Αποστολέας Θέμα: 4o ΚΡΗΤΙΚΟ MEETING  (Αναγνώστηκε 34264 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Απ: 4o ΚΡΗΤΙΚΟ MEETING
« Απάντηση #90 στις: 12-07-2006, 18:16:43 »
Και ποσο στο πηραν αν επιτρεπεται Μανωλη? Τα extra τα εδωσες ολα?
Οσο για το χρωμα τι να πω, κανενα καλητερο δεν μπορουσες να παρεις?  :bleh:
LEON CUPRA R   +   REVO   +   SPS 3

  • Αποσυνδεδεμένος plutevo
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 344
  • TOLEDO 20VT
Απ: 4o ΚΡΗΤΙΚΟ MEETING
« Απάντηση #91 στις: 13-07-2006, 15:15:18 »
Αντε με το καλό φίλε να το πάρεις το εργαλείο πολύ καλό

TOLEDO 20VT

  • Αποσυνδεδεμένος painterakis
  • Μανώλης
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 1244
  • Φύλο: Άντρας
    • LEON 1p FR TFSi 2.0
Απ: 4o ΚΡΗΤΙΚΟ MEETING
« Απάντηση #92 στις: 13-07-2006, 16:12:54 »
thnx boys  :59: :59: :59:

Και ποσο στο πηραν αν επιτρεπεται Μανωλη? Τα extra τα εδωσες ολα?
μου το κρατησαν 11500 ευρω και μου εκαναν 1000 εκπτωση στο νεο, σαν να μου το πηραν 12500.
εδωσα μονο την οθονη.

Οσο για το χρωμα τι να πω, κανενα καλητερο δεν μπορουσες να παρεις?  :bleh:
κοιτα ποιος μιλαει που εχει και αυτος καναρινι  :harhar:, τωρα θα κανουμε παρεα στο ιδιο κλουβι  :59:

Απ: 4o ΚΡΗΤΙΚΟ MEETING
« Απάντηση #93 στις: 15-07-2006, 00:28:14 »
thnx boys  :59: :59: :59:
μου το κρατησαν 11500 ευρω και μου εκαναν 1000 εκπτωση στο νεο, σαν να μου το πηραν 12500.
εδωσα μονο την οθονη.
κοιτα ποιος μιλαει που εχει και αυτος καναρινι  :harhar:, τωρα θα κανουμε παρεα στο ιδιο κλουβι  :59:


Αντε με το καλο να ερθει να το χαρεις οπως το προηγουμενο.

Προχθες ειδα ενα μαυρο Leon II το οποιο μπορω να πω οτι δεν ειχε καμια σχεση με τα αλλα. Πρεπει να ειχε αλλους προφυλακτηρες και μαλιστα απο τον πισω η εξατμηση εβγαινε απο τη μεση. Ειχε και μια αεροτομη της je design η οποια ηταν ολα τα λεφτα!!!
LEON CUPRA R   +   REVO   +   SPS 3

Απ: 4o ΚΡΗΤΙΚΟ MEETING
« Απάντηση #94 στις: 15-07-2006, 21:15:22 »
Καλησπερα...καλησπερα..!!!  Λοιπον...σημερα το μεσημερι ηπιαμε καφε μερικοι γρηγοροι...  :boxing: ...και επεσε στο τραπεζι η ιδεα για καμια εκδρομουλα ημερησια...απο Χανια μερια.. παρεα με το Σκοντα Κλαμπ....Τι λετε να κανουμε ενα προχειρο γκαλοπ για συμμετοχες...οριζοντας ως πιθανη ημερομηνια και πιθανο προωρισμο...την Κυριακη 6 Αυγουστου στα Φαλασαρνα(Ειναι λιγο πιο περα απο την Κισσαμο...και ειναι λεει μαγευτικο μερος)...!!! Εγω παντως ειμαι μεσα...επισης και το μπλε ιμπιζα του Γιωργου και το κιτρινο Τοπ Γκαν του μανωλη(του Νερουλα!!!)....Δηλαδη 3 συμμετοχες επιτοπου..!! Αντεστε και οι υπολοιποι.... Για να δουμε!!! :biggrinthumb:
ΤΕΛΟΣ ΕΠΟΧΗΣ

ΠΕΣΑΝ ΟΙ ΜΑΣΚΕΣ....ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΝΑ ΜΑΘΑΙΝΕΤΕ ΤΗΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ...
https://www.facebook.com/peter.georgopoulos2/posts/10202547432309525?comment_id=64619680&notif_t=like

