Αποστολέας Θέμα: ΤΕΛΙΚΑ ΠΟΣΟ ΑΝΕΥΘΥΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ??? ΕΙΜΑΣΤΕ ή ΟΧΙ???  (Αναγνώστηκε 35566 φορές)

0 μέλη και 6 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

  • Loxias
  • Επισκέπτης
Re: f
« Απάντηση #45 στις: 04-02-2006, 01:58:22 »
Παράθεση από: KOSMIDIS80
Εμενα προσωπικα και δεν ΝΤΡΕΠΟΜΑΙ να το πω με ενοχλησε η πρωτη μου κουβεντα με τον Λοχια, αλλα και η εμμονη του στα λαθη του παρελθοντος!



ΚΑι εμενα με ενοχλει απο την πρωτη λεξη που εγραψες και εσυ και ο Βασιλης.

Εαν παραυτα διαλεγεις να φυγεις μαλλον συμπεραινω οτι ηταν η "Ηρωϊκη εξοδο του Μεσολογγιου".Ο Μπιλις τι θα κανει??Θα ακολουθησει τον ιδιο δρομο??Οι λοιποι που εκπροσωπειτε??Εγω πιστευω οτι μιλατε μονο για τους εαυτους σας και μαλλον με την σταση σας επηρεασατε αρνητικα και τα υπολοιπα μελη.Ο καιρος θα δειξει λενε...ουδεν κρυπτον απο τον ηλιο!

  • KOSMIDIS80
  • Επισκέπτης
h
« Απάντηση #46 στις: 04-02-2006, 02:04:54 »
Κρατα οσο θες αυτη την σταση, αλλα μην ξεχνας οτι υπαρχουν κι αλλα που καλυτερα να μην τα πιασουμε!!!

Πες μας ποιος ανοιξε το τοπικ για μοντ, ποιον προτιναμε κτλ κτλ, γιατι πετας μια κουβεντα για εντυπωσιασμο και δεν λες την πραγματικοτητα!
Δηλαδη πες μου και απαντα καθετα, ΣΑΣ ΖΗΤΗΣΑ ΠΟΤΕ ΝΑ ΜΕ ΚΑΝΕΤΕ ΜΟΝΤ??? Ειπα κατι για το θεμα αυτο??? Πως λες λοιπον οτι εκει εστιαζεται το θεμα??? Κοιτα εχουμε και μια υποληψη και εσυ ας ντρεπεσαι και ας θυμωνεις οσο θες! Ας προκαλεις κι ολας , γιατι <<φιλε>> Δημητρη η φασαρια δεν γινεται με μπουνιες!!! Δεν θα πεφταμε σ αυτο το επιπεδο, γιατι οριστε να το πως γινονται οι φασαριες!!!

Αληθεια αν δεν ειναι στοχος  αυξηση των μελλων, τι ειναι? Η πωληση προγραμματων, τουρμπινων κτλ???????

Το παρατραβηξα? Δεν νομιζω,  απαντω στο ιδιο τονο με σας! Δεν ειστε δα φιλοι μου και πιστευω οτι μιλαω με γεγονοτα και οχι με γενικοτητες οπως τι λεγατε για μοντ καποτε κτλ...

  • KOSMIDIS80
  • Επισκέπτης
Re: f
« Απάντηση #47 στις: 04-02-2006, 02:07:03 »
Παράθεση από: Loxias
Παράθεση από: KOSMIDIS80
Εμενα προσωπικα και δεν ΝΤΡΕΠΟΜΑΙ να το πω με ενοχλησε η πρωτη μου κουβεντα με τον Λοχια, αλλα και η εμμονη του στα λαθη του παρελθοντος!



ΚΑι εμενα με ενοχλει απο την πρωτη λεξη που εγραψες και εσυ και ο Βασιλης.

Εαν παραυτα διαλεγεις να φυγεις μαλλον συμπεραινω οτι ηταν η "Ηρωϊκη εξοδο του Μεσολογγιου".Ο Μπιλις τι θα κανει??Θα ακολουθησει τον ιδιο δρομο??Οι λοιποι που εκπροσωπειτε??Εγω πιστευω οτι μιλατε μονο για τους εαυτους σας και μαλλον με την σταση σας επηρεασατε αρνητικα και τα υπολοιπα μελη.Ο καιρος θα δειξει λενε...ουδεν κρυπτον απο τον ηλιο!


Ας ειναι και ετσι! Εσυ δηλαδη πως το βλεπεις, μετα απο τετοια φασαρια θα παραμενες? Ο βασιλης ας αποφασισει οτι θελει, επισης οι υπολοιποι!

