωτηση γενικα προς ολα τα μελη ή προς τη διαχειριση;

Εμενα παντως -και συγνωμη που θα το πω- περισσοτερο σαν αυτοκριτικη μου μοιαζει...


Αυτοκριτικη??? Οχι δα, τη αυτοκριτικη να κανει ενα απλο μελος!??? Δεν επηρρεαζει η γνωμη μου, νομιζω???

  • KOSMIDIS80
  • Επισκέπτης
Παράθεση από: Panagiotis Kenterlis
Παράθεση από: KOSMIDIS80
Ηρθε να συμπληρωσει την πολυ κακη εικονα που υπαρχει εδω και καιρο και η μαλ@κια που εγινε με την παραγγελια μας...

Μόνο σε αυτό θα απαντήσω. Τα άλλα τα θεωρώ αυτονόητα.
Εγώ μίλησα μόνο για τους Stayro και Peri. Αν δεν κάνω λάθος ο Peris είναι από Κατερίνη, όχι από Θεσσαλονίκη.
Επίσης μίλησα με το Billy να καταλάβει ότι με το να αναλαμβάνει την ευθύνη για άλλους τελικά εκτίθεται. Φυσικά δε ζητάω ρέστα από εκείνον. ¶λλωστε τί ρέστα να μείνουν από ένα τόσο μικρό ποσό;
Από εκεί και πέρα η ασυνέπεια δύο ατόμων θεωρείτε ότι σας χαρακτηρίζει σαν γεωγραφική περιφέρεια; Όλοι για έναν και ένας για όλους;
Η καλή μου διάθεση απέναντί σας νομίζω φάνηκε από τη διαφορετική αντιμετώπιση που είχα στην ομαδική αγορά για Β. Ελλάδα, που ανέλαβα και το κόστος αποστολής και το πακετάρισμα και το να πάω στα ΚΤΕΛ.
Αυτό έδειξε ότι είστε παραμελημένοι; :roll:
Όχι γιατί γενικά αυτά τα στέλνουμε με courier με έξοδα δικά σας.


Παναγιωτη, αυτο στο αναγνωριζω και μπραβο σου που ασχοληθηκες! Γι αυτο δεν μπορω να πω τιποτα, ησουν σωστοτατος και στο τελος λογω 2 μελων εγινε αρνητικη η εικονα!

  • Αποσυνδεδεμένος spy
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 1554
  • Φύλο: Άντρας
    • 1.8 TSI
ΤΕΛΙΚΑ ΠΟΣΟ ΑΝΕΥΘΥΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ??? ΕΙΜΑΣΤΕ ή ΟΧΙ???
« Απάντηση #6 στις: 04-02-2006, 00:02:13 »
Παιδες, εγώ θα προσθέσω κάτι άλλο:

Ανέβηκα 2 φορές για track day στις Σέρρες και περίμενα ότι τα παιδιά από Θεσσαλονίκη θα ήταν εκεί να μαζευτούμε όλοι μαζί.
Και τη πρώτη και τη δεύτερη φορά, ήταν ελάχιστα τα άτομα... :-?

Μήπως αυτό λέει κάτι, προτού αρχίζουμε κατηγορίες περί άνισης συμπεριφοράς;

  • KOSMIDIS80
  • Επισκέπτης
δ
« Απάντηση #7 στις: 04-02-2006, 00:05:37 »
Ναι βρε Σπυρο, αλλα ο καθενας εχει το προγραμμα του! Δηλαδη αν σου ελεγα οτι την Κυριακη θα κατεβω Βολο, θα εισουν εκει 100 %???
Για το τρακ νται παντως ξερω οτι θα ανεβουν ως επι το πλειστον ολοι!

  • Αποσυνδεδεμένος spy
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 1554
  • Φύλο: Άντρας
    • 1.8 TSI
ΤΕΛΙΚΑ ΠΟΣΟ ΑΝΕΥΘΥΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ??? ΕΙΜΑΣΤΕ ή ΟΧΙ???
« Απάντηση #8 στις: 04-02-2006, 00:10:12 »
Αν έκανες φίλε 200 χλμ να κατέβεις, σίγουρα θα έκανα 60 :wink:

Αλλά το θέμα δεν είναι τι θα έκανα εγώ, αλλά γενικά η αντίληψη που υπάρχει ίσως..

Σίγουρα ο καθένας έχει ένα πρόγραμμα, που δε μπορεί να αλλάξει από τη μια στην άλλη.

  • KOSMIDIS80
  • Επισκέπτης
ΤΕΛΙΚΑ ΠΟΣΟ ΑΝΕΥΘΥΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ??? ΕΙΜΑΣΤΕ ή ΟΧΙ???
« Απάντηση #9 στις: 04-02-2006, 00:10:38 »
Παράθεση από: Panagiotis Kenterlis
Η αρνητκή είκόνα ήταν μόνο για τα 2 αυτά μέλη (ξαναλέω ελπίζω ο Peris να είναι καλά).
Αλλά το πήρατε προσωπικά μου φαίνεται.
1 Πειραιώτης VS 2 Βόρειων = Αθήνα VS Θεσσαλονίκης
Όσο για το αν αξίζει το μοντερεϊλίκι τέτοια φασαρία.... ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΙ!


Βρε Παναγιωτη δεν ειναι τοπικιστικο το ζητημα! Παρεξηγησες!
Απλα ακουγονται καποια πραγματα, που δεν ειναι σωστα, αλλα δεν δινεται η ευκαιρια να ακουστει και η αλλη αποψη!

Ειμαστε ανευθυνοι, αυτο δεν λετε τοσο καιρο??? Πες μου ρε Παναγιωτη που το στηριζεις αυτο? Εσυ δεν ησουν στον Βολο, για πες μου λοιπον? Στα 2 μπλουζακια??? Αν θυμασαι σου ειχα πει οτι θα τα βαλω εγω, αλλα δεν εστειλες ξανα πμ με στοιχεια

  • BILLYS
  • Επισκέπτης
ΤΕΛΙΚΑ ΠΟΣΟ ΑΝΕΥΘΥΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ??? ΕΙΜΑΣΤΕ ή ΟΧΙ???
« Απάντηση #10 στις: 04-02-2006, 00:12:05 »
Και στο παρελθόν και στο παρόν έχουν υποθεί άσχημα σχόλια για τη Β.Ελλάδα.Όλη αυτή  η ιστορία άρχισε απ'τα T-Shirt και από τήν λάθος επικεφαλίδα τής ενότητας.Στη προκειμένη περίπτωση υπεύθυνος είμαι εγώ και πραγματικά μετά απ'όσα διαβάζω νιώθω και μ@λ@κ@ς.

  • KOSMIDIS80
  • Επισκέπτης
ΤΕΛΙΚΑ ΠΟΣΟ ΑΝΕΥΘΥΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ??? ΕΙΜΑΣΤΕ ή ΟΧΙ???
« Απάντηση #11 στις: 04-02-2006, 00:15:58 »
Παράθεση από: BILLYS
Και στο παρελθόν και στο παρόν έχουν υποθεί άσχημα σχόλια για τη Β.Ελλάδα.Όλη αυτή  η ιστορία άρχισε απ'τα T-Shirt και από τήν λάθος επικεφαλίδα τής ενότητας.Στη προκειμένη περίπτωση υπεύθυνος είμαι εγώ και πραγματικά μετά απ'όσα διαβάζω νιώθω και μ@λ@κ@ς.


Μ@λ@κας εισαι που δεν διαβαζεις τα οσα γραφουμε!!!!

Πες ρε ποσο καιρο μας ειχε πειραξει αυτο που ειχαμε ακουσει στον Βολο για ανευθυνοτητα!!! Καλα δεν καναμε την επομενη που φυγαμε μονοι μας γι αλλου??? τους δικαιωσαμε! Πες ρε Βασιλη γιατι εφτασε ο κομπος στο χτενι!

  • Loxias
  • Επισκέπτης
Παράθεση από: KOSMIDIS80
Ευχαριστω για τα καλα σου λογια Δημητρη!


Παρομοιως!

 
Παράθεση
Ας παμε οπως και οπου θελουμε, τουλαχιστον ειμαστε δεμενοι!


Τι ειστε?????????????????????????????????????????????????

 
Παράθεση
Που η αληθεια ειναι περιμενα να ειναι στο αναλογο υφος!


Ποιο υφος??Οπως σου μιλησα απο κοντα σου γραφω και τωρα!!

Παράθεση
2ον) Ποτε εγινε κατι στην Β. Ελλαδα? Ποτε ακουσατε και αφησατε να γινει κατι που προτιναμε??? Μπορουμε αν θες να βαλουμε κατω ολες τις προτασεις, απο φωτογραφισεις κτλ


Ποτε......αν ηταν κατι εφικτο θα το καναμε.Ξερεις ποσες προτασεις για διαφορα θεματα δεχομαστε την ημερα??Εαν τις καναμε ολες τοτε θα ειχαμε χαζεψει.Τις αξιολογουμε ολες και πρατουμε αναλογα.Εαν υπαρχει προβλημα με αυτο δυστυχως δεν μπορω να κανω τιποτα.Βλεπεις τα ατομα που αποφασισουν αυτα που γινονται υπο την ονομασια ειναι συγκεκριμενα και οχι οποιος γουσταρει!


Παράθεση
3ον)Αν θεταμε τους ευατους μας εκτος, τοτε δεν θα ερχομασταν καν στην Πανελλαδικη, αλλα θα τρεχαμε στην Αλεξανδρουπολη μονοι μας!



Η συμμετοχη δεν ειναι υποχρεωτικη!Οποιος εχει ορεξη ακολουθει οπου μπορει.

Παράθεση
4ον) Εμεις δεν θελουμε ιδαιτερη μεταχειρηση, αλλα ιση!



Λιγο ρατσιστικο μου ακουγετε.Εξηγησε μου τι εννοεις "ιση".Μοντ θελετε??Γιατι εγω αυτο εχω καταλαβει!Αυτο και εαν ειναι ρατσιστικο.

Παράθεση
5ον) Ποτε δεν ειναι αργα, αρκει να υπαρχει θεληση! Αληθεια γιατι ομως?


Παρακολουθησε λιγο τι γινεται στο φορουμ και θα καταλαβεις.Μασημενη τροφη ψαχνεις??

Παράθεση
6ον) Τοτε γιατι η εδρα ειναι η Αθηνα οπως ειπατε? Αν καταλαβαινω καλα ειναι Πρωτα η Αθηνα και μετα ολη η υπολοιπη Ελλαδα!



Λαθος καταλαβες.Γιατι αραγε??
Το κλαμπ ειναι οπου βρισκεται εστω και ενα μελος.Αρκει να το αγαπας και να μην ψαχνεις για αξιωματα!

Παράθεση
7ον) Για την συγκεκριμενη φαση στην πανελλαδικη εχουν υποθει πολλα σε αλλο τοπικ!!! Δεν καταλαβαινω γιατι εχει εμμονη σε εκεινη την ημερα??? Οκ, ας απαντησω και σ αυτο. Δηλαδη Δημητρη αν ανεβεις εσυ στις Σερρες στο τρακ νται, να σας γυρναω εγω οπου θελω??? να σας ρωτησω ή να σας παω οπου θελω εγω??? Εμεις ειχαμε πει για πανω και αρνηθηκατε λογω κινησης (που δεν υπηρχε!), στην τελικη δεν νομιζω οτι ειμασταν και υποχρεωμενοι να ακολουθησουμε επι 2 μερες το προγραμμα που εσεις ετοιμασατε!



Αν μη τι αλλο θα επρεπε να ντρεπεστε για αυτο που ειπες.Δεν σεβαστηκατε τον κοπο καποιον ανθρωπων που χαραμησαν καποιες μερες για να σας ευχαριστησουν.Τους το ανταποδωσατε με ευγενικο κλασιμο στην μαπα και μαλιστα επιδεικτικα.
Εαν ανεβω ποτε στα λημερια σας θα περιμενω απο εσας να με πατε οπου κρινετε καλυτερα.Εαν ηταν να πορευτω μονος μου δεν θα δηλωνα συμμετοχη σε πανελληνιο μιτινγκ.
Μονο και μονο απο αυτο που εγραψες εχω εξοργιστει πραγματικα.Ακου εκει
εαν ειστε υποχρεωμενοι να ακολουθησετε???
ΝΤΡΟΠΗ ΣΑΣ.
Εδω φτασατε στο σημειο να θελετε κοψετε και πιτα του σεατκλαμπ για την βορεια Ελλαδα.Λες και ειναι φραντσαϊζινγκ.

Παράθεση
Για τις μπλουζες εχεις δικιο!!! Συμφωνω!



Τα σημαντικα θεματα ομως δεν τα σχολιαζεις.Το οτι καποιος ξεσκιστηκε για να οργανωσει μια παραγγελια αποκλειστικα για εσας δεν σας νοιαζει.Το οτι τον φεσωσατε μερικοι δεν σας νοιαζει??Κατα τα αλλα ιση μεταχειριση.