  • Αποσυνδεδεμένος painterakis
  • Μανώλης
  • Enthusiastic member
  • *
  • Μηνύματα: 1244
  • Φύλο: Άντρας
    • LEON 1p FR TFSi 2.0
Απ: 4o ΚΡΗΤΙΚΟ MEETING
« Απάντηση #95 στις: 16-07-2006, 00:41:46 »
τα φαλασερνα ειναι ωραια, αλλα το θεμα ειναι να μην φυσαει γιατι ειναι πολυ ανοιχτος χωρος και το πιανει, συν του οτι τα νερα ειναι παρα πολυ κρυα. τα λεω αυτα για να προετοιμαζεται τις γυναικες/κοπελλες σας (δλδ "μωρο μου ειναι υπεροχα, τα νερα ειναι ζεστα"  :bleh: και αλλα τετοια)
κατα 90% θα ερθω και εγω αλλα με το αλλο S που εχω το Suzuki v-strom γιατι το αλλο S το Seat θα ψιλο αργησει ακομα.

υ.γ. για οσους δεν ξερουν εχω 3 S:
  • Sofia
  • Seat &
  • Suzuki
:wink:

Απ: 4o ΚΡΗΤΙΚΟ MEETING
« Απάντηση #96 στις: 16-07-2006, 20:36:16 »
Καλησπερα...καλησπερα..!!!  Λοιπον...σημερα το μεσημερι ηπιαμε καφε μερικοι γρηγοροι...  :boxing: ...και επεσε στο τραπεζι η ιδεα για καμια εκδρομουλα ημερησια...απο Χανια μερια.. παρεα με το Σκοντα Κλαμπ....Τι λετε να κανουμε ενα προχειρο γκαλοπ για συμμετοχες...οριζοντας ως πιθανη ημερομηνια και πιθανο προωρισμο...την Κυριακη 6 Αυγουστου στα Φαλασαρνα(Ειναι λιγο πιο περα απο την Κισσαμο...και ειναι λεει μαγευτικο μερος)...!!! Εγω παντως ειμαι μεσα...επισης και το μπλε ιμπιζα του Γιωργου και το κιτρινο Τοπ Γκαν του μανωλη(του Νερουλα!!!)....Δηλαδη 3 συμμετοχες επιτοπου..!! Αντεστε και οι υπολοιποι.... Για να δουμε!!! :biggrinthumb:

Εγω δεν μπορω να πω απο τωρα γιατι περιμενω φιλοξενουμενους το πρωτο δεκαπενθημερο του Αυγουστου. Μολις μαθω και συγκεκριμενα ημερομηνιες θα σας απαντησω.
LEON CUPRA R   +   REVO   +   SPS 3

  • Αποσυνδεδεμένος Toledo R
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 159
  • Φύλο: Άντρας
Απ: 4o ΚΡΗΤΙΚΟ MEETING
« Απάντηση #97 στις: 18-07-2006, 12:57:16 »
Καλο μεσημερι παιδες....... επειδη ειμαι στο Ηρακλειο διακοπες....υπαρχει ενδεχομενο για κανενα meeting να γνωριστουμε και απο κοντα....ειμαι 3-4 μερες εδω και εχω τις καλυτερες εντυπωσεις.....ειδικα στα Μάλλια με τις αγγλιδες πανω κατω,δεξια αριστερα..... :notworthy: :smartass:  . Ελπζω να εχουμε την ευκαιρια να τα πουμε και απο κοντα!!!


  • Αποσυνδεδεμένος andre
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 650
Απ: 4o ΚΡΗΤΙΚΟ MEETING
« Απάντηση #98 στις: 18-07-2006, 13:00:45 »
Καλο μεσημερι παιδες....... επειδη ειμαι στο Ηρακλειο διακοπες....υπαρχει ενδεχομενο για κανενα meeting να γνωριστουμε και απο κοντα....ειμαι 3-4 μερες εδω και εχω τις καλυτερες εντυπωσεις.....ειδικα στα Μάλλια με τις αγγλιδες πανω κατω,δεξια αριστερα..... :notworthy: :smartass:  . Ελπζω να εχουμε την ευκαιρια να τα πουμε και απο κοντα!!!