  • BILLYS
  • Επισκέπτης
ΤΕΛΙΚΑ ΠΟΣΟ ΑΝΕΥΘΥΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ??? ΕΙΜΑΣΤΕ ή ΟΧΙ???
« Απάντηση #48 στις: 04-02-2006, 02:07:12 »
Δημήτρη δέν απειλώ,αλλά δέν πρόκειται να δώσω έκταση άλλο στο θέμα.Προσωπικά η ψυχολογία μού έγινε σκατά μ'όλα αυτά.Απλά από περιέργεια και μόνο.Ποιά είναι τα κρητήρια για να αναλάβει κάποιος moderator;Μ'αφήνει παντελώς αδιάφορο το θέμα του mod.Θα προτιμούσα να ασχοληθώ με τα άτομα πού έχω γνωρίσει μέσω του club,παρά να λογομαχώ για κάτι πού μάλλον δέν έχει αξία για άλλους.

  • Αποσυνδεδεμένος Labros
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 1565
  • Φύλο: Άντρας
  • SEATCLUB για παντα!
    • Το μοναδικο Ελληνικο SEATclub στο διαδυκτιο
Re: f
« Απάντηση #49 στις: 04-02-2006, 02:07:57 »
Παράθεση από: KOSMIDIS80
Τωρα βεβαια αυτο που φανερωθηκε, το οτι δηλαδη μοιραζεστε οσα και αν σας πουμε με την υπολοιπη διαχειρηση ειναι αρκετα σοβαρο! Δεν δωσαμε κανενα δικαιωμα να σχολιαζεται τηλεφωνικες μας συνδιαλεξεις και στην τελικη δεν ρωτηθηκαμε αν θελαμε τα οσα λεμε να τα μαθουν κι αλλοι!!


εχουμε αυτη τη "κακη" συνηθεια να δρουμε σαν ομαδα και να μη κρυβει καποιος κατι απο αλλον, τωρα που το βλεπεις εσυ το μεμπτο δε το κατανοω :-? κι εσυ αν γινοσουν μοντ. (λεμε τωρα) ιδια αντιμετωπιση θα ειχες  :!: οπως κι ο κεντερλης ιδια αντιμετωπιση εχει ρωτηστε τον :!:

Παράθεση από: BILLYS
Αυτές όμως οι αναφορές περί τηλεφωνημάτων δέν είναι και το καλύτερο.
ρε δε μας παρατατε με τα τηλεφωνηματα?? τι π@π@ριες ειναι αυτες??? ξεκολληστε το μυαλο σας ;-0\\\\ ρε κοσμιδη φιλε μου, που το βλεπεις το "αρκετα σοβαρο"?? δεν εχετε το Θεο σας :!:

  • Loxias
  • Επισκέπτης
ΤΕΛΙΚΑ ΠΟΣΟ ΑΝΕΥΘΥΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ??? ΕΙΜΑΣΤΕ ή ΟΧΙ???
« Απάντηση #50 στις: 04-02-2006, 02:08:13 »
Δεν εχω τιποτα αλλο να πω.Ο κρεμασμενος απο τα μαλλια του κρεμεται.
Ας σας κρινουν τα υπολοιπα μελη!

  • KOSTAS
  • Επισκέπτης
ΤΕΛΙΚΑ ΠΟΣΟ ΑΝΕΥΘΥΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ??? ΕΙΜΑΣΤΕ ή ΟΧΙ???
« Απάντηση #51 στις: 04-02-2006, 02:08:43 »
Αρα δηλαδη ανοιξατε εξ'αρχης το θεμα για να αποχωρησετε με ΚΡΟΤΟ;

Αυτο ζηταγατε τοση ωρα;

  • BILLYS
  • Επισκέπτης
ΤΕΛΙΚΑ ΠΟΣΟ ΑΝΕΥΘΥΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ??? ΕΙΜΑΣΤΕ ή ΟΧΙ???
« Απάντηση #52 στις: 04-02-2006, 02:11:22 »
Υπάρχει εκνευρισμός αρκετός.Είπαμε όσα είπαμε και όπως τα είπαμε.Το τή θα κάνει ο καθένας αυτό είναι προσωπική επιλογή τού.Ο Θόδωρος δήλωσε ότι θα υποχωρήσει,εντάξει;Εγώ το δήλωσα αυτό όμως;

  • Loxias
  • Επισκέπτης
ΤΕΛΙΚΑ ΠΟΣΟ ΑΝΕΥΘΥΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ??? ΕΙΜΑΣΤΕ ή ΟΧΙ???
« Απάντηση #53 στις: 04-02-2006, 02:12:59 »
Παράθεση από: BILLYS
Υπάρχει εκνευρισμός αρκετός.Είπαμε όσα είπαμε και όπως τα είπαμε.Το τή θα κάνει ο καθένας αυτό είναι προσωπική επιλογή τού.



Απο την μια εκπροσωπειτε τους αλλους και απο την αλλη ας κανει ο καθενας οτι θελει??
ΜΑγκες βαλτε το καλα στο μυαλο σας.ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΦΤΥΝΟΥΝ ΔΕΝ ΞΑΝΑΓΛΥΦΟΥΝ.

