Αποστολέας Θέμα: ΤΕΛΙΚΑ ΠΟΣΟ ΑΝΕΥΘΥΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ??? ΕΙΜΑΣΤΕ ή ΟΧΙ???  (Αναγνώστηκε 35562 φορές)

0 μέλη και 6 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

  • BILLYS
  • Επισκέπτης
ΤΕΛΙΚΑ ΠΟΣΟ ΑΝΕΥΘΥΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ??? ΕΙΜΑΣΤΕ ή ΟΧΙ???
« Απάντηση #120 στις: 05-02-2006, 22:27:56 »
Παράθεση από: KOSTAS
Παράθεση από: jax7480

Οταν ρωτατε και σκεφτεστε κατι, δεν ειναι κακο να το βλεπετε πιο σφαιρικα παρα να βαζετε μπροστα τον εγωισμο ή δεν ξερω κι εγω τι αλλο.

Ρε "Τζακ", κανε εναν κοπο και πηγαινε σε ενα μιτινκ μαζι με τα παιδια και εξηγησε τους μερικα πραγματα, γιατι δεν υπαρχει καμια λογικη σε αυτα που γραφουν.
Κώστα δέν χρειάζεται να έρθει κανένας να μάς εξηγήσει τίποτα απολύτως.Όπως είπα και σε προηγούμενα post μού,η ενότητα αυτή ξεκίνησε με άλλο σκοπό και χωρίς να θέλει να βλάψει κάποιον οί κάποιους προσωπικά.Από πλευράς μού λυπάμαι για όλη αυτή τη κατάσταση που δημιουργήθηκε και όλα όσα υπόθηκαν δέν τα αναιρώ,απλά δέν θέλω παρεξηγήσεις και λογομαχίες με κανέναν.Δέν είχα με κανέναν κάτι προσωπικό και ούτε επιδιώκω.Ελπίζω τη συγνώμη μού να τήν κάνετε αποδεκτή και να σταματήσει εδώ αυτή η ιστορία.

  • KOSTAS
  • Επισκέπτης
ΤΕΛΙΚΑ ΠΟΣΟ ΑΝΕΥΘΥΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ??? ΕΙΜΑΣΤΕ ή ΟΧΙ???
« Απάντηση #121 στις: 06-02-2006, 00:10:15 »
Δεν αναιρεις τιποτα απο οσα εγραψες, αλλα θελεις να κανουμε αποδεκτη τη συγνωμη σου...

Τοτε τη συγνωμη γιατι τη λες; Ετσι για τα "ματια";

  • BILLYS
  • Επισκέπτης
ΤΕΛΙΚΑ ΠΟΣΟ ΑΝΕΥΘΥΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ??? ΕΙΜΑΣΤΕ ή ΟΧΙ???
« Απάντηση #122 στις: 06-02-2006, 00:38:50 »
Λάθος διατύπωση τότε.Στη τελική όλοι κάνουμε κάποια λάθη,είτε μικρά είτε μεγάλα,αρκεί να το παραδεχόμαστε.

  • Αποσυνδεδεμένος Vlahos Efstratios
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 643
  • Φύλο: Άντρας
  • κύριε Υπουργέ ...... τα Υπουργεία σας
    • http://www.manisios.net
ΤΕΛΙΚΑ ΠΟΣΟ ΑΝΕΥΘΥΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ??? ΕΙΜΑΣΤΕ ή ΟΧΙ???
« Απάντηση #123 στις: 06-02-2006, 02:46:45 »
Γιατί δεν το κλειδώνετε??
Εφιάλτης μου έχει γίνει..ξυπνάω μέσα στη νύχτα να δώ μπας και το κλειδώσατε..!!!!!!
Αιντε παληκάρια,κάντε την καλή..
Φεύγω τώρα πάω για ύπνο..
ΑΑΑαααααΑΑαα ΚΛΕΙΔΩΣΤΕ ΦΕΥΓΟΝΤΑΣ
1ο σταδιάκι δεξιά...!!

  • firstLEON FR
  • Επισκέπτης
ΤΕΛΙΚΑ ΠΟΣΟ ΑΝΕΥΘΥΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ??? ΕΙΜΑΣΤΕ ή ΟΧΙ???
« Απάντηση #124 στις: 06-02-2006, 14:54:42 »
Παράθεση από: Vlahos Efstratios
Γιατί δεν το κλειδώνετε??
Εφιάλτης μου έχει γίνει..ξυπνάω μέσα στη νύχτα να δώ μπας και το κλειδώσατε..!!!!!!
Αιντε παληκάρια,κάντε την καλή..
Φεύγω τώρα πάω για ύπνο..
ΑΑΑαααααΑΑαα ΚΛΕΙΔΩΣΤΕ ΦΕΥΓΟΝΤΑΣ
:lol:  :lol:  :lol:
Όντως παιδιά...κλειδώστε αυτό το θέμα,σπαστικό κατάντησε!!!
ΟΛΟ ΤΑ ΙΔΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΙΔΙΑ ΛΕΤΕ ΡΕ... :evil: ...έλεος!