Παράθεση
8ον) Αυτο Δημητρη δεν μπορω να στο απαντησω! εσεις ξερετε...



Εσεις ψοφατε ομως για αυτο!Ειλικρινα παρτε την θεση μου εαν αυτο απαλυνει τον πονο σας.

Παράθεση
Ολα αυτα Δημητρη απλα τα λεω σε σενα για να καταλαβετε οτι μπορει ο καθενας να εχει αποψη για αυτα που βλεπει και στην τελικη να απανταει οταν νοιωθει οτι καποιος τον προσβαλλει! :wink:
]


Περισσοτερο προσβεβλημενος απο αυτο που νιωθω τωρα δεν πιστευω να ξανανιωσω.

Στην τελικη το κλαμπ ειναι αυτο,τα μελη ειναι τα γνωστα και οι μοντ το ιδιο.Εαν στο τοσο καιρο που εισαστε μελοι νιωθετε οτι αυτο πραμα που λεγετε σεατκλαμπ δεν ανταποκρινετε στις απαιτησεις σας ,μπορειτε να πορευτειτε μονοι σας σε δικο σας χωρο.
ΠΑρολα αυτα στις 12 του μηνα εχουμε την κοπη πιτας στην Αθηνα.Εγω θα περιμενω να σας δω ολους.Εκει φαινεται ποσο νοιαζομαστε για αυτο το ρημαδι το κλαμπ και οχι εαν μας κανανε μοντς ή οχι.

ΥΓ.Να ρωτησω και κατι.Εκπροσωπεις ΟΛΟΥΣ τους βορειους ή μιλας για τον εαυτο σου????

  • Loxias
  • Επισκέπτης
ΤΕΛΙΚΑ ΠΟΣΟ ΑΝΕΥΘΥΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ??? ΕΙΜΑΣΤΕ ή ΟΧΙ???
« Απάντηση #13 στις: 04-02-2006, 00:25:47 »
Παράθεση από: KOSMIDIS80
!!! Καλα δεν καναμε την επομενη που φυγαμε μονοι μας γι αλλου??? τους δικαιωσαμε! Πες ρε Βασιλη γιατι εφτασε ο κομπος στο χτενι!



Ωραια εκδικηση!!Συγχαρητηρια!! :-?

  • KOSMIDIS80
  • Επισκέπτης
f
« Απάντηση #14 στις: 04-02-2006, 00:35:15 »
Ρε συ Δημητρη ησουν και πριν τον Βολο προκατελειμενος και πραγματι το ιδιο με τοτε μου μιλας τωρα! το γιατι ψαχνω!?
Οσον αφορα τις προτασεις που καναμε, μα δεν επεφτε ρολος σε  εσας, παρα μονον η αδεια σας ως διαχειρηστες για να προχωρησουμε, κατι που πραγματι δεν εγινε σε καμια των περιπτωσεων!

ΤΟ ΒΑΣΙΚΟΤΕΡΟ δεν ενδιαφερομαστε, τουλαχιστον κανενα μελλος με οσους μιλαω να γινουμε μοντερατορ! Παλια θα σου πω οτι ναι, μετα τον Βολο ουδεις!
Πες παντως και σε μελος (εμενα εννοω) που σε ενα χρονο εχει κανει 1700 ποστ οτι δεν το παρακολουθει!!! Και πες οτι δεν το αγαπαμε και οτι σε αρκετες των περιπτωσεων δεν εχουμε συμβαλλει στην ομαλη του λειτουργια σαν φορουμ αλλα και σε αλλο επιπεδο! Πες οτι δν προσπαθησαμε στο να φανει και αυξηθουν τα μελη! Οσον αφορα τον Παναγιωτη και την ολη δουλεια που εκανε για τις μπλουζες κτλ μαλλον δεν διαβαζες το αναλογο θεμα! Δες τις αποψεις μου εκει!
Οσον αφορα την πιτα, δεν μπορω προσωπικα αν και θα το ηθελα, μονο και μονο για να τα λεγαμε απο κοντα (Φυσικα με το γραπτο λογο γινονται και παρεξηγησεις, αλλα και παρερμηνιες)
Τελος δεν ντρεπομαι καθολου για οσα ειπα, γιατι ειναι κοινη γνωμη που εχει συζητηθει πολλες φορες σε συναντησεις! Τωρα αν μασανε να μιλησουν δημοσια για αυτα ή δεν θελουν ειναι αλλο θεμα!