Εφόσον έχουμε φιλοξενούμενο τι λέτε για Σάββατο πρωί
coming soon

Απ: 4o ΚΡΗΤΙΚΟ MEETING
« Απάντηση #99 στις: 19-07-2006, 11:29:32 »
Αντρεα αν εννοεις το Σαββατο 22 του μηνα ειμαι μεσα...Πες το και στα αλλα παιδια...!!! Φιλε Τολεντο σου στειλα πμ με το κινητο μου...ελπιζω να το πηρες...γιατι το συστημα μου βγαζει κατι μαλακιες και δεν ξερω αν το εστειλε...αλλα πιστευω πως μαλλον ναι...
ΤΕΛΟΣ ΕΠΟΧΗΣ

ΠΕΣΑΝ ΟΙ ΜΑΣΚΕΣ....ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΝΑ ΜΑΘΑΙΝΕΤΕ ΤΗΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ...
https://www.facebook.com/peter.georgopoulos2/posts/10202547432309525?comment_id=64619680&notif_t=like

  • Αποσυνδεδεμένος Toledo R
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 159
  • Φύλο: Άντρας
Απ: 4o ΚΡΗΤΙΚΟ MEETING
« Απάντηση #100 στις: 19-07-2006, 14:14:31 »
Αντρεα αν εννοεις το Σαββατο 22 του μηνα ειμαι μεσα...Πες το και στα αλλα παιδια...!!! Φιλε Τολεντο σου στειλα πμ με το κινητο μου...ελπιζω να το πηρες...γιατι το συστημα μου βγαζει κατι μαλακιες και δεν ξερω αν το εστειλε...αλλα πιστευω πως μαλλον ναι...
Καλο μεσημερι φιλε μου......βασικα δεν πηρα κανενα πμ να σου πω την αληθεια.... :dunno:  οπωτε παρε το δικο μου για να μπορουμε να συνεννοηθουμε αν θελεις...


  • Αποσυνδεδεμένος andre
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 650
Απ: 4o ΚΡΗΤΙΚΟ MEETING
« Απάντηση #101 στις: 19-07-2006, 14:18:07 »
Καλο μεσημερι φιλε μου......βασικα δεν πηρα κανενα πμ να σου πω την αληθεια.... :dunno:  οπωτε παρε το δικο μου για να μπορουμε να συνεννοηθουμε αν θελεις...


Φίλε μπορείς να είσαι Σάββατο πρωί ηράκλειο ?
coming soon

  • Αποσυνδεδεμένος Toledo R
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 159
  • Φύλο: Άντρας
Απ: 4o ΚΡΗΤΙΚΟ MEETING
« Απάντηση #102 στις: 19-07-2006, 14:22:51 »
Ναι παιδια γιατι οχι...... να προλαβουμε να παμε και για μπανακι μετα  :smartass:  Απλα κατι συμβαινει με τα πμ και δε μπορω να στειλω ουτε να παρω κατι συμβαινει..... πειτε εσεις σημειο και θα το βρω εγω...... :wink:

  • Αποσυνδεδεμένος andre
  • Rookie member
  • *
  • Μηνύματα: 650
Απ: 4o ΚΡΗΤΙΚΟ MEETING
« Απάντηση #103 στις: 19-07-2006, 15:06:10 »
Ναι παιδια γιατι οχι...... να προλαβουμε να παμε και για μπανακι μετα  :smartass:  Απλα κατι συμβαινει με τα πμ και δε μπορω να στειλω ουτε να παρω κατι συμβαινει..... πειτε εσεις σημειο και θα το βρω εγω...... :wink:
Εγώ είμαι μέσα για Σάββατο πρωί στην γνωστή καφετέρια στην παραλιακή.
TOLEDO R ξέρεις καθόλου από ηράκλειο η να σου στείλω το τηλ. μου
coming soon

Απ: 4o ΚΡΗΤΙΚΟ MEETING
« Απάντηση #104 στις: 19-07-2006, 19:41:17 »
Κατι τρεχει με τα πμ.... :dunno:  Φιλε εισαι με το αμαξι σου το Τολεντο εδω...???Σαββατο πρωι προς μεσημερι θα πιουμε καφε να τα πουμε...Αντρεα κανονισε τοπο..
ΤΕΛΟΣ ΕΠΟΧΗΣ

ΠΕΣΑΝ ΟΙ ΜΑΣΚΕΣ....ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΝΑ ΜΑΘΑΙΝΕΤΕ ΤΗΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ...
https://www.facebook.com/peter.georgopoulos2/posts/10202547432309525?comment_id=64619680&notif_t=like