  • Liontari
  • Επισκέπτης
ΤΕΛΙΚΑ ΠΟΣΟ ΑΝΕΥΘΥΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ??? ΕΙΜΑΣΤΕ ή ΟΧΙ???
« Απάντηση #125 στις: 07-02-2006, 02:35:57 »
Παράθεση από: Labros
Παράθεση από: Liontari
Τώρα όσον αφορά τα 5μελή ναι πλήρωνα συνδρομή αλλά πλήρωνα γιατί κάποιος αναλάμβανε να σε ενημερώνει και με το κινητό για τις συναντήσεις που θα γίνονταν που σημαίνει ότι αυτά τα έξοδα θα έπρεπε να πληρωθούν.


σοβαροτατο εξοδο :!: καλα βαλε τις βενζινες του λοχια που κατεβαινε κατω για θεματα του club (ενα παραδειγμα φερνω μονο, εχω απειρα...) κι ελα να μιλησουμε για εξοδα και συνδρομες :roll:

Ενταξεί δηλαδή τι συνδρομή περιμένεις0α πληρώνουν καμια 40αριά ευρώ? ¶λλωστε δεν ήμουν ποτέ υπέρ των συνδρομών. Απλά το παρέθεσα σαν έξοδο για να δικαιολογηθεί ο λόγο που πληρώνεται η συνδρομή + κάποια προνόμια που είχαν τα μέλη. Πάντως τα 2 5μελή άποψή μου είναι ότι θα βοηθούσαν την οργάνωση της Θεσσαλονίκης και της Βόρειας Ελλάδας γενικότερα. Δεν βλέπω που είναι το κακό να ανοίξει παράρτημα όταν υπάρχει αρκετός αριθμός μελών από κάποια πόλη. Κάτι παρόμοιο θα μπορούσε να γίνει και στο Βόλο ή γενικότερα στη Θεσσαλία από όπου υπάχρουν αρκετά μέλη.
Όσον αφορά για αναζωπύρωση της κατάστασης και για κιροζίνες και bp ultimate  :grin:  απλά άργησα να δω το θέμα και απλά ήθελα να πω την άποψή μου. Το θέμα ας λήξει εδώ και μπορεί να συζητηθεί και στις Σέρρες μιας και τα 1500 Km είναι πάρα πολλά και υπάρχει και η εξεταστική  :cry:

  • Αποσυνδεδεμένος Studio54
  • Elite member
  • *
  • Μηνύματα: 3623
  • Φύλο: Άντρας
  • www.seatnet.eu
    • www.seatnet.gr
ΤΕΛΙΚΑ ΠΟΣΟ ΑΝΕΥΘΥΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ??? ΕΙΜΑΣΤΕ ή ΟΧΙ???
« Απάντηση #126 στις: 07-02-2006, 08:26:39 »
Μια 40αριά euro αγαπητέ είναι ένα μεροκάματο. Είναι γελοία εύκολο να έχεις σε όλους τις ίδιες προσφορές είτε είναι μέλη με συνδρομή είτε όχι. Στον Βόλο φίλε μου το Seat Club είναι δύναμη, είναι παρέα καθημερινή, αλλά εμείς έχουμε Mod  :lol:  :lol:  :lol:  :lol: εδώ γι αυτό ίσως. Στις Σέρρες που θα έρθω έχω ήδη παρέα (Sharky, Νφοτ, NtinoSP) και φυσικά θα αφεθώ στις φροντίδες τους και ούτε που θα ασχοληθώ με το θέμα.
Φυσικά με εχει επιρρεάσει το συμβάν του Βόλου, αλλά από εδώ και πέρα ΔΕΝ θα ξανασχοληθώ με τέτοια πράγματα, διότι ορισμένοι μπορούν να πούν και κουβεντούλες και εμένα μου αρέσουν οι ξεκάθαρες εξηγήσεις και όχι τα μισόλογα κλπ.

  • KOSMIDIS80
  • Επισκέπτης
f
« Απάντηση #127 στις: 07-02-2006, 08:42:47 »
Δημητρη δεν παιζει τετοιο θεμα, γιατι ολοι αναγνωρισαμε την προσπαθεια που εκανες για να περασουμε ολοι μας καλα, αλλα και τις προσωπικες σου υποθεσεις και δουλειες που αφησες πισω για να μας υποδεχτεις! Και πιστευω να θυμασαι που σε ευχαριστησαμε γι αυτο!
Νομιζω οτι εγινα σαφης οσον αφορα το θεμα του Βολου και γιατι δεν αποτρεψαμε εμεις ως πιο παλια μελη το να φυγουμε αλλου! Λετε να μην σκεφτηκαμε τι θα γινοταν? Λετε να ηθελα να κανω τοσα χλμ παραπανω για να φυγω σε μιση ωρα? Anyway επειδη υπαρχουν και πραγματα τα οποια δεν γνωριζεται και τα οποια δεν θα σχολιασω εδω, οποιος θελει θα το συζητησουμε απο κοντα!