  • Αποσυνδεδεμένος Labros
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 1565
  • Φύλο: Άντρας
  • SEATCLUB για παντα!
    • Το μοναδικο Ελληνικο SEATclub στο διαδυκτιο
ΤΕΛΙΚΑ ΠΟΣΟ ΑΝΕΥΘΥΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ??? ΕΙΜΑΣΤΕ ή ΟΧΙ???
« Απάντηση #54 στις: 04-02-2006, 02:14:44 »
βρηκατε και ωραια χρονικη συγκυρια να ανοιξετε τετοιο θεμα...μπραβο συγχαρητηρια ::eusaclap:: το αγαπατε το club,το αποδειξατε ::eusaclap::

  • KOSMIDIS80
  • Επισκέπτης
fc
« Απάντηση #55 στις: 04-02-2006, 02:15:39 »
Δες την αρχη του θεματος!!!! ΟΧΙ ΔΕΣ!!! ξεκινησε με χιουμοριστικη διαθεση αν μπορεις να καταλαβεις!
Ποιος πνιγμενος??? Μαλλον εχετε υπεραξιολογησει καποια πραγματα! Σιγα μην δεν μπορεσουμε να ζησουμε ρε Δημητρη!
Λοιπον χαρηκα πολυ για τις απαντησεις σας! ΚΩΣΤΑ, Δημητρη, Λαμπρο εκκρεμει να μας πειτε για τα τηλεφωνα???!!!


Συγνωμη στις οικογενειες σας που σας κρατησα ξυπνιους μεχρι αυτην την ωρα!
Γεια σας!

  • KOSTAS
  • Επισκέπτης
ΤΕΛΙΚΑ ΠΟΣΟ ΑΝΕΥΘΥΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ??? ΕΙΜΑΣΤΕ ή ΟΧΙ???
« Απάντηση #56 στις: 04-02-2006, 02:15:58 »
Παράθεση από: BILLYS
Υπάρχει εκνευρισμός αρκετός.Είπαμε όσα είπαμε και όπως τα είπαμε.Το τή θα κάνει ο καθένας αυτό είναι προσωπική επιλογή τού.Ο Θόδωρος δήλωσε ότι θα υποχωρήσει,εντάξει;Εγώ το δήλωσα αυτό όμως;

Οχι, βασικα ρωταω, γιατι αν αυτο θελατε να πετυχετε, μαλλον το καταφερατε, οποτε να κλειδωσουμε το τοπικ.
Δεν εξυπηρετει σε κατι αλλο.
Εκτος αν ακολουθησουν κι αλλοι το χορο του Ζαλογγου...

  • BILLYS
  • Επισκέπτης
ΤΕΛΙΚΑ ΠΟΣΟ ΑΝΕΥΘΥΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ??? ΕΙΜΑΣΤΕ ή ΟΧΙ???
« Απάντηση #57 στις: 04-02-2006, 02:17:17 »
Παράθεση από: Loxias
Παράθεση από: BILLYS

Απο την μια εκπροσωπειτε τους αλλους και απο την αλλη ας κανει ο καθενας οτι θελει??
ΜΑγκες βαλτε το καλα στο μυαλο σας.ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΦΤΥΝΟΥΝ ΔΕΝ ΞΑΝΑΓΛΥΦΟΥΝ.

Αναφέρομαι για μένα και για τόν Κοσμίδη,δέν μίλησα για το σύνολο.¶ν φτύσω το μόνο σίγουρο είναι ότι δέν θα ξαναφτύσω.

  • Loxias
  • Επισκέπτης
Re: fc
« Απάντηση #58 στις: 04-02-2006, 02:18:18 »
Παράθεση από: KOSMIDIS80
Δες την αρχη του θεματος!!!! ΟΧΙ ΔΕΣ!!! ξεκινησε με χιουμοριστικη διαθεση αν μπορεις να καταλαβεις!
Ποιος πνιγμενος??? Μαλλον εχετε υπεραξιολογησει καποια πραγματα! Σιγα μην δεν μπορεσουμε να ζησουμε ρε Δημητρη!
Τελος Συγχαρητηρια για την GIAC, την φτασατε ψηλα!
Ειναι ενα θεματακι που δεν το συζητατε? Γιατι αραγε??? Δεν ειναι διαφημιση προς Θεου! ή μηπως εγιναν αλλα???

Λοιπον χαρηκα πολυ για τις απαντησεις σας! ΚΩΣΤΑ, Δημητρη, Λαμπρο εκκρεμει να μας πειτε για τα τηλεφωνα???!!!


Συγνωμη στις οικογενειες σας που σας κρατησα ξυπνιους μεχρι αυτην την ωρα!
Γεια σας!



Δεν βρισκω εμοτικον για αυτο που νιωθω αυτη την στιγμη.Χεστηκα απο τα γελια λεμε.
Ο ΚΡΕΜΑΣΜΕΝΟΣ ΑΠΟ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΤΟΥ ΚΡΕΜΕΤΑΙ!!!Συνεχιστε!!! :grin:

  • KOSMIDIS80
  • Επισκέπτης
d
« Απάντηση #59 στις: 04-02-2006, 02:19:43 »
Δημητρη δεν πειραζει! ΚΑΝΕ την διαγραφη! :